24 jún 02, 02:43:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 514 515 [516] 517 518 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962210 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7725 Dátum: 14 ápr 28, 22:40:03 »

Ja akkor 2 van nem egy.  Nevet
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7726 Dátum: 14 ápr 28, 22:45:28 »

Meg ott van még a húga is. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7727 Dátum: 14 ápr 28, 22:49:18 »

Neki azért még feljebbvaló vagyok! Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7728 Dátum: 14 ápr 29, 06:36:27 »

Ezt nem hiszem el: valami öröme van ma romáéknak, mert autókkal vonulnak fel a városban, amikből dübörög a cigány mulatós meg a cigány rap "zene", és az autók után mennek gyalog kiöltözve, folyamatosan visítozva és kiabálva. És elképesztően zajosak és irritálóak, mindezt már így reggel. Az autósok pedig, ahelyett, hogy simán kikerülnék őket (vagy közéjük hajtanának 300-al) még dudálnak is nekik.

Szerk.: jobban megnézve, nem csak bidámbidámok, és csupa fiatal. Szóval ez inkább valami ballagási avgy hasonló dolog lehet, nem romalagzi, amire eleinte tippeltem. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 29, 06:58:59 írta Aes Sedai » Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7729 Dátum: 14 ápr 29, 07:10:52 »

Nem szeretem a sci-fiket  >.<# És az alap filmeket sose láttam, de nekem önmagában nem valami megfogó a DW   Ohh My God
Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #7730 Dátum: 14 ápr 29, 07:27:19 »

A DW egy érdekes dolog, aki csak belenéz vagy csak részleteket lát belőle, az azt fogja mondani, hogy egy emeletes hülyeség, viszont aki megnézi, annak rendszerint megváltozik róla a véleménye (vagy nem). xDD

Amúgy Szép Reggelt! Mosolyog
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7731 Dátum: 14 ápr 29, 08:06:44 »

Nekem kicsit se változott róla a véleményem, ugyan úgy utálom mint amikor először láttam több részt egyszerre. ikszdé

Úgy látom elkezdődött a "Mindjárt érettségi, meg fogok bukni mert segg hülye vagyok..." facebook kiírások időszaka. Leszek szemét egy kicsit és remélem mind meg is bukik.  Pojén

Aes amúgy miért nem dobtál közéjük egy bombát? Jót tettél volna az emberiséggel.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7732 Dátum: 14 ápr 29, 08:25:35 »

Nem mehetek haza. Kevés a beteg, vagy mi? Ma meg tuti mindenki meglátogat és sápítozik.
Meg egy zsömle és két kockasajt a reggeli, ez mi? Az egészségügyben nem tudják, hogy melyik a legfontosabb étkezés?
Ti is jól magamra hagytatok.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7733 Dátum: 14 ápr 29, 09:04:13 »

Aes amúgy miért nem dobtál közéjük egy bombát? Jót tettél volna az emberiséggel.

Amikor rájöttem, hogy nem ők azok, vagy legalábbis nem csak ők, akkor lenyugtattam magam. Eleinte azt hittem, hogy a helyi vajda lakodalma vagy valami hasonló, de csak bolondballagás volt, ahhoz meg joguk van. ikszdé

Gman, nyugi, ne idegesítsd magad ilyeneken, majd hazaengednek hamarosan, meg ez amúgy is legális munkakerülés, amíg enm súlyos a dolog. Olyan nagy bajod meg csak nincsen, te is úgy beszéltél. A kaján meg ne szenvedj, de tényleg, örülj neki, hogy úgy van kórházban, hogy ez a legnagyobb bajod. Lehetne ez sokkal rosszabb is ennél.

DW-n való tök felesleges "vita" pedig off, és legyen vége.
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #7734 Dátum: 14 ápr 29, 09:07:36 »

Nekem kicsit se változott róla a véleményem, ugyan úgy utálom mint amikor először láttam több részt egyszerre. ikszdé

Úgy látom elkezdődött a "Mindjárt érettségi, meg fogok bukni mert segg hülye vagyok..." facebook kiírások időszaka. Leszek szemét egy kicsit és remélem mind meg is bukik.  Pojén

Hát igen, tény, hogy elég agylövött sorozat és akkor még finoman  fogalmaztam, de én pont ezért szeretem, kicsit olyan ez, mint Hiei esete(vagy imádják vagy utálják, mint a sz**t, de középút  nincs). xDD

Pont olyan kedves és együtt érző vagy, mint ahogy emlékeztem. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7735 Dátum: 14 ápr 29, 09:14:01 »

DW-n való tök felesleges "vita" pedig off, és legyen vége.

Úgy tűnik ezt kékkel kellett volna írnom, hogy mindenkinek leessen. Na majd akkor most:

DW-n való tök felesleges "vita" pedig off, és legyen vége.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7736 Dátum: 14 ápr 29, 09:16:34 »

Francba, pedig jó móka lett volna. Nem hogy akkor beálltál volna közéjük mulatni. ikszdé Bolondballagás de kár, hogy középsuliban nekünk kimaradt, általánosban viszont nagyon jó volt. (Biztos már előtte elkezdte írni és nem látta mit írtál.)

Amúgy ez a részem semmit nem változott, jól emlékszel.
Viszont gmannal most együtt érzek. Reméljük lassan haza fognak engedni. (:/)
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7737 Dátum: 14 ápr 29, 09:30:42 »

Te is hiányolod a szexi nővérkéket a szexi nővérke ruhákból?
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #7738 Dátum: 14 ápr 29, 12:56:32 »

Nektek se volt fórum? Nekem nem volt fórum  smirksweat
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7739 Dátum: 14 ápr 29, 13:03:48 »

Na eddig dicsértem a dohánybolt dolgot, mert kicsi volt a csábítás, ma viszont sajnálom, hogy már nem árulnak a sulibüfében cigit. T_T

Verával holnap randizom. Durci



Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 514 515 [516] 517 518 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!