24 jún 18, 14:27:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 219 220 [221] 222 223 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1021443 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3300 Dátum: 14 márc 25, 11:34:45 »

Tudod jól, hogy mindig figyelem mikor vagy fent és csak azért írok, hogy eléd írjak be!  Durci

Ahhoz képest jó sok hsz-t összevadásztál. Lassan heo-t is lehagyod, az meg már koczkaság.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3301 Dátum: 14 márc 25, 11:47:43 »

Szerintem elég sokan próbálnak kisebb célokat kitűzni a hozzászólásokkal kapcsolatban. Nevet Úgyhogy ezáltal még segítenek is egymáson. Én most valahogy már nem akarok.... az a közel 4500 bőven elég volt, főleg úgy hogy a java része iszonyat nagy hülyeség. Mondjuk itt is voltak érdekes témáim, pedig nem rég regeltem. smirksweat

Amúgy ma sikeresen megúsztam a sulit... ilyen is ritkán van hogy haza kell kérezkednem. Úgy éreztem magam, mint valami titkos ügynök, amikor fejet lehajtva a lábaim közt pötyögtem anyának. Nevet Meg is szólított a tanár nevetve:
- Henim ne aludjál. És ne telefonozz. Vagy legalábbis remélem, hogy annak a képernyőjét simogatod a lábaid közt.
Hatalmas forma a töri/föci tanárom, imádom. ikszdé Nőnapra is azt mondja, hogy nemzetközi Zoltánnap. (igen, így kívántam neki boldog névnapot is).

Kár hogy van felesége, és hogy tanár... Nevet Annyira nincs ideje beszélgetni. Ámor
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3302 Dátum: 14 márc 25, 12:16:15 »

Ahhoz képest jó sok hsz-t összevadásztál. Lassan heo-t is lehagyod, az meg már koczkaság.
Mert mindig arra készülök, hogy írsz, főleg a csaj topicba. Nyelvesít

Valaki olvasott erről valamit, vagy hallotta, hogy a Hősök terére miért raktak egy Budapest feliratot, sőt ott marad, vagy ez csak ideiglenes? http://tizdolog.hu//data/wordpress/2014/03/d20f2172b2b111e3a7bc127d7faeb64d_7-e1395663407197.jpg

Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #3303 Dátum: 14 márc 25, 12:30:54 »

Tegnap ott voltunk láttuk, szerintem jópofa.  Nevet A turistáknak bejött.
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3304 Dátum: 14 márc 25, 12:36:15 »

Csak semmi köze Debrecenhez. smirksweat
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3305 Dátum: 14 márc 25, 12:53:30 »

Mivel Tavaszi Fesztivál van/lesz nem tudom mikor kezdődött vagy fog, hú de magyar mondat lett ez is, szóval azért rakták oda ki. Nevet (Nekem meg úgy néz ki ez a hét megint nyaralás lesz. Kezd a nemlétező tököm tele lenni. :3)

Vera nem fogják megunni, a kisgyerekek is ezt csinálják már, mindegy milyen színű a bőre.

Elég szomorú...
És amúgy ez már tényleg nem rassz kérdése, mert magyar is meg egyéb másik is csinálja. Csak az én esetemben egy ilyen gyerekről volt szó. És én se értem miért lenne ciki rasszistának lenni, bár gondolom ezt ő se kérdezte úgy komolyan. (Ja és Niki boldogat!)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 25, 13:04:31 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3306 Dátum: 14 márc 25, 14:20:52 »

Miért olyan nagy a földönkívüliek szeme?
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3307 Dátum: 14 márc 25, 14:22:37 »

Mert túl sok animét néztek.
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3308 Dátum: 14 márc 25, 14:24:23 »

Saphira, te vagy a nagy tudós, az aki mindent tud, hogy hogy nem tudod?
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3309 Dátum: 14 márc 25, 14:34:55 »

Jaaaah értem Vera. Követnem kellene néha a híreket.  Hümm-hümm

Saphi nagy tudós? Uh akkor így is képzelem el:
Naplózva


kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #3310 Dátum: 14 márc 25, 14:35:52 »

