24 jún 16, 07:12:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 52
  Nyomtatás  
Szerző Téma: UQ Holder  (Megtekintve 195109 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #210 Dátum: 15 ápr 09, 17:17:20 »

75. fejezet:

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/075/2
Az a szemkötő érdekes. A "hugica" elég szép támadást mérhetett rá, ha még a vámpíri halhatatlansága sem tudta helyrehozni a szemét. Vagy a szemgolyójával úgy járt, mint az UQ Holder bázisa alatt a karjával? Még meg kell keresnie, mert míg el nem porlad, addig nem regenerálódik új? ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/075/9
Azért jó, hogy nem minden farkasember olyan erős, mint Kaito. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/075/10
Vajon mind gondolkodhatott el Touta...? Talán, hogy túl gyengék az ellenfelek?

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/075/15
A Kis Nibi (kétfarkú) szépen elpicsázta haverunkat. Pedig ő még nem is tűnik olyan nagy durranásnak. Látszólag egyszerűen csak tudja, hová kell ütni. ^^
Kirie meg húzná a hasznot Toutából. Nevet Habár az a húsz milla szinte olyan, mintha konkrétan Kirie-nek tartozna vele. ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/075/17
Ugye nem fog Morborgran egy második Rakant alakítani? ^^" Egy ilyen arccal (arc?!) még csak idióta/perverz/tahó/menő pofákat sem tud vágni. ikszdé

Amúgy még az is felötlött bennem, hogy ezek ez ellenfelek talán nem véletlen vannak itt és verik laposra Toutát. Karen (a nibi macskalány) ugye nem Koyomi, de lehet pl. a lánya vagy az unokája. És Sacre is elég erősen hajaz Tamakira. Morborgran sem csak úgy magától jöhetett rá, hogy Touta Neginek az unokája.
Lehet, hogy valaki megkérte a régi haverokat, hogy "segítsenek" már egy kicsit Toutának. Mondjuk Mana vagy éppen Evangeline. ^^

Azért mondjuk örülök, hogy Touta nem egy superman. Így sokkal jobb a manga, hogy ő is kap rendesen a képére. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/069/3
Ezt az oldalt még egyszer megnézve feltűnt, hogy Orge nyakán lakat van, vagyis elvileg rabszolga? Aki olvasta a Mahou Sensei Negima mangát, az tudja mire gondolok.
És Karen és Sacre bokáján lévő valamik sem éppen a legújabb divatkiegészítőknek tűnnek, hanem sokkal inkább kar vagyis bokaperecebnek...?
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 09, 17:21:28 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sekai
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 319



« Válasz #211 Dátum: 15 ápr 09, 17:36:10 »

Most, hogy mondod.. eddig észre sem vettem. Bár én nem olvastam a MSN mangát, de szerintem sem divatból van az rajtuk. Gondolom valaki küldte őket, de ki az aki tudta, hogy Touta indul a tornán, és ismeri Touta felmenőit? Remélem kiderül pár rész múlva.  Hümm-hümm

Viszont, lenne egy kérdésem a MSN-val kapcsolatban. Elkezdtem nézni az animét, és az első részek eléggé ecchi jellegűek. Végig ilyen marad? Mert akkor hanyagolom.
Naplózva

“Those who break the rules are scum, that\\\'s true, but those who abandon their friends are worse than scum.”
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #212 Dátum: 15 ápr 09, 18:34:08 »

Nem végig, de időről időre mindig előjön. Nevet Ha MSN-t akarsz nézni/olvasni, akkor jobb ha hozzászoksz.
Viszont az animével nem fogsz sokra menni, mert  filler vége van. Inkább a mangát ajánlanám és az OVA-kat. Az OVA-k szerencsére elég jók lettek és 100%-ban mangahűek.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #213 Dátum: 15 ápr 09, 20:20:24 »

Akkor már csak Paio a chichigami + Kamo páros kellene a csapatharchoz.
Karin ellen elég érdekes harc lenne  Gondolkozik


Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #214 Dátum: 15 ápr 09, 21:05:00 »

