24 jún 02, 01:34:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962140 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5745 Dátum: 14 ápr 14, 21:21:07 »

Idézet
De bármilyen szadistának is tűnök, ez a kutyus vár otthon:

http://www.kephost.com/images4/2014/4/14/a1_2014_4_14_cbsb0bdg3e.jpg

Olyan, mint egy bárány.  Pirul Mintha rózsaszín lenne, már a képről látom, milyen puha és milyen jó lehet megölelgetni. ikszdé
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5746 Dátum: 14 ápr 14, 21:27:48 »

Én ilyenkor nem merek semmit csinálni, csak gyorsan sétálni és mereven előre nézni. Nem olyan jó taktika, azt hiszem, de mást nem nagyon tehetek. ikszdé
Még meg lehet köszönni, vagy mosolyogva tovább menni. Amúgy nagy százalékban legtöbbször én zavarba jövök és sietek tovább. >.<
Itt Visegrádon vagy egy csávó, akinek más korban kellett volna születnie. Ő kicsi korom óta bókolgat mikor meglát, máig elpirulok, pedig néha elég obszcén (nagyon fura szó) megjegyzései is vannak. Amúgy bírom. Nevet
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5747 Dátum: 14 ápr 14, 21:54:16 »

Idézet
De bármilyen szadistának is tűnök, ez a kutyus vár otthon:

http://www.kephost.com/images4/2014/4/14/a1_2014_4_14_cbsb0bdg3e.jpg

Olyan, mint egy bárány.  Pirul Mintha rózsaszín lenne, már a képről látom, milyen puha és milyen jó lehet megölelgetni. ikszdé

Puhának bizony puha, de annyira örül az embernek hogy még a puha bunda ellenére is iszonyat keményen meg tud fejelni szegény. ikszdé

Amúgy jól álcázza magát a szőnyegen. Gondolkozik

http://www.kephost.com/images4/2014/4/14/a1_2014_4_14_khwe88g4vx.jpg
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5748 Dátum: 14 ápr 14, 22:16:34 »

Miért van az, hogy akinek ilyen kutyája van, 90% eséllyel rendelkezik ilyen szőnyeggel? Nevet
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5749 Dátum: 14 ápr 14, 22:18:09 »

Na ez egy jó kérdés... Gondolkozik De ezt a kutya után vette anya, szóval... lehet valami ősi átok. Nevet Addig jó amíg a kutyus nem alkotja a szőnyeg részét.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5750 Dátum: 14 ápr 14, 22:29:30 »

Jaj ez a kutya a lábtörlő! A te képeden is látszódik, az ember simán szőnyegnek nézi. Nevet
Heni találtam neked egy fantasztikus idézetet, remélem értékelni fogod.
"Minden igazság 3 szakaszon megy keresztül. Először kinevetik, kigúnyolják. Azután erőszakosan szembeszállnak vele. Végül pedig elfogadják, mint magától értetődő tényt. Arthur Schopenhauer" (A pesszimista filozófus gondolatai közül.)
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 14, 22:30:31 írta Minagi » Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5751 Dátum: 14 ápr 14, 22:49:49 »

Ez tényleg tetszik. És tapasztalataim alapján is így van. Köszönöm. Le is mentem. Pirul

A kutya mint a szőnyeg, a macsek mint a táska. Én egyszer sötétbe anya táskáját simogattam meg, mert azt hittem, a macska. Becézgettem is, közbe a macska nézte hogy ez a paraszt mit csinál. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 14, 22:54:38 írta Ms. Trager » Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5752 Dátum: 14 ápr 14, 22:58:22 »

Az jó lehetett. Megnéztem volna a macska fejét.  Nevet
Az enyém szereti a szőrös dolgokat. A nővéremnek is van szőrös táskája meg egy ilyen szőrös mellénye és azt is megszagolgatta, meg a mellényre ráfeküdt.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #5753 Dátum: 14 ápr 14, 22:58:30 »

"Minden igazság 3 szakaszon megy keresztül. Először kinevetik, kigúnyolják. Azután erőszakosan szembeszállnak vele. Végül pedig elfogadják, mint magától értetődő tényt. Arthur Schopenhauer" (A pesszimista filozófus gondolatai közül.)