Hehehe rasszizmus, meg cigányság Nevet Kedvenc téma...
Én bírom a kisebbséget mindig Főnöknek hívnak. Szal. Én vagyok a főnök! :F
Egyébként az a baj, hogy nem lehet fellépni a diszkriminációval szemben, csak a negatívval foglalkoznak, a pozitívval nem.. pedig az sokszor rosszabb és több kárt okoz a társadalomban.. Ugyebár nem lehet azt sem mondani, hogy cigány bűnözés, de ők mondhatják azt, hogy a magyarok ezt meg azt csinálják. Magyarul mindig ahhoz az oldalhoz tudnak húzódni, ami nekik kedvezőbb.
Az meg hogyan élnek.. rendszeresen be kell hozzájuk menni láttam már olyat, hogy egy régi disznóólból csináltak "házat" és kb. lekellet guggolnom, hogy be tudjak menni.. de láttam már olyat "magyaroknál" is, hogy a házukban nem húzták le a wc-t bent dohányoztak, a szemetet a sarokba gyüjtötték és az emeleten pedig nyüzsögtek a csótányok, brutális volt és mind  a két ott lakónak jól fizető állása volt. De amit ennél a statisztikai alapon működő országnál nem vesznek figyelembe az arányok. 100-ból mondjuk 5 "magyar" van, aki így él ezzel szemben sajnos 100 kisebbségiből 80.
A börtönökben pedig a hovatartozás százaléka olyan 70-30 a kisebbség javára, ami az ország lélekszámához képest brutális, erre/emiatt mondták régen a "cigány bűnözést" ami valóban sértő a kivételek részére, illetve előítéletet teremt mindegyikőjükre, szóval az elnevezésen kellett volna változtatni, nem pedig úgy tenni, mintha nem létezne.. Persze a kisebbség (gondolok itt a bötrön viseltekre) ezt is kiforgatta, hogy azért vannak tele a börtönök velük, mert csak őket büntetik folyton. DE! ha ez még igaz is lenne, akkor sem azért büntetik, mert nem tesznek semmit, ami büntetést pedig a bűn elkövetők kapnak hazánkban igen csekély, abszolút nincs visszatartó ereje.
Kb ennyi és leszögezném Én nem vagyok rasszista sőt kedvelem is őket, már akik normálisan élnek, ahogy kellene mert a humoruk valami elképesztően jó Nevet de tényleg.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3311 Dátum: 14 márc 25, 14:36:07 »

Én pontosan így képzelem el őt.  Nevet

(Hozzáteszem, a tudóst nem úgy értettem, ahogy le is írtam... de mivel ismeritek szerintem logikus)
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 25, 14:37:28 írta Ms. Trager » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3312 Dátum: 14 márc 25, 14:38:03 »

Azt olvastam, hogy miért olyan nagy a külföldiek szeme... so close. ikszdé
(Cuki ez a kép. : DDD)
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3313 Dátum: 14 márc 25, 14:39:14 »

(Cuki ez a kép. : DDD)
Szerintem is, le is mentettem nagyobban. Nevet
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3314 Dátum: 14 márc 25, 14:44:50 »

Én nem tartom magam rasszistának, csak realistának ilyen téren. Rengeteg roma ember él olyan életet ami nem épp szép, emellett gerinctelen és undorító. Persze nem csak a romák, a Magyarok közt és minden más nép közt is akadnak ilyenek, csak az a baj, ha bemész a börtönbe, vagy a javítóintézetbe, több mint a fele nem Magyar. Ha a romák javarészével kapcsolatos problémákat szeretné egy adott, mondjuk párt, vagy város kezelni, akkor rögtön rasszistának állítják be, holott ez sose rasszizmus volt, csak nyers tények és valós problémák.

Most lehetne itt erről vitázni, de akkor már a politikát is tudnám súrolni, ami azt hiszem nem megengedett, bár ki tudja.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 25, 14:45:47 írta Ms. Trager » Naplózva
Oldalak: 1 ... 219 220 [221] 222 223 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!