24 szep 27, 22:27:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1168891 alkalommal)
0 Felhasználó és 53 vendég van a témában
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1560 Dátum: 14 feb 26, 18:18:08 »

Nálunk középsuliban  18éves csajnak volt egy 39éves palija, illetve kavart egy 42évessel.. Nevet
Középsuliban egyszer aszittem, hogy a faterja jön be kézenfogva a csajjal a suliba.. Kiderült hogy a csávója...
A csaj 15 volt akkor, a csávó kb 40...
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #1561 Dátum: 14 feb 26, 18:21:14 »

Nálunk is volt ilyen sőt, érettségi után egy évvel már negyvenes vőlegénye volt.
Naplózva


 
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1562 Dátum: 14 feb 26, 18:24:56 »

Ne rombolj illúziókat Hakuu! Ha a hazugság szebb, mint a valóság, az kegyes hazugság és az nem bűn!
Naplózva
Chakna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 124


Otakugirl


« Válasz #1563 Dátum: 14 feb 26, 18:26:50 »

gman melyik álláspont szerint nem bűn a kegyes hazugság? Nyelvesít
Naplózva

"Nem is tudtad? Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik arra, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmodba repül."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1564 Dátum: 14 feb 26, 18:28:40 »

Az egész gman osztag álláspontja szerint, így szerinted is.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #1565 Dátum: 14 feb 26, 18:29:22 »

Lehet hogy Igazat írsz Hakuu,sőt könnyen ki is nézem.
Viszont egy kis kegyes "feljavítás" belefért volna.
Az elején felpörgeted Gmant aztán behúzatod a kéziféket smirksweat
Naplózva

kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1566 Dátum: 14 feb 26, 18:30:37 »

C.Cat: Bocs, hogy visszatérek ehhez a témához,de válaszoltál a kérdésemre, és szeretnék a válaszodra reagálni ^^
Szal, Én személy szerint úgy gondolom, hogy okozhat gondot az ha ilyen kb 3-4 évnél nagyobb a korkülönbség, mondjuk nem mindenkinél, mint ahogy semmi sem, nem szeretek általánosítani. Azt értem ezalatt, hogy kisebb nagyobb vitát generálhat, akár mások akár saját hibákból. Magyarul egy veszélyforrás, de továbbra is mondom, hogy nem mindenkinél. Én személy szerint nem tudnék (mondjuk senkire se tudok pár éve nőként tekinteni..) nő ként tekinteni egy mondjuk 17 éves lányra legyen bármilyen érett. Ez az Én hibám, illetve tapasztalataim, mert úgy gondolom egy ilyen fiatal lány még rengeteget változik, mind a személyisége mind az "érettsége" sokan erőltetik pl. ezt, hogy érettnek tekintsék, nem szabad a kislányos bájnál nincs lehengerlőbb szvsz.
NA DE, ahhoz bárki legyen az szülő legjobb barát stb., hogy jön, hogy beleszóljon a párkapcsolatába az embernek. Mélyen elítélem az ilyet, szerintem ha ilyen történik, az mindenképpen valamilyen más hátsó szándékkal történik, mondjuk ők kevesebbnek érzik magukat, mert le sem szarják őket az idősebb pasik. Az meg, hogy egész nap csak hemperegtek az ágyban, ha így volt is azzal sincs baj, egészséges kapcsolatban előfordulnak az egésznapos, ágyban maradós huncutkodások Én felvállalom azt, hogy nálunk előfordul ez, de az is, hogy fáradtak vagyunk és inkább filmet nézünk.. ez szerintem egy egészséges kapcsolatban simán vállalható. Ja és az ilyen emberek, akik cseszegetnek ilyen miatt kapják be! Én szerettem beleavatkozni mások szerelmi életébe, de csak és kizárólag pozitívan, mikor szakításon gondolkozott egy barátom, akkor is észérvekkel tereltem arra, hogy megmenteni is lehet egy kapcsolatot nem muszáj szakítani.. meg hát összehozni embereket és kupidót játszani, mindig is jól állt nekem xD páran tudnának erről mesélni Nevet

Hugi: Ne püzgessél gmannel ő csak kiakarja magát élni! (:
Gman: Halott ember vagy xD már mondtam.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 26, 18:32:08 írta kronosz7 » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Chakna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 124


Otakugirl


« Válasz #1567 Dátum: 14 feb 26, 18:32:10 »

