24 jún 26, 17:56:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 849 850 [851] 852 853 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1060196 alkalommal)
0 Felhasználó és 32 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #12750 Dátum: 14 jún 20, 00:15:02 »

Általában mindenkinek meg van az oka az ilyen jellegű érzetekre, és némelyiket meg is tudom érteni. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #12751 Dátum: 14 jún 20, 02:25:33 »

Komolyan elgondolkoztam azon hogy jobb lenne nekem ha elhúznék innen.
Eddig nem tettem mert nem akartam gyengének tűnni, plusz nehogy már "megadjam ezt az örömöt" azoknak akiknek viszketnek az ujjaik hogy beszóljanak valamit.
De most mégis lelépek innen (lehet hogy az ilyen hogy Dalszöveg, Álmaid, Viccekbe még beírogatok de a Dumát hanyagolom), mert nincs értelme maradnom. Úgy is vannak páran akik örülnek ennek hogy "Végre elhúzott innen" , ennyi picike öröm azért csak jár nekik az életben mert arra "gerjednek" ha elüldözhetik innen az embert (tisztelet a kivételnek).
Felsorolták itt a múltkor (milyen büszkén) hogy kiket "üldöztek el" innen: mint pl. Éjfél, Morause, Masashi, stb. Akik "gyengék" voltak de végül is kiderült hogy mégis erősebbek nálam mert sok kellemetlenségtől megszabadították magukat. Most én is belefáradtam abba hogy itt legyek és a lelkemet felzabálják az éhes keselyűk.
Nekem is van szívem (bár ezt lehet hogy nem hiszik el mások) ami ráadásul elég meggyötört mostanában bizonyos okokból (szerelmi "válság"), nem kell hogy még itt is átgázoljanak rajtam verbálisan mert már nagyon unom ezt hogy bármit írok vagy nem érdekli a kutyát se vagy valami szabályzatot megkerült burkolt "sértést" írnak oltás címszó alatt.
Néha szívesen beolvastam volna itt embereknek, de nem akartam megadni nekik azt az örömöt hogy bannolnak miattuk.
Tudom hogy nem kell felvenni amit random emberek írogatnak egy fórumon de ha rendszeressé válik akkor szúrja az ember szemét. Túl "öreg" vagyok már ahhoz, hogy tőlem közel 10  évvel (vagy még annál is) fiatalabb "kölykök" (már elnézést a szóhasználatért) oltogassanak, mielőtt valaki beszólna hogy nem is viselkedek a koromnak megfelelően, csak szólok hogy több példát is láttam már arra hogy egy idősebb ember "gyerekesen" viselkedik és nem oltották le a környezetében.
Nem csak arról van szó ami esetleg pár órája történt, ez már hetek óta érik bennem, kikívánkozott belőlem.
100 szónak is egy a vége, én most búcsúzok a duma topiktól és néhány kedves embertől belőle.  bye bye
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 20, 20:42:39 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #12752 Dátum: 14 jún 20, 04:39:57 »

Ne bassz már fel Ayumi, hogy egy ilyen Lew el tud üldözni téged innen. Vagy egyáltalán ő mondja meg, hogy mit csinálhatsz, vagy nem csinálhatsz.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #12753 Dátum: 14 jún 20, 06:23:03 »

Én emlékszem rá, amikor Ayumi még csak kvantum ninja-ként futott és szinte nem is írt sehova, volt vagy 500 hsz-e, nem hiszem, hogy az jobb volt, de van amikor tényleg túl sok volt már.

Vagy a kis érzékeny Lew-re, aki csak a rajzos témába írt és oda is csak félve tette be az aktuális művét.


Sokat változott a helyzet. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12754 Dátum: 14 jún 20, 06:43:37 »

Mennyi minden történt, amíg én pakoltam! Ohh My God

Szerintem mindenkinek jó, ha Ayumi nincs itt és kényelmesen battyoghatok a fórumistenség felé.

Ezt hogy kell érteni, hogy nincs korom? Nevet
Ügyes volt a kéményseprő.

A cigis témára: A cigi drága.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12755 Dátum: 14 jún 20, 07:06:16 »

Komolyan elgondolkoztam azon hogy jobb lenne nekem ha elhúznék innen.

Oltsd vissza inkább, hogy egy akaratgyenge dohányos alkoholista tróger, aki lesérült 15 évesen és azóta a múlt "dicsőségéből" próbál valaki lenni.  Nevet

Nem lehet folyton menekülni az életben, oda kell b*szni néha annak, aki kóstolgatni próbál. Erre tök jó eszköz ez a fórum, hogy gyakorold egy kicsit ezt. Ha nem állsz ki magadért, amikor kell, k*rvára eltaposnak és nem érsz el semmit sem az életben. De ha neked jó így is, akkor nem szóltam semmit.

Megihletett a kutyás kép  Nyelvesít




http://www.playbuzz.com/gregs/can-we-guess-your-real-age

Csak 3 évet tévedett.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 20, 07:56:18 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12756 Dátum: 14 jún 20, 08:08:49 »

Nekem hetet. 29-nek tippelt. Hülye program.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #12757 Dátum: 14 jún 20, 08:21:36 »

47 jött ki. ikszdé Azért az kemény.

