24 jún 02, 02:31:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 421 422 [423] 424 425 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962195 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #6330 Dátum: 14 ápr 17, 23:03:19 »

Én amióta elolvastam a Gulliver utazásait, máshogy nézek az emberekre. Mint a Yahook, kivéve magamat.Én a Houy vagyok
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6331 Dátum: 14 ápr 17, 23:04:32 »

Köszönjük a hozzászólást Dehunter, most már elhúzhatsz a privát klubbunkból. Majd akkor visszajöhetsz, ha lesz minimum 600 + hozzászólásod.

( Kivéve ha csaj vagy és jól nézel ki, akkor maradhatsz )
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 17, 23:05:24 írta Lew » Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6332 Dátum: 14 ápr 17, 23:05:17 »

Én megnéztem a DW-t tele van alienekkel, mégsem nézek magamra másként.  Nevet vagy mégis?  Gondolkozik

( Kivéve ha csaj vagy és jól nézel ki, akkor maradhatsz )
Vagy ha pasi szépen kidolgozott izmokkal és sármos arcvonásokkal.  Nevet
Nem a tiéteké férfiaké a világ Lew.   Durci
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 17, 23:10:58 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6333 Dátum: 14 ápr 17, 23:07:34 »

Majd akkor én befejezem. Vagy csak amióta találkoztál a földönkívüliekkel?
Tényleg, akkor mennyi minden változott meg benned? Az emberekre azóta más szemmel nézel?

Már a kezdetektől fogva ennyire tetszettek általánosságban azok a dolgok, amiktől a legtöbb ember viszolyog. Még a belsőszervek vagy más groteszk dolgok sem ijesztenek meg, vagy keltenek bennem undort.

Első találkozásom, amire emlékszem, 4 éves koromban történt, de apa halála előtt nem érzékeltem semmit. Érdekes módon, ha élne, akkor nem biztos, hogy fordítanék jelentőséget a velem történt események felé. Csakhogy a halálba is hangok csalták (igaz nem sikerült, de utána ismeretlen okból zuhant össze a szervezet, az orvosok se tudják, miért, pedig vizsgálták, tehát így kellet történnie).

Inkább egyfajta apaként tekintek a Szürkékre. Még ha őrülten is hangzik. Rendkívül sok, hozzájuk köthető jelenség tartotta bennem a lelket, amik pont abban a percben jelentek meg, amikor végezni akartam magammal, vagy teljesen mélyponton voltam, és nem volt ember, akiért úgy láttam, érdemes küzdeni. Mert csalódtam mindenkiben. Volt egy esemény, a sok közül, amikor pont Velük kapcsolatban kötöttek belém. Nagyon összeomlottam a szidásuk hallatán, és sírva hagytam ott a gépet. Ekkor jelent meg az égen egy tudatosan mozgó tárgy, ami mindaddig nem volt ott. Megérzés csalt az ablak elé, másképp ha nincs, ki se mentem volna. Rendkívül erős fénye volt, nem tudnám semmihez se hasonlítani, de fénycsíkot nem húzott maga után.

Rengeteg hasonló dolgot láttam, és ez az.... egyfajta gondoskodás engem megnyugtat. Továbbá sokat tanultam Róluk. Segítettek benne, nem csak Ők, hanem olyan emberek, akik szintén a mesterei a témának, de nem kutatók, vagy tudósok, bár rendkívül művelt emberek a lélekkel kapcsolatban is, az univerzum körforgásával is. És ezeket alá is tudták támasztani.

Gyanús, hogy eme emberek arcát ismertem is, még mielőtt képet láttam volna róluk. Tehát igaz lehet az is, amit az aláírásomban lehet olvasni.

