24 jún 18, 07:45:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 964 965 [966] 967 968 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1020055 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14475 Dátum: 14 júl 07, 14:56:37 »

Nem is tetszett, túl gyerekes az egész. Dota jobb volt.  Faceg

"When I was a child, my speech, feelings, and thinking were all those of a child. Now that I am a man, I have no more use for childish ways."

Ha már ilyen szép idézettel válaszolok a ghost in the shellből.  Nevet (tudom hogy bibliai)
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14476 Dátum: 14 júl 07, 15:01:01 »

Tudod mi ütött most szíven? Nem az, hogy gyereknek hívtál, azon mindig csak nevetni tudok, hanem az, hogy Saphira látta és.... figyelmen kívül hagyta.  Johhny Depi Most már tudom mit érez a depressziós barátnőm. Tök ugyan az az eset. Nevet
Naplózva


Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #14477 Dátum: 14 júl 07, 16:01:00 »

Engem tudod mi ütött szíven?

hogy van szalagod, pedig csak unranked vagy :S Én meg Gold-osként nem kapok =(
Naplózva


Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #14478 Dátum: 14 júl 07, 16:02:30 »

...sok esztendeje  már, hogy évente pár alkalommal ellátogatok e helyi törzs falujába.
...
A kultúrájuk rendkívül dinamikus, ugyanis a nagyon gyakori gyermekáldás mellett magas halálozási rátával is rendelkezik a törzs.
Ezért szinte alig élik meg az öreg kort, és az öregek tanácsa hiányában nincs az aki a törzsi kultúrát átadja a fiatal tagoknak.
...a törzs faital tagjai állandóan új törzsi luktórákat alakítanak ki, több kevesebb sikerrel...
..
Ennek elsődleges oka, hogy a törzs faluja gyakori démonjárások helyszíne és a pokolbéli teremtmények előszeretettel szállják meg a falusiakat, akik a törzs számára rendkívül ártó cselekvéseket kezdenek folytatni.

Éppen ezért a törzsi sámán gyakorta választja ki az ördöngösöket, akiket egy Szent Megtisztító Zarándoklatra küld. Ennek hosszát a megszállt törzsi tagban megbújó démon ereje határozza meg.

Gyengébb démonok esetében egy rövidebb zarándoklat is elegendő a  gonosz pusztulásához, ám az erősebbek esetében, hosszabb, vagy akár többszöri ceremónia is szükséges lehet.
Az sem ritka eset, hogy akikből sikeresen kiűzték az ördögöt idővel újabb démonok szállnak meg.

Abban a gyakori esetben, ha a megszálló démon rendkívüli magas, a sámán maga folyamodik a Végső Szent Megoldáshoz.

A sámán szakrálisan feláldozza legveszélyesebb ördöngösöket, hogy a démont az istenek hatalmával megáldva pusztítsa el.
A beavatkozás sajnálatos módon az ördöngösök halálával jár, ám ez a  törzs érdekeit szolgálja, hiszen a démon így elpusztul és nem tud újabb lakosokat megszállni.

Ritka esetben előfordul, hogy a démon a szakrális beavatkozás következtében sem pusztul el, és mozgásra bírva megszállt holtestet, újra visszatér a törzshöz.
Az ilyen élőhalott ördöngösök démoni illúziót árasztanak magukból, és valódi kilétüket csak a sámán tudja felfedni, aki azonnal ismétlen szakrális áldozatot mutat be. Ám mivel eme démonok már egyszer túlélték a szent folyamatot, így az oktat már az isteni hatalom is csak időlegesen tudja megfékezni és újra és újra visszatérnek.

Íródott a 3044. esztendő hajnalán.
Memorandumok egy letűnt korról.

« Utoljára szerkesztve: 14 júl 07, 16:06:39 írta Shiro » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14479 Dátum: 14 júl 07, 18:01:09 »

S így szólott Shiro Nagyúr, majd a topic csöndbe borult.

Engem tudod mi ütött szíven?

hogy van szalagod, pedig csak unranked vagy :S Én meg Gold-osként nem kapok =(
Ezzel a "csak"kal megsértettél. T_T Így is hallgattam eleget édes bátyáimtól, hogy játsszak rakedet vagy több normált, viszont ők haverokkal játszottak, így könnyű. Én Szabival tudok, mikor egyáltalán jó az egerem, meg Ritlivel. Nevet Fejlődik a kislány.

Amúgy menő a szalagom, ez már a második kékem azt hiszem. Rankeden ritkábban honorálnak, lehet ezért nincs néked, vagy te sem osztogatsz eleget. Én supportként kaptam a legtöbbet.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 07, 18:09:24 írta Minagi » Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14480 Dátum: 14 júl 07, 18:14:27 »

Ebből is látszik hogy mennyire nevetséges a lol, ahol Minagi félék is eredményt tudnak elérni.  Pirul

Dotához legalább kellett valami gondolkodás, összehangolás, reflexek, pontos időzítések, az egész sokkal komplexebb volt nagyobb tudást és szakértelmet igényelt, ezért élvezetesebb is volt. A lol meg olyan mintha kisgyerekek játszanának igazából gondolkodni sem kell hozzá, fene se érti miért élvezetes így játszani a sok embernek.

