24 szep 27, 15:11:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 204387 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #435 Dátum: 15 szep 26, 13:08:11 »

95. fejezet:

http://www.mangahere.co/manga/uq_holder/c095/3.html
Ezzel a "megvagy" szöveggel mindig megjárják a halhatatlanok. smirksweat Emlékezzünk csak vissza, mi lett Karinnal... Szegény a Holdon kötött ki. Nevet

http://www.mangahere.co/manga/uq_holder/c095/5.html
Ez még nem hiszem, hogy a Mágia-Semlegesítés lenne. Valószínűbb, mint ahogy Dana is mondja, hogy kível verte vissza a támadást.

http://www.mangahere.co/manga/uq_holder/c095/8.html
Ez valahogy rosszabb, mint a korábbi...(http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/087/14)

http://www.mangahere.co/manga/uq_holder/c095/10.html
Akkor úgy tűnik Toutaék a torna után mehetnek vissza Danához edzeni.

http://www.mangahere.co/manga/uq_holder/c095/11.html
Ezt gyorsan letudta Dana... "Nem." ikszdé

http://www.mangahere.co/manga/uq_holder/c095/13.html
Na, kíváncsi leszek a találkozásukra. A másik, hogy Touta most már ténylegesen fel kéne söpörje az ellenfeleivel a padlót. Nem sokkal volt lemaradva az A rangúaktól, úgyhogy hacsak nem jelent meg eddig néhány komolyabb fickó, akkor Touta a tornára bármiféle nehézség nélkül be kéne jusson. Elvégre ugye ő most azért harcol a földalatti arénában, hogy az igazi tornára felvételt nyerjen. Szerintem az igazi tornáig nem is fog nagyon akadályba ütközni...

Habár, a "Király" (az S rangú személy) elég hamar eljutott addig az S rangig. Lehet, hogy nem véletlenül...

http://www.mangahere.co/manga/uq_holder/c095/15.html
Nocsak, egy chibi Konoka, és egy chibi Setsuna! ^^ Asszem ezután már biztosra vehetjük, hogy Konoka és Setsuna összeházasodott.
Ők voltak a kedvenceim Yuén, és Chisamén kívül.
Fura, hogy még ők is feltették maguknak ezt a kérdést... Vagyis, hogy miért ugyanaz Touta vezetékneve, mint az övék.

http://www.mangahere.co/manga/uq_holder/c095/16.html
Itt pedig egy Chachamaru... Nevet


Vajon mit tervezhet Akamatsu ezeknek az új karaktereknek a behozatalával... Sajnos erre legközelebb 2 hét múlva kapunk csak választ... Szomorú
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #436 Dátum: 15 szep 26, 20:41:48 »

95. fejezet:

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/095/6
Adsam kollégának: Ez itt nem a mágiasemlegesítés, hanem Ki-vel védte. Részemről örülök, hogy Ki-t is használ. Mint korábban kifejtettem, annyira nem örülnék, ha Toutából mágus lenne, valahogy nem az ő stílusa. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/095/11
Kicsit leamortizálták a kastélyt. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/095/15
Szintén Adsam kollégának: Szerintem Shinobu* lány. Hacsak a fiúknál nem lett divat a szűk naci. ^^" Illetve japánban sok név mindkét nemnél használatos. Persze a korábbi fejezetekben RAW alapján vissza lehetne nézni, hogy a névmások alapján hogy hivatkoznak rá (a japán nyelv ilyen szempontból hasonló, mint az angol), de ez egy másik feladat, máskorra. Nevet
* Mondjuk erről a névről mindig Senshui Shinobu jut eszembe a Yuu-Yuu Hakusho-ból. Bár neki is a hétből az egyik személyisége nő volt. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/095/16
Ezen én is néztem egy sort, hogy a két lány vezetékneve miért ugyanaz...? Bár lehet egyszerűen annyi, hogy időközben Setsuna leszármazottai beházasodtak a Konoe klánba.

