24 szep 26, 23:37:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 204304 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #150 Dátum: 15 jan 18, 17:58:21 »

Asszem most döntöttem el, hogy el fogom olvasni az MSN-t. Jól tippelek, hogy azok a régi videók abból vannak felidézve?
Amúgy érdekes fejezet volt, bár Fate szerintem túlságosan...hát, jellegtelen volt, hogy csak úgy megjelent. Mondjuk nincs ok a pánikra, amíg ott van Eve, ez igaz. De attól még olyan hirtelen jött, és nem csigázott fel. Na majd meglátjuk.
A tornára kíváncsi vagyok, hogy hogyan oldják meg. Egy kicsit elcsépelt sztem a harci torna, de nem ítélek előre, majd meglátjuk.
Ami érdekes, hogy 1 év ugrás lesz majd, nagyon gyorsan megyünk előre az időben. Igaz, hallhatatlanok, szóval gondolom nincs akkora jelentősége Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 18, 18:02:12 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #151 Dátum: 15 jan 18, 18:49:06 »

A 2015-ös torna, amit most láthattál a mutatott videóban, azt mi Negima olvasók nem láthattuk, mert ez már azután történt, miután vége lett mangának.

Fate persze, hogy megjelent. Negi szó hallatán képes akár a világ végéig is elmenni. :DDD

Ne aggódj! Akamatsu nagyon jó tornákat csinált. Ha csak megközelíti a Negimás tornát(volt kettő, és mindkettő magasan a legjobb volt a mangában), akkor olyan fejezetek következnek, amik az eddigiekhez képest sokkal jobbnak mondhatóak majd.

Remélem nem lesz igazad... Ha nem látunk valamiféle edzést Touta esetében, és egy év múlva megjelenik, mint "Super Touta"... Bele se gondolok inkább. ikszdé

Azon viszont csak néztem, mikor Mana mondta, hogy Toutáék törekedjenek arra, hogy ne tudódjon ki a halhatatlanságuk... Viszont nem kell meghalniuk ahhoz, hogy az emberek észrevegyék, elvégre nem sok faj rendelkezik regenerációs képességekkel... Ez alapján tulajdonképpen azt kérte Toutáéktól, hogy ne is sérüljenek meg. ikszdé
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #152 Dátum: 15 jan 18, 19:38:05 »

Félreértettél. Biztos, hogy látunk majd valami edzést (biztos? Nevet ), de szerintem egy 5-10 fejezetben max. lerendezik a köztes időt. Vagy szerintetek fognak még edzés mellett feladatokat is csinálni? Ennek jobban örülnék, nem a sablon szerint mennénk, hanem keverve lennének a szálak. Edzés mellett még valami az előzőhöz hasonló feladatokat elvégezni érdekes lenne sztem, és egy év múlva (magyarul egy 50 rész múlva) meg jöhetne a torna. És akkor az éppen megtanult technikákat Touta gyakorolhatná élesben is, ezáltal fokozatosan lenne bemutatva a fejlődése. Jó lenne, de a manga eddigi tempója alapján én inkább arra az 5-10 fejezetes edzésre látok nagyobb esélyt.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 18, 19:39:38 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #153 Dátum: 15 jan 18, 19:53:27 »

Lehet, hogy valamit elnéztem. Nevet

Valószínűnek tartom, hogy az edzések mellett különféle küldetéseket is fognak csinálni. Nem hiszem, hogy egy évet letudna csak edzéssel Akamatsu... Eddig nem volt szinte semmi, most meg több fejezeten keresztül csak edzés? Kétlem. Hozzáteszem, sajnos a 16 oldal/fejezet eléggé megrövidíti a mangát. Van olyan manga, ahol egy héten 30-33 oldalt is kapunk, de az átlag a 20... Akamatsu esetében viszont mindig 16-17 oldal van(hacsak nem extra oldalas fejezetről beszélünk).

Bár ez még mindig jobb, mint Negima esetében, ahol több oldalas volt egy fejezet, de átlagosan 3-4 hetente volt egy hetes pihenője Akamatsunak...

