24 jún 16, 13:16:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 195170 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #240 Dátum: 15 máj 17, 10:16:31 »

Megérkezett a 80. fejezet spoilere. A spoiler fordítója néhány dolgot nem értett, úgyhogy nagyon nem lett összefüggő a fordítása, emiatt azokat a részeket inkább kihagytam.

Ha igazak a spoilerek, akkor jövőheti fejezet után lesz 1 nagyobb interjúsorozata a mangakának, emiatt 2 hét múlva nem lesz új fejezet.

*Spoiler*
Címe: Egy lépéssel előrébb...

A kicsi Eva azt hiszi, hogy Touta Dana fia.

Eva megkérdezte Toutát, hogy ismeri-e Touta őt.

Touta azt mondja, hogy ő egy távoli rokon, ezután Eva távozik... majd összeesik az éhségtől.

Touta lefekteti az összeesett Evangeline-t egy közeli kanapéra. Mondja Toutának, hogy a konyhából hozhat gyümölcsöket, és üdítőt, vagy ihat egy kis vért, amitől újra erőre kapna.

Ezután a kicsike Eva egy kis vért kér, Kittynek(!!!) nevezi magát, majd távozik.

Touta utána ered, de megjelennek előtte Kuroumaruék.

Dana ezután közli a csapattal, hogy a napi alap erősítő edzés befejezte után mindenkinek kiadja a saját, egyedi tréningjét, amitől Kuroumaru, és Santa kicsit hezitálni kezdenek.

Eközben fény derül Kirie eremofóbiájára*. (*Az egyedülléttől való félelem)

Ezután mindhármuk mögött megjelenik egy ajtó, amibe behúzzák őket az ajtóból kinyúló számos karok.

Ezek után Touta teljesen egyedül marad.

Majd az edzés egész nap folytatódik.

Kitty ezek után megjelenik, és mondja: "Rég találkoztunk... Milyen idióta másolat ez?"

*Spoiler vége*

Nos, nem számítottam rá, hogy Kirie ehhez hasonló dologban szenved...

Azt nem igazán értem, hogy Akamatsu-sensei mit akarhat kihozni ebből az egész kicsi Kitty-s sztoriból... Azt, hogy megismerjük a múltját? Ennek örülnék, hisz Eva múltját még mindig szinte teljes homály fedi.

A másik kérdés, ami felvetődött bennem, hogyha most mind a négyük(Touta, Kuroumaru, Kirie, Santa) edzeni fog, akkor mi lesz a többi Számozottal? Oké, Jinbei erős, Gengorou feltételezhetően szintén. Lehet Ikkuu is az, de az éppen használt testtől függ az ereje. Na de, mi lesz Karinnal? Ezek alapján eléggé le fog maradni erőben, ami ilyen szintű ellenfeleknél már nagy gondot jelenthet, ugyanis nem hinném, hogy a jelenlegi Kuroumarunál erősebb lenne.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #241 Dátum: 15 máj 17, 14:53:56 »

Jelöld ki, ha el akarod olvasni. De vigyázat, spoiler!

Hát, Kirie-nek tényleg érdekes betegsége van. Bár ha kicsit megkaparjuk a képességét, akkor valahol érthető. Hiszen ha véletlen túl sokat megy vissza az időben, akkor egy olyan helyen és időben is találhatja magát, ahol (még) senki sem ismeri. És nem kizárt, hogy valakikor régen (ill. valamikor a jövőben), amikor még nem ismerte a képességét, sikerült saját magát nagyon sokkal korábbra visszaküldenie. Bár ez butaság, hiszen a képessége gyanánt csak a saját maga által készített mentőhelyeihez küldheti vissza magát, így nem tud(hat) korábbra visszamenni, mint ahogy már ő maga (ill. a mentőhelye) létezett. Viszont azt még nem tudjuk, hogy párhuzamos dimenziók között tud-e utazni, vagy csak párhuzamos idősíkok között...?

