24 jún 26, 10:46:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 820 821 [822] 823 824 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2198962 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #12315 Dátum: 15 jan 25, 23:20:35 »

Csak abból indulok ki, hogy születésem előtt nem voltam. Akkor gondolom nem leszek halálom után sem. (Hú, hányszor volt ez már téma. ikszdé)

Emlékszel bármire abból, amikor fél éves voltál? Mosolyog Én nem. Mégis léteztem.
Naplózva



Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12316 Dátum: 15 jan 25, 23:25:36 »

Idézet
Én nem. Mégis léteztem.

Persze, mint egy bonyolult testi-lelki szervezet, ami félévvel azelőtt alakult ki anyukád méhében. Azelőtt nem léteztél, mint egyed, és akkori léted is csak elvontan és anyagi módon kötődik a mai személyiségedhez.

Természetesen ez nagyon elvi kérdés, és én csak a saját nézőpontomat írom le, ettől függetlenül megértem a te véleményed, sőt az enyém is olykor-olykor szokott változni.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12317 Dátum: 15 jan 25, 23:27:07 »

Hát igen. De amikor más meséli vagy büszkélkedik vele pl facebookon, hogy ő megivott 1 üveg whiskeyt, 1 üveg pezsgőt, 3 üveg bort, 5 hp felest, és mindezt egyedül, akkor csak röhögni tudok. Nevet
Egyszer volt csapatépítőn, hogy össze vissza ittam mindent. Rosét, vörösbort, házi pálinkákat, fél üveg jägermeistert és még nem tudom mit... és nem rúgtam be. Mindenki nézte, hogy nem lehet, hogy én így bírom az alkoholt, főleg mert akkoriban nagyon keveset ittam. Előtte ettem egy jó nagy tál ragút, ami szerintem eléggé segített abban, hogy az alkohol felszívódjon, de jó volt. Máskor nem megy, hogy ilyen jól bírjam a piát. -.-
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #12318 Dátum: 15 jan 26, 00:10:54 »

Keep Calm and watch Boku No Pico Haku.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12319 Dátum: 15 jan 26, 03:24:46 »

http://hipochonder.blog.hu/2014/10/30/szokatlan_okori_orvosi_technikak

Fú, ezek a kommentek. Egyrészt vicces az a személy, aki azt állítja, a mai orvoslás sem fejlettebb, mint a ganégyógyítás Egyiptomban, mert nem jöttünk még rá, milyen energia-rezgés problémák állnak egy betegség hátterében és milyen rezgéstartományba kéne befektetnünk 5 percre a beteget, hogy makkegészséges legyen, sőt még a star trekben is megmondják, hogy hülyék vagyunk, mert ők egy tablettával visszanövesztenek egy vesét, miközben mi dializálunk.

Idézet
A dokiknak volt pár áttörésük a középkor óta: a higiénia, az antibiotikumok, a fájdalomcsillapítás, a röntgen, vércsoportok, vitaminok, inzulin. De azóta eléggé stagnál a történet. Sőt, annyiban még romlott is a helyzet, hogy egyre több az antibiotikum rezisztens baktériumtözs. Ezekkel a bakterekkel már nemigen tudunk mihez kezdeni, a rákkal is csak nagy szerencsével és csak néhány fajtára, a cukorbetegségre sincs igazán jó megoldás csak tüneti kezelés, a vírusokkal sem nagyon tudunk mihez kezdeni, kivéve talán az AIDS-et, de ott is csak késleltetni tudjuk az elkerülhetetlent. Nincs megbízható szervátültetés, a mesterséges szervek készítésénél is igazán csak a műfogsor az ami jól megy.

Másrészt ez a komment elgondolkodtatott. Nem is értem, ha a mai orvostudomány csak ennyit ért el, mi a francért kell nekünk 12+ évet tanulni? Teljesen jogos, a nő most felnyitotta a szemem, simán lecsökkenthetnénk az orvosi képzést 3 évre, az inzulint meg a vitaminokat ennyi idő alatt is csak megtanítják, és így legalább már megkapnám a doktori címem ez évben...

Ez viszont tetszik. Tuti akkora facepalm volt számára is a téma,mint nekem. Nevet

Idézet
ennyi kicseszett idiótát. az ember arra számítana, hogy a cikket elolvasván összegyűlünk a komment szekcióban, és megmosolyogjuk az elfeledett idők primitív embereit és orvoslását, erre a sok retardált nekiáll összehasonlítani az akkori orvoslást a maival. hát elmondanám nektek, hogy nem vagytok semmivel sem értelmesebbek azoknál, akik azt hitték hogy ha szart eszel nem csesztetnek a szellemek. szálljatok magatokba, és tegyétek meg azt a szívességet az emberi faj picit is értelmesebb részéneknek, hogy kurva messzire egy lakatlan szigetre költöztök a gyógyító energiák, a természetes gyógymódok, és a képzeletbeli barátaitok közé, és hagyjátok a francba az oltásokat. éljetek boldogan.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 26, 03:36:34 írta Saphira » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12320 Dátum: 15 jan 26, 07:01:07 »

Idézet
Én nem. Mégis léteztem.

