24 jún 02, 00:24:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 934 935 [936] 937 938 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962041 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14025 Dátum: 14 jún 30, 12:08:13 »

Lehet azért tette anyukám tudat alatt, mert nem akar unokákat. ikszdé Bár, hogy van 5 gyereke, elég nehéz ezt "megakadályozni".
Én egy-két plüsst tartottam meg, volt egy csomó, a nagyszüleimtől, de nem szerettük és elajándékoztuk, de a kedvenceimet megtartottuk. Körülbelül 2-5 van amiket majd oda szeretnék adni neki(k). Meg még megvannak a "kincseim" egy bőröndben. Nevet Azokkal nem tudom mit fogok kezdeni, de kidobni nem akarom őket.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14026 Dátum: 14 jún 30, 12:17:32 »

Szerintem a legó elajándékozása egyértelmű jele annak, hogy nem akar unokákat. ikszdé

Most így felidéződtek a gyermekkori játékélményeim, és rájöttem, hogy a Fradi-drukkerség mellett a posztapokaliptikus világok iránti érdeklődés is velem született tulajdonság. ikszdé A tesóimmal órákig tudtuk tervezgetni, hogy mi lenne, ha valami hatalmas árvíz jönne (ami amúgy teljesen lehetetlen volt mindhárom helyen, ahol gyerekkoromban laktam), de komoly túlélő stratégiákat tervezgettünk. xD Ebben persze fontos szerepe volt annak is, hogy melyik játékainkat vinnénk magunkkal a tutajon, amivel menekülnénk. Nevet
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #14027 Dátum: 14 jún 30, 12:25:10 »

És a kétajtós szekrény lett volna tutaj.  Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #14028 Dátum: 14 jún 30, 12:28:37 »

Idézet
Bár, hogy van 5 gyereke

Hány éves volt anyukád, amikor az első született? A nagycsaládok olyan jók. Szomorú Habár mi is hárman vagyunk testvérek, de ezt nem nevezném nagycsaládnak.
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14029 Dátum: 14 jún 30, 12:31:48 »

És a kétajtós szekrény lett volna tutaj.  Nevet

Nem emlékeztem már, hogy csak a szekrény ajtaja, vagy az egész szekrény volt-e kinevezve erre a célra. Nevet

----

Nekem gimiben az egyik osztálytársamnak hat öccse volt. Ő, a nyolcadik gyerek volt a legidősebb, és az egyetlen lény a családban. xD Nem lehetett könnyű neki. (Meg szegények sajnos az egyik legkártékonyabb agymosó szektához tartoztak, az apja a helyi fejes volt abban. Remélem pár gyereknek azért sikerült majd kitörnie ebből.)

----

Ez is egy fajta kis család:



Szeretet
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 30, 12:33:30 írta Aes Sedai » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14030 Dátum: 14 jún 30, 12:35:33 »

Szerintem a legó elajándékozása egyértelmű jele annak, hogy nem akar unokákat. ikszdé
Igen, de anno nem jeneztette így ki, csak mikor a fiúk elkezdtek csajozni. Mivel elől két bátyám van, így mire ránk került a sor, addigra tiszta volt, hoyg nem akar, de tenni nem tud ellene. Nevet

Saphira, 20 évesen esett teherbe a legidősebb bátyámmal és a 21. születésnapja után 1 hónappal szült, 7 évvel később született a legkisebb, az 5. gyermek, én. Nevet Durván hangzik, bár én nagyon örülök neki, hogy ilyen kicsi korkülönbség van közöttünk.
Gimnáziumban legjobb barátok voltak a szüleim, majd lett ami lett. Nevet Később meg a csodás katonaság, ahova el kellett mennie az apukámnak 3 évre. --> Jó pár sztori arról szól, hogy haza szökött anyukámhoz. Nevet

Amúgy nagyon jó a nagy család.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 30, 12:37:22 írta Minagi » Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #14031 Dátum: 14 jún 30, 12:37:37 »

Jaj erről jut eszembe, hogy ez a lány annak a cégnek dolgozik, akikkel csináltatjuk a tanszéki táblákat. Emaileztünk már egy csomót és tök jó fej volt.  Nevet

Estelle és kölykei. *.*  Szeretet

Nagycsalád tényleg szuper dolog. :3 Én nem szeretnék-le is maradtam már róla-de tényleg jó lehet ennyi tesó.
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14032 Dátum: 14 jún 30, 12:46:07 »

... de komoly túlélő stratégiákat tervezgettünk. xD Ebben persze fontos szerepe volt annak is, hogy melyik játékainkat vinnénk magunkkal a tutajon, amivel menekülnénk. Nevet
Ez nagyon édes! Nevet Mi is csináltunk hasonlókat, de nem mentünk bele ilyen durván, főleg, hogy hegyen laktunk-lakunk. Nevet Viszont jó, ha a gyerekek ilyen kreatívak. Nevet
Erről amúgy van egy dokusorozat, valamelyik csatornán, azt hiszem.