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/095/17
Annó az MSN-ben Ayakának is idegesített ez a stílusa, mint ami most a kiscsajnak van... ^^" De szerencsére ő tudott normális is lenni, ha kellett. Reméljük az unokája/dédunokája is tud rendesen is viselkedni.
És mivel Ayaka Pactio kártyája még aktív, itt egy újabb bizonyíték, hogy Negi még él.
És igen, végre Chachamaru is feltűnt! Reméljük, tényleg ő az, és nem csak az egyik nővére. Bár az, hogy Ayakával van, elég bizonyíték lehet. Már csak Chisamét hiányolom (Azazelhez hasonlóan nekem is ő volt az egyik kedvencem az MSN-ből), de őrá sajnos nincs sok esély. Szomorú Bár... Ki tudja? Lehet, hogy a Pactio kártyájának képességével beköltöztette a lelkét a számítógépek virtuális világába. kacsint

Hűha, gyűlik Touta háreme. ikszdé Asszem Kuromaru készülhet egy láda nyugtatóval Nevet
Túl sok mindent nem tudtunk meg, olyan helyzetjelentés szerű lett a fejezet.
Érzésem szerint Touta kicsit érettebb lett az eltelt idő alatt. Bár majd nagyon kíváncsi leszek arra, amikor találkozik Yukihimével*. Azt is el tudom képzelni, hogy a lány nem lesz a bázison, és sokáig nem is találkoznak, hanem csak majd a harcművészeti tornán egyik harcában.
* Így már kezdem érteni, miért adott Akamatsu-sensei új nevet Evangeline-nek. Nevet Ugye már 3 verzióban ismerjük: a múltbéli Kitty, Evangeline és most Yukihime.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 26, 20:48:12 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #437 Dátum: 15 szep 26, 21:13:44 »

Jó kis fejezet volt. Bár amire a legkíváncsibb voltam arra nem került sor smirksweat Na de majd két hét múlva ikszdé
Valóban bővül a hárem és szerintem idővel még tovább fog ikszdé Gondolom a Konoe lányokkal nem fog összefutni a földalatti tornán, hanem csak a rendes tornán,nem?
Kíváncsi vagyok mennyit fejlődött Touta és remélem aprítani fog Nevet Amúgy ez a Fate  valóban ennyire erős? Gondolkozik
Van egy olyan érzésem hogy lehet tényleg nem fog összefutni Yukihimével a főhadiszálláson csak majd a tornán mint ellenfelek Ördögi Bár lehet titokban meglesi Toutát Yukihime hogy hogyan boldogul a földalatti mérkőzéseken Kúl
Amúgy arról tudtok valamit hogy két hét múlva dupla fejezet lesz? Valahol ezt olvastam Gondolkozik
Én személy szerint nem bánom ha képes lesz varázsolni, de ne ez legyen a fő profilja. Maradjon meg a kard és a ki használatánál. Ördögi ikszdé Élvégre penge lehet ha kivételesen használja a ki-jét, persze azt hiszem van egy limit amit még elbír a teste. Vajon megismerjük majd a többi nemest is? Bírnám ha felfigyelnének Toutára ikszdé Ugye azt mondták hogy Touta félkész termék, vajon fogják valaha tökéletesíteni? Na az hozna érdekes fejleményeket Kúl
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #438 Dátum: 15 szep 26, 21:58:02 »

Egy rakás új szereplő arra a tokiói várakozó csajra nem is emlékszem...
 Gondolkozik  És a Konoe lányok? És a férjvadász? Egy kicsit korai ez neki, nem? ikszdé
A yukihime- s szál végetérhetne. Majdnem félrevitte a mangát...  Szomorú
Tisztelem, de nem kell a manga eme szakaszában.
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #439 Dátum: 15 szep 27, 12:19:14 »

Hogy érted, hogy majdnem félre vitte a mangát? Szerintem végre megadta a motivációt Toutának, ami már (lássuk be), igencsak hiányzott. Végre elhatározta magát, és nem valami csip-csup indokok miatt akar ideiglenesen erősebb lenni. Talán pont ez volt Dana célja. Mert elsőre, sőt, sokadjára is érdekes és egyedi volt, hogy a főhős nem akar erősebb lenne, nem akar harcolni, de egy idő után a manga belefárad, ha nem újulnak meg a karakterek. Szóval szerintem pont, hogy felfrissítette a mangát ez a szál. Arról nem is beszélve, hogy megismerhettük Yukihime múltját.
A rész amúgy nagyon bejött, a harc is nagyon tetszett. Az új karakterekkel nem tudok mit kezdeni egyelőre, így, hogy nem olvastam a Negimát. De bevallom, nem igazán örülök nekik, ez új szálakat jelent, pedig reménykedtem benne, hogy most már jöhet a torna.
Aztán persze ha érdekes lesz, akkor nem szóltam semmit Mosolyog
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #440 Dátum: 15 szep 27, 12:36:40 »

Jon-nal vagyok. Talán lehet, hogy egy kis "kitérőt" jelentett Kitty, de nekem bejött ez a pár fejezet. Oké, nekem amúgy is Evangeline az egyik kedvenc karakterem az MSN-ből (a mostani Yukihimével nem tudok mit kezdeni, olyan, mintha kiégett volna...).

