24 szep 28, 06:19:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1170981 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #855 Dátum: 14 feb 23, 23:11:52 »

Heo: A mondat elején még a te neved is nagy. Nevet
Akkor Gman-t mert nem így írjuk?  Mindenki így írja: gman. Vagy gayman, ez embertől és hangulattól függ.
Ne hallgass minagira
Kösz, direkt írtad az enyémet kicsivel, mi?Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #856 Dátum: 14 feb 23, 23:12:02 »

Chakna: let's play a game. Ha holnap reggel arra ébredek, hogy munkába menés előtt moderálnom kell rengeteg értékes időmet pocsékolva ezzel, és háromnál több szabálytalan hozzászólást kell törölnöm bármely témából tőled/miattad, akkor kapsz tőlem 1 hónap kitiltást. A fun az benne, hogy ha miattad mások írnak szabálytalan hszt, a büntetés akkor is megy neked, mert láthatóan rombolod a színvonalat.

The game is on!

Jó éjt.

Moderátor
Naplózva
Chakna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 124


Otakugirl


« Válasz #857 Dátum: 14 feb 23, 23:12:44 »

CrazyCat Ami nekem kiveri a biztosítékot hogy némelyik szerintem 0 és max 2 év közötti intelligencia szinten kezeli a nézőit...(pl Dóra a felfedezö, Diego...stb) vagy valami teljesen értelmetlen idiótaság, ami még csak nem is vicces.. Az m2 szerencsére azokat a rajzfilmeket is játssza amiken én felnőttem és szerintem nagyon jók Mosolyog
Naplózva

"Nem is tudtad? Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik arra, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmodba repül."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #858 Dátum: 14 feb 23, 23:13:04 »

és ismerd el hogy egy anime 100x többet ér a ma Magyarországon leadott rajzfilmek min.70%-nál. (m2 erősen javítja az arányt Nevet)

Elismerem igazad van. Itt van egyből pár példa:

KissXSis : egy nagyon jó kis anime ami arra buzdít hogy kefélj a testvéreiddel !

Vagy a Lolicon, ami meg azt sulykolja hogy a pedofília követendő !

Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #859 Dátum: 14 feb 23, 23:13:23 »

Egyszerű a képlet Kroni.
Avatárokból meg lehet különböztetni a Chakra-Chakna egymástól, és a 2 Haku(u)-t is.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 23, 23:14:30 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #860 Dátum: 14 feb 23, 23:14:20 »

Heo: A fairy tailes cucc jogos. Nevet De a mesés érvelésed hiányos. A dragon ballt, pokémont ugyanúgy mesélik. Van narrátor.
A dragon ballt és a pokémont még mindig a narrátor meséli. Nevet
Max a történetet mesélik, de azt sem mindig ők.

A lóf*szt sem érdekel, törődj bele.
Tudom már mi hiányzott ide.  Nevet
A helyes ragozás? Nyelvesít

Akinek a nevem játék az elmehet a bús picsába! Nyelvesít Megjegyezném, hogy nem is én írtam miatta.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #861 Dátum: 14 feb 23, 23:15:00 »

Na mondjuk a pedofília egy érdekes kérdés. Én az összes amerikait pofán verném aki az ő törvényük szerint gondolkodik. Ott ha valaki lefekszik egy 17 évessel, az pedofil és börtönbe zárják. Az mi már?
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 23, 23:16:37 írta Gdat88 » Naplózva
Chakna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 124


Otakugirl


« Válasz #862 Dátum: 14 feb 23, 23:16:06 »

Chakna: let's play a game. Ha holnap reggel arra ébredek, hogy munkába menés előtt moderálnom kell rengeteg értékes időmet pocsékolva ezzel, és háromnál több szabálytalan hozzászólást kell törölnöm bármely témából tőled/miattad, akkor kapsz tőlem 1 hónap kitiltást. A fun az benne, hogy ha miattad mások írnak szabálytalan hszt, a büntetés akkor is megy neked, mert láthatóan rombolod a színvonalat.

The game is on!

Jó éjt.

Moderátor

Elnézést, ha problémát okozok. Igyekszem minden szabályt szem előtt tartani.
Naplózva

"Nem is tudtad? Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik arra, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmodba repül."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #863 Dátum: 14 feb 23, 23:16:24 »

CrazyCat Ami nekem kiveri a biztosítékot hogy némelyik szerintem 0 és max 2 év közötti intelligencia szinten kezeli a nézőit...(pl Dóra a felfedezö, Diego...stb)
Azt tudod, hogy ezek a mesék KIS gyerekeknek szólnak?

Saphira mindig meg esz minden újoncot Nevet
Kell a kiképzés nekik.

Akinek a nevem játék az elmehet a bús picsába! Nyelvesít Megjegyezném, hogy nem is én írtam miatta.
Mert te már feladtad hogy emiatt szólj, pedig a hsz-id fele erről szól. ikszdé Kis túlzással.  Szeretet
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #864 Dátum: 14 feb 23, 23:16:41 »

(pl Dóra a felfedezö, Diego...stb)

Ja, hogy mondjuk ezeket körülbelül ovisoknak szánták?
Nekik pedig ez több, mint élvezhető. Amikor még az öcsém kicsi volt, nagyon bírta az ehhez hasonló dolgokat. Gondolom én is, csak arra már nem emlékszem. Készségfejlesztő tévéműsorokat ne hívjunk már feleslegesnek, sok gyerek így is csak tévét néz ahelyett hogy bárhol máshol fejlesztené magát, ez is több, mint a semmi...
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #865 Dátum: 14 feb 23, 23:16:47 »

Idézet
Max a történetet mesélik, de azt sem mindig ők.
A Piroska és a farkasban is van párbeszéd. Akkor az nem mese?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #866 Dátum: 14 feb 23, 23:19