24 jún 18, 20:37:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1022546 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #3315 Dátum: 14 márc 25, 14:47:51 »

Én is ezt írtam am. ^^ Csak én a tapasztalataim alapján mondtam, mivel van szerencsém látni miből mennyi van a börtönökben illetve az utcán is (:
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3316 Dátum: 14 márc 25, 14:49:41 »

Nekem is, javítóintézet mellett van a sulim. Mosolyog

De szerintem, elég sok embernek van rossz tapasztalata a romákkal kapcsolatban, ez manapság sem egy új dolog, sajnos.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 25, 14:51:09 írta Ms. Trager » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3317 Dátum: 14 márc 25, 14:59:16 »

Néha én is félek kimenni későn már az utcára, mert ami van a vasútállomásnál kocsma mindig tele van velük és rendszerint már csont részegek és ordítoznak. Ahova meg járok suliba a Dohány utcába, ott van az Önkormányzatuk, olyan fuxos 150 kilós mercis alakok tanyáznak ott, hogy az valami csodálatos. Na jó részemről ennyit a "rasszista" megnyilvánulásról.  Hümm-hümm

« Utoljára szerkesztve: 14 márc 25, 15:01:44 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3318 Dátum: 14 márc 25, 15:00:34 »

Ishidáék kora végérvényesen lejárt. 


Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3319 Dátum: 14 márc 25, 15:02:10 »

Jaj, már megint jövünk a lenéző "te vagy, aki mindent tud" szöveggel, ahelyett, hogy válaszolnál a kérdésre? Ez nem érv, és nem is válasz, ha meg nem tudsz rá mit mondani, írd, hogy nem tudod, és ne béna sértegetéssel védd magad.
A helyzet az, hogy a szem 2/3-a a koponyán belül van. Ez azt jelenti, hogy a földönkívülieknek legalább 10-15 centi a szemük átmérője (hozzáteszem, az emberé 2,4 centi), de az orbita, azaz a koponya szemgödrének nagy részét még így is zsír és izmok teszik ki, tehát két majdnem akkora gödör van a koponyájukban, mint a mi fejünk. Hol is van akkor az a hatalmas agyuk?

De ha ez még nem lenne elég, feltételezzük, hogy a szemük tele van fotoreceptorral, amiknek mennyisége a szem méretéből adódóan többszöröse a miénknek. A mi két nervus opticusunk ujjnyi vastagságú, ez esetben az övék akkora, mint a karom. És ezek ott kanyarognak a kobakban, foglalva a helyet. De várj! Hiszen lennie kell egy agykéreg résznek is, ami fogadja ezt a töméntelen felszálló idegrostot. Ez azt jelenti, hogy az ő calcarjuk az occipitalis kéregben hatalmas. Gyakorlatilag már ott tartunk, hogy mi intelligensebbek vagyunk, mint ők. Nekik csak a szemük jó.

De akkor tételezzük fel, hogy a calcar a szaglóagy és hallókéreg rovására nőtt, biztos nem hiába ilyen kicsi az orruk és fülük. Csak az a probléma, hogy ezek már nekünk is nagyon durván visszafejlődtek, ha nekik még jobban, gyakorlatilag csoda, hogy képesek hallani. Király, még ebben is előnyben vagyunk!

De  mivel az izmaik is elég satnyák, vegyük úgy, hogy a mozgatórendszer is visszafejlődött. Akkor még gyengék is.

Konklúzió? Szegények félsüketek, gyengék, de jó a szemük. Azt hiszem nekik kéne tartani tőlünk.

Nem beszélve arról, milyen kellemetlen lehet nekik biciklizni. Minden rovar a szemükbe száll. :S
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3320 Dátum: 14 márc 25, 15:05:19 »

Nálunk pont egy kocsma van. Vagy is pontosabban a panellakásunk alatt, és ezért kicsit problémás a lejutás is. Nem tudom, csak 50 méteren belül 3 kocsma is van a környéken. Nem mondom azt, hogy csak a romákkal lenne a gáz, nézzük meg a mai tinédzser kölyköket, akik bandákba tömörülve rajoskodnak (ahogy ők is mondanák). Őket nem csípem még. Ezekben is él a falka mentalitás.

A barátom is ilyesmi. Azt hiszem SWAG-eknek hívják magukat vagy mi... meg valami páwák? Egyik jobb mint a másik... Nyelvesít De felvilágosítottam őket, hogy ez a "seggem partjáig letolom a gatyát, hogy még azt is lássák milyen boxerem vagy tangám van" dolog a börtönökben terjedt el eleinte, és azok hordták így, akik jelezni szerették volna hogy "szúrhatnátok", vagy hasonló...

