24 jún 02, 02:36:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 962203 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1740 Dátum: 14 feb 28, 16:58:56 »

Már aki idejébe belefér. Mondjuk nekem nem lenne feltétlen muszáj az egyetem mellett dolgozni, de tudok emberekről akik máskülönben a kolit sem tudnák fizetni.

Am az általam ismert legjobban működő házasság pedig a véletlen szüleménye (na meg azé, hogy nagybácsim teljesen megszállottja volt a nagynénémnek, bár nagynéném még a nagybácsimnak nem). Nagynéném szerelmi bánatában jött össze nagybácsimmal decemberben, unokatestvérem rákövetkező novemberben született és közben tavasszal volt egy gyors esküvő. Nagynénémék lassan 24 éve élnek boldog házasságban és nagyon szeretik egymást mindketten.

Ill. épp most néztem meg a Grace klinika legújabb részét ott is egy csodás hirtelen esküvő előzményeit láthattuk. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 28, 17:08:46 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1741 Dátum: 14 feb 28, 17:13:36 »

A mi esküvőnk volt a legszebb a világon (egyéni vélemény), pedig ez is gyors, kényszerítős dolog volt. A gyerek meg főleg. Aztán nem bántam meg. Mármint a gyereket. A következőt nekem kéne kitrolkodnom valahogy.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1742 Dátum: 14 feb 28, 17:16:02 »

Azt hallotáttok hogy a 'deviszont" kifejezés így egybe már hivatalos a nagyszótárban?

http://www.origo.hu/itthon/20140221-interju-ittzes-noraval-a-magyar-nyelv-nagyszotaranak-foszerkesztojevel.html

Hozzáfúzve az egyik hozzászólás:
"A francia is megmondta, hogy nem jó a magyar ragozás. Mi az , hogy magyarul menyasszonnyal és vőlegénnyel? A franciában a vőlegénynyal a menyasszonynyel!"
Kicsit még illik a mostani témához Nyelvesít

UI:Új egeret és billentyűzetet még szoknom kell.Billentyűzet egyelőre kellemes. bow
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1743 Dátum: 14 feb 28, 18:02:09 »

Gdat, iszonyú idegesítő az avád, mert egy másik gyereknek volt kint hasonló csomó ideig, ezért mindig azt hiszem hogy ő az, aztán meg mindig meglepődök olvasás után, hogy értelmes dolgot írt Nevet

Amúgy meg őszintén, kit érdekel a névfelvétel? Nem ezen fog múlni egy házasság sikere. Mondjuk én személy szerint a kötőjelezés híve vagyok, de én magam úgy adom le majd a fantasztikus vezetéknevem, hogy nyoma se marad. Egyébként anyukám esküvő után keresztnevet is változtatott a 'né' felvétele mellett, mert utálta a sajátját, ami mondjuk elég fura, mert egy Lenke mennyivel szebb már mint egy Zsuzsa?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1744 Dátum: 14 feb 28, 18:12:20 »

Egy ideig most maradni fog, de Ifjú Sátán nagyon okos karakter úgy, hogy erre kell gondolni és  elmúlik a régi beidegződés. A Lenkéről mindig a Mezte Lenke jut eszembe.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1745 Dátum: 14 feb 28, 18:34:51 »

Nem sok mert nyaron 12 oraztam az elso 2 honaban, es de kell, nem lenne meg erolteto, csak 1 nap max 3 orat lehet  igazolni Nevet Es ezzel rontom el az osszes alkalmi melot :/ Nekem csak ezzel van problemam.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 28, 18:57:31 írta Hakuu » Naplózva

Bra
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 53



« Válasz #1746 Dátum: 14 feb 28, 19:05:35 »

Azért ez a "ha nem veszel el elhagylak" durva. O.o
De rendicsek, új ötlet, ha úgysem divat a névváltás akkor senki ne is házadodjon. Nevet
Most belegondolva csak egy darab papir, és nem egy olyan pár van akik egy életet élnek le úgy hogy csak élettársak.

A közmunkához meg annyit hogy örülök hogy már egy ideje végeztem a sulival.
Nekem nem tetszene ha 50 órát csak úgy közmunkázni kellene, vagyis ez nem is köz hanem önkéntesség ugye?
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1747 Dátum: 14 feb 28, 19:06:47 »

A Lenkéről mindig a Mezte Lenke jut eszembe.
Nekem meg az Ügyet Lenke.  smirksweat

Idézet
De néha olyan jó érzés egy pasi mellet biztonságban érezni magad.
Persze hogy az. Ha bajba kerülsz számítasz az erősebb hozzátartozóra (legyen az a pasid, bátyád, vagy akármilyen rokonod).
Mondjuk ez meg nem ilyen egyszerű mert mindenkinek más a személyisége.
Vannak olyan nők is akik arra buknak hogy irányítsák őket, és papucs férfiak akik hirdetik a nemlétező felsőbbrendűségüket a környezetüknek (erről most miért jutott az eszembe gman  Gondolkozik  Ördögi ).  Nyelvesít
Elvben a felek egyenlők kell hogy legyenek, persze mindig van aki személyiségénél fogva dominánsabb.
Én pl sok mindenben érzem magam határozatlannak és elesettnek aki nem találja a helyét a nagy világban, de ebben nagyon határozott vagyok.  Nem engednék a függetlenségemből.  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 28, 19:17:17 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1748 Dátum: 14 feb 28, 19:12:07 »

Nekem pillangó meg a szélben ringatózó falevelek jutnak eszembe a Lenkéről, szerintem nagyon szép név.

Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1749 Dátum: 14 feb 28, 19:20:59 »

Nekem Lorán Lenke jut róla eszembe, aki egy csúnya öregasszony, nagy tokával.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1750 Dátum: 14 feb 28, 19:49:32 »

dehunter, az, hogy fizikai munkát nem végezhetsz baromság. Szinte csak azt adnak, mert a papírmunkát nem merik kamaszokra bízni.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1751 Dátum: 14 feb 28, 19:52:27 »

Én egyszer találkoztam egy Lenkével. Szép volt, meg szőke is, bár az én ízlésemnek kicsit tenyeres-talpas már. ikszdé
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1752 Dátum: 14 feb 28, 20:24:33 »


Amúgy meg őszintén, kit érdekel a névfelvétel? Nem ezen fog múlni egy házasság sikere. Mondjuk én személy szerint a kötőjelezés híve vagyok, de én magam úgy adom le majd a fantasztikus vezetéknevem, hogy nyoma se marad. Egyébként anyukám esküvő után keresztnevet is változtatott a 'né' felvétele mellett, mert utálta a sajátját, ami mondjuk elég fura, mert egy Lenke mennyivel szebb már mint egy Zsuzsa?


Ez jó, leírod hogy kit érdekel a névfelvétel, utána meg pont arra sorolsz fel példákat hogy nektek miért is fontos.  Nevet
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1753 Dátum: 14 feb 28, 20:35:00 »

Csupán arra célzott hogy nincs megelégedve a saját vezetéknevével és a házasság közbeni névátvétel egy jó lehetőség arra hogy megszabaduljon tőle.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1754 Dátum: 14 feb 28, 20:39:50 »

Anne Hathaway nagyon szép a Dark Knight Rises-ban. (justsayin')
Naplózva
Oldalak: 1 ... 115 116 [117] 118 119 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!