--------------------
Gyönyörű szép volt a tegnapi naplemente, a színek, a felhők, minden pofás, le is fotóztam. *-*
Szerk. a másik homályos lett.
http://s29.postimg.org/ukz94xmk7/DSC_0678.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 30, 12:54:40 írta Minagi » Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #14033 Dátum: 14 jún 30, 13:04:31 »

Nekünk meg a közelünkben se volt semmi patak se. xD Inkább úgy képzeltük el, mint a bibliai özönvizet. Nevet De nagy tervezgetések voltak. És komolyan aggódtunk azon, hogy a szüleink nem engednék, hogy játékokat vigyünk magunkkal. Nevet

Rájöttem, hogy tök gáz lenne, ha az lenne a nevem, hogy Ibrahim Awwad Ibrahim Ali al-Badri al-Samarrai. Lehet még én is terrorista lennék emiaat. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 30, 13:11:34 írta Aes Sedai » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14034 Dátum: 14 jún 30, 13:42:31 »

20 évesen esett teherbe a legidősebb bátyámmal és a 21. születésnapja után 1 hónappal szült, 7 évvel később született a legkisebb, az 5. gyermek, én. Nevet Durván hangzik, bár én nagyon örülök neki, hogy ilyen kicsi korkülönbség van közöttünk.
Amúgy nagyon jó a nagy család.

Nőként el nem tudnám képzelni hogy 20-as éveim legnagyobb részében gyerekeket toljak ki magamból, még jó hogy nem vagyok nő.  Nevet

Most megint hipszter leszek, de annyira kétélű fegyver ez a nagy család hogy nem szeretnék egyáltalán, sokkal jobb egyedül.  Nevet Mondjuk ha egyszer véletlen becsúszna egy gyerek, akkor azért azt tudom hogy muszáj csinálni neki testvéreket mert önzőség lenne testvér nélkül hagyni így ha már beesik egy gyerek akkor még 1-2 kellene mellé.

Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #14035 Dátum: 14 jún 30, 14:08:39 »

Mi a hipszter abban ha vki nem akar családot?  Nevet 23 évesen amúgy mindenki így gondolkodik.  Nevet
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #14036 Dátum: 14 jún 30, 14:12:32 »

Én nem, bár még nem vagyok 23 éves.

Más volt azért Syzygy és sokszor nem volt mesés, de jó, hogy így alakult mégis.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #14037 Dátum: 14 jún 30, 14:14:30 »

Szerintem is biztos jó a nagy és összetartó család, mondjuk én 3 gyermeket szeretnék, remélem jól fognak kijönni. Appuék voltak 5-en testvérek, ők egész összetartók is, így sok uncsim van, csak sajnos nagyok a korkülönbségek az uncsiaimmal, lévén, hogy apu 3 testvére csak a féltestvérük és apu és a legidősebb nővére közt 15 év van. Mondjuk legalább, annak hála, hogy eddigi életem nagy részét egykeként éltem le, és legfiatalabb unokatesóm is egyke, legalább nővéri kapcsolat alakult ki köztünk.

Amúgy Mini azért találtam meg a helyem albérletben, mert nem sokkal drágább, mint a nyári koli, de most már kezdek félni, hogy rossz döntés volt. Jobban rám jár a rúd, mint Micsudira. Antiszociálissá akarok változni. ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #14038 Dátum: 14 jún 30, 14:26:28 »

Amikor már azt hittük, hogy a kecske szimulátornál nem lehet jobb.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=UxE4dcb5ix4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=UxE4dcb5ix4</a>
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #14039 Dátum: 14 jún 30, 14:27:51 »

Ezt már linkeltem, miért nem olvasod figyelmesebben a fórumot??!!  Durci  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 934 935 [936] 937 938 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!