Az egyedi edzéstervek is érthetőek, hiszen míg Touta és Kourmaru ki-használók, addig Santa képességei teljesen más jellegűek. Bár... azt nem tudom, hogy így Touta kivel fog kardforgatást gyakorolni, mert azért nem lenne rossz, ha az a képesség sem tűnne el (a gravitációs kard elég izmos fegyver). Főleg mióta megtudtuk, hogy Pálcának is van "tudata". Oké, a halhatatlanságuk más természetű, de Toutával mit akar gyakoroltatni Dana? Talán néhány egyedi képességet, ami csak a vámpírokra jellemző? Mert mágiát elvileg nem tud. Csak akkor azt tudnám, hogy lehet képes a Magia Erebeára...? Viszont (mint már korábban írtam) annak nagyon örülnék, ha Kuroumarutól látnánk valamicskét a törzsi képességeiből (szárnyak, félvadállat forma, stb).

Hmm... Azt a mondatot nem igazán értem, hogy "Rég találkoztunk... Milyen idióta másolat ez?". Ha ezt a kicsit Kitty mondja, és Toutának szól, akkor ismerhetett valakit, aki ugyanúgy nézett ki, mint Touta és akkor lehet, hogy főhősünk tényleg "csak" egy másolata lesz valakinek. Viszont ha ezt Yukihime mondja, akkor még inkább nincs értelme, hiszen neki elvileg tudnia kellene, hogy ki/mi Touta.

Karin talán fel fogja hajtani Yukihimét, hogy eddze őt. Illetve Karinról ugye tudjuk, hogy nem éppen kispályás, csak valamiért nem szereti használni az ereje egy részét (http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/020/15).
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 17, 14:54:31 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Adsam
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25



« Válasz #242 Dátum: 15 máj 18, 14:10:55 »

Én sem éltem még a hozzászólás lehetőségével eddig, pedig már egy ideje követem a fórumot Mosolyog
Kicsit utánanéztem a manga világának, elolvastam az MSN-t hogy kicsit informálódjak. Dana elég érdekes karakternek tűnik, valami azt súgja nekem, hogy Touta - talán Danának köszönhetően - előbb vagy utóbb képes lesz varázsolni. Csupán gravitációs karddal és Magia Erebea-val nem hiszem hogy képes lenne olyan problémát megoldani, amit évtizedek alatt Nagi és Negi nem tudott (legalább is a jelek ezt sejtetik). Már az MSN is sok kérdést hagyott maga után, az egész világ léte elég problémás a Kezdet Varázslójával együtt.
Mindenesetre alig várom a válaszokat Nevet

(kérdés: MSN-el kapcsolatban mennyire szabad ezt a fórumot használni? Az UQ Holder mégis a folytatásának tekinthető, szóval elméletben "tudott", tehát nem spoiler. Külön helye meg nincs és talán nem is kéne hogy legyen itt. Valamint az itt elcseppentett MSN infók lehet jól jönnek azoknak is, akik csupán az UQ-t olvassák.)
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #243 Dátum: 15 máj 18, 14:42:40 »

Igaz, hogy az UQ Holder az MSN folytatása, és lehet is írni itt az MSN-ről (sőt néha kell is), de lehetőleg az MSN nagyobb fordulatait jelöljük valahogy spoilerként. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #244 Dátum: 15 máj 20, 22:07:19 »

80. fejezet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/080/2
Ez egy jó borító lett. Egyetlen hibája van, Evangeline tekintete. De itt betudom annak, hogy "még nem" az a személy, akit az MSN mangában megismertünk. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/080/3
Fúj... mik eszébe nem jutnak a kis Kitty-nek. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/080/5
Toutra kb. olyan, mint Shirou a Fate/Stay Night-ban. Nem tud hazudni. És egyből látszik rajta, hogy igazat mond. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/080/6
Szegény Kitty, ha esik, akkor biztos, hogy orra. ^^" Lásd pl. itt (MSN manga): http://mangafox.me/manga/mahou_sensei_negima/v12/c107/2.html Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/080/7
Nagy embernek (ember?), nagy éléskamra. Nevet Viszont itt van egy kis gebasz (vagy direkt), mivel 700 éve még nem igazán voltak ilyen fém edények. ^^ Vagyis ez vagy nem Evangeline (csak egy másolat, olyasmi, mint aki az MSN-ben Rakan tekercsében "lakott"), vagy pedig tényleg Evangeline, csak előre van utaztatva térben és időben, hogy találkozhasson Toutával. Persze mindez Dana műve lehet, Touta edzéseként és Evangeline fejlődéseként, utalva erre: http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/078/13