Azon gondolkoztam, hogy Touta egyáltalán mit tanulhat majd 1 év alatt? A Magia Erebeát, és az azonnali mozdulatot teljesen kitanulja? Meg persze fejleszti a kardforgató képességét, ugyanis még mindig van mit tanuljon e téren.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #154 Dátum: 15 jan 18, 20:31:51 »

Ő, én nem olvastam az MSN-t, de ha teljesen kitanulja a Magia Erebeát, akkor gyakorlatilag nem lesz ellenfele, nem? Legalábbis nagyon durvának harangozták be...
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #155 Dátum: 15 jan 18, 20:35:24 »

Nem biztos, hogy jó ötlet volt Toutának a Magia Erebea, lévén, hogy ő nem mágus. Eddig legalábbis nagyrészt ki alapú technikákat láttunk tőle. Az azonnali mozdulatnak is a ki féle verzióját használja, és a mozdulatait is ki-vel erősíti (még ha nem is tudatosan). Oké, emlékszem, hogy lehet együtt használni a mágikus erőt és ki-t ("Kanka"), de Asuna és Takamichi elég különleges esetek voltak.
Nekem nem igazán tetszene, ha ahhoz képest, hogy Negi az MSN-ben mennyit szenvedett a Magia Erebeával, most Touta ezt csak egy "szimpla" erősítő képességként használná.

Ha már edzés, és elvileg Mana fogja irányítani, akkor van egy olyan érzésem, hogy nem konkrétan Tatsumiya fogja edzeni, hanem megkér valaki, akinek a harci stílusa jobban passzol Toutához. Talán ezért mondta, hogy majd pár nap múlva jelentkezik.

Toutának lehet, hogy pont egy Shinmeiryuu kardforgató lenne most a legjobb edzőpartner, mivel ők ki-használók és ugye kardforgatók. Talán épp Setsuna, hiszen nem tudjuk, hogy ő él-e még. Bár a származását tekintve nem kizárt. ^^

Fate-nek sosem voltak drámai belépői. Ő csak szimplán megjelent a semmiből, az olvasót meg kiverte a víz, mert az sosem jelentett jót. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #156 Dátum: 15 jan 18, 20:58:14 »

Pontosan, ahogy Chakra mondja.

A Magia Erebea arra épül, amit láthattunk Evangeline esetében Fate elleni harcánál. A használó egy varázslattal képes a lelkét "felfegyverezni", így megszerzi az adott varázslatnak a tulajdonságait(a kapott tulajdonság a varázslat elemétől függ).

Eva esetében ez az, hogy nagyon magas szintű jégtámadásokat képes bármiféle előkészület nélkül használni, és a körülötte lévő tér rögtön megfagy.

Negi villámmágiával ruházta fel magát, amitől olyan gyors lett, mint egy villám. Ez a technika a Raiten Taisou, amiről Mana beszélt.

Rakan pedig egy tűzmágiával, amivel elvileg az ereje, és a tűzimmunitása rendkívül megnőtt. Ő nem Magia Erebea használó, a teste nem képes ezt ez erőt megtartani, és ezzel csak magát pusztítja el... Végül is, az egyetlen személy, akinek lehet esélye Rakant elpusztítani, az maga Rakan. x'D

Gondolkoztam azon, hogy milyen lenne Touta Shinmeiryuu kardforgatóként. Nevet Ha azt nézzük, a dédapja az egyik legerősebb Shinmeiryuu kardforgató volt. Tehát a vérében van. Nevet A Gravitációs pengéjével vajon mennyivel erősödnének a különféle Shinmeiryuu támadások?
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #157 Dátum: 15 jan 18, 21:22:15 »

Hmm... Szerintem semennyivel, mert a Shinmeiryuu technikáknál a látottak alapján nem azon van a hangsúly, hogy milyen erővel (súllyal) súlyt le, hanem magán a technikán. Perszer ezt csak a különleges technikákra értem, a "sima" kardvívás esetén előny, ha egy 200 kg-os kardot is éppen olyan könnyen forgat, mint egy 1-1,5 kg-ost. És persze az ellenfélnek nagy hátrány, mert a súlyosabb csapást nehezebb hárítani.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #158 Dátum: 15 jan 18, 22:19:50 »

