24 jún 02, 02:20:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 688 689 [690] 691 692 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962184 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10335 Dátum: 14 máj 26, 23:59:29 »

Gdat írta ezt:
Nem értem amúgy hogy csinálod. Mindig ha meg akartalak keresni, hogy hol tartasz alig találtam tőled hsz-t. Mégis csak gyarapodik és gyarapodik. Nevet
Amiről menet közben kiderült hogy Noemiminek szól.
Közben én írtam ezt: (mert azt hittem nekem szól)
Ez nekem szól?  Nevet
Már kezdem elhinni hogy boszorkány vagyok, amúgy komolyra fordítva nem tudom, talán csak rossz helyen keresgélsz.  Gondolkozik
Annyi az egész hogy a "talán csak rossz helyen keresgélsz" rész ebben az esetben is érvényes. Vagyis Noé hszeit lehet hogy rossz helyen keresi.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #10336 Dátum: 14 máj 27, 00:12:18 »

Ahogy látom Noemi haladt azalatt idő alatt amíg szerkesztgettem.(Egyik már megküzdött a gépemmel is) smirksweat
De nem eléggé.
Mind1 legalább nem késtem le. kacsint

Ayumi nálad anno előbb gondoltam oda a rangod minthogy megkaptad volna.
lehet mert sok Megani közé írtál akkor.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #10337 Dátum: 14 máj 27, 02:21:47 »

Mostanában elszaporodtak az istennők.  Nevet

Egyébként ez milyen avatár, úgy értem ki ez a sisakos hapsi?  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #10338 Dátum: 14 máj 27, 07:26:27 »

https://www.youtube.com/watch?v=VEtnfZnLMmc
Emléxetek erre?

A gyereknevelés nem is olyan egyszerű. Most vagyunk abban a fázisban, hogy ha egyet pislogunk, akkor a kölök már az ágy alatt, vagy a szekrény mögött van. Viszont egyre többet lehet vele játszani, aminek örülök. Nevet
Tudjátok mi a k. nehéz? Megtalálni a megfelelő pontot az elkényeztetés és a túlzott szigor között. Azért megoldjuk ám. Igazából nekem kell odafigyelnem, mert én leszek a gyerek elrontó szülő. Anyuka szívbaj nélkül fog pofozkodni, ha értetlenek vagyunk.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10339 Dátum: 14 máj 27, 08:48:28 »

(Mondjuk tegnap a beszélgetésetek hatására azon kezdtem gondolkozni vajon láttam-e már barátomat szakáll nélkül, azóta sem jöttem rá. Szomorú )

Már láttam őt úgy, mondjuk akkor még küszöbmajmok voltunk. Durci
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10340 Dátum: 14 máj 27, 08:55:08 »

Azta! Nem mondod?
Mondjuk sejtettem, hogy nem olyan, mint Misi barátotok aki már minden bizonnyal szőrösen született.

Már csak 10-en vagyunk feliratkozva a holnap vizsgára ebből 5 vizsgakurzusos ember. -.-
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10341 Dátum: 14 máj 27, 08:59:02 »

Naruto-kun fórum isten, huh! Hiába farmolnak egyesek, nagyon lemaradtak.
Naplózva

Morause
Vendég
« Válasz #10342 Dátum: 14 máj 27, 09:00:21 »

Azta, noemi ISTEN LETTÉL. ikszdé KI NEM SZARJA TELIBE?
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 21:06:53 írta Morause » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #10343 Dátum: 14 máj 27, 09:09:41 »

Jobban szerettem mikor nem volt hsz szám alapján változó rangom, akkor nem figyelték mások mennyi hsz-em van.

https://www.youtube.com/watch?v=2PmSw0PVrKQ
Végre van magyarul is. *-*
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10344 Dátum: 14 máj 27, 09:10:54 »

Ha a helyedben lennék én már tanultam volna ezerrel, jobb mint alacsony fizuért haldokolni és dolgozni.

Ez megint olyan érvelés amivel szeretnek dobálózni akik nem jártak egyetemre, csak semmire nem megyünk vele, attól még rohadt nehéz az a 3-5 év amit belefektetsz és sokat feladsz az életedből azért hogy a jövőben neked jó legyen, ami nem biztos hogy be is fog következni.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #10345 Dátum: 14 máj 27, 09:13:28 »

Egyébként is, a legtöbb milliárdos nem végzett iskolát. Közhely Kapitány flies away.
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #10346 Dátum: 14 máj 27, 09:15:20 »

Én nem akarok milliárdos lenni.  Egy felső-közép rétegbeli családanya akarok lenni.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10347 Dátum: 14 máj 27, 09:17:25 »

Egyébként is, a legtöbb milliárdos nem végzett iskolát. Közhely Kapitány flies away.

bazdki már megint szélsőségekben gondolkodol, direkt hitelteleníted el a beszélgetést?

Rita legalább helyesen látja, hova akarok kilyukadni.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #10348 Dátum: 14 máj 27, 09:18:14 »

Kimondta hogy könnyű? Te miből gondolod hogy szerintem könnyű? Ez nem érv, ez tény. Ha tanulsz sokat és mindenféle csilivili kimondhatatlan szakmára képző bizonyítványt szerzel el jutsz majd egyszer egy olyan pozícióra ahol megkapod az ahhoz méltó fizetést, én nekem csak érettségim meg szakmám van, de lehetőségem nem volt rá hogy tovább tanuljak anyagi helyzetre való tekintettel, ezért most a Lidl-be gürizek, szívesebben lennék egy jól fizetett játék tesztelő egésznap a gép előtt játszanék egy atom zsilett gépen. Vagy nem csinálnék semmit mint az országot irányító emberek és azért kapnám a pénzt, de azért lássuk ott se olyan emberek ülnek akik 8 általánost elvégezték oszt csókolom.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #10349 Dátum: 14 máj 27, 09:18:37 »

Valóban nem végzettségen múlik az, hogy jó állásod lesz-e, sikeres leszel-e stb. Majdhogynem köze nincsen hozzá. Munkakeresésnél pl szerintem nagyon sokat számít az akart és elszántság is. Két tesóm meg én is bölcsészek vagyunk és van munkánk, másnak meg közgázos, informatikus végzettséggel nincs. Sok oka lehet persze, de akaraterő hiány is biztos van benne. Aki akar tud dolgozni én mindig is ezt mondtam.

Költözik a tanszék és nincs hely semminek. Konkrétan lépni sem lehet a bútoroktól...
Naplózva


Oldalak: 1 ... 688 689 [690] 691 692 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!