24 jún 18, 09:59:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 990 991 [992] 993 994 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1020537 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14865 Dátum: 14 júl 13, 20:28:33 »

Elvileg egy alapítványnál fogok dolgozni egy ideig, azért vicces mert beszéltük itt többször is, hogy bölcsész diplomával alapítványokhoz lehet elmenni, de mivel még diplomám sincs meg főleg hogy nem is bölcsész szerencsére, és ha elkezdek dolgozni, akkor még bölcsész diploma sem kell hozzá.   smirksweat Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 13, 20:29:09 írta Syzygy » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #14866 Dátum: 14 júl 13, 20:54:51 »

De a majdnem jogászság nem olyan mint a bölcsészség? (Kell ide egy ilyen is: Gondolkozik)

Tele ettem magam melegszendóval, chipsszel és némi jégkrémmel, most már csak a pocim érdekében is kéne az a sörike. Kedden mennék itthon sörgyárba elbeszélgetni, lehet szeptembertől ott dolgozom. o.O Bár jobb szeretnék Magyarországon.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #14867 Dátum: 14 júl 14, 08:26:31 »

Noe szerintem se beszélsz keveset. És nem csak aranyos vagy hanem szép is. *.* (nem seggnyalás  Nevet )

Én meg hazatértem csapatnyaralásról. Eső többet áztatott mint a Balaton, de azért jól sikerült, bár jövőre sok mindent máshogy fogok csinálni.  Nevet Danitól kaptam egy cicás láncot és sokan megdicsérték az alakomat bikiniben. Szőke nős örömök. :3
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #14868 Dátum: 14 júl 14, 08:37:44 »

Ha Noé versenyezne Hiei-el a ki tud többet beszélni kategóriában vajon mennyire lenne szoros a verseny? ikszdé Jó azért én se panaszkodhatok de a hétvége után olyan érzésem volt mint aki hozzá képest némakacsa. Látszik milyen rég voltam már közöttük. Szomorú

Ja és én is hazaértem, 30 percet késett csak a vonat, szóval boldog voltam, kivéve amikor sok Sound-os bevágtatott az 1.osztályra és ott zsibongtak mert a 2.osztály tele volt, nem hogy megvárták volna a mentesítő vonatot ami 5 perccel utánunk jött. És mint kiderült sikeresen ott hagytam a törölközőmet az egyik napozóágyon a lenti erkélyen. :") De maga a nyaralás az esőt leszámítva iszonyatosan jó volt. Jövőre már mindennapos vendégek leszünk éjszaka a McDrive-ban ha így folytatjuk. Nevet Meg amilyen hülye poénokat kitaláltunk, van egy olyan érzésem, hogy azok nagyon sokáig visszatérő dolgok lesznek. Jó lett volna idén végig lent lenni de jövőre szerintem már ez is össze fog jönni, feltéve ha sikerül levizsgáznom. Seva neked meg legyen majd jobb kedved. Nem örültem neki, hogy ilyen búskomor voltál.

Tényleg Noé, itthon ennyire nem találtál semmit? Meg úgy emlékszem mondtad hogy a suli keres neked de akkor úgy látszik nem sikerült. Örültem volna ha sikerül apu főnökét rábeszélni hogy tudj hozzájuk menni de az meg egy utolsó s*ggfej.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 14, 09:37:00 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #14869 Dátum: 14 júl 14, 09:41:23 »

Akkor az egyik illetőnek akit e fórumon nem nevezünk nevén (Cart társa a fényképezőgépem elleni merényletben) lehet, hogy igaza volt és nem ismerem önmagam. T_T

A verseny viszont biztos szükségtelen, egyértelmű, hogy Hiei sokkal többet beszél. (Biztos tőle kaptam el a szófosást, rövid fórum házasság volt a mienk, de úgy fest sok rosszat eltanultam tőle, egyesek szerint hiperaktív is vagyok).

Vera egyelőre mióta a Zwack visszamondta semmi, most emiatt egy ideig nem iszom unikumot, pedig szeretem, de a bosszú fontosabb. Majd meglátjuk mi lesz holnap.