Á, nem jó. Félő, hogy a Chichigami nagyon gyorsan Soul Society-be kerülne. ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #215 Dátum: 15 ápr 10, 16:47:39 »

Egy kis furcsaság:
Chakra, az általad linkelt wiki oldalt megnézted, vagy csak úgy belinkelted? Ugyanis Koyomi wikis oldalának legalján ez áll:
"A kódneve, "Koyomi",  naptárat jelent, ezzel utalva az ő időirányító ereklyéjére. A Negima folytatásában, az UQ Holder!-ben, "Da Karen" néven ismerhetjük. Nem tudni, hogy ez az igazi neve-e."

Wiki szerint ő nem egy leszármazottja Koyominak, hanem ő maga az, csak más néven. Ha ez igaz, akkor ez alapján simán lehet, hogy Sacre pedig Tamaki. Habár szerintem ez mindössze egy feltételezés, viszont hogyha még nem is ő az, akkor is szinte biztos, hogy ő is képes a macskaformára, akárcsak Koyomi.
http://mangafox.me/manga/mahou_sensei_negima/v33/c304/17.html
(A képen jól látható, hogy Koyominak csak egy farka van, nem kettő. Nem hiszem, hogy a Negima óta növesztett volna még egyet.) Nevet


Most pedig a 75. fejezetről:
http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/075/2
Azt a szemkötőt én is furcsálltam.  Gondoltam, hogy talán a szeme nem képes regenerálódni, viszont korábban már láthattuk Xingzai elleni harcában, hogy az is tud. Kíváncsi vagyok mi lehet az oka.

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/075/3
Legelőször azt hittem a vattacukorra, amit Kirie eszik, hogy szövegbubi, és percekig kerestem, hogy mi van odaírva. ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/075/13
Engem nagyon meglepett, hogy Touta komolyan azt hitte, hogy a saját ereje miatt volt képes helyt állni Fate ellen. Elvégre a harcuk után megtapasztalhatta, hogy mekkora is pontosan Fate ereje, amikor bekeményít...  Ellene még Evangeline is kénytelen a Magia Erebeára támaszkodni. Azt hittem, hogy az elmúlt harcai rádöbbentették már arra, hogy mégsem olyan erős, de úgy tűnik még nem tapasztalta meg elégszer a vereséget. Talán majd most?

http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/075/17
Valószínűleg a kivégzőmozdulat szó hallatán meg fog jelenni Rakan, aki "kedvességből" felajánlja, hogy megtanítja Toutának az egyik éppen "eladó" kivégzőmozdulatát 500 000 Drachmáért(Mundus Magicus fizetőeszköze), ami mellé még jön a 200 000 Drachmába kerülő segédlet, és persze nem szabad elfeledkezni a +10%-os Copyrightsról sem. ikszdé


http://naruto-kun.hu/manga/UQ_Holder/069/3
Ezt az oldalt még egyszer megnézve feltűnt, hogy Orge nyakán lakat van, vagyis elvileg rabszolga?
És Karen és Sacre bokáján lévő valamik sem éppen a legújabb divatkiegészítőknek tűnnek, hanem sokkal inkább kar vagyis bokaperecebnek...?
Ogre nyakán lévő lakatot én is észrevettem, habár Karenékét nem láttam. Talán Ogre mestere Meredith, az előtte álló nő?
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 11, 09:16:35 írta Azazel » Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Exclipit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #216 Dátum: 15 ápr 10, 19:04:00 »

Tetszett ez a rész. Touta is megkapja végre a magáét, ideje hogy észbe kapjon és edzeni kezdjen.