Mondjuk ez az Ayumis dolog elég wtf, de ha így érzi jónak...így is sokáig "tűrt" ahogy elnéztem.

Nekem meg ma olyan izgalmas a meló, bent ülök és rejtvényezek, imádlak péntek. Pirul Aes ha befagyasztom egy cuki bébielefántot kérek.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 20, 08:33:22 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12758 Dátum: 14 jún 20, 08:56:55 »

Tartozom nektek (illetve kurvára nem csak önigazolok) egy vallomással, ami már régóta érett bennem.
Szóval elkezdem, hosszú lesz.

  Komolyan elgondolkoztam azon hogy jobb lenne nekem ha elhúznék innen.
Eddig nem tettem mert nem akartam gyengének tűnni, plusz nehogy már "megadjam ezt az örömöt" azoknak akiknek viszketnek az ujjaik hogy beszóljanak valamit.
De most mégis lelépek innen , mert nincs értelme maradnom. Úgy is vannak páran akik örülnek ennek hogy "Végre elhúzott innen" , ennyi picike öröm azért csak jár nekik az életben mert arra "gerjednek" ha elüldözhetik innen az embert (nincsenek kivételnek).

Felsorolták itt a múltkor (milyen büszkén) hogy kiket "üldöztek el" innen: mint pl. Éjfél, Morause, Masashi, stb. Akik "gyengék" voltak de végül is kiderült hogy mégis erősebbek nálam mert sok kellemetlenségtől megszabadították magukat. Most én is belefáradtam abba hogy itt legyek és a lelkemet felzabálják az éhes keselyűk.
Nekem nincs szívem és, nem kell hogy még itt is átgázoljanak rajtam verbálisan mert már nagyon unom ezt hogy bármit írok vagy nem érdekli a kutyát se vagy valami szabályzatot megkerült burkolt "sértést" írnak oltás címszó alatt.
Néha szívesen beolvastam volna itt embereknek, de nem akartam megadni nekik azt az örömöt hogy bannolnak miattuk.

Tudom hogy nem kell felvenni amit random emberek írogatnak egy fórumon de ha rendszeressé válik akkor szúrja az ember szemét. Túl "öreg" vagyok már ahhoz, hogy tőlem közel 3-8 évvel  fiatalabb "küszöbmajmok" (nem kérek elnézést a szóhasználatért) oltogassanak, mielőtt valaki beszólna hogy nem is viselkedek a koromnak megfelelően, csak szólok hogy több példát is láttam már arra hogy egy 23 éves ember "gyerekesen" viselkedik és nem oltották le a környezetében.

Nem csak arról van szó ami esetleg pár órája történt, ez már hetek óta érik bennem, kikívánkozott belőlem.

Egy szónak is 100 a vége, én most búcsúzok a duma topiktól és néhány kedves embertől belőle.  bye bye
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 20, 09:04:08 írta Syzygy » Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12759 Dátum: 14 jún 20, 09:03:50 »

Tartozom nektek (illetve kurvára nem csak önigazolok) egy vallomással, ami már régóta érett bennem.

Végre elhúzott innen, bevallottan erre gerjedek, hogy elüldözhetek innen gyenge embereket.  Ördögi
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #12760 Dátum: 14 jún 20, 09:08:07 »

Amúgy durva hogy 30 évesen még valaki ennyire kifakad, meg búcsú levelet ír, bár nemrég ugyanez történt egy 24 évessel is, lehet mégiscsak kortalan ez a hozzáállás.

Az a paradox hogy nem iszom és nem dohányzom, szóval gyenge ember sem lehetek.  Faceg
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #12761 Dátum: 14 jún 20, 10:04:07 »

De értelmetlen netes játékokra pazarlod az idődet, amit a profilképed is bizonyít, mi ez, ha nem gyengeség?  Nyelvesít
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #12762 Dátum: 14 jún 20, 10:07:15 »

Soha! Soha ne írd le fikázó szavakkal a dogemindert. Syzygyvel az egész életünk a doge nevében telt. Én a fasza-laza strici cici-muff mágus, ez a dagi meg a feka p*na inas.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #12763 Dátum: 14 jún 20, 10:19:36 »

Mik történnek mikor az ember alszik, basszus. Ilyenről lemaradni. Ayumi, nem fogsz írni, de Pont akiket felsoroltál elég cikis nevek. Nevet Komolyan, jobbakat is sorolhattál volna. Éjfél dolgozni ment, nem üldöztük el, bár sokan utálták. Heni műtétre ment, majd rájött, hogy nem tudja ránk erőltetni az igazát. Csak bölcsebb lett. Nevet Majd Morause... még sem ment el, de lehet nem fog ide nagyon irkálni ő sem. Hogy erről tehetünk-e. Nem hinném, mert eléggé nő gyűlölő, akkor írjon csak a pasi topicba. Szóval itt rohadtul nem küldtünk el senki.

Egyébként nem hittem volna, hogy "elmész". De mostanában sok pofont kaptál, de túl sokat is adtál magadból, lehet ezért volt ez az elmúlt hetekben.

Ez a kutyás játék, meg sz*r!!! Nevet
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #12764 Dátum: 14 jún 20, 10:40:20 »

Hogojot azért elég rendesen kiutálták a modik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 849 850 [851] 852 853 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!