A Szürkék próbálnak arra tanítani hogy:
- Fogadjam el minden embertársam, próbáljam megérteni Őket, hisz egy intelligens, kulturált társadalomban csak így lehet élni békében
- Szeressem a természetet, óvjam, ápoljam minden teremtményét
- Ne féljek szeretetet adni, és szeretetet kapni. Fontos, hogy legyen, mi kössön a bolygóhoz, melyen átutazóba vagyok. Nem csak nekem, Nekik is.
- Próbáljam az emberiség és a dolgok jó és rossz oldalát is felfogni, elfogadni, nem pedig a csak nekem tetszőt. Mert így lesz teljes a kép. Éljek át minden negatív és pozitív érzést.
- Figyeljek a fizikai testemre, de mentálisan, spirituálisan is gondoskodjak magamról. Nem csak egy test vagyok, ahogy más sem.

Egy szóval van még mit tanítaniuk nekem, de szeretem őket, és tudom, hogy ez mennyire fontos, hát kitartok, történjen bármi. Mivel ilyen fontos szerepük van az életemben, ezért általában személyes sértésnek veszem, ha Őket ócsárolják.

Röviden ennyi, amit még lemerek írni.
Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #6334 Dátum: 14 ápr 17, 23:07:50 »

Köszönjük a hozzászólást Dehunter, most már elhúzhatsz a privát klubbunkból. Majd akkor visszajöhetsz, ha lesz minimum 600 + hozzászólásod.





Adok neked egy sütit, tessék;

direkt nincs ott semmi
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6335 Dátum: 14 ápr 17, 23:13:01 »

Ez így ilyen hosszan leírva és komolyan gondolva rettentő ijesztő.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6336 Dátum: 14 ápr 17, 23:28:07 »


Milyen aranyos ez a kutya.  Nevet
_________

Miért van az hogy én egész nap azt hittem szerda van és most szembesültem vele hogy ma csütörtök van.  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6337 Dátum: 14 ápr 18, 00:15:51 »

Azért mert nem nézted meg azt a k*rva naptárat !

Nem a tiéteké férfiaké a világ Lew.   Durci

de
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 18, 00:16:38 írta Lew » Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6338 Dátum: 14 ápr 18, 00:20:51 »

Ez így ilyen hosszan leírva és komolyan gondolva rettentő ijesztő.

Látod ha így elvétve egy-két dolgot leírok röviden, gyakran nem is komolyan vehető. Pedig elég mélyen belevágva a témába és a történtekbe már nem olyan... komolytalan vagy vicces. És ez formálja a mindennapjaimat.

dehunter kérdésének másik felére nem válaszoltam még, de azt kifejtem alvás után. Mert most már egy kicsit kezdek fáradni, és lehet kihagynék egy-két dolgot.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6339 Dátum: 14 ápr 18, 00:25:07 »

Nem szoktam, általában fejből tudom, de ma megkavart a nem is tudom mi kavart meg de valami megkavart, egész nap szerda érzésem volt smirksweat

de
Csak szeretnéd.  Nevet Neked aztán van önbizalmad.  Nevet

Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6340 Dátum: 14 ápr 18, 03:56:44 »

Masashi!

Pár kérdés:
1. Miért pont te? Miért nem másnak jelentek meg a Szürkék?
2. Miért rejtőzködnek a Szürkék, és miért csak a hívőknek mutatják meg magukat néha? Miért nem masíroznak be inkább Washingtonba? Csak mert egy csillagközi utazásra is alkalmas civilizáció ellen konkrétan semmi esélyünk se lenne. Még ha alapból békés szándékúak is, rejtőzködni akkor sincs semmi okuk.
3. Ha a Szürkék ennyire jó szándékúak, békések, és jó dolgokat tanítanak neked, akkor a hatásukra miért vonzódsz a beteges, gusztustalan, abnormális dolgokhoz? Vagy ezeket nem miattuk, hanem éppen velük szemben teszed?
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #6341 Dátum: 14 ápr 18, 05:50:14 »

