24 szep 30, 11:14:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 554 555 [556] 557 558 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1174349 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8325 Dátum: 14 máj 06, 11:53:11 »

Akkor szülj és lesz pár éved gondolkodni.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8326 Dátum: 14 máj 06, 11:56:37 »

Nem bírnám az egyetemet, nem nekem való. A szándék hozzá megvolt de végül kimaradt. Olyasmire lenne jó tovább még egyre ami kapcsolódik a mostani képzésemhez és tudom hasznosítani, nem mintha ezzel nem lehetne baromi jól elhelyezkedni de jobb több lábon állni.

Nyelvvizsgád van már? Ha nincs, szerintem az lenne a legfontosabb. Abban meg igazad van, hogy jobb több lábon állni, csak aztán majd állásinterjún nem győzöd eltitkolni az épp feleslegesnek számító papírjaidat. Nevet
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8327 Dátum: 14 máj 06, 11:59:49 »

Még nincs de mindenféleképp kell majd jövőre. Mondjuk akármennyire nem szeretem az angolt meg kell tanulni nincs mese. Csak ez a szakmai amit tanulunk levisz az életről.
Amúgy igen ezt mi is beszéltük, hogy nehogy azért ne vegyenek fel valahova mert túlképzettség, azért az elég rossz. ikszdé

gman ezt te se gondolhattad komolyan...
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 06, 12:00:58 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8328 Dátum: 14 máj 06, 12:07:28 »

Én megcsináltam és nekem bevált.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #8329 Dátum: 14 máj 06, 12:44:35 »

Tök vicces, hogy olyan szülinaposokat is megjelenít a fórum alul, akik vagy már "születésük előtt elhunytak" vagy nem léptek be a fórumra évek óta.  Nevet
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8330 Dátum: 14 máj 06, 12:46:09 »

De ki az a Dreezyr aki itt lurkerkedik mindig?

háh 1 hónappal hamarabb regeltem nála, szóval munkáltatói jogkör gyakorlója vagyok felette.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 06, 12:47:16 írta Syzygy » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8331 Dátum: 14 máj 06, 12:55:25 »

Legalább az Anyák napja is kitart még. Mosolyog

Minden évben 1nappal a születésük előtt elhunynak.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8332 Dátum: 14 máj 06, 12:57:03 »

Egyébként szerintem a legnagyobb hülyeség azért elmenni egyetemre, hogy legyen meg a papír. Ezért csökken ennyire a diploma értéke.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8333 Dátum: 14 máj 06, 13:00:13 »

Viszont, pl ha köztisztviselő/közalkalmazott vagy akkor egyszerűen magasabb bérkategóriába kerülsz, ha van diplomád.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8334 Dátum: 14 máj 06, 13:02:42 »

De ha nem megfelelő végzettségen akkor nem. Barátom anyukája jelenleg gyógyszerkiosztó, azaz ápolói státuszban dolgozik pszihiátrián, viszont ápoló helyett, gyógyszertári asszisztens OKJ-ja van, így abba a bérkategóriába esik mintha 8 általánosa lenne, azaz még az érettségiét sem nézik, mivel az nem szakirányú.
Tény és való azért csinálja ezt ahelyett hogy gyógyszertárban dolgozna, mert itt sokkal jobban bánnak vele.

Ma gondolkoztam is rajta, hogy vajon hány ember tudná megindokolni ésszerűen, hogy miért pont az általa választott egyetemi szakot válaszozta, ha a pénzt kivennénk a lehetséges indokok közül.

Egy kis videó is ehhez a gondolatmenetemhez: http://www.youtube.com/watch?v=xwCB8qxEyGo
Ha a pénz nem számítana én olvasgatnék, utazgatnék, színházba járnék, különböző egyetemi előadásokat látogatnék (persze nekem ehhez határtalan idő is kéne, mert utána gyerekeket akarok nevelni, hasonló nézőponttal a világra mint az enyém).  Mert amit én szeretnék megkapni az a minél tágabb látásmód. Ezért örülök, hogy a saját egyetemi képzésemet válaszoztam, elvégre az élelmiszertudomány egy olyan tudomány amibe sokan szeretnek belepofázni, semmi hozzáértéssel és mivel kevesen értenek hozzá tágnak érzem a látásmódom, hiszen én tudom, pontosabban sejtem, hogy mit eszem és miért van az az éppenséggel károsnak is mondható dolog az élelmiszerben és mennyivel rosszabbul járhatnánk, ha nem lenne benne.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 06, 13:10:42 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8335 Dátum: 14 máj 06, 13:06:18 »

Miért kell egy fikció ihlette fórumon a kegyetlen valóságot tárgyalni komoly hangnemben?
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8336 Dátum: 14 máj 06, 13:13:30 »

Videó nem tetszik, nekem mindig hiteltelen az olyan megmondó motiválós videó, ahol a háttérben extrém sportok meg time lapse képek vannak.

Amúgy a pénzért csinálom, de nem csak azért hogy eltartsam magam, jó lenne ha tényleg az alapvető szükségletekre a jövedelem legkisebb részét kellene költeni. A baj itt van, hogy már csak alacsony körülmények között fennmaradni is kurva sok erőfeszítésbe kerül.

Meg mi van akinek nincs érzéke a művészetekhez?  Igényem van rá, de csak befogadó vagyok, mert nincsenek megfelelő génjeim hozzá.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8337 Dátum: 14 máj 06, 13:15:50 »

Miért kell egy fikció ihlette fórumon a kegyetlen valóságot tárgyalni komoly hangnemben?
A Narutót senki sem szereti, csak kell valami kifogás, hogy idegen magányos emberek beszéljenek egymással, mert különben gáz lenne. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #8338 Dátum: 14 máj 06, 13:17:18 »

Jobban belegondolva, hányan vagyunk itt, akik hosszú évek óta nem néznek már animélet, vagy ez csak egy rövid szakasz volt az életükben. Nevet De azért csak itt ragadtunk.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8339 Dátum: 14 máj 06, 13:19:36 »

Magam is max. befogadó lennék.

Amúgy a videót évfolyamtársam mutatta, akit szakkolival megkértük, hogy adjon nekünk elő ugyanis elnyerte a Magyarország legjobb házi sörfőzője címet. Itt  mesélte el, hogy őt igazából az érdekelte, hogy "miért is iszik meg az ember önszántából egy idegmérget", ezért jutott ide. Sokan próbálkoznak Magyarországon a házi sörfőzéssel, de mivel számtalan biológiai és kémiai folyamattal nincsenek tisztában, a dolog ilyen próba szerencse szinten működik náluk.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 554 555 [556] 557 558 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!