Nálam ez nem így van.

Először kinevetem, kigúnyolóm. Aztán még jobban kinevetem, kigúnyolóm.  Végül elkezdek személyeskedni és olyan dolgokat hozok fel, aminek semmi köze az alap állításhoz Nevet
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5754 Dátum: 14 ápr 14, 23:01:37 »

Az jó lehetett. Megnéztem volna a macska fejét.  Nevet
Az enyém szereti a szőrös dolgokat. A nővéremnek is van szőrös táskája meg egy ilyen szőrös mellénye és azt is megszagolgatta, meg a mellényre ráfeküdt.

Ha láttad volna.... én életembe nem égtem le, éreztem magam annyira kellemetlenül, még ember előtt sem, mint akkor a macska előtt. Mert az a fej lekezelőbb volt mint Puzsér... >.<#

Az én macskám amúgy a szatyrokat szereti. Mindenbe bele mászik, pedig a maga 10 kilójával nem mindegyikbe fér bele. Van amelyikből meg kijönni nem tudott. Bár legalább már nem akarja módszeresen felkötni magát. Kiskorában sajnos majdnem sikerült, de akkor még volt olyan jó szokásom, hogy nem hallgattam mindig headseten zenét.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5755 Dátum: 14 ápr 14, 23:15:34 »

Ó hát a cicám mindig belemászik a szatyrokba. Ha otthagyom a teszkós nagyszatyrot miután kiszedtem a cuccost és elfelejtem elrakni fordulok egyet a macska már onnan kukucskál. Minden macska szereti a szatyrokat.  Nevet

A headszet, na mostanában nincs olyan hogy a zenét csak úgy "simán" hallgatom hogy terjed a hang az éterben.
Még a gépen is azt használom zenéhez. Leginkább anyám miatt akinek inkompatibilis a zeneízlése az enyémmel. vagyis nem zavarná csak folyton "jaj vedd már halkabbra egy kicsit" van (volt).  smirksweat
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5756 Dátum: 14 ápr 14, 23:21:19 »

Én amikor zene hallgatásról van szó... hú, hát nem is tudom. Headset nélkül nálam sincs már olyan, hogy zene hallgatás. Hacsak nem a házimozin akarom elindítani, de még annak se mindig van olyan jó hatása, mint headseten. Épp ezért szeretem annyira, meg így más hangokat kizárhatok, plusz hangzásra is teljesen más.

Például most ezt hallgatom már 1 órája és nem unom meg, annyira megtetszett. Nevet

http://www.youtube.com/watch?v=5HJkRk7hALM

De ez is csak headseten az igazi. Bár nem mindenkinek tartozhat az ízlési körébe. Szomorú
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5757 Dátum: 14 ápr 14, 23:31:06 »

Na ez meg a másik. "Kizárni" a külvilágot.  Nevet
És nincs olyan korlát hogy zavarja a családtagot vagy a szomszédot (de ez utóbbit lesz*rom) a hangerő.
Igaz káros a fülre hangosan, de mire megsüketülnék tőle ahhoz hosszú évek kellenek addigra már nem hiszem hogy létezni fogok.
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5758 Dátum: 14 ápr 14, 23:33:21 »

Az esetembe meg pont az zavarja anyámat, hogy nem hallok semmit amit mond, és hiába ordít, nem hallom. Mondom neked valahogy semmi nem jó. Nevet
Amikor a kocsiba ülünk és zenét hallgatok, akkor sem szól, hanem felemeli a kezét és csettintget, arra oda figyelek mert látom és tudom hogy akar valamit. Pf... mint valami kutya. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5759 Dátum: 14 ápr 15, 06:31:46 »

Annyira undorító ez az oldal. Persze elsősorban azért mert nagyon sok hamis hírt hoztak le. De ami még igaz is. Itt is odaírják nagy kérdőjellel, hogy vajon ez lesz a divat? Egy különc fotós csinált ilyen képeket és már azzal jön, hogy látjátok butuska magyarok? Erre megy nyugat apátok.

Olyan agressziót tud kiváltani belőlem ez a hírportál.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 382 383 [384] 385 386 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!