24 szep 27, 12:57:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 778 779 [780] 781 782 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 12  (Megtekintve 2317430 alkalommal)
0 Felhasználó és 49 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #11685 Dátum: 15 jan 01, 09:39:18 »

Éjfélkor koccintottam családdal majd kb össze is estem. nem szoktam krumplizsákot játszani, általában nehezen alszom el. de most ment Nevet  olyan jót aludtam. most kb kipihenten is keltem. és még van egy tonna rágcsám meg piám amit majd eltüntethetek. Jól indul ez az év. Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11686 Dátum: 15 jan 01, 09:55:58 »

Sokat baszakszunk az asszonnyal azon, hogy vicces módon ébresszük fel a másikat. Ő most egy igen beteg módot választott. Kinyitotta az ablakot.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #11687 Dátum: 15 jan 01, 10:41:58 »

Gonosz Nevet de az egyszerű.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11688 Dátum: 15 jan 01, 14:18:41 »

Meg akarok halni. Most lett vége az afternek nemrég és ha lefekszem aludni, érzem, hogy hányni fogok, de olyan fáradt vagyok, hogy mindjárt állva elalszok.

Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11689 Dátum: 15 jan 01, 15:00:25 »

Teljesen jó helyesírással, normálisan megfogalmazva. ikszdé Seems legit,  Faceg Tuti egész éjjel otthon loloztál.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #11690 Dátum: 15 jan 01, 15:57:55 »

Boldog Új évet!

Idén nem rúgtam be nagyon, ami valahol jó is meg nem is. Nevet
De Beugróztunk Noeval meg még másik két emberrel és az jó volt.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #11691 Dátum: 15 jan 01, 16:21:41 »

Teljesen jó helyesírással, normálisan megfogalmazva. ikszdé Seems legit,  Faceg Tuti egész éjjel otthon loloztál.

Ez a szép a chrome-ban. Anélkül lehetek grammar nazi, hogy tudnék helyesen írni.
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #11692 Dátum: 15 jan 01, 17:56:39 »

Nem merek rágyújtani mert félek hogy meghalok, régen voltam ilyen másnapos.
Naplózva


 
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #11693 Dátum: 15 jan 01, 18:16:49 »

Nekem mindig a sós dolgok segítettek a másnap túlélésében.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11694 Dátum: 15 jan 01, 18:37:50 »

Szappanadó? Ok, nem kell rendesen mosakodni, a víz majd magában megold mindent. Végül is ezért hívják a kémiában univerzális oldószernek.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #11695 Dátum: 15 jan 01, 18:48:23 »

Meglepő, hogy nem vált ki belőlem semmit se a hozzászólásod. Kezdem elveszteni a lelkesedésem.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #11696 Dátum: 15 jan 01, 19:06:54 »

Bázz ezt most találtam egy cikk alatt! Kiemelve a lényeg:
Idézet
Beszélgettem egy fiatal fiúval, aki elmondta, hogy 77 ezer forintot költött tűzijátékra. Elgondoltam, hogy nyugdíjas házaspár egy hónapig ebből él meg, két havi fűtésszámlája egy kisebb háznak, lakásnak. De átszámoltam, pl Tormay Cécile, Kosztolányi Dezső összes művét, a magyar klasszikus regénytárt vagy a magyar költők száz kötetes sorozatának majdnem felét ki lehetett volna fizetni. De meg lehetett volna venni belőle Dosztojevszkij és Tolsztoj összes művét a híres vörös vászon kötésben, Wagner majdnem minden zenedrámáját Karajannal. De meg lehetett volna venni Stendhal, Balzac összes művét. Lehetett volna venni egy értékes karórát, ékszert venni. Annyi mindent. Erre elment a hülye gyerek, és a saját elmondása szerint 6 perc alatt eldurrogtatta. Hat perc idióta durrogtatás, mely miatt szerencsétlen állatok megvadulnak, időseket, betegeket bosszantanak, vagy egy egész életre szóló szellemi-lelki ajándék. Itt látszik, hogy a mai fiatalság merre megy. És akkor még a balesetekről nem is beszéltem. Egy egész élet boldogsága, sikere, lelkisége úszott el néhány másodperc alatt. Ki magyarázza el végre a döntéshozóknak, szülőknek, hogy mi az érték és az értéktelen közti különbség?
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #11697 Dátum: 15 jan 01, 19:18:50 »

Mennyivel menőbb lett volna, hogyha inkább eldobálja a pénzt.Ki áll oda ahol sokan vannak és dobálja ezresenként  Nevet
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11698 Dátum: 15 jan 01, 19:31:35 »

Ez nem más, mint tökéletes baromság. Miért ne lehetne ez éppen ugyanúgy értékteremtő, mint a szövegben felsoroltak bármelyike?

Nyilván tetszik neki a látvány. Lehet, hogy piromán, de abból kiindulva, hogy 6 percig durogtatott, több, mint valószínű, hogy előre eltervezte az egészet. Ha ezt veszem alapul, akkor lehet, hogy pirotechnikával fog foglalkozni és esküvőkre fog járni, ahol ezzel a látvánnyal kápráztatja el a násznépet. Vagy vegyész lesz, mert elkezdi jobban érdekelni a dolog működése.

A kis szövegben említett megvásárolható dolgok pedig csak akkor képviselnének értéket, ha nem csak megveszi, de elolvassa/meg ishallgatja őket, ami ugye idő. Ebből is tudjuk, hogy nem a 77000 forint lesz itt a lényeges, hanem a befektetett idő. A szerző amellett, hogy nevetségessé teszi magát, mert két teljesen távol álló dolog élvezeti értékét hasonlítja össze, de nem azonos időtartamot figyelembe véve, ráadásul, még végtelenül demagóg is. S ő beszél itt értékítéletről? Röhej.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #11699 Dátum: 15 jan 01, 19:35:00 »

Megvolt a napi demagógia-adagom. Nevet

Más meg mondjuk ennyit fizet egy pohár drága pezsgőért/borért, amit utána pár másodperc alatt megiszik. És? Miért érdekeljen, nem az én pénzem. Mindenki azt csinál a saját pénzével, amit akar.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 778 779 [780] 781 782 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!