24 jún 16, 14:34:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 195186 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #660 Dátum: 16 jan 29, 00:16:37 »

ezen megint jót mulatok
"Személy szerint szívesen alávetném magam Karin kisaszony büntetésének" ikszdé  ikszdé  Nevet  smirksweat
A 14.oldal valami nagyon szépen megrajzolt.
ÁÁÁ ! Bár én tudnék így ! Szomorú((
Touta meg bamba béla, szokás szerint ikszdé

De így hátha vége ennek az ívnek és végre meghatározó történések jönnek.
(barátok, tesztek...)
Télleg: Santaval mi van?

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Adsam
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #661 Dátum: 16 jan 29, 02:37:04 »


sasa87, semmi sem volt Negi és Eva között a Negimában egy mester-tanítvány kapcsolaton kívül, és azon kívül, hogy Negi nagyon tisztelte őt.
Hát, azért a történetbe beletartozik Evangeline szeszélye is (például amikor kedve szottyant észosztás után lesmárolni Negit Nyelvesít ).
(kíváncsiaknak itt a fejezet: http://www.mangapanda.com/mahou-sensei-negima/137/2 )

Összetettebb csajszi ez a Yukihime mint hogy mi kitalálhatnánk mik a tervei :DD  (Egyébként a Negi által preferált hölgyemény szerintem is vagy Yukihime, vagy épp egy olyan leányzó aki nem kapott kiemelt figyelmet az MSN-ben.)
Naplózva
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #662 Dátum: 16 jan 29, 09:56:48 »

Ha ti is azt mondjátok hogy valószínüleg Yukihimét kedveli Negi és ugye Yukihime szereti Negit akkor mit akar a sensei ettől a szerencsétlen Touta-tól?
Igazad van Adsam, bizony szeretet incselkedni Yukihime Negi-vel. Lehet hogy Kitty már házas Negivel, csak senki nem tudja? Gondolkozik
Naplózva
Subinator
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #663 Dátum: 16 jan 29, 18:10:38 »

Hm
Talán azért zavar engem ez a rész mert picit hasonló történt velem is csikó koromban. Részletek nélkül amikor a lány hasonló szöveget adott elő nekem "csak nem apa nagyapa hanem egy haver"persze mindezt hosszú hülyítés után mikor már fülig bele zugtam. Szó nélkül ott hagytam és be sétáltam az északi életbe.Reggelre volt 4 repet bordám és rengeteg zúzódásom. De ez kellet hogy kicsit lehiggadjak. Ezért annak ellenére ,hogy tudom hogy Touta karaktere ilyen mégis nehezen fogadom el ezt a gyenge reakciót. Főleg hogy kevesebb miatt is bepörgött már.De most már leszállok a témáról bocsi Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #664 Dátum: 16 jan 30, 18:56:49 »

Egy apró, de érdekes kérdés a Mahou Sensei Negima manga ismerőihez:
Hogy lehet az, hogy Asuna Pactio kártyáján a "Kagurazaka Asuna" név szerepelt, miközben az nem is az igazi neve volt? Hiszen Lunát is pont így leplezte le Negi. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Adsam
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #665 Dátum: 16 jan 31, 00:55:45 »

Egy apró, de érdekes kérdés a Mahou Sensei Negima manga ismerőihez:
Hogy lehet az, hogy Asuna Pactio kártyáján a "Kagurazaka Asuna" név szerepelt, miközben az nem is az igazi neve volt? Hiszen Lunát is pont így leplezte le Negi. ^^
Jó kérdés Chakra, szerintem a legkézenfekvőbb megoldás az az, hogy amikor Asuna elvesztette az emlékeit, akkor született meg egy teljesen másik személyisége, aki Kagurazaka. Amikor elment az évszázad hétalvója guiness rekordot begyűjteni, mondta is Evangeline (http://www.mangareader.net/mahou-sensei-negima/351/14) hogy van rá esély hogy Kagurazaka Asunát lehet hogy soha többé nem látják (még a halhatatlanok sem), mivel nem lehet tudni hogy melyik személyisége marad meg mikor felébred.
Szerintem elég szimbolikus volt, hogy Kagurazakát a "hercegnő énje" ébresztette fel, mintegy visszaadta a stafétát szunya után (http://www.mangareader.net/mahou-sensei-negima/352/2).

