24 jún 17, 21:34:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1017125 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6045 Dátum: 14 ápr 16, 20:11:22 »

Ez aztán nem volt hosszú pihentetés.Azért kellemes hatott.Kíváncsi vagyok meddig tart ki a hatása.
Éjjelente azért visszanyerem az energiám egy részét.Lehet ezt az éjjeli születésemnek is köszönhetem. kacsint


Egyik mondat helyett mást akartam írni,de beszélgetés közben ki ment a fejemből. smirksweat


Ui:A 20ik Születésnapi avataron szerepletem valamennyire. Nyelvesít
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6046 Dátum: 14 ápr 16, 20:14:32 »

Az alváshoz nekem bőven elég 3 óra is. És napközben sem eszem sokat. Gondolkozik De semmi bajom. Mindenki mondogatja, hogy te nem vagy ember. >.<#

Bár egyszer ugyanilyen étrend és alvásrend alatt 11 kilót fogytam 1 hét alatt. De nem tudjuk mi volt az oka. De úgy éreztem hogy jelentős súlyokat dobtam le magamról, és tényleg. Nevet

Bár nem vagyok több 65 kilónál. De 60-nál kevesebb se akarok lenni.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #6047 Dátum: 14 ápr 16, 20:16:50 »

Hát azért, nagy a különbség hidd el.  Nevet Furcsa mert az erőltetett nevetésnél nem látszik a szemen az, hogy igazi. Annyira elárulja.

20 vagy? Én idősebbnek hittelek.  Gondolkozik (Meg régen lánynak is. ><)


Huha akkor tényleg sovány lehetek Szomorú
Naplózva

dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #6048 Dátum: 14 ápr 16, 20:22:35 »

11kilót 1hét alatt?Vegyél új mérleget  Mosolyog
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6049 Dátum: 14 ápr 16, 20:24:38 »

Hakuu a Nat Geon is volt egy ilyen műsor ami ezzel foglalkozott.Álmosolyok,és egyebek.Hogyan ismerje fel az ember a csalókat.

Csalókról is beugrott valami,de inkább hagyom.Nehogy a végén még reklámot is adjak alájuk.

Mondjuk azt hogy a testem húsz,de a szellemem néha sokkal több.

Lány dolgot inkább hagyom,már megbeszéltük.
Azt mondjuk megmaradt hogy egy viharos időben még 8-10éve bementem egy boltba.
Sapka,sál,leginkább csak a szemem látszott ki,még szemüveg nélkül.
A boltosnő pedig egyből megkérdezte( valami ehhez hasonlót)
-Mit adhatok kisl(e)ány(om)? ikszdé
Lényeg kellő édességet meg is kaptam talán mgé többet is.Minek vitázni ilyen áron. Nevet

Arra már nem emlékszem hogy hangom alapján utána elárultam-e.Ez a része jobban megmaradt.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 20:27:43 írta K ichigo » Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6050 Dátum: 14 ápr 16, 20:25:13 »

Igen, a szem mindent elárul. Csak egy amúgy is agyon effektált képnél nem gondoltam, hogy ennyire. Nevet Hm... élőben persze már nem lehet photoshopolni, ott minden látszik is.

De van pillanat amikor nem egy adott dolgon nevetünk hanem valaki nevetésén. Hát az felbecsülhetetlen. Nyelvesít

11kilót 1hét alatt?Vegyél új mérleget  Mosolyog
Orvosi volt, ugyanazon mértük mint az előtte lévőt, és itthon is megmértük. Nevet Akkoriban egész évben kórházba voltam szinte, minden bajom volt. Ez már alig érdekelt már. Kisebb gondom is nagyobb volt az ilyen mértékű súlyvesztésnél.

Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #6051 Dátum: 14 ápr 16, 20:30:35 »


A boltosnő pedig egyből megkérdezte( valami ehhez hasonlót)
-Mit adhatok kisl(e)ány(om)? ikszdé



Anno mikor hosszú hajam volt, és szakadt az eső-tehát vízes is volt-és úgy vásároltam, akkor egyszer engem is le lányoztak, de megbocsátottam, mert cukinak titulált az amúgy kb 25éves eladónő, és azt mondta, hogy lánynak is szép lennék, nem hogy fiúnak  ikszdé  Nevet Mondjuk utána nem sokkal levágattam a hajam  Nevet
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6052 Dátum: 14 ápr 16, 20:33:32 »

Ezt a rész kb így is illik kivéve a hajam.