Mindegy, elmúltak már azok a dicsőséges idők, minden elkommerszesedik.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 07, 18:15:34 írta Syzygy » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14481 Dátum: 14 júl 07, 18:20:22 »

Idézet
A lol meg olyan mintha kisgyerekek játszanának igazából gondolkodni sem kell hozzá

Én nagyon béna vagyok lolban. Feo tanúsíthatja. Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14482 Dátum: 14 júl 07, 18:22:05 »

Milyen féle vagyok, Syzygy? Mond el kérlek.

Itt is kell minden, ahogy hasonló játékokban is. Akár a WoW BG-ben. Nem túl bonyolultak ezek a játékok és a DOTA sem az, hiába emeled a fellegekbe. Egyikkel sem játszol, így semmit sem ér a prédikációd. Durci
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14483 Dátum: 14 júl 07, 18:23:38 »

De ez törvényszerű mert te szeretsz gondolkodni, így logikus hogy rossz vagy abban amiben nem kell.


Ezzel az eredetinek nem mondható hozzászólásommal egyrészt benyaltam saphinak és még kést is döftem a  lolozókba.





brace yourselves butthurt lol playing kids are coming

tudod mini nem mondom el, maximum személyesen
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 07, 18:24:33 írta Syzygy » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #14484 Dátum: 14 júl 07, 18:26:47 »

Részben igazad van. Csak részben. A LoL legnagyobb baja, hogy az emberek 99% hülye hozzá. Ezt kompenzálják az overpower új hősökkel. Azt amint lemegy az ára 6.3-ról 4.8-ra kap egy nerfet és igazából onnantól töredékét éri. Hagytak bent pár olcsó hőst a low levelnek, hogy ne sírjanak állandóan, hogy nem tudnak játszani. Ilyen Jax, Kayle persze, amint skilles game megy bannolják őket, mert undorítóak. A support munkát képtelenek értékelni. Van 6killem 28 assistom és nem kapok még az adc-től sem egy "like"-ot. Persze mikor ölök 36-ot és halok 2 az egész csapat körbe nyálaz. Ez bizonyítja a legjobban milyen ostobák. Suportot meg nem tudnak használni. Twichel megyek morgana "supp" ami amúgy imba kombó lenne erre Morgana Minion kill 28 Twich 11 rászólok, hogy ehun eszed kislány és még ő van felháborodva, hogy pénz nélkül nem tud majd ölni! Jah akkor én kérek elnézést. Játszottam Diamond 3 ellen is, ha nincs két feeder a csapatomba roöngyá vertük volna pedig nekem még runám sincs. Ha eljhutok rankedre és egy éven belül nem leszek diamond 1-2-3 egyikébe akkor az csak azért lehet, mert itt is olyan zseniális a rank make mint Cs goban. Bár ott legalább egyedül letudok ölni 5-öt az elején is. Itt sajnos nem.
A legjobb mikor orrba szájba kseznek ksksksks. Nem rohadt mindegy kiöli meg az ellent a lényeg, hogy nyerjek. Még a suportnak is mindig mondom, hogy a minion az enyém low hp ellen, meg azé aki megöli azért ne fusson el, mert arra vár én öljem meg.
A gamenek rengeteg hibája van amit direkt tudatosan nem javítanak ki és változtatnak meg a készítők, mert akkor nem játszanának vele a fogyatékos emberek. WoWal is ez volt. BC utántól nagyon gyenge lett a játék. Lich King után meg szánalmassá vált.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 07, 18:29:06 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14485 Dátum: 14 júl 07, 18:31:15 »

Ezért utálok emberekkel játszani, minden előfordult velem ami veled is Hiei és tököm ki van a sok hülyével, aki csak pofázni tud, játszani nem, akkor ne veszik poénra és direkt meghalnak. Gondolkozni nem tudnak és azt se tudják hogy milyen spellt kell használni. Itt mivel 5en vagyunk, kell a csapatjáték, WoWban eszméletlenül szerettem PvPzni és ott is voltak gyökerek és faszkalapok, de mégis jobban lehetett bírni az ottani bénázást, mint itt a LoL-ban-. Hiányzik az AV, WSG, AB. T_T
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14486 Dátum: 14 júl 07, 18:34:56 »

Azért látszik milyen konok Mini, velem csak azért is ellenkezik,de ha hiei ír egy fél oldalt akkor egyből belátja ami egész végig a szeme előtt lebegett.  Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14487 Dátum: 14 júl 07, 18:36:58 »

Nem Syzygy, ezt eddig is mondtam neked. Attól még, hogy ilyen a játék, tud jó lenni és képesek az emberek csapatmunkára, de nincs meg az az érzés, mind a WoW-ban. Ott néha kiugrott a szívem, annyira izgultam.
És amit leírt Hiei mindenhol előfordul még a dota-ban is.

tudod mini nem mondom el, maximum személyesen
Az tök jó, akkor majd személyesen kapsz tőlem egy tökön rúgást. Tudod, csak mert barátok vagyunk és szóltam előre. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 07, 18:38:02 írta Minagi » Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14488 Dátum: 14 júl 07, 18:38:46 »

Ha most női nyelvezetből kellene a hozzászólást merítenem akkor az lenne a válaszom:

de te kezdted! Durci

(uhh de rossz ezt leírni meg elolvasni, és mégis mennyien használják ezt a nevetséges érvelést)
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #14489 Dátum: 14 júl 07, 18:41:55 »

Én Szabival tudok, mikor egyáltalán jó az egerem, meg Ritlivel. Nevet
Hazugság! Nem is játszol velem csak ígérgetsz. Sír *bebújik a sarokba*
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 964 965 [966] 967 968 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!