Rossz vissza nézni ezeket a leírt szavakat tőlem.

Saphira: Nem védekezem, csak ebben a kérdésedben is gúnyolódást éreztem ahogy általában a többiben is. De lehet én vagyok a hülye, hogy mindenben azt látom, amikor Róluk van szó itt.

Egyébként fizikailag gyengébbek az embernél (technológia hátránya, hogy egyre kevesebb érzékszerv kerül használatba, és ezek visszafejlődnek, de leírtad te is), ezért nyilván van is okuk félni (és mondták is, hogy gyakran félnek, de legalábbis nagyon izgatottak egy egy eltérítés előtt, vagy kapcsolatfelvétel előtt, de ezt elnyomják, felületesen nem látszik), ha a helyzet nem úgy alakul, de mentálisan sokkal fejlettebbek (és itt a spiritualitás mértéke is fontos). Tehát ettől függetlenül nem jelentenek az emberek rájuk komolyabb veszélyt, ha csak valami olyan dolog történik, amire nem számítottak, vagy balul sült el. Sajnos ilyen előfordul, és az mélyen is érint.

Mellesleg maga a koponya sokkalta nagyobb, ami sok másnak helyet adhat a szemen kívül. És ez okkal van így (egyébként az agy fejlettsége nem csak a méretétől függ, hanem a barázdáltságától is).
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 25, 15:34:53 írta Ms. Trager » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3321 Dátum: 14 márc 25, 15:07:03 »

a szem 2/3-a a koponyán belül van

Komolyan? Durva. Nem is tudtam.  Pirul Nevet Kíváncsi vagyok milyen a hátulja.  Nevet


Ishidával mi lehet vajon? Korcsi nem illik hozzád.  Lesütöttszemek

Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #3322 Dátum: 14 márc 25, 15:08:17 »

Azért nagy a szemük, mert a homályban születtek, ahova Cthulhu taszítja a hitelheteket, a romákat és a szlovákokat.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3323 Dátum: 14 márc 25, 15:15:03 »

Ó ez a kép... egyszerűen csodálatos. :"D De rátok még mindig a Jay és Néma Bob a legjobb.

Húha, na ezt én se tudtam, érdekes volt végigolvasni. De az utolsó mondat a legjobb... ikszdé
(Bazzeg, soha többé nem nézek Trónok harcát szinkronosan, mintha megerőszakolták volna a fülem.)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 25, 15:18:35 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3324 Dátum: 14 márc 25, 15:18:56 »

Korcsi nem illik hozzád.  Lesütöttszemek
Egyelek meg, te vagy a legjobb! ikszdé

Saphi, nem tetszett a képem?Szomorú
Naplózva


Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3325 Dátum: 14 márc 25, 15:22:10 »

Egyelek meg, te vagy a legjobb!

Tudom.  Kúl Pirul

Én SyzyxStance párti vagyok. Nagyon aranyosak lennének együtt. Ők is pizsiben innák a tejet a boltban mint Dude.  Nevet

Nekem tetszett a kép. :3
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3326 Dátum: 14 márc 25, 15:30:21 »

és ha úgy, mint a ghost in the shellben egyesülnénk végül, akkor belőlünk lenne MrsCoelho?
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3327 Dátum: 14 márc 25, 15:54:08 »

Vmi ilyesmi derengett a fejemben. És MrSaiyan megkérné a kezeteket egy narancshéj gyűrűvel.
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3328 Dátum: 14 márc 25, 15:58:22 »

Tudom. 

Nekem tetszett a kép.
Néha kell egy külső megerősítés is. Nevet Oh akkor nem is kell ennél több. Pirul

SyzyxStance ? Nem illenének össze, nem az igazi, sok lenne a veszekedés és a hiszti.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3329 Dátum: 14 márc 25, 16:07:32 »

Noé, azért mert olyankor baromi jól el szoktunk dumálni, lásd Rizmajer meg még jó pár régi alkalom. Nevet

Ezek szerint, ha józan vagyok nem is kedvelsz? Szomorú

Korcsi nem illik hozzád.  Lesütöttszemek
Egyelek meg, te vagy a legjobb! ikszdé

Direkt bánt mindenki? Szomorú

Gonoszak vagytok. Durci
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 220 221 [222] 223 224 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!