Egy kérdés. A Mahou Sensei Negima animében 26 rész, mangában 355 fejezet. Jól érzem hogy az animét nem érdemes megnéznem ha háttérinfókat szeretnék?
Nagyon tetszik a story az egyetlen problémám hogy nem tudom hova tenni a sok utalást, és mivel nem tudok jól angolul ezért nem hiszem hogy el fogom tudni olvasni a mangát.
Persze azért ez a manga így is megállja a helyét a szememben hogy a negimát nem ismerem.  Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #217 Dátum: 15 ápr 10, 19:33:06 »

Ja, az anime még a "futottak még" kategóriából is kilóg. Mindenképp a manga a javasolt.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #218 Dátum: 15 ápr 10, 19:54:40 »

Ha jól emlékszem az anime talán 30-35 fejezetet dolgoz fel, de a vége az filler. Teljesen random lezárása van.
OVA-k elvileg manga hűek de hogy mettől meddig dolgozzák fel azt nem tudom.

Nekem is elég sz*r az angolom, de szerencsére a shouneneknek általában elég egyszerű nyelvezete van. Megnyitsz mellette egy online szótárat, +1 szóvégszerkesztőt és az ismeretlen szavakat leírod. (én ezt szoktam Nevet)

Illetve az 1-7, és 35-114 fejezet között van magyar fordítás.
Az 1-7 fejezetröl nem tudok nyilatkozni, de a 35-114 fejezet egész jó. (bár van pár forditási hiba) de tökéletes a scan minősége. Míg az angol verzió elég gyenge.

Érdemes elolvasni mindenképpen. Kb az első fele szinte végig abban az iskolában játszódik ahol találkoztak Santával. Evangeline, Mana és az  is benne van az elejétől akié az eredeti kard amivel majdnem megölték Toutát. Rakant (helyi Gildarts) már sokszor említették itt. Albireo ( a gravitációs kard készítője) is egész érdekes, folyton szívatja Evangelinét. Nevet
Ez a macska lány meg a másik, a démont akivel a következő fejezetben fog harcolni mind visszatérő szereplő.





Mondjuk a macska lány ellen más taktikát kellett volna alkalmazni, biztos van hatásos taktika ellenne Nevet:D
Naplózva
Exclipit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #219 Dátum: 15 ápr 11, 09:39:02 »

Köszönöm.

Akkor nincs más választásom elő egy szótárt és belevágok.  Nevet

Vannak hírek arról hogy animét csinálnának belőle? Nagyon kíváncsi lennék mit tudnának kihozni belőle. Legalábbis én úgy érzem hogy nagyon szívesen nézném, és szerintem sok fant (vagy nem fant is) vonzana.
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #220 Dátum: 15 ápr 11, 10:01:24 »

Nem tudok róla, hogy az animéről bármi hír lenne. Még ha készítenek is belőle valamikor, akkor se hiszem, hogy ez 1-2 éven belül megtörténne. Túl rövidek hozzá a fejezetek.
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Exclipit
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #221 Dátum: 15 ápr 11, 14:47:47 »

Kár   Szomorú

Pedig nagyon jól meg lehetne csinálni szerintem Mosolyog
Naplózva
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #222 Dátum: 15 ápr 12, 08:42:16 »

Megjött a 76. fejezet spoilere:

A fejezet címe: Tegnap ellenség, ma edző!

Toutána elmeséli Morborgran, hogy megküzdött korábban Negivel. Touta nagyon izgatott lesz a harc hallatán, ugyanis ő is képes a Magia Erebea használatára, emiatt megörült, hogy képes lesz ugyanazon technika használatára, mint a nagyapja, Negi, viszont rá kellett döbbenjen, hogy nem fog összejönni, ugyanis nem képes mágiát használni.

Touta ekkor eléggé veszít lelkesedéséből, és inkább úgy dönt, hogy sétál egyet a városban, majd egyszer csak belebotlik Evangeline-be.

Eva Fate-tel volt, és hirtelen felpofozta Toutát, amint meglátta őt.

Touta ekkor hozzávágja ezt Evangeline-hez:
- "Szóval tényleg nem számít, hogy itt vagyok-e, vagy sem!" (Eközben Touta gondolata: "Nem... Nem ezt akartam!")
- "Ha tényleg ennyire nem számítok, akkor mit érdekel téged, hogy mit csinálok! Hadd tegyem azt, amit én akarok! Én... (Eközben Touta gondolata: "Amit igazából kérdezni akartam, az az, hogy...")