Ebből látszik hogy az ilyen hatásoknak mekkora hordereje lehet a jövőben.Biztosra mentél. kacsint
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #6053 Dátum: 14 ápr 16, 20:34:58 »

Igen? Ó hát az sajna ki maradt, de általában észrevehető szerintem.  Gondolkozik

Huh hát az kellemetlen szitu, végül megtudta az igazságot?
 Engem egyszer néztek pasinak de akkor sem láttak. És mi meglepő az is trollbarlangban volt.  Nevet

Masashi, ez nagyon haza tudja vágni a bőrt. Nem lettek rajtad csíkok? Tudod mint a terhes nők hasán, azt hiszem stigmáknak hívják őket?  Gondolkozik Nekem a hirtelen fogyástól lett.  Szomorú
Naplózva

Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6054 Dátum: 14 ápr 16, 20:35:40 »

Jó lenne nekem fogyni, de ilyen tábla csokik befalása mellett nehézkes.  smirksweat

(Meg régen lánynak is. ><)
Ez komoly?  Nevet Ezzel a névvel hogy "K ichigo"?  >.<#
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #6055 Dátum: 14 ápr 16, 20:38:30 »

Ha jól emlékszem az elsők között voltam akik kijelentették rólad hogy lány vagy.

Elméletileg megkapta,de egyikünk sem sértődött meg.Amiért mentem az megkaptam.Ez a lényeg.Nem mellékesen mosolyoghattam egy igazán kellemeset.

A név néha igenis megtévesztő.Meg ugye 1-2kép is.
pl Phil Pedro.Ejtsd ki ezt sokszor egymás után fordítva. Nyelvesít (Szórendileg)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 20:41:05 írta K ichigo » Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6056 Dátum: 14 ápr 16, 20:42:30 »

Masashi, ez nagyon haza tudja vágni a bőrt. Nem lettek rajtad csíkok? Tudod mint a terhes nők hasán, azt hiszem stigmáknak hívják őket?  Gondolkozik Nekem a hirtelen fogyástól lett.  Szomorú

Jaj, ne is mondd.... szerencsémre, nekem csak nagyon elvétve látszik, de az se a hasamon van, hanem a combom belső felén, ami szerencsére nem látszik. Más problémám nincs, de most ebből tanulva próbálok óvatosan fogyni. :/ Elvileg valami krémmel lehet kezelni, de nem tudom, érdemes-e, mindenesetre tudom én is, hogy milyen érzés, részvétem.

Amúgy stigmának még nem is hallottam, narancsbőrnek neveztem mindig is, de lehet kavarom. Ebben nem vagyok otthon. Nevet De mindjárt rá guglizok.

-----

dehuntert eleinte én lánynak néztem.

Jó lenne nekem fogyni, de ilyen tábla csokik befalása mellett nehézkes.  smirksweat

Sajnos nem könnyű. Pedig elég, ha 6 után nem eszel semmit, illetve napközben is csak a szükséges mennyiségű kalóriát viszed be. A legrosszabb, amikor olyan ismerőseid esznek finomabbnál finomabb ételeket, akik sose híznak, de szeretnének, én meg itt szenvedek, hogy fogyjak le... pedig elvileg nem kéne annyira, mert nem látszik. Mindenesetre amíg nem süllyedünk az anorexiások soraiba, semmi baj nem lehet. Csak kerülni kell a gyógyszereket.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6057 Dátum: 14 ápr 16, 20:50:35 »

Stria. A szó, amit keresel, stria. Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #6058 Dátum: 14 ápr 16, 20:54:07 »

A 6 után nem étkezéssel az a baj, hogy én 6 előtt szinte semmit sem eszek és 6ra már kilyukad a gyomrom.  >.<#
Felkelek (ilyenkor "szabad" időszakban, munka az más) vagy délbe, megiszom a kávét utána órákig nem fogyasztok semmit megyek a dolgomra, olyan 5-6 fele eszek miután megjártam a boltot, és lehet hogy vagy 3ig ébren vagyok de 10 után már csak a gép előtt ülök a háj meg telepszik rám.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 16, 20:54:38 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6059 Dátum: 14 ápr 16, 20:54:23 »

stigmáknak hívják őket?  
Egyelek meg, stria a neve. ikszdé

CC basszus, megelőztél, sokáig nézelődtem írás közben azt hiszem. Szomorú
Naplózva


Oldalak: 1 ... 402 403 [404] 405 406 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!