Persze, mint egy bonyolult testi-lelki szervezet, ami félévvel azelőtt alakult ki anyukád méhében. Azelőtt nem léteztél, mint egyed, és akkori léted is csak elvontan és anyagi módon kötődik a mai személyiségedhez.
Erre mondják ugye, hogy az egó egy illúzió(Vagy lehet úgyis mondani, hogy egy nézőpont, csak nem a legteljesebb) és a keleti mesterek ezen a képzeten tanulnak meg túllépni és mondanak olyan tapasztalatokat a világról, amiket mások nem tudnak. Persze, az lefordítva az egyének nyelvére más sosem lesz olyan pont olyan. Érdekes lehet egy olyan világban élni, ahol nem kötődünk ahhoz, hogy önálló dologként tekintsünk magunkra. Persze nem mindegy nyilván, hogy ezt melyik oldalról érjük el. Nem az a lényeg, hogy annyira szétigyuk az agyunkat, hogy ne tudjunk magunkról. Hanem úgy elérni ezt, hogy utána tudjunk még funkcionálni is a világban.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 26, 07:05:11 írta Gdat88 » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #12321 Dátum: 15 jan 26, 13:57:09 »

Sok szar és kevés jó , így akartál fogalmazni. Nem az animék miatt vagyok jobb itt mindenkinél, hanem egyébként. Ez csak egy ok volt a millióból.

Én is láttam már több mint 400 animét, mégsem tartom magam többnek azoknál, akiknek megáll az anime a Naruto Bleach Dragon Ball triónál.

Amúgy, végeztem a vizsgáimmal szóval mostantól ismét aktív leszek =D Gondolom hiányoltatok.
Naplózva


Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12322 Dátum: 15 jan 26, 14:32:01 »

Nem igen nézek animét 2012 óta, mert az összes unalmas és lerágott. Te legalább megtudod számolni mennyit láttál. Én nem.
2012-ig szinte az összes animét láttam, amihez van magyar felirat nagyon kevés kivétel van. Azóta alig nézek valamit.
Jó neked én többre tartom magam. Egoizmus for eva.
Akkor most lesz időd dolgozni az 50-es karon. Ha eléred garantálom, hogy többre fogod magad tartani, mint másokat.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 26, 14:33:44 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12323 Dátum: 15 jan 26, 14:36:32 »

Az én farkam hosszabb mint a tiétek bi-bi-bííí!!! És az én apukám erősebb mint a tiétek és karatézni is tud!!! Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12324 Dátum: 15 jan 26, 14:40:42 »

Én nem mondtam, hogy többet láttam mint ő csak azt, hogy nem tudom megszámolni. Koránt sem biztos, hogy én láttam a többet. Bíbibi. Azóta kijött 3 évnyi anime és régen jóval kevesebb sub készült. Szóval elég nagy a valószínűsége, hogy Lew többnél tart.
Viszont ha már f*szt méregetünk én több hosszú animét láttam. Sőt a  One piecet és a Gto-t és a hikaru no got már láttam kb hatszor:U
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 26, 14:42:55 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12325 Dátum: 15 jan 26, 14:42:35 »

És az én apukám erősebb mint a tiétek és karatézni is tud!!! Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít Nyelvesít

Csinált már neked emberméretű szalmazsákot, hogy azon gyakorolj?  Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12326 Dátum: 15 jan 26, 14:44:26 »

Még nem csinált, mert most egész nap ő is meséket néz velem együtt, mert ha minden évben megnézünk 200at, akkor mire végzek az ovival, és isibe megyek, már többet láttam, mint a Levike meg a Norbika együtt!!!!!! Nevet Nevet Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12327 Dátum: 15 jan 26, 14:55:06 »

Most Parasyte és Tokyo Ghoul Mosolyog Valami vicces is jól jönne mert elég nyomott mind a kettőnek a hangulata.
Várom a javaslatokat Mosolyog One Piece-t fogok majd Decembernek nézni. Abból évente tartok mindig egy maraton Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12328 Dátum: 15 jan 26, 15:00:48 »

Még nem csinált, mert most egész nap ő is meséket néz velem együtt, mert ha minden évben megnézünk 200at, akkor mire végzek az ovival, és isibe megyek, már többet láttam, mint a Levike meg a Norbika együtt!!!!!! Nevet Nevet Nevet

Jó lesz, ha inkább nyugdíjba mész, mert a kettőnk mennyiségét órákban összeadod valszeg évekig kell a gép előtt ülnöd. Viszont akkor legalább nem elmélkedsz majd az élet nagy kérdésein, mert lesz ami kitöltse az idődet. Ha már az 50-es karról lemondtál.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12329 Dátum: 15 jan 26, 15:01:45 »

Az 50-es kar mondott le Aes-ről.  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 820 821 [822] 823 824 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!