értem taichou Nevet Bár nem egészen értek egyet Nevet Szerintem az is bűn, de ellensúlyozza az esetleges pozitív következmény, így nem akkora súlyú mint egyéb hazugságok Mosolyog Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 26, 18:34:12 írta Chakna » Naplózva

"Nem is tudtad? Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik arra, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmodba repül."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1568 Dátum: 14 feb 26, 18:32:17 »

Olyan jó napom volt annak ellenére, hogy melóban a főnök szeme láttára leejtettem a tabletet és eltört az üvegje. Főnök még cuki is volt mikor mondtam mennyire sajnálom vigasztalt, hogy nem baj ez semmiség. Erre hazajön szabatársnőm és 5 percébe sem telik felidegesíteni. Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Chakna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 124


Otakugirl


« Válasz #1569 Dátum: 14 feb 26, 18:34:39 »

Noemimi mi a baj? Mit csinált? Megverjem? Nevet
Naplózva

"Nem is tudtad? Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik arra, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmodba repül."
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #1570 Dátum: 14 feb 26, 18:35:48 »

Kupidót játszani valóban jó érzés. Nevet
Persze, lehetnek nézeteltéréseink, és lesznek is még bizonyára, hát eleve, mire én egyáltalán elkezdek egyetemre járni, ő már dolgozni fog. De minden kapcsolatban előfordulnak problémák, és az az igazi, ha azokat le tudjuk győzni. Mosolyog
Az 'ágyban hempergős' dologgal nem is ez volt a baj (bár ezt is lehetne nekik naphosszat magyarázni, nem fognák fel), hanem, hogy szerintük én nem voltam beteg, hanem csak szimplán lógtam, mert bizonyára dugni volt kedvem. Mindeközben én valószínűleg valóban ágyban hemperegtem, csak egyedül, és szenvedve a köhögési rohamoktól. Nevet Hát ilyenkor anya a közelembe se engedi a barátomat, mert hát aki iskolába nem tud menni az szerelmeskedni se tud, meg hogy el ne kapja stb... (jogos)
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1571 Dátum: 14 feb 26, 18:42:27 »

Csak az zavar, hogy valaki hazajön és az első dolga, hogy panaszkodik, ez szar ebben a szobában az szar, mért nincs konyhánk, rossz hogy a szobában van a kaja, mért nincs polc a tükör alatt (teszem hozzá kitakarítottam a mosdót mert már úgy nézett ki mint amit összehánytak és elpakoltam a fogas alatti polvra a mosogatószerét, a szappanját, amiket én is ott tartok, mert zavar, hogy a mosdó lejtése miatt mindig le esik valami). További panaszkodás, hogy mér ilyen kicsi a szoba stb. stb. Ha ennyire zavarja mért nem megy albérletbe? Ez a suli legjobb kolia, én laktam gólyaként olyanban, mert mi anno csak ott lakhattunk akkor (ő pedig gólya), hogy kinn volt Törökbálinton a p-ben, és mállott az ágyam felett a vakolat. Mégis túléltem.

NA DE, ahhoz bárki legyen az szülő legjobb barát stb., hogy jön, hogy beleszóljon a párkapcsolatába az embernek. Nevet
Egy szülő és egy barát is szerintem joggal mondja meg a véleményét. Mert van, hogy az ember elvakult, mondjuk mivel én parás alkat vagyok, mindig is realista voltam, szóval nem szorultam mások véleményére, de volt hogy barátnőm két pasival kavart és azóta is felemlegeti, hogy megkértem döntsön és ne viselkedjen k*rvaként.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1572 Dátum: 14 feb 26, 18:44:07 »

Kupidót játszani jó érzés, főleg visszacsapó erőíjjal.
Naplózva
Chakna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 124


Otakugirl


« Válasz #1573 Dátum: 14 feb 26, 18:45:54 »

noemi az hogy megmondja a véleményét és az hogy beleszól az 2 külön dolog. Akkor se tilthatja meg hogy járj valakivel ha rühelli az illetőt...amit nyilván el fog mondani.
Naplózva

"Nem is tudtad? Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik arra, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmodba repül."
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1574 Dátum: 14 feb 26, 18:48:20 »

Szerintem a beleszól és a megmondja a véleményét rokonértelemmel bírnak, bár többek közt heonak és drága páromnak hála tudom mekkora hézagok vannak a nyelvtani tudásomban és a szókincsemben.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!