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/080/9
Hűha... Kitty bocsánatot kér valakitől. o.O Ez ritka, mint a normális Shinmeiryuu kardforgató. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/080/10
Akkor ez a Kitty elvileg 6 éve lett halhatatlan.

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/080/12
Néhányan mintha ki lennének ütve. Főleg Kirie. ikszdé
Hmm. Az addig oké, hogy Kuroumaru bizonytalan. Elég nagy dilemma az, hogy fiú legyen vagy lány. De Santa miben bizonytalan...?

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/080/14
Erről ez jut eszembe: http://mangafox.me/manga/fullmetal_alchemist/v27/c108/28.html

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/080/15
Ööö... oké. Kuroumarunak ez elvileg hazai pálya. Santa úgy tűnik kettőt kapott, de az ő képességeivel olyan nagy gond nem lehet. De Kirie mihez kezd? Oké, hogy mágus, de az a szörny nem olyannak néz ki, mint amit egy-két alap mágia kiüt. Vagy addig fog "sliders"-t játszani vissza az időben, míg rá nem jön a gyenge pontjára, mint a csuklyás ellen? De ahhoz kellene egy mentőhely. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/080/17
Ez a hulla-hoppozás csak nekem tűnik kamu edzésnek? Oké, nehéz, de azért... Kezdek tényleg erősen gyanakodni, hogy itt most nem is Touta erősebbé válása a lényeg, hanem hogy összeismerkedjenek Evangeline-nel. Vagy inkább az, hogy Evangeline megbarátkozzon valakivel. Viszont itt komoly paradoxonok léphetnek fel. Hiszen Nagi nem véletlen főzött hagymalevest Kitty-ből, és Negi sem vált volna olyan erőssé, ha Evangeline nem olyan, amilyen. Sőt, az egész Ala Alba nem jött volna létre nélküle... Szal kíváncsi vagyok, mi fog kijönni ebből.
Ja, és még valami: Kitty itt vajon ugyanazt a "boy"-t mondja, mint az MSN-ben végig? Vagyis a japán szöveg közepette is angolul? Jó lenne egy RAW. ^^

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #245 Dátum: 15 máj 20, 22:55:31 »

Király volt a mai fejezet. Nevet

Jók ezek az edzések. Bár szegény Touta nem kapja meg a rendes edzését. Azért lenne egy kérdésem. Nem tudom hol maradtam le, de tényleg nem értem, hogy miért van az, hogy Touta a selejt és a többiek sokkal erősebbek meg minden. Az elején még nem úgy volt, hogy Touta a harcban tök tehetséges ahhoz képest, hogy sosem akart harcos lenni? Végülis mindegy csak idegesít kicsit, hogy az elején tök jó ösztönökkel megáldott Touta most szerencsétlenkedik egy jó ideje. Az előző fejezetben is a fogócskánál míg Santék kb 30-szor haltak meg addig Touta 200-szor azt hiszem. Mire fel ez a nagy különbség? Mikor gyorsaságban Touta kb a legjobb a csapatban. Nekem az az érzésem, hogy ott is Dana direkt rá vadászott és ezért halt meg annyiszor.

