24 szep 27, 12:39:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 204345 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #630 Dátum: 16 jan 20, 17:08:45 »

109. fejezet:

http://mangatraders.org/read-online/UQHolder/chapter-109/index-1/page-2
Nem vagy egyedül ezzel, Chakra! Nevet Hirtelen én is azt hittem, hogy komolyan gondolja.

http://mangatraders.org/read-online/UQHolder/chapter-109/index-1/page-6
A múltkori kis párbajuk után rájöhetett volna, hogy ez nem éppen a legjobb stratégia. Nevet

http://mangatraders.org/read-online/UQHolder/chapter-109/index-1/page-7
Kíváncsi vagyok erre a hulla-hopp karikás harcstílusára Toutának. Nevet Várom már, hogy egyszer egy komolyabb küzdelemben is láthassuk, miket tud vele csinálni. ^^

http://mangatraders.org/read-online/UQHolder/chapter-109/index-1/page-10
Chakra, véleményem szerint pont azért "átkozták" meg Karint, mert végezni akart magával. Emiatt ugye még a szenvedése kezdetekor kezdhetett el vérezni.

http://mangatraders.org/read-online/UQHolder/chapter-109/index-1/page-16
Vagyis tényleg csak hangosan gondolkozott Karin... ikszdé

------------------------------------

Chakra, én nekem csak az rémlik, hogy arról beszélnek, hogy nem tudják, hogy fog-e még idősödni Negi, ezáltal nem biztos, hogy eléri a nemzőképes kort.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #631 Dátum: 16 jan 20, 17:32:56 »

...
http://mangatraders.org/read-online/UQHolder/chapter-109/index-1/page-10
Chakra, véleményem szerint pont azért "átkozták" meg Karint, mert végezni akart magával. Emiatt ugye még a szenvedése kezdetekor kezdhetett el vérezni.
...

Értem, mire gondolsz. Csak kérdés, hogy akkor most védelemként kapta a halhatatlanságot, vagy büntetésképpen? Mert a félszemű halhatatlan vadásznak azt mondta, hogy ez "nem átok, hanem szeretet".

A kisárgított részben lehet valami, őszintén szólva, nem volt kedven kikeresni, viszont lehet, hogy rosszul emlékszem. ^^" De most megnéztem, a 342. fejezetben beszélgetnek erről. És nem is Evangeline mondja, mert ő épp Negivel bunyózik. Nevet

Ilyenkor bánom, hogy Asuna nem maradt a jövőben. Most találkozhatna Taoutáékkal. ^^ Bár akkor két Mágiasemlegesítés használó lenne. ^^" Mondjuk nem tudjuk, mi lett Asunával. És ha Ayaka megélte ezt a szép kort, akkor a "majom" Asuna is képes lehet rá. Arról nem is beszélve, hogy ő sem éppen mindennapi ember. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 20, 17:44:33 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #632 Dátum: 16 jan 20, 18:23:13 »

Köszönöm hogy sok mindenre rá világítottatok az előzmény manga kapcsán bow Most már csak az nem tiszta hogy Asuna-nak miért kellett aludnia? Gondolkozik
Nagyon bízok benne hogy azért kapunk egy kis ízelítőt Ayaka és Yukihime beszélgetésből. Nem hiszem el hogy ennyi év után nem váltanak egymással egy szót sem. Vagy majd a torna közben fognak merengeni a múlton? Gondolkozik Gondolkozik
Tekintve hogy a Negima-ban is baromi sok lány volt, gondolom itt is idővel duzzadni fog szépen az a hárem ikszdé
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #633 Dátum: 16 jan 20, 19:26:59 »

Amúgy közben rájöttem, hogy kicsit butaságok írtam, Asuna nem találkozhatott volna Toutáékkal. Legalábbis nem "most", mivel Asuna véletlen(?) nem 100, hanem 130 évet aludt. Pont ez volt a gond, mert akkor már senki sem várta.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Adsam
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #634 Dátum: 16 jan 21, 00:09:07 »

Hát, Asuna akkor sem lenne még itt ha csak 100 évet aludt volna. Tekintve hogy:
UQ elején 2066 van, az MSN 2002-2005-ig tartott.
Jelenleg sztem kb 1 év telhetett el, de legyen kettő, akkor 2068 van.
Asuna 2135-ben ébredt fel, szóval addig még van legalább 67 év (ha időben kelt volna fel, akkor is harminc).
Fun fact: ha Asuna mégis előkerülne most, 211 éves lenne Nevet (bár gondolom 81-nek nézne ki, az hogy az alvás közben hogy nem vénült, számomra most is rejtély, de hát mágia van meg boszorkányság Nevet )
Naplózva
Pixys
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #635 Dátum: 16 jan 23, 19:56:30 »