Touta mindezeket gondolkodás nélkül mondta, emiatt Eva megint fel akarta képelni, viszont Eva kezét megállította egy molett nő, aki elég kirívóan volt öltözve. [A spoiler írója szerint lehet, hogy nem is egy nőről, hanem egy transzvesztitáról beszélünk.]

Ekkora a nő[?] megszólal: "Ez a kölyök tényleg érdekes. Tetszik! Ha figyelek rá, akkor minden rendben lesz, nem igaz, Kitty?"

Spoiler vége.

Egyetlen ember mániája volt, hogy Kittynek nevezte Evangeline-t, mégpedig Albireonak. Nevet Kinézem belőle, hogy csupán szórakozik Evával, amiatt néz ki úgy, ahogy. Nevet
Kíváncsi vagyok, hogy ebből mit akar kihozni Akamatsu-sensei. Ha nem Albireo szórakozik, akkor mégis ki lehet ez a nő? Nem sokan hívják Evangeline-t Kittynek...

Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #223 Dátum: 15 ápr 12, 18:17:34 »

A könyvember is felveszi a Lifemaker szokását, hogy mindig más alakban látjuk? Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Azazel
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 372



« Válasz #224 Dátum: 15 ápr 19, 07:39:17 »

Megérkezett a 77. fejezet spoilere. Komolyan kiszámíthatatlan ez a manga, ha ezek a spoilerek is igaznak bizonyulnak:

Spoiler:

Megismerjük Danát, aki egy Shinso Vámpír(A Shinso vámpírok nemesi származású vámpírok, akik a leghatalmasabb vámpíroknak számítanak, ugyanis rendelkeznek a vámpírok erejével, de a gyengéikkel nem), és láthatjuk, hogy nem egy gyenge személyről beszélünk, ugyanis könnyedén áttöri Eva akadályát.

[2 spoiler jelent meg, és az elsőben, ami a fordító szerint hibás, abban az áll, hogy megtudjuk, hogy Evangeline ténylegesen meggyengült. Ez lehet, hogy téves, de azért beleírtam.]

Fate rájön, hogy ezek az "arisztokraták" nem vehetőek félvállról, és [ezen a részen meghaltam XDD] Danát gyönyörűnek és vonzónak találja. [Fate-et mióta érdeklik a nők? A kávén, és Negin kívül azt hittem másból nem is áll az agya.]

Majd Toutát [megint] megölik, mégpedig Dana, miközben egyetlen ujját használta csak.

Mikor Touta magához tér, egy ismeretlen palotában ébred. Elkerül néhány elég veszélyesnek tűnő mágikus szörnyet, majd mikor kijut, meglátja Evangeline-t egy olyan formában, ami még a Negimában megszokottnál is fiatalabb.


Spoiler vége.

Ha ezek igazak, akkor valószínűsíthető, hogy Touta a múltat látja, és az ott lévő Evangeline csupán még egy kislány, akit akkor még nem változtattak vámpírrá. Lehet Dana akar neki ezáltal mutatni valamit?

Viszont, ha Eváról tudunk meg dolgokat, akkor tőlem jöhet akárhány fejezetnyi visszaemlékezés. ^^

Viszont miért jött a képbe Dana? Ilyen erővel akár Touta mestere is lehetne. Habár nem tudjuk hogyan harcol, viszont vámpírként biztosan használja a Shinso képességét is. Nem lenne rossz, ha Touta kamatoztatná azt, hogy ő is egy vámpír.
Érdekes fejezetnek ígérkezik, de mihez fogok kezdeni, ha a loli grandma nem lesz képes bárkit 1hitelni? Szomorú
Naplózva

"So, you want a piece of me, literally. Okay bro. Come and get it, if you can!" - Dante

"You will not forget this devil's power...! You're not worthy as my opponent!" - Vergil

"I once killed a hundred knights single-handedly... To me, you two are nothing more than insects." - Beatrix

"The Force is pain. The Force is focus. The Force is that which drives the strong, and kills the weak." - Sion
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 52
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!