24 szep 27, 19:29:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 811 812 [813] 814 815 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2319020 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #12180 Dátum: 15 jan 21, 13:55:00 »

Idézet
a vizsgaidőszak miatt sokkal többen nyavalyognak a fórumon.

Kikérem magamnak mostanság nem is írok ilyenek miatt (és épp ezért úgy amúgy se nagyon) fórumra (majd max. holnap ha jó hírt kapok a felvételimről xD).
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12181 Dátum: 15 jan 21, 14:04:33 »

Gratula Mennyire volt húzós a vizsga ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12182 Dátum: 15 jan 21, 14:09:55 »

Én nem olvasom annyit a duma témát, mint ti. Férfi topicot szoktam követni, de ott mostanában csak kép spam megy tucat nőkről.

Amíg nem linkelsz zászlós és kézenállva egykezes fekvőtámaszos videókat magadról, addig ez így is marad. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12183 Dátum: 15 jan 21, 14:12:03 »

Milyen kép spam megy? Mostanában már alig vannak képek. Helyette egy marginális kisebbség sajátította ki a topicot a senki mást se érdeklő unalmas testképzavaros gyúrós hülyeséggel. :/

És ezt a topicot is fenyegetitek ezzel állandóan. Visszasírom Ayumit és a DW-s csapatot. Még az a spammolás is ezerszer értelmesebb és érdekesebb volt.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 21, 14:13:39 írta Aes Sedai » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12184 Dátum: 15 jan 21, 14:16:14 »

Előttem sorra buktatták az embereket (főleg fogászokat), nem azért mert köcsög volt a tanár, hanem mert nem tudtak semmit. Kicsit átértékeltem az egyetemet.

- Mi az akut gyulladás fő sejttípusa?
- Hát...
- Milyen akut gyulladásokat ismer?
- Hát...
- Milyen gyulladásos sejtek vannak?
- Hát...
- Oké, milyen öröklődési rendszereket ismer?
- Hát...
- Mondjon poligénes öröklődési betegséget.
- Hmm...
- Oké, akkor mondjon autoszomális dominánst.
- Marfan-szindróma!!!
- Naaaaaagyon jó, egyes!
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12185 Dátum: 15 jan 21, 14:18:19 »

Ezt csak azért mondod, mert nem gyúrsz. Nyelvesít

Senki nem sajátította ki, írhatna oda bárki, de mégsem teszi.  Gondolkozik (lásd befagyott "csak csajok"-topic) Szóval egy senki földje, amit legalább mi életben tartunk és használunk. Ha nem tetszenek a felvetett témák, nyugodtan írhatnál másról is.

Milyen kép spam megy? Mostanában már alig vannak képek. Helyette egy marginális kisebbség sajátította ki a topicot a senki mást se érdeklő unalmas testképzavaros gyúrós hülyeséggel. :/

Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #12186 Dátum: 15 jan 21, 14:24:29 »

Engem nem zavarna a gyúrós téma, ha tényleg értelmesen beszélgetnének róla, és nem Coelho 50-es karja lenne a téma mindig. Annyira mániája ez, pedig már egyáltalán nem vicces.

Ja, meg a guggolás.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12187 Dátum: 15 jan 21, 14:34:04 »

Nem is szoktam guggolni.  Gondolkozik  Nyelvesít

És ezt a topicot is fenyegetitek ezzel állandóan. Visszasírom Ayumit és a DW-s csapatot. Még az a spammolás is ezerszer értelmesebb és érdekesebb volt.