Nekem kell egy ilyen:
http://www.elelmiszer.hu/fmcg_szakmai_hirek/cikk/dugipia#.U8OL-zhi60E.facebook

Sevának meg még meg sem köszöntem, hogy itt nyalja a popó. Pirul Még a végén elszállok magamtól.
 
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 14, 09:53:04 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #14870 Dátum: 14 júl 14, 10:01:20 »

a hétvége után olyan érzésem volt mint aki hozzá képest némakacsa.
A néma kacsa ronda és agresszív. Van ám önkritikád rendesen!
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14871 Dátum: 14 júl 14, 10:08:46 »

Nem tudok menni (najó ez olyan hogy ha lenne szabad felhasználású 10 ezer forintom akkor mennék) Visegrádra, elküldöm magam helyett MrSaiyant vagy Micsudit, írok nekik egy eseti megbízási szerződést.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #14872 Dátum: 14 júl 14, 10:26:34 »

Micsudit


Miééért csinálod ezt? xDDDD Ennyire ne akarj már nekünk keresztbe tenni jó?  Sír
(Meg minek kéne neked 10 ezer Visegrádra. :"D Mondjuk ez már mellékes.)

gman, ez eddig is nyilvánvaló volt, én is ronda vagyok és agresszív, nem tudom mit vagy úgy kiakadva ezen. o.O

Noé amúgy lehet tényleg rád ragasztotta ezt a képességét, de így már minden tiszta mert nekem meg ő volt a sensei-em...de azt hiszem ezután a 3 nap után a Tapion-Hiei-Cart' hármassal nem maradok sehol 8 szem közt mert fájnak a bordáim a röhögéstől.  ööööö
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 14, 10:40:49 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #14873 Dátum: 14 júl 14, 10:29:47 »

Ha a többi részed nem is túl csábító, de a szemed az meseszép!
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14874 Dátum: 14 júl 14, 10:29:57 »

A néma kacsa ronda és agresszív.

De legalább sok XP-t ad, ha legyőzöd? ikszdé
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14875 Dátum: 14 júl 14, 11:15:13 »

(Meg minek kéne neked 10 ezer Visegrádra. :"D Mondjuk ez már mellékes.)

Tartozom Mininek azért a rúdtáncért(legyen ez az összefoglaló név) múltkor. Amióta Gdat futtatja, felvitte az árát.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14876 Dátum: 14 júl 14, 11:28:57 »

Csak Micsudi a persona non grata, én nem, azért érzitek a sugárzó népszerűségemet a levegőben.  Nevet
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #14877 Dátum: 14 júl 14, 11:32:02 »

Minagi te mocsok, tudtam én, hogy valami ilyen módszert fogsz bevetni azért, hogy közelebb jussunk a villánk megvételéhez, de azt hittem előbb adjuk el Gdat szerveit minthogy felvidd a tarifáid.  Technikai KO

De legalább sok XP-t ad, ha legyőzöd? ikszdé

Ehhez hasonló dumát lenyomtam múltkor WoW közben mert sírt a szám az egyik quest miatt erre azt mondta Szandi barátosném, hogy a kockaság (->ezt a szót miért húzza alá wtf) a véremben van és büszke rám. Pirul ikszdé

Ah vééégre tudok Only Lovers-t nézni, mocsok telefonom nem játszotta le útközben, se a Media Player-KMplayer kombó, de most már sikerült.~ Úgyis olyan pocsék idő van, napozni se tudok.



« Utoljára szerkesztve: 14 júl 14, 11:38:56 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #14878 Dátum: 14 júl 14, 11:41:31 »

Seva neked meg legyen majd jobb kedved. Nem örültem neki, hogy ilyen búskomor voltál.

Hát ja sajnos nekem is vannak ""depis" időszakaim elvégre van, akiről példát vehetek a fórumon.  ikszdé Ilyenkor nem vagyok annyira szociális alkat, de szerintem vasárnapra elmúlik ez. Főleg mivel láthatom élőben Dani albiját, ami gyönyörű a képek alapján. És ott ünnepeljük a 3 éves évfordulót is. :3
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #14879 Dátum: 14 júl 14, 11:43:33 »

Jön valaki wowozni?  Eladtam a 80as hunterem és kezdtem egy shadow papot taurin.

Tök jól be van scriptelve már 35-ös vagyok Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 990 991 [992] 993 994 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!