Na de lenne egy másik fontos kérdésem. Olvasom a fórumot és légyszives mondjátok már meg, hogy Yukihime szerepelt más mangában is vagy mi? Mert állandóan beszéltek valami másik mangáról, de nem tudom mi az és sajnos nem volt idm utánanézni. Megtennétek, hogy belinkelitek vagy valami? Köszönöm!!! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 20, 22:56:13 írta hagabi » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #246 Dátum: 15 máj 20, 23:09:50 »

Azt csak Dana állítja, hogy Touta egy félkész termék. És valszeg nem a harci képességreire céloz, hanem a testére. Vagy a vámpír mivoltával kapcsolatos a dolog* (szerintem ez), vagy azzal, hogy kis is valójában Touta és hogyan született.
* Talán van még valami, amit el kell érnie ahhoz, hogy teljesen ki tudja használni a vámpír képességeit. Hiszen Evangeline is iszik vért, és Dana is utalt rá, hogy ő is.

Evangeline/Yukihime még a Mahou Sensei Negima (MSN) mangában szerepelt, ami az UQ-Holder előzményének tekinthető.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #247 Dátum: 15 máj 20, 23:11:27 »

Számomra ez a fejezet most kicsit unalmas volt, meg hamar is volt vége. A személyre szabott edzést amint olvastam, tudtam, hogy Touta valami idétlent fog kapni. De a idétlen nem mindig jelenti azt, hogy nem hatásos. Már várom a következő fejezetet, de leginkább a Kitty & Touta vs. Dana harcot ami remélem lesz is! Nevet
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #248 Dátum: 15 máj 21, 00:22:50 »

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/078/6
Ezen az oldalon, az utolsó képen a zaj mögött az óra úgy néz ki, mint az MSN-ben Chao Linsen Cassiopeia-ja: http://mangafox.me/manga/mahou_sensei_negima/v10/c083/2.html
Akkor lehet, hogy tényleg ugrál valaki az időben? Vagy Touta vagy Kitty? Mondjuk Dana mondta, hogy a hely tele van tértorzulásokkal...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #249 Dátum: 15 máj 21, 17:53:02 »

Köszönöm a válaszokat Chakra Nevet

Amúgy logikus, amit mondasz, mert Touta a vámpírképességeiből nem sokat kamatoztat. Pl Yukihime is változtatja az alakját meg ilyenek. Milyen menő lenne Touta egy felnőtt alakkal. Nevet

Na akkor azt hiszem én ezt az MSN mangát el is kezdem olvasni, mert nagyon érdekel. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #250 Dátum: 15 máj 21, 18:45:40 »

Yukihime mágiával változtatja a kinézetét. De Touta sajnos nagyon úgy tűnik, hogy nem tud majd varázsolni. Viszont még a Mahou Sensei Negima mangában volt egy (vagyis kettő) varázspirula, amivel tudták befolyásolni, hogy mennyi idősnek nézzenek ki (persze csak egyfajta illúzió volt). Az egyik pirulától idősebbek lettek 5-6 évvel, a másiktól fiatalabbak. És azt olyanok is tudták "használni", akik nem voltak mágusok. De most jut eszembe, hogy azok a pirulák már az UQ Holder! mangában is szerepeltek: http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/030/11 Itt látszik is, hogy Evangeline bevesz egyet.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #251 Dátum: 15 máj 21, 23:33:32 »

Elolvastam a kint lévő 80 fejezetet, és kövezzetek meg de nem nyálaztam át a 17 oldalt.
A józan ész diktálta kérdéseim:

Az A szintű ellenfelek a küzdőveremben hogyhogy így leigázták Toutát? És minek egyáltalán a "kivégző" mozdulat, mintha valami muchalucha lenne Nevet...
Az a kiscsaj aki a bátyjának nevezi őmiatta veszített-e csúfosan a szeme miatt, vagy hogy van ez.