Én arra lennék kíváncsi, hogy ha Yukihime nem jelenik meg hirtelen, akkor hogy alakult volna a helyzet  Nevet Bár lehet, hogy a kövi részben még megtudunk pár dolgot erről Mosolyog
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #636 Dátum: 16 jan 23, 20:05:24 »

Háát. Ami a legjobban megmarad nekem a fejezetből az az, hogy messze Karin a legszebb nő az UQ holderben, de igazából... úgy all in is a top-ok között van. Nevet főleg itt: http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/109/4
De ez nem a fejezet kritikája, sokkal inkább Karin dícsérete Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 23, 20:06:20 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #637 Dátum: 16 jan 23, 23:34:33 »

Igazad van Jon Pontosan De, szerintem ha hosszú haja lenne még szebb lenne Kúl
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #638 Dátum: 16 jan 24, 01:30:33 »

Neeeem, nem értek egyet Nevet Szerintem nagyon jó neki így, megfogóbb, szerintem.
De többet nem vagyok hajlandó egy kitalált, ráadásul rajzolt karakter kinézetéről elmélkedni Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #639 Dátum: 16 jan 24, 10:25:59 »

Mosolyog)))))))))))))  Nevet
Karin. ki nem állhatom őt Mosolyog
Inkább lóti-futi Nevet
Megint meztelenítés Mosolyog
a végén poedig fordulat és Gyjáááááááá
 ikszdé  smirksweat

(na jó, most már tényleg jöjjön egy jól felépített történet-szál Mosolyog
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #640 Dátum: 16 jan 24, 11:09:16 »

Negimások
valaki meg tudja mondani h Negi milyen halhatatlanságot szerzett a Magia Erebeából? (csak örök fiatalságot vagy vmilyen regenerációt is?)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #641 Dátum: 16 jan 24, 11:24:16 »

Elvileg egy vámpír halhatatlanságát "nyerte el". Annyira nem erős, mint Evangeline-é.
De az nem volt biztos, hogy pár évet még fog öregedni, vagy sem.
Amúgy itt beszél erről Sanders ezredes (Albiero Imma): http://www.mangapanda.com/mahou-sensei-negima/342/12
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #642 Dátum: 16 jan 24, 11:26:57 »

Jon Teljesen egyetértek veled. Bár én sem vagyok hajlandó többet egy rajzolt karakter kinézetéről írni. Maradjunk annyiban, hogy van benne valami különleges, a kinézet a stílus egyben van.

Nekem amúgy is az elejétől szimpatikus Karin. Örülök, hogy egykét kisebb dolgot megtudtunk róla. Ez a dolog, hogy, amikor meg akarta ölni magét és miért volt rajta sérülés az jó kérdés. Gondolom ez tényleg ilyen átok féle lehet. Mikor felkötötte magát ugye szenvedett és megsérült, de közben valahogy halhatatlan lett és ennyi.

Érdekes, hogy Touta mindenkiből kihozza a rejtett érzelmeit. Kiriéhez ehhez csak kicsit kettesben kellett lenni. Ugyanehhez Karinnál már kellett a gyógyszer is azért. Nevet Meg azért lássuk be Touta tudja, hogy a fontos pillanatokban mit kell mondani.
Érdekelne, ha Yukihime nem jön valóban mit mondott volna Karin.

Yukihime amúgy tényleg nagy troll. Ez a "jaj bocs Karin te nem is ettél igazságszérumot" szöveg annyira átlátszó. Tuti direkt volt ez az egész. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 24, 11:27:48 írta hagabi » Naplózva
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #643 Dátum: 16 jan 24, 12:27:41 »

Ez itt: http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/109/2 csak nekem tűnt fel hogy a sensei lehagyta a "nasit csentem" táblácskát?
Legalább az kiderült hogy honnét ered Karin halhatatlansága,mondjuk nekem tiszta Zeref feelinges,meg akarta magát ölni(tehát nem tartotta valami sokra az életét)  ehelyett kapott egy átkot.
Mikor pedig azt hiszi az ember hogy minden kötél szakad jön Yukihime :bocs Karin asszem mégsem vagy begyógyszerezve.Ez a Touta mindenkire ilyen hatással van nem tudom miért csodálkozott Karin saját magán hisz már látta Kiriet,Shinobut stb-stb rájuk is hatással volt Touta
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #644 Dátum: 16 jan 24, 12:47:15 »

De-de, én is észrevettem a táblahiányt... csak elfelejtettem beírni. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!