Az újonnan felbukkant szereplők közül Ayaka (a tolószékes öreg hölgy) és Chachamaru (az android, aki a tolószéket tolja) talán azért lesznek behozva, hogy legyen valaki, aki összehasonlítja Toutát emberként és harcosként is Negivel. Azt viszont előre látom, hogy Ayaka unokája/dédunokája és Kirie nem igazán fognak kijönni egymással. Nevet
Shinobu (aki a vonatról leszállt és Toutát akarta hívni) pedig talán az űrhajójuk pilótája lesz (mint az MSN-ben Paru), ha majd az űrben fognak furikázni valami szekéren. Nevet Bár ezen kívül nem hiszem, hogy sokat fog villantani, hiszen nem harcos, és eddig egyéb képességet/tudást nem láttunk tőle. Ha viszont egy "második Nodoták" akar csinálni belőle Akamatsu-sensei, akkor az rázós lesz... ^^"

Jon, nem biztos, hogy az új szereplők plusz szálat jelentenek majd. Lehet simán be lesznek építve a mostaniba, és ott lesznek a tornán, ill. általuk új infókat is kapunk pl. Negi eltűnéséről. Ugye Chachamaru Negi közvetlen asszisztense volt a torony építésekor, Ayaka pedig Asunával együtt a diplomáciai dolgokat intézte a torony kapcsán a Mondus Magikussal (másik Mars).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #441 Dátum: 15 szep 28, 09:45:14 »

"Amúgy ez a Fate  valóban ennyire erős?"

MSN-ben ö volt a big bad.

Mage of the beginning-et nem számolom, ahány harca volt pér oldal alatt mindig leverték xD
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 28, 09:45:46 írta EnxTheOne » Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #442 Dátum: 15 szep 28, 17:33:42 »

Hát nem tudom, hogy te mit olvastál te Fate-et senki sem verte el Negi-n kívűl, főleg nem pár oldal alatt. És Negi is csak akkor zúzta le amikor már kiteljesedett az ME és vámpír lett. És úgy maradtak életben mindketten hogy Asuna közbelépett... just sayin'

Bocsi Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 28, 18:25:17 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #443 Dátum: 15 szep 28, 18:04:06 »

EnxTheOne a Lifemaker-re gondolt, nem Fate-re. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #444 Dátum: 15 okt 02, 19:58:46 »

Akkor így már értem Nevet Remélem idővel Touta eléri Fate szintjét és túl is fogja szárnyalni. Hisz a motiváció már megvan hozzá Nevet ikszdé Azt hiszem nagyon érdekesnek igérkezik még ez a föld alatti torna is, főleg majd az S osztályúval Kúl De persze az igazi csemege maga torna lesz. Remélem rendesen leamortizálják majd a környezetet Ördögi
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #445 Dátum: 15 okt 02, 22:57:57 »

Hát, a torna elvileg a toronyban fog folyni, ahogy nyernek, úgy haladnak majd egyre feljebb. Vagyis túlzottan zúzni nem lehet, mert könnyen légüres térben találhatják magukat. Nevet Plusz nem lenne szép Toutától, ha kárt okozna a nagyapja munkájában. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #446 Dátum: 15 okt 02, 23:05:27 »

Igazad van. Az sem lenne jó ha kiderülne hogy halhatatlan ikszdé De azért bízok benne hogy egy szintig azért átrendezik a terepet ikszdé Touta bánjon úgy a karddal mint egy jedi és persze legyen vele az erő Ördögi Egyébként igaz az hogy jövő héten dupla fejezet lesz? Gondolkozik
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #447 Dátum: 15 okt 03, 00:33:44 »

Én nem tudok róla. Ha jól emlékszem, dupla fejezet még nem volt az UQ Holder esetében.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #448 Dátum: 15 okt 05, 18:08:02 »

Értem, akkor lehet csak kívánság akart lenni ikszdé Ez a két hét szünet nagyon lassan akar eltelni Kúl, de hamarosan szerda Ördögi
Naplózva
Rain
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 94



« Válasz #449 Dátum: 15 okt 06, 12:59:09 »

Mi is pontosan az MSN, ahonnan az előzetes infókat szeditek?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!