Negimával kapcsolatban:

Gondolom több csapat is lefordította angolra.
Melyik csapat munkája a legjobb szerintetek?
Naplózva
Revi95
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Válasz #159 Dátum: 15 jan 18, 22:31:45 »


Ha azt nézzük, a dédapja az egyik legerősebb Shinmeiryuu kardforgató volt. Tehát a vérében van. Nevet

Most majdnem megkérdeztem kit értesz dédapja alatt, de egy kis gondolkodás után leesett Nevet Csak rossz ágról néztem először Nevet

Ha pedig az edzésre gondolunk Negi sem kevés időd töltött el Eva rezidenciáján/ián Nevet
Naplózva
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #160 Dátum: 15 jan 18, 22:42:16 »

VÉGRE! Erre vártam már, hogy feltűnjön Fate! Bár gondolom itt most csata nem lesz, egyszerűen ő is csak az aláírást akarja megnézni, az már más, hogy Touta erre majd mit lép. >< Már alig várom a következő részt!!
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #161 Dátum: 15 jan 19, 05:14:33 »

Gondolom több csapat is lefordította angolra.
Melyik csapat munkája a legjobb szerintetek?

Szerintem direkt felosztották egymás között a munkát. Egyik csapat sem készítette el végig, hanem csak részeket, emiatt van az, hogy egyszer teljesen jó a scan, máskor meg szinte olvashatatlan.

EDIT: Megjött a 65. fejezet spoilere, és ha ez igaz, akkor iszonyatos fordulatra számíthatunk a következő fejezetben.

Na akkor, jöjjön a spoiler: Touta dühödten áll Fate előtt, de Eva jelzi, hogyha Touta a jelenlegi állapotában küzdene meg egy komoly Fate-tel, akkor Toutát teljesen elpusztítaná, esélye sem lenne, szóval jobb, ha megmutatja neki a dokumentot. Fate, és Eva is megerősítik, hogy ez az írás Negié.

Kirie, és Touta kifogásolják ezt, mivel Fate és a Holder ellenségek. Viszont mielőtt ehhez bármit is hozzáfűzne Eva, hozzáér az aláíráshoz, ami előidéz valamit. Hirtelen mindenki el lett egy elhagyatott helyre víve, ahol látható Negi, és Nagi. Majd ebben a pillanatban a földből megjelent valaki, és befedte mindkettőt, és megszólalt: "Szóval te lennél... Konoe Touta. Értem..."

Ekkor az egész szituáció rögtön egy nagy fordulatot vesz, ugyanis Toutát meglátta az a személy, aki elől egészen idáig bújtatva volt. Fate, és Eva ezután eldöntik, hogy részt vesznek a tornán. Eva végül hozzáteszi, hogy felejtsék el mindazt, amit ma mondott, és közli Toutával, és a Holderrel, hogy MEGTILTJA, hogy Touta részt vegyen a tornán, és követeli, hogy senki se merjen neki ebben segíteni! Majd Eva hozzáteszi: "Hát nem érted meg addig, míg tisztán ki nem mondom?! Vissza kell vonnod a jelentkezésedet, Touta!"

Úgy néz ki, hogy az a személy nagy valószínűséggel a Kezdet Varázslója. Szóval a feltételezés igaznak bizonyult, miszerint sikerült megszereznie Negi testét.


Erre szerintem senki sem számított... Ha a spoiler igaznak bizonyul, akkor ez a torna jóval másabb lesz, mint amire számítottunk az elmúlt pár fejezetben. Elég valószínű, hogy Touta mindezek ellenére megpróbál majd jelentkezni a tornára. Kíváncsian várom a fejezetet.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 19, 16:51:57 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #162 Dátum: 15 jan 21, 19:23:35 »

Gondolom több csapat is lefordította angolra.
Melyik csapat munkája a legjobb szerintetek?

