24 szep 27, 23:19:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 654 655 [656] 657 658 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1169452 alkalommal)
0 Felhasználó és 58 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9825 Dátum: 14 máj 19, 22:39:40 »

Igazából nem. A hangulatom az ingadozik. Az a bajom hogy könnyen feladom a dolgokat. A kudarcok után meg sokat nyalogatom a sebeimet.   Néha rámtör valami és elkezdek pozitívabban látni, jön egy lendület, azután meg vissza a szakadékba.   De valahogy megoldom a dolgokat úgyis.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 19, 22:45:47 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9826 Dátum: 14 máj 19, 22:46:05 »

De ha valaki igazán változtatni akar akkor tud. A kudarc akkor pont hogy lendületet kéne, hogy adjon, hogy ha most nem jött össze legközelebb jobban kell igyekezni. Az hogy meddig nyalogatod a sebeid is egy döntés amit te hozol meg.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9827 Dátum: 14 máj 19, 22:47:06 »

Kezdd el kicsiben és fokozatosan építkezz a kis győzelmekre. Másképp nem megy.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9828 Dátum: 14 máj 19, 22:52:18 »

Végül is egy célom az van. (ami félig megvalósult vagyis a közeljövőben beteljesedik a kérdés hogy pár napon belül vagy egy hónapon belül/múlva), fognak hívni a Nestlébe. Vagyis fizu=számlák, kaja meg ami kell hogy az ember éljen.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9829 Dátum: 14 máj 19, 22:56:10 »

Hát, ezek is fontosak, de azért kicsivel magasztosabb célok sem ártanak. Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9830 Dátum: 14 máj 19, 22:59:10 »

Néha rámtör valami és elkezdek pozitívabban látni, jön egy lendület, azután meg vissza a szakadékba.  
Kapaszkodj meg! Kurva nehéz tud lenni, főleg, ha az élet eléggé sok akadályt állított eléd amit nem voltál képes átugrani, de rossz látni, hogy egy ember nem képes lépni, lehet mert fél. Megértem az ilyen döntés nehéz és néha ismeretlen, de rosszabb egy buborékban élni, még ha "biztonságos" is.

Mester jól mondja, kicsi célok, amiknek örülsz, valakinek jobban ellenek. Kell ami motivál az életben, kellenek, hogy ne add fel. Mert gondolom motiváció hiányában adod fel.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #9831 Dátum: 14 máj 19, 23:00:22 »

Végül is egy célom az van. (ami félig megvalósult vagyis a közeljövőben beteljesedik a kérdés hogy pár napon belül vagy egy hónapon belül/múlva), fognak hívni a Nestlébe. Vagyis fizu=számlák, kaja meg ami kell hogy az ember éljen.  Nevet

Szerintem ez nem cél, hanem alap szükséglet kéne, hogy legyen, de ez csak szerintem.

http://aztadom.co/fun/3390616
Nah nem tudom mennyire öregszem, de volt vagy 9 dolog ami nem igaz rám. A legigazabb azonban a 11-es (de még az sem annyira igaz).
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9832 Dátum: 14 máj 19, 23:02:43 »

Nem értem mikre gondolsz a munkán kívül, lehetséges hogy belekéne kezdeni valami tanfolyamba későbbiekben és átgondolni mit kéne (mert az ingyenesekre nehéz, ami nem az oda meg kell előtte munka) de ez még a jövő zenéje.
Ezt érted magasztosabb célok alatt?  Nevet
Hogy munka/szakma/anyagi dolgokon kívül mit kezdjek? Na azon kell gondolkodnom, hogy én miben nyilvánulok meg? Miben lelem meg önmagam? na erre nem találom a választ.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #9833 Dátum: 14 máj 19, 23:08:05 »

Semmit, Ayumi. Jól van ez így, keresd a nirvánát.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #9834 Dátum: 14 máj 19, 23:11:20 »

Pl. valami sportot. A hangulat megváltoztatásának a legkönnyebb eszköze a fiziológia megváltoztatása.
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9835 Dátum: 14 máj 19, 23:19:53 »

Az tervbe van véve. vagyis nem sport ami tervbe van.. inkább ilyen itthon végezhető torna az nem ártana.  Gondolkozik
De amit észrevettem magamon hogy hajlamosabb vagyok a sportnál  a "művészetre" (már ha annak tekinthető) pl képszerkesztés, vers írás, vagy számomra kedves zene hallgatása esetleges fordítása. Persze nem űzöm őket profi módon, de segítenek feldolgozni a dolgokat, a "bennem rejlő ürességet" kitölteni, mert fogalmam sincs hogy mi hiányzik de folyamatosan "hiányérzetem" van  (pszichésen).  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #9836 Dátum: 14 máj 19, 23:42:34 »

Bocsi, most ugrom a témát hirtelen, de a telefonomban megtaláltam felülről a Balatoni képet amit haza fele készítettem a múltkor. Tiszta volt az idő, és eszméletlenül szép szerintem. Pirul
http://s21.postimg.org/hc036njaf/2014_05_09_11_11_19.jpg
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9837 Dátum: 14 máj 19, 23:48:11 »

Szeretem az ilyen tájképeket. Azért egyszer jó lenne ilyen magasból szemlélni a világot.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #9838 Dátum: 14 máj 20, 00:58:02 »

Ayumi, nekem is hasonló gondolatok járnak a fejemben. Minagi, az a kép valami iszonyat jó!  Nevet

  Lehet azért, mert írmániás vagyok,de szerintem ez a videó is gyönyörű.

     <a href="http://www.youtube.com/watch?v=2iUPb7y0hgE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=2iUPb7y0hgE</a>
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #9839 Dátum: 14 máj 20, 01:17:52 »

Még sosem ültem repülőn. Igazából gyerekként tériszonyom volt aztán jött a bérház a 4. emelettel és megszoktam a magast (tesóm meg a 7.-en lakik egy másik utcában na ott szédítő kihajolni az erkélyen, főleg amikor volt a panelprogram és nem volt üveg ott csak a vaskorlát, de nem hatott meg különösebben).  Nevet
Azt kell hogy mondjam, nincs már tériszonyom, amennyiben a talaj/padló/lábam alatt levő valami stabil és nem inog.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 20, 01:21:18 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 654 655 [656] 657 658 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!