24 jún 02, 03:54:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 476 477 [478] 479 480 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962276 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #7155 Dátum: 14 ápr 23, 07:39:41 »

Gdat, ez a sztori tetszett. Remélem egyik legjobb barátnőm lassan hazalátogat onnan, mert én ki nem megyek az biztos...

Jogtanárom meg hazajött Japánból és hozott nekünk egy csomó édességet meg ilyeneket, és mindegyik mellé odafűzte, hogy neki ez ezért meg azért nem ízlett, és nagy vigyorogva hozta nekem ide, hogy na Vera ez neked biztos tetszeni fog. Volt közöttük valami cukorka aminek mind az állaga mind az íze olyan volt, mint a porcukornak. Ilyet soha többé ne hozzanak a szemem elé.  Technikai KO (Na, adott valami mogyorós cuccot ami nagyon finom.)

Noét amikor beszél olyan jó hallgatni, főleg amikor hadar. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 23, 07:47:34 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #7156 Dátum: 14 ápr 23, 11:56:34 »

Előre leszögezem nem sértésnek szánom: Noé szerintem amikor hadar tökre olyan mintha meg lenne fázva, ami szerintem is jó pofa!

Persze olyankor jön fel az egyik kedvenc témám amikor nem vagyok itt.. xD
Na nők... xD szerintem a női logika a legnagyobb hülyeség a világon xD, persze vannak kivételek, de még nem találkoztam olyannal.
Párkapcsolatok... nahh ebben elég vegyesek a tapasztalataim... nos exeim közt van mindenféle, de tényleg mindenféle... a tapasztalatom az, hogy nem a nemtől függ, hogy működik e, sokkal inkább a személyiségtől. Mindenkinek más az egyénisége és az elvárása, amivel főleg az a baj, hogy az illető korától és az életének alakulásától függően változhatnak az elvárások, amit nem feltétlen tud teljesíteni a másik és ilyenkor jön a szakítás, aminek can ezer fele változata, de mind emiatt van...
Nekem egyik exem mondta még régen, aki az egyetlen, akivel közös megeggyezéssel mentünk szét, szal ő mondta nekem, hogy engem azert nem dob senki mert mindig tudok úgy változni, hogy az elvárásainak megfeleljek. Most akkor jöhet itt a kérdés, hogy miért szakítottunk... nah azért mert barátok voltunk előtte évekig és egy haverommal járt előttem, ami miatt meggyengült a barátágom pár emberrel..... de végül jól jöttem ki ebből is mert utána ismertem meg Szandit, illetve az exemből meg páwa lett azóta xD...
Öhh kb ennyi.. tudom sokszor a végere kötsög voltam az exekkel.. de nem tok szépen szakítani na...
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7157 Dátum: 14 ápr 23, 12:17:26 »

Szépen szakítani csak Phoebe tud a jóbarátokban Nevet ha valaki még emlékszik erre. Szar dolog a közös megegyezés fehér holló és még az sem kellemes, de lapátra tenni valakit mégha jó ok is van rá akkor is szar. Lapátra kerülni meg pláne.
De valami happy téma, találjátok ki mit hozott ma a postás Nevet kacsint egy adópapíron kívül  Lehánylak de nem szeressem a NAV-ot.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #7158 Dátum: 14 ápr 23, 12:27:20 »

Levelet, vagy esetleg csomagot, vagy a nagyszülő nyugdíját, amkt piára költessz és meghívsz?  Hümm-hümm
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7159 Dátum: 14 ápr 23, 12:34:34 »

Egyik sem nyert (bár a csomag kategóriába lehet belefér Mosolyog ), bár a kövi ivászatra tuti elmegyek, mert tökre nagy szopóka volt a ramenezés kihagyása, de a család az első Mosolyog

Őtet hozták meg végre Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #7160 Dátum: 14 ápr 23, 12:44:35 »

kövi ivászatra tuti elmegyek

Ezt vehetem ajánlatnak egy üveg sör elfogyasztására? :O nem tudom még én mit csinálok szombaton, de lassan megérné szabaddá tennem magam xD De jó lenne valamelyik állomás közelébe tenni ezt a ramazurit.. nem akarok esőbe kutyagolni, de mondjuk westend környéke, köki környéke simán jó lenne, feltéve, hogy nem dolgozok hmph!

Grat hozzá! Előbb leírtam már, de szal ez nekem is jó lenne.megdobná a fizumat legalább kicsit..
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 23, 12:49:44 írta kronosz7 » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7161 Dátum: 14 ápr 23, 12:48:19 »

Valamelyik szervező asszonysággal kell ezt ledumálni Mosolyog hmm az ígéret attól függ mikor lesz pénzem, unom az álláskeresést... dolgozni akarok. Nekem jókor voltam jó helyen-be került, talán életem legnagyobb mázlija ez a tanfolyam volt. Remélem nem fogyott el a szerencsém és találok melót Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #7162 Dátum: 14 ápr 23, 12:52:05 »

Gyere rendőrnek, ahogy elnézem az újakat, már bárki bekerülhet... majd leszek a "mentorod" neked is.. suli alatt is jár az alap fizu!

Na akkor verracsi! Mit szólnál egy helyszín módosításhoz? Lehetne akár pest helyett vecsés is, oda szerveznék fuvart, vagy kocsit xD
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 23, 12:59:10 írta kronosz7 » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7163 Dátum: 14 ápr 23, 13:13:13 »

Én is rendőr akarok lenni! Fánkot akarok, pisztolyt, karatét és azt, hogy Batman mindent megoldjon helyettem!
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #7164 Dátum: 14 ápr 23, 13:16:00 »

Az a baj én is ilyen elképzelésekkel lettem az xD... azóta inkább batman lennék! Hopp le kell szállni.....!
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7165 Dátum: 14 ápr 23, 13:17:38 »


Ilyen nincs. Ez az álláskeresés pöcegödreXD
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #7166 Dátum: 14 ápr 23, 15:25:46 »

Az esküvői fotókat nézve azt látom, hogy Ildikó magassarkúban nevetségesen magasabb nálam. Nevet
Lassan jön a második évforduló. Tavaly Bikalra vittem egy estére/éjszakára. Most is kéne valami nagy durranás! De mi? Gondolkozik Kreatívkodj Gergőkém, kreatívkodj!
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7167 Dátum: 14 ápr 23, 16:33:26 »

Ma úgy bebaszok hogy Lew is megszégyellné!!!!444! Mondjuk Lew nem is bírja a pálinkát.  Szomorú

Terápiás jelleggel iszok, gondolom egyértelmű.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #7168 Dátum: 14 ápr 23, 16:42:01 »

Annyira nem de amit a pálinka nem gyógyít ott nagy a baj, szóval jobbulj.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #7169 Dátum: 14 ápr 23, 17:03:08 »

Pálinka semmit nem gyógyít meg, viszont kell már egy ilyen este, ezt nem értik meg az anti alkeszek, hogy ha néha  szétcseszzük az agyunkat, az segít valamennyire.

Egyszer már szívesen leinnám Lewet, és tudom hogy örül, hogy mindig felemlegetem a hszekben.  Pirul
Naplózva
Oldalak: 1 ... 476 477 [478] 479 480 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!