24 ápr 30, 11:45:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kaguya  (Megtekintve 6550 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Dátum: 14 ápr 04, 17:10:28 »

Most, hogy Rikudou sennin fefedte magát, új misztérium jelent meg a Naruto világában Sailor Moon személyében.

Alig tudni róla valamit, így a kérdések és az elméletek szaporodnak mint a nyulak.  ikszdé


Szóval mindent Rikudou sennin anyjáról Ousutsuki Kaguyáról.  Mosolyog



ui. majdkésób alssan összeszedem a zagyvaságaimat, amiket szétszórtam.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 04, 17:16:07 írta Shiro » Naplózva

Életunt Cápa
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 219



WWW
« Válasz #1 Dátum: 14 ápr 04, 17:42:45 »

Senkisem17-től lenyúlom, amit priviben írt Nevet

http://en.wikipedia.org/wiki/Moon_rabbit

Itt aztán van szó mindenféle állatról a rókától a békáig. Jöhetnek az elméletek Mosolyog
Naplózva

Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #2 Dátum: 14 ápr 04, 19:51:52 »

Most, hogy Rikudou sennin fefedte magát, új misztérium jelent meg a Naruto világában Sailor Moon személyében.

Alig tudni róla valamit, így a kérdések és az elméletek szaporodnak mint a nyulak.  ikszdé


Szóval mindent Rikudou sennin anyjáról Ousutsuki Kaguyáról.  Mosolyog



ui. majdkésób alssan összeszedem a zagyvaságaimat, amiket szétszórtam.


Csak nehogy a nyúl vigye a puskát! Nevet - látszik, hogy lassan itt a húsvét Nevet:D:D Kaguya vajon tojással szaporodott? Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #3 Dátum: 14 ápr 04, 23:46:21 »

Idézet
Kaguya vajon tojással szaporodott?
Bizonyos értelemben... ha úgy vesszük.  Pojén

Én arra lennék kíváncsi majd hogy a byakugan hogy volt neki mert ez a levegőbe lóg.  smirksweat
Akkor a Hyugák is tőle származtathatók?  Gondolkozik

Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #4 Dátum: 14 ápr 05, 12:20:32 »

Naruto univerzum legbátrabb férfija nem más volt, mint Kaguya férje, Rikudou faterja, akiről semmit sem tudunk.  ikszdé (Már ha egyáltalán volt faterja, mert lehet, hogy Kaguya képes az önmegtermékenyítésre  Pojén)
Aki a Nyúl istennőt felcsinálja az a legkeményebb!  Ördögi

Poén félre téve, Kaguya lehet, hogy tényleg ufo.
Idézet
Én arra lennék kíváncsi majd hogy a byakugan hogy volt neki mert ez a levegőbe lóg.  smirksweat
Akkor a Hyugák is tőle származtathatók?

Erre én írtam egy saját elméletet a Vérvonal képességek/Kekkei Genkai topic-ba, bemásolom ide.
Idézet
El kezdtem agyalni egy kicsit. Ugyebár Rikudou papának rinneganja volt, a muterjának pedig egy 9 pöttyös sharingan + byakugan. Eddig ugyebár az volt a feltételezés, hogy a byakugan és a sharingan a rinnenganból fejlődhetett ki. De mivel most már tudjuk, hogy milyen szemei vannak Kaguyanak, így kijelenthető az, hogy a sharingan és byakugan előbb volt, mint a rinnegan. Vagyis a rinnegan lehet, hogy a 9 pöttyös sharingan és byakugan kereszteződéséből jött létre. A 9 pöttyös sharingan nem csak, hogy erősebb lehetett a sima (3 pöttyös) sharingannál, de én azt sem tartom kizártnak hogy még a rinnegannál is erősebb volt (vagy ha nem is volt annál erősebb, akkor is legalább vele közel azonos erejűnek kellett lennie). Hagoromo egyik fia sem örökölte a rinnegant, Indranak a sima 3 pöttyös sharinganja volt. Szerintem Rikudou tesójának volt byakuganja és a Hyuugák tőle származnak (no meg a muterjától  Mosolyog) Mert az kizárt, hogy a byakugan a sharinganból jött létre (és persze ez fordítva is igaz).


« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 05, 12:22:15 írta Krisz7199 » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #5 Dátum: 14 ápr 05, 12:45:18 »

De ez nem magyarázza meg azt, hogy Kaguyának honnan volt byakuganja.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #6 Dátum: 14 ápr 05, 12:47:54 »

Valóban nem magyarázza meg, ez csak egy elmélet arra, hogy honnan jöhetnek a Hyuugák. Hogy honnan van Kaguyanak Byakuganja? A fene tudja, de szerintem ez nem is fog kiderülni.
Naplózva
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #7 Dátum: 14 ápr 05, 13:40:31 »

Tuti ki fog derülni, mert szerintem rajtunk kívül még egy kismillió embert érdekel. Ha mást nem, akkor majd fillerként az Animében Mosolyog /egy Movie-ban
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #8 Dátum: 14 ápr 06, 07:05:02 »

Szerintem Kaguya gyermekkorában normális volt. De később evett abból a gyümölcsből, és akkor hirtelen 2 Byakuganja és
1 9 pöttyös Sharingan(szerintem az Rinnengan+Sharingan) Nevet
Naplózva

Ez az Én ninja utam!
Senkisem17
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 482


« Válasz #9 Dátum: 14 ápr 06, 08:52:07 »

Én már csak azért imádkozom, hogy még az istenért se találja ki Kishi, hogy az egyenlőség elvét követve, akkor Sakurába pakoljuk bele Kaguya lélekörökségét Nevet
Naplózva

"Írj 500.0000000 oldalt, majd cáfold meg egyetlen tagmondattal"
Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #10 Dátum: 14 ápr 06, 10:14:44 »

Akkor Hinata-ba teszi bele! A Sakurásat én sem szeretném!
Naplózva

Ez az Én ninja utam!
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #11 Dátum: 14 ápr 06, 11:34:39 »

Szerintem pont úgy lenne jó, ha nem örökölné senki sem az erejét. Táposabb volt, min Rikudo, maradjon is meg legendának.

Rikudóék apja.

Meghalt, mielőtt megszületek volna a fiai. Mivel megha, Kaguyánaks zerelmi bánata lett. S mint köztudott a nők iylenkor esznek. Amerikai filmekben dobozos jégkrémet, Fantazi történetekben emg varázs gyümölcsöt.

Én amellett vagyok, hogy Kaguyának már eleve volt Byakuganja, (a gyümi esetleg csaka az aktiváláshoz szükséges csakrát adta) és a Hyuugák a rokonainak leszármazottai, de nem neki közvetlenül.


Kaguya megbénult, ha tengervízzel érinkezett?

Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12 Dátum: 14 ápr 06, 13:02:40 »

De ha már alapjáraton volt byakuganja, akkor volt chakrája is, ami meg ki van zárva. Szóval valamiért egy ilyen erő ébredt fel benne a gyümölcs evés után. Rikudou meg alapból chakrával született, így gondolom neki keveredett a két erő, a byakugan és a 9 pöttyös sharingan, így lett a rinnegan. Ez megmagyarázná, hogy miért látta Madara a tenketsu pontokat.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chilliboy
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 66



« Válasz #13 Dátum: 14 ápr 06, 13:27:23 »

Na én is valami ilyesmire gondoltam! Nevet A Rinnengan a 9 pöttyös Sharingan-ból és a Byakugan lett szerintem. Azért mert a Byakugan-nal levesszük a pöttyöket,mit kapun? Hát Rinnengan-t! Azért tudjuk a Byakugan-nal levenni mert annak végül is
nincs mintája. Ha valaki tudja ezt cáfolni, az cáfolja nyugodtan!
 Mosolyog
Naplózva

Ez az Én ninja utam!
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14 Dátum: 14 ápr 06, 13:36:01 »

Azért abba is belegondolhattok ha már ennyire belemélyedtek, hogy miért ne lehetett volna chakrája Kaguyának. Minden ember tartalmaz chakrát a manga elmondása szerint. Az más kérdés, hogy nem tudták esetleg formázni és így igazán felhasználni sem. Rikudo igazából a chakra használatára tanította meg az embereket, bár nem arra gondolt ahogyan végül is felhasználták. Kaguya pedig lehetett az első aki igazán tudta, hogy hogyan lehetne használni azt, viszont kevésnek találhatta azt a mennyiséget. Ezért kelhetett neki a gyümölcs. Így viszont rengeteg chakrát szerzett aminek következtében változásokon is átesett és új képességekre tett szert.
Naplózva
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!