2.
Túl korán hozták be a világ legerősebb mágusát, aki állítása szerint legyőzte volna Yukihimeot talán!!
Akkor Touta húga meg ez a kövér Dana megszólítása mi lehet, ha jóval többet mutattak?
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #252 Dátum: 15 máj 22, 06:41:49 »

1.
Az A rangú ellenfelektől azért kapott ki (feltételezhetően), ugyanis nem volt teljes erejében. Mikor Karen ellen harcolt, Touta meg is jegyzi, hogy látta, hogy közelít, de nem tudott kitérni előle.
http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/075/11

A másik, hogy Dana mondta, hogy a vére be volt szennyezve. Amint eltávolította Toutából a szennyezett vért, Touta mondta is, hogy azóta sokkal jobban érzi magát.
http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/078/9

2.
Kénytelen volt Fate-et behozni a mangaka, ugyanis Toutának kellett valami cél, hogy miért kezdjen el újra edzeni. Ugyanis a manga elején, mikor elhagyják a falut meg is mondja, hogy már nincs semmi értelme, hogy tovább eddzen. Meg persze ugye Fate-nek valószínűleg lesz dolga a tornán, emiatt csak a semmiből nem húzhatta elő őt Akamatsu-sensei. Kellett egy kis erődemonstráció, hogy igen, ő tényleg az egyik legerősebb személy a Naprendszerben.

Dana egy nemesi vámpír, aki az emberi világtól eltávolodva él, emiatt nem is ismerhetik őt, vagy éppen a hatalmas erejét. Viszont a "húgica" közel sincs Fate szintjén. Az, hogy Fate nem intézte el Toutát egy másodperc alatt a harcuk alatt, annak egyetlen oka, hogy tesztelte. Láthattuk, hogy Touta és Evangeline elleni harca között ég és föld volt a különbség.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 22, 06:46:55 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #253 Dátum: 15 máj 22, 10:27:39 »

Igazad lehet, de én nem voltam elájulva a fate-yuki harctól maximum azon döbbentem le hogy az Erebea befigyelt.
(Most akkor az első használó Ő lehet? Mert azt mondta a vak hogy 2 volt ezelőtt egy aki megmentette, ő lehetett a nagyfater)


Ezt az össze vissza yuki/kitty szálat nem értem, olyan mintha Touta játszaná el a dédapját, akibe majd beleszeret...


És még egy utolsó gondolat, hogyan lehet nála feltüntetve hogy 4 éves a hq adattárba? Ő tényleg egy klón, vagy valami mágia folytán ő maga a nagyapja/dédapja  Pojén
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #254 Dátum: 15 máj 22, 18:37:19 »


"Az A szintű ellenfelek a küzdőveremben hogyhogy így leigázták Toutát? És minek egyáltalán a "kivégző" mozdulat, mintha valami muchalucha lenne Nevet...
Az a kiscsaj aki a bátyjának nevezi őmiatta veszített-e csúfosan a szeme miatt, vagy hogy van ez."

Touta nem használta a kardját, ha használta volna akkor szerintem a többségüket legyözhette volna.
Az a démon meg egyébként is legalább 120-130 éves lehet.

A kivégző mozdulat az az adott szereplö legerősebb támadása(i). Vagyis az adott karakter harcstílusában a legerősebb technika.
Pl. Negi amikor kombinálja a villám mágiát a magia erebával.
Ha Touta ötvözné a shinmeiryu-t a gravitácios kardal akkor összehozhatna valamit. Vagy Rakan kifejleszthetne neki valami spéci technikát Nevet:D:Nevet

A kiscsaj aki ellen vesztett pedig a legerősebb fegyvert használta.




"Túl korán hozták be a világ legerősebb mágusát"

Fate-et már a negimában is elég korán behozták.




"Igazad lehet, de én nem voltam elájulva a fate-yuki harctól maximum azon döbbentem le hogy az Erebea befigyelt.
(Most akkor az első használó Ő lehet?"

Magia erebát  Yukihime fejlesztette ki. Azt megtanulta Negi. Illetve Toutának is megvan.

De határozottan emlékszem rá hogy Fate mondott valami olyasmit hogy nem csoda hogy nem tudja legyőzni Negit mert hasonló vagy ugyanolyan technikát (magia erbea) használt mint a kezdet varázslója.

Naplózva
Oldalak: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!