Ayumi nélkül egyébként tényleg teljesen más a duma topic.
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12188 Dátum: 15 jan 21, 14:36:08 »

A Gugolás Hasznos. Ha az ember feláll 2 cementes zsákkal a vállán az cool. Lányoknak meg más előnye van kacsint
Azért ahhoz is kell bátorság hogy 0 tudással valaki bemenjen vizsgázni. Az említett példád bátor ember lehetett Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12189 Dátum: 15 jan 21, 14:39:19 »

De nem majdnem 2 méteres magassággal. Nevet

Nem is megyek bele inkább az edzés témájába, mert a fórum egyes tagjai szinte már személyes sértésnek veszik, ha a test fejlesztésének fontosságáról is szó esik néha, nem csak a lélekéről. I'm so deep. Angyal
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12190 Dátum: 15 jan 21, 15:13:16 »

Tényleg Ayumi nem ír csak sikerült elzavarnotok?
Testképzavaros micsoda? Tehát testkép zavaros vagyok, mert szeretek edzeni és szeretném, ha jól néznék ki és egészséges lennék?
Mielőtt edzettem két fajta szívgyógyszert szedtem és 178 pulzussal voltam sürgősségin és pánikbeteg lettem. Szép fokozatosan letettem a gyógyszer és akkor van 200 pulzusom, ha edzek és akkor is 1 perc alatt leviszem 80-90-re. Nem szenvedek pánikbetegségben és leszoktam a cigiről. Ha azt veszem ezek mellé az csak ajándék, hogy jól nézek ki.
Igen volt egy szar időszakom és senkinek nem kívánom, hogy 3 napig 170 pulzusa legyen nagyon gané érzés tud lenni.
Előtte is edzettem, amit így utólag nevezzünk bohóckodásnak.
Azt pedig nem tagadom, hogy naponta többször nézegetem magam a tükörben és ezt a két zenét többet hallgattam az elmúlt két évben mint a saját hangom. Aki ismer az tudja ez nagyon nagy szóxD Tudjuk be az edzés rossza hatásának.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=jukv9Q1eR2g" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=jukv9Q1eR2g</a>

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=BpypkvZjJiI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=BpypkvZjJiI</a>

Nyáron gyere le Balatonra hozzánk és megengedem, hogy eltörd a kezedet a hasammal. Eltörném mással, de utálok verekedni és csak akkor süllyedek le odáig, ha valamit megakarok védeni.
Szóval többről szól ez mint azt gondolod. Én felkeltem a padlóról hála az edzésnek.
Ezt viccnek szántam ne hogy komolyan vedd AesxD.

Egyébként kiderült a gyógyszer mellékhatása volt a pánikbetegségem.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 21, 15:19:17 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12191 Dátum: 15 jan 21, 15:15:44 »

A 170es pulzus az szar lehetett nekem 160 volt eddig a mért max. de akkor sem éreztem jól magam. Jó sikertörténet különben Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12192 Dátum: 15 jan 21, 15:22:01 »

Jah a másik pedig kíváncsi vagyok a határaimra. Eldöntöttem, hogy zászlózni fogok és egykézzel fekvőzni. Te nem éreznéd magad menőnek, mikor kézenállva sétálsz mondjuk 200 métert? A strandon néznének 100-an a gyerekek és a szüleik téged tapsolnának?
Én látni akarom és látni is fogom!
Jah igen és akkor egy kérdés az elme edzéséhez Aes ezt preferálja. Sherlock könyveket akarom ki olvasni mindegy a sorrend vagy összefüggő regényről van szó?

Siker történet, akkor lesz, ha elértem az célt addig csak megkezdett út.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 21, 15:24:38 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12193 Dátum: 15 jan 21, 15:25:12 »

Ja, mindig az a testképzavaros, aki edz és élvezi az edzést, a fejlődést, a kihívásokat és véletlenül sem az, aki beletörődik, hogy túlsúlyos/csontsovány és nem is tesz ellene semmit.

Hiei, inkább csajok nézzenek. Nevet Vagy lehetnek szülők is, ha történetesen egyedülálló MILF-ek.  ikszdé
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #12194 Dátum: 15 jan 21, 15:31:34 »

Lassan 5 éve vagyok együtt Ritával és 1,5 éve élünk együtt így nem igazán vágyom más nők érdeklődésére, szóval meghagyom neked. Beérem a gyerekekkel, ha ennek hála százból egy nem lesznek zsírdisznók már megérte. Pedo mod on*_*
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 21, 15:32:05 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 811 812 [813] 814 815 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!