Masashi ne idegesíts, hogy ilyenek léteznek Magyarországon.  Sír
Én csak egy normális 100 lábút láttam meg itthon akkorát sikítottam és lehívtam a szomszédot, hogy üsse le. Nem, hogy egy ilyen izé .... Mekkora??
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6342 Dátum: 14 ápr 18, 06:06:16 »

Miért félnek ennyire a nők a fehérjedús ízeltlábúaktól?
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #6343 Dátum: 14 ápr 18, 06:20:35 »

Mert csúnyák és gusztustalanok!!! És félelmetesek. Le ver a víz ha elképzelem, hogy rám mászik. Egyszer volt rajtam egy akkor is azt sikítoztam, hogy meg fog enni.  >.<#
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6344 Dátum: 14 ápr 18, 06:28:54 »

1. Miért pont te? Miért nem másnak jelentek meg a Szürkék?

Vannak emberek, akiket szeretnek megfigyelni, mivel (konkrétan a faj, akik engem figyelnek és segítenek) költözőfélben vannak, és az ember hatása, energiái ebben az univerzumban jelentősen dominál. Fontos megismerniük őket, fontos, hogy értsék őket. Mivel az ember nincs olyan szinten, hogy az alapvető társadalmi és így más kategóriájú problémákat elkerüljék, mint más, előrehaladottabb fajok, így ezt nem szabad kihagyni. Ezért vannak emberek, akiket időnként "elvisznek" (eltérítenek, ha úgy tetszik). Ez általában fizikai vizsgálatok végett fontos, de nem rosszindulatú eltérítés, ahogy beállítják. Vannak, akiket folyamatosan figyelnek. Mostanság jelent meg igazán a pszichogenetika. Számukra ez is nagyon érdekes és jelentős dolog. Ők generációkban gondolkodnak, gyakran követnek olyan embereket, akiket generációk óta kezdtek el követni, mert találtak valamit bennük, ami miatt úgy érzik, érdemes. Ez bármi lehet.
Csakhogy a világ és az univerzum nem ilyen egyszerű. Vannak lények, akiknek nem kell fizikai test, mert annyira fejlettek. Vannak lények, akik könnyebben váltanak fizikai testet. Vannak fajok, akik viszont ha váltanak is, tudatosan, egy cél végett teszik, a fajukért. Nos eddigi tapasztalataim szerint, olyan emberektől akik a kezdetektől fogva figyelik ezeket az energiákat (és még számomra is kínaiul, de mégis leírták, hogy jutottak erre a következtetésre) leírták, hogy az, ahogy vonzódom, szeretem a Szürkéket, ahogy védem és ragaszkodom hozzájuk, azok alapján amit tesznek velem, ahogy figyelnek és segítenek, valószínű, hogy előző életemben nagyon is sok közöm volt hozzájuk. Ezt megerősíti az időnként felbukkanó emlékképek is, és azok az úgynevezett "képességek", amelyek eléréséért nem gyakoroltam sokat, hanem egyszerűen kezd megjelenni nálam (induktív képesség, gyógyítás, olyan emberek arcának ismerése, akivel elvileg még nem találkoztam, de miután képet mutatott magáról, bebizonyosodott, ezek az emberek pedig mint kiderült, fontosak ebben az életemben).

Ehhez a válaszomhoz ezt még csatolnám: http://ddl6.data.hu/get/0/4255056/P.D.Ouspensky_-_Egy_ismeretlen_tanitas_toredekei.pdf

Idézet
2. Miért rejtőzködnek a Szürkék, és miért csak a hívőknek mutatják meg magukat néha? Miért nem masíroznak be inkább Washingtonba? Csak mert egy csillagközi utazásra is alkalmas civilizáció ellen konkrétan semmi esélyünk se lenne. Még ha alapból békés szándékúak is, rejtőzködni akkor sincs semmi okuk.

