24 jún 02, 03:06:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 860 861 [862] 863 864 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962233 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #12915 Dátum: 14 jún 21, 20:02:37 »

Jányok, hát miféle emberekkel hozott össze titeket a sors, hogy egy percig is jó ötletnek tűnt egy 9 éves szintjén lévő sráccal kezdeni, nemhogy hónapokig vagy évekig együtt lenni vele? Vagy azt hittétek, hogy értetek megváltozik, esetleg ti megtudjátok változtatni?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12916 Dátum: 14 jún 21, 20:03:14 »

Én az a legutolsóval (jó pár éve) én szakítottam, lelkiismeretfurdalásom volt miatta (mondjuk nem jöttünk ki valami jól a viták nem oldódtak meg csak félbe maradtak) de nem szerettem "úgy" valójában sose volt olyan h valakit szeretek és viszonozva van csak olyan hogy az illető még csak nem is kedvel (barátként se) kivéve a legutóbbi az barátként legalább kedvel ("arról" meg nem tud).
És nem panaszkodás mielőtt bárki nekem esne hogy én sajnáltatom magam csak leírtam.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12917 Dátum: 14 jún 21, 20:04:46 »

Természetesen a sör, majd ha jössz te is Visegrádra a többi fórumossal, akkor behajtom rajtad.  Faceg
Késedelmes teljesítés esetén sörkamat az objektív jogkövetkezmény.

Ezt ügyvédelted Nevet Ilyne szerződési feltételek mellett nem kockáztatom meg a késői fizetést Nevet

Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12918 Dátum: 14 jún 21, 20:05:30 »

Lilus elkezdett Ayumi által kitaposott útra tévedni.  INTERVENTION


Ne aggódjatok, mindegyik pasi bunkó érzéketlen és sosem fog változni.

heo  pont le is írta közben, bár azt még hozzátenném hogy similis simili gaudet, szóval a lányok sem lehettek érettebbek ha életkorral kategorizálunk. Itt viszont visszakanyarodhatunk a mondandóm elejéhez.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #12919 Dátum: 14 jún 21, 20:07:28 »

Ayumi, ha egyszer is beleolvasott a blogodba, hidd el tud róla.
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #12920 Dátum: 14 jún 21, 20:07:47 »

Hát tudod az úgy volt, hogy amikor összejöttünk még tartott a kirakat, hogy ő milyen nagyszerű , sose rakna ki neten (mikor elmeséltem az előzőt neki ) meg akármi, aztán rózsaszín köd, csak aztán ez is lehullott. És nem találtam aztán viccesnek, hogy elvágja magát a földön, mert szerepjáték hiánya van >.< És menthetetlenül reménykedő voltam, majd felnő, ha végre az élet is úgy hozza hogy anyuci apuci nem nyalja ki a hátsóját, vagy akármi. Mostanra azt bánom , hogy nem szakítottam mikor megfordult a fejemben, hogy kéne. Kár . De nem tudok változtatni rajta. Most meg szívok az akkori hibák miatt rendesen ikszdé

Sörkamat... ez jó Nevet

Miféle út? O.o
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #12921 Dátum: 14 jún 21, 20:09:53 »

Árpi bácsival ismét egyet értettünk. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12922 Dátum: 14 jún 21, 20:10:32 »

Idézet
Miféle út? O.o
Az elkeseredettség útja és a fásultság útja.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #12923 Dátum: 14 jún 21, 20:11:41 »

Hát ... igen ikszdé igazatok van. De sajnos nem látok jó dolgot jelenleg az életemben ami kihozna ebből, talán kövi hónapban. *.* remélem összejön és végre lesz rendes munkám akkor már nem feltétlen leszek ennyire fásult Mosolyog bocsánat amúgy.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #12924 Dátum: 14 jún 21, 20:12:56 »

Ez meg az én utam Nevet keress másikat XDXDXD különben átérzem én is melót akarok nagyon Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #12925 Dátum: 14 jún 21, 20:14:22 »

Még azt is felmerem vállalni, hogy sok mindenben egy 9 éves szintjén vagyok. Kár is lenne tagadni. Nevet

Noé azért nálad el tudom képzelni, hogy ez a felindulás csak ilyen pillanatnyi hisztiből fakad. Nevet

Hiszti? Ugyan már! Ezt mindig halál,komoly, széles vigyorral szoktam mondani, általában például, mikor azon pusmog, hogy amint megérkezem, beterítem az ágyát a holmijaimmal, vagy a rend(ezettség)mániám szidja.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #12926 Dátum: 14 jún 21, 20:16:43 »

De azért elképzelni jó, ahogy ott hisztizel mint amikor írtad anno milyen vagy vizsgaidőszakban és beraktad azt a földönfetrengős kislányt. xD

Munkától ne remélj sokat, lehet attól mégrosszabb lesz, attól függ milyen helyet fogsz ki.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12927 Dátum: 14 jún 21, 20:17:13 »

Miféle út? O.o

Az út íratlan szabálykönyve. Jellemző ez a mérhetetlen naivitás a nők részéről, egy pasi SOHA nem fog megváltozni. A probléma ott van, hogy a nő változik meg, mind lelkileg mind fizikailag. Nevet


Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #12928 Dátum: 14 jún 21, 20:18:25 »

Hát 50ezer forintot keresek havonta.... közhasznúként annál rosszabb ? Legalább több pénzért lesz ikszdé
Mindegy szeptembertől még ki kéne találni milyen OKJ-t akarok csinálni (kéne vmi szakma ha már az egyetemet bebuktam >.< )
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #12929 Dátum: 14 jún 21, 20:18:41 »

Mert egy pasi élete végégig olyan lesz, mint 20 évesen.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 860 861 [862] 863 864 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!