24 jún 18, 06:14:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1019740 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1710 Dátum: 14 feb 27, 21:41:02 »

Minagi biztos érti
Bizony, hogy érti. Köszönöm! Nevet

Bocsi emberek, ez teljesen más, eltér a témától csak a "sovány-testes" témához ezt még feltenném, mert szerintem vicces.
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1897020_10152244340854594_395601798_n.jpg
Naplózva


Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1711 Dátum: 14 feb 27, 21:43:34 »

Rendben Kroncsi, jo szorakozast es remelem nem lesz baj ^^   Koszonom! Mert en sem erzem annak magam. Igaz sok dolog van ami oket foglalkoztarja engem meg nem. De azert a nokjogai igen is erdekelnek, mert sok him ugy gondolja, hogy o tobbet er egy nonel, na es ezt sose hagyom annyiban. Na meg az, hogy nem lehetek akkor terhes amikor akarok a munka miatt. Na ezert torekedek arra,hogy ne a fonokomtol fuggjek. Amugy az igaz, de ha valakik el vallnak az plusz penz meg szenvedes, gonoszkodas. :/  
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1712 Dátum: 14 feb 27, 21:51:05 »

Bocsi emberek, ez teljesen más, eltér a témától csak a "sovány-testes" témához ezt még feltenném, mert szerintem vicces.
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1/1897020_10152244340854594_395601798_n.jpg

Mileena.  Szomorú 

Vagina dentata detected! brrrrrrrrrrrrrrrrr
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1713 Dátum: 14 feb 28, 03:54:49 »

Nekem onmagaban a hazassag sem nagyon fekszik. Na meg ez a neves dolog, en nem veszemfol senki nevet de a gyereknek lehet az apja utan. De az egesz olyan idetlen, mar miert kene ezt megtenni? A ferfi megtenne? Meg jo, hogy nem. Szamomra ez olyan elnyomo. Ezzel is megmutatom hogy egy ferfi nem er tobbet egy nonel. Durci Most lehet, hogy kisse feminista felfogas, de konyorgom ez olyan nem igazsagos.
Engem meg hidegen hagy hogy ki-kinek a nevét veszi fel (ha felveszi).
Nekem csak egy a lényeg, NE dirigáljon nekem, ne mondja meg hogy hová megyek és miért meg hogy hogy nézek ki vagy hogy mit csináljak stb.  Nevet
Csak a gyakorlat számít. Cseszhetem hogy a párom felveszi a vezetéknevem ha közben meg felsőbbrendűségi komplexussal áldotta meg az ég (vagy az ördög)  Nyelvesít
Mondjuk az már mellékes hogy egy ilyen felsőbbrendű érzetű hímsovinisztácska nem is venné fel az asszony nevét, de a lényeg érthető.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1714 Dátum: 14 feb 28, 06:58:31 »

Ezt amúgy én sem értettem soha, hogy miért kell a nőnek felvenni a férfi nevét és a gyerekeknek azt folytatni. Olyan dogma, mint hogy a férfinak meg kell hívni a nőt. Logikusabbnak tűnik, hogy a fiúk az apjuk nevét, a lányok az anyjuk nevét kapják. Nyilván semmilyen körülmények között nem venném fel egy nő nevét am. Nevet De fordítva sem várnám el.

Ez a csodás gyermeki logika álljon az egyenlőség példája előtt. Nevet http://www.youtube.com/watch?v=ZGogyghnvWs
Naplózva
Bra
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 53



« Válasz #1715 Dátum: 14 feb 28, 07:11:33 »

Lehet bennen van a hiba, de ezzel nem nagyon értek egyet.
Végülis a férfi elvileg az erősebb nem. Aki elmegy "vadászni" és megvédi a nőjét.
És ezért szokás már évezredek óta felvenni a férfi nevét a nőnek. Mosolyog

Habár ez a mai pasiknak csak a 10%-ra jellemző ^^"
De néha olyan jó érzés egy pasi mellet biztonságban érezni magad. Az az érzés hogy minden renben lessz mert együtt mindent meg lehet oldani.
Meg van a mondás hogy minden sikeres férfi mögött áll egy nő, de azért ez fordítva is igaz. Lehet megjátszani az erős nőt, de még Xénának js elkelt néha az ölelés.
És Sub Bass is megmondta "kell az isteni szikra  szükség van rá mint a csajoknak faszikra" Nevet
http://m.youtube.com/watch?v=72TpYtyo00g

Persze nem kell àtesni a lóvon, én egy jó kapcsolatot csapatnak neveznék.