Az emberiség erre nincs felkészülve. Gondolj a régebbi kultúrákra, akik sokkal nyitottabbak voltak a világra, az univerzumra, és nem ködösítettek annyira, mint manapság. Egy ilyen társadalomban, melyben ma élünk, hatalmas problémát okozhat, ha egyről a kettőre megjelennének olyan embereknek, akik nem értik meg őket, vagy ellenségesek velük. És az ő céljukhoz nem kell, hogy mindenki találkozhasson velük.

De a társam már feltöltötte a konkrét okot: http://earthguard.info/azt-kerdezitek-miert-nem-keresik-a-kozmikus-civilizaciok-a-nyilt-kapcsolatot-veletek/

Ez elég elgondolkodtató, de igaz.

Idézet
3. Ha a Szürkék ennyire jó szándékúak, békések, és jó dolgokat tanítanak neked, akkor a hatásukra miért vonzódsz a beteges, gusztustalan, abnormális dolgokhoz? Vagy ezeket nem miattuk, hanem éppen velük szemben teszed?

Az, amit felsoroltam, mindig a szemem előtt lebeg. Ez fontos is nekem. De ha a megjelenésre összpontosítunk, mondjuk az általam szeretett lényekkel szemben, gondolj bele: nincs csak a megjelenés miatt való elítélésem ennyire nagy mértékben jelen. Számomra kezdetnek minden lény egyforma, mert arról nem tehet, hogy néz ki. Ha van egy lény, aki mondjuk brutálisan gyilkol, nos tegye... ez test. A test elpusztulhat, a lélek nem. Én úgy születtem, hogy mindig is bennem volt, a lélek sosem pusztul el. Ők is tudják, ezért nem állnak a halálhoz hozzá Ők sem. De a Földi, más életet is tisztelik. A gondolat, ízlésvilág teljesen más dolog. A tetteimben abszolút nem nyilvánulnak meg ezek a groteszk dolgok, mert nem is lennék képes lesüllyedni ilyen szintekre.

Ha Ők nem lennének, akkor még a mai napig nem próbálnám megérteni az embert, sokkal agresszívabb, elítélőbb lennék velük a mindennapokban, és valószínűleg egy csomó olyan dolgot mondtam és tettem volna embereknek, amit megbántam volna. És épp ezért próbálom tartani magam a tanításukhoz. Csakhogy ez nem olyan egyszerű... Nekik megy, hisz Ők már képesek erre, de az aki ember képében születik le, valamilyen mértékben emberi érzésekkel küszköd, amelynek része ez az értékrend és ítélet. Pedig nem jogos.

Ezért mondhatom akár azt is, hogy azért születtem le (ami kiderült az elmúlt 2 hónapban és biztos), hogy megértsem az embereket, és megpróbáljam emberként is megismerni és megszeretni az itt élőket, a bolygót. Persze, ehhez nem csak a jót kell meglátnom, hanem egy középutat. Minden jót és rosszat értékelnem kell és átélnem, nem szabad a két dolog valamelyikét túlzásba vinnem.

S mivel lelkileg, érzelmileg így is nagyon érzékeny vagyok, minden sokkal erőseben ér. Ez meg egyfajta erősítő számukra, végül is rajtam keresztül megérezhetik azt, amit én magam is érzek, akkor pedig végképp, ha ennyire közel állunk egymáshoz, Ők és én is.

Masashi ne idegesíts, hogy ilyenek léteznek Magyarországon.  Sír
Én csak egy normális 100 lábút láttam meg itthon akkorát sikítottam és lehívtam a szomszédot, hogy üsse le. Nem, hogy egy ilyen izé .... Mekkora??

Eleinte én se tudtam, hogy létezik. Én egy dokumentumfilmben láttam, hogy milyen veszélyes, épp denevérekre vadászott, de szerintem ez valami másik alfaja lehet.

A Magyarországon élő 20-25 milliméter, a trópusi 20-30cm. Tehát biztos, hogy nem itt fog nekiállni denevéreket enni a szobád plafonján. Nevet Ez ártatlan faj, úgy hiszem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 421 422 [423] 424 425 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!