Luna lényegében csak Asunát másolta, magát elvileg Asunának hitte ő is (mivel Nodoka könyve szerint így hitte - http://www.mangareader.net/mahou-sensei-negima/283/11) saját magát a tükörben nem Asunának láta (http://www.mangareader.net/mahou-sensei-negima/255/15), szóval ott több személyiségről nemigen beszélhetünk. Az Asuna-szerű személyisége közben a saját érzései is jelen voltak, szóval tökéletesen nem volt Luna soha Asuna.
Naplózva
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #666 Dátum: 16 jan 31, 09:35:01 »

Nekem az jött le hogy Yukihimenek ló helyett jó a szamár is Nyelvesít
Negi az igaz szerelmem,de ha nincs más jó vagy te is ikszdé Pojén
Csak most már tényleg kezdődjön a torna.Nekem már elég volt ebből a hárem jutsuból Nevet
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #667 Dátum: 16 jan 31, 13:19:01 »

Adsam:

Amikor ott Lunát látjuk a tükörben, akkor már vissza van változva Lunává. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #668 Dátum: 16 jan 31, 19:56:05 »

Hát érdekes fejezet volt, az egyszer biztos Nevet Nevet
De ha meg kéne magyarázni Yukihime (itt inkább Kitty) viselkedését, én leginkább Azazel véleményével értek egyet:

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/110/16
Itt csak szerette volna elmondani azokat a dolgokat, amikre Touta választ szeretett volna. Elmondta neki, hogy Negi miatt most nem képes másra gondolni, így érje be ezzel a csókkal egészen addig, míg ki nem sikerül szabadítaniuk őt. Szerintem ezzel jelezte, hogy hiába szereti őt, attól még most Negi miatt folyton máson jár az esze.

És valóban, most már tényleg jöhetnek a harcok, minden fel lett vezetve, és ki lett bontva, ami szükséges volt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #669 Dátum: 16 feb 02, 02:02:33 »

Hát a legegyszerűbb magyarázat a Asuna Pactio kártyájára az hogy túl hosszú a neve  ikszdé
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Adsam
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #670 Dátum: 16 feb 02, 14:39:07 »

Szerintem ha Touta valamilyen úton-módon szerezne magának pactio kártyát, neki sem nem az eredeti neve lenne rajta (mit tudom én, BXTZ-103-as alany), hanem Konoe Touta Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 feb 02, 15:44:30 írta Adsam » Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #671 Dátum: 16 feb 02, 14:55:08 »

Az meglehet hiszen Chachamaru kártyáján is a saját neve szerepelt nem a "típus szám"  Nevet
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #672 Dátum: 16 feb 02, 19:38:56 »

Vagy egyszerűen csak a Pactio kártyán az a név szerepel, ahogy ő ismeri saját magát. Hiszen Asunának akkor még nem tértek vissza az emlékei.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #673 Dátum: 16 feb 03, 19:56:26 »

Egy kis érdekesség a Mahou Sensei Negim Mangából:
http://www.mangapanda.com/mahou-sensei-negima/105/10
Az 5. képen a jobbról második személy ruháján Evangeline mágikus szavai olvashatóak, amivel a varázsigéit mindig kezdi: "Lic lac la lac lilac..."
Pl.: http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/030/4 (jobb alsó kép)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Subinator
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 28



« Válasz #674 Dátum: 16 feb 05, 07:47:11 »

Üdv

Nincs valami spoiler a köv részről? Én nem találtam de lehet csak béna vagyok Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!