Szerintem direkt felosztották egymás között a munkát. Egyik csapat sem készítette el végig, hanem csak részeket, emiatt van az, hogy egyszer teljesen jó a scan, máskor meg szinte olvashatatlan.

EDIT: Megjött a 65. fejezet spoilere, és ha ez igaz, akkor iszonyatos fordulatra számíthatunk a következő fejezetben.

Na akkor, jöjjön a spoiler: Touta dühödten áll Fate előtt, de Eva jelzi, hogyha Touta a jelenlegi állapotában küzdene meg egy komoly Fate-tel, akkor Toutát teljesen elpusztítaná, esélye sem lenne, szóval jobb, ha megmutatja neki a dokumentot. Fate, és Eva is megerősítik, hogy ez az írás Negié.

Kirie, és Touta kifogásolják ezt, mivel Fate és a Holder ellenségek. Viszont mielőtt ehhez bármit is hozzáfűzne Eva, hozzáér az aláíráshoz, ami előidéz valamit. Hirtelen mindenki el lett egy elhagyatott helyre víve, ahol látható Negi, és Nagi. Majd ebben a pillanatban a földből megjelent valaki, és befedte mindkettőt, és megszólalt: "Szóval te lennél... Konoe Touta. Értem..."

Ekkor az egész szituáció rögtön egy nagy fordulatot vesz, ugyanis Toutát meglátta az a személy, aki elől egészen idáig bújtatva volt. Fate, és Eva ezután eldöntik, hogy részt vesznek a tornán. Eva végül hozzáteszi, hogy felejtsék el mindazt, amit ma mondott, és közli Toutával, és a Holderrel, hogy MEGTILTJA, hogy Touta részt vegyen a tornán, és követeli, hogy senki se merjen neki ebben segíteni! Majd Eva hozzáteszi: "Hát nem érted meg addig, míg tisztán ki nem mondom?! Vissza kell vonnod a jelentkezésedet, Touta!"

Úgy néz ki, hogy az a személy nagy valószínűséggel a Kezdet Varázslója. Szóval a feltételezés igaznak bizonyult, miszerint sikerült megszereznie Negi testét.


Erre szerintem senki sem számított... Ha a spoiler igaznak bizonyul, akkor ez a torna jóval másabb lesz, mint amire számítottunk az elmúlt pár fejezetben. Elég valószínű, hogy Touta mindezek ellenére megpróbál majd jelentkezni a tornára. Kíváncsian várom a fejezetet.

Kijött a 65. Fejezet Bejött a spoiler:D Jó kis harcnak nézünk elébe:D
Naplózva

Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #163 Dátum: 15 jan 21, 20:39:53 »

Hol is kezdjem a 65. fejezetet...?

Először is, megjelent a Kezdet Varázslója, viszont nagyon úgy tűnik, hogy ez ugyanaz a nő, akivel Nagi végzett.
http://www.mangahere.co/manga/mahou_sensei_negima/v33/c325/14.html

Ha egy ilyen szintű ellenfél jelenik meg, akkor nem csoda, hogy Evangeline, és Fate is rögtön beneveztek a tornára. Viszont úgy gondolom, hogy ez alapján lehet, hogy más Negima szereplők is meg fognak jelenni. (Gondolok itt Rakanra, Sandersre.) Talán még Juuzou is szerephez juthat, ki tudja? (Elvégre a másik legerősebb Holder tagnak nevezte őt Eva.)

Toutát vajon miért bújtathatják? Szinte biztosan köze van ennek ahhoz, hogy Toutának Eva kitörölte az emlékeit. Akkor se valami gyenge démon támadhatott, elvégre Eva azt állította, hogy elég kemények voltak a támadók.

Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #164 Dátum: 15 jan 28, 21:51:58 »

Aztakutyamindenit, ezmáigene. Semmit sem értettem belőle, nem ismerek senkit, de attól még rohadt jó fejezet volt, és valamikor már igencsak el kéne olvasnom a Negimát.... Neeem
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!