Amúgy egy kisebb esküvő egy kisebb vagyon,  szóval jól meg kell gondni azt a kérdést és választ. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 28, 07:13:28 írta Bra » Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1716 Dátum: 14 feb 28, 07:21:41 »

Es? Akkoris kinek van tobb felelossege? Csak mert erosebb nalam en nem fogom jobban tisztelni es a nevet folvenni. A no meg lelkileg erosebb meg sem veszi fel senki a mi vezeteknevunk. Nem akarok noi felsobb renduseget hirdetni, az egyenloseg mindennek az alapja, foleg egy parkapcsolatban. Es igen mivel nobol vagyunk jolesik a torodes es ha van melletunk egy fizikailag eros ember. Csak vannak dolgok amik ha a buszkesegem sertik azt egy emberet se tennem meg. Durci
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1717 Dátum: 14 feb 28, 07:32:40 »

Azért ez a kijelentés így, hogy a nő lelkileg erősebb egy kicsit durva túlzásnak tűnik. Nevet Illetve azt is tapasztalom, hogy akkor vagyok vonzóbb a nők számára, ha határozottabb, döntőképesebb vagyok és merek felelősséget vállalni. Hangulatomtól függően, hogy éppen ez mennyire érvényesül nagyon változó reakciókat tudok kapni. Nevet
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #1718 Dátum: 14 feb 28, 08:17:12 »

Szakdolgozat védés ma, remélem nem akarnak kérdezgetni.  Nevet

ki kellett írnom magamból ezt terápiás jelleggel
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1719 Dátum: 14 feb 28, 09:15:01 »

Hajrá, próbáld majd hozni a 15 éves korod előtti formádat.  Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1720 Dátum: 14 feb 28, 09:54:22 »

Megint alakul a balhé Ukrajnában:

http://index.hu/kulfold/2014/02/28/blokad_ala_vettek_a_krimi_reptereket/

Sikerült jól felforgatni ezt az országot is.
Naplózva
Bra
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 53



« Válasz #1721 Dátum: 14 feb 28, 10:01:48 »

Gdat88-nak adok most igazat nő létemre. ^^"
Nekem is vonzobb ha egy férfi határozott és tudja mit akar. Amugy természetesen egy nőnél is előny ha hatátozott, de ha már nő vagy legyél fifikás. kacsint

Ahogy a bazi nagy görög lagziban mondták. A férfi a fej, de a nő a nyak és arra forgatja amerre akarja. Nyelvesít
Szóval nem kell magabiztos megdönthetetlen hatátozottságu makacs nőnek lenni. Amugy is szórakoztatobb ha pl sugalsz valamit a férfinak aztán azt hiszi ő találta ki, közben a "nyak akarta hogy arra nézzen" kacsint
Ajánlom a fifikás nők klubja cìmű sorozatot. Mosolyog

Ukrajna meg nagy gázban van, főleg hogy az Oroszok is mozgolodnak.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 28, 10:04:27 írta Bra » Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1722 Dátum: 14 feb 28, 10:07:09 »

Minden sikeres férfi mögött áll egy sárkány, ami felfalná, ha nem lenne sikeres.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1723 Dátum: 14 feb 28, 10:49:09 »

Hát ha a pasikat meg ez ösztönzi  Nevet
De ez olyan mintha a nő manipulálná a pasit. És kösz de én senkit sem akarok manipulálni, úgy szeressen és tegyen meg dolgokat ahogy ő komolyan gondolja és ne úgy ahogy én akarom. Mert az olyan mintha magamat szeretném.

Gdta: tisztelet a kivételnek, de sok esetben azért a nők erősebbek. Anyumból indulok ki. (Persze vannak azok a nők akikre ez semmilyen formában nem vonatkozik.)
Naplózva

Bra
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 53



« Válasz #1724 Dátum: 14 feb 28, 12:30:45 »

A szeretetnek és ennek nincs köze egymáshoz. Nem azt mondtam hogy ne add önmagad.
Pl az már pl beteg ha valaki kicsikar egy leánykérést. Ezt az "igen, drágám" cìmű sorozazban ki is figurázták. Mosolyog
Most nem akarom az egész Görög lagzis jelenetet leìrni, de aki látta tudja hogy értem. Mosolyog

Amúgy az én anyukám is kemény, de ő azt szokta mondani hogy "a nő tartja össze a családot " és hogy "a kegyes hazugságok nem ártanak senkinek."
Naplózva
Oldalak: 1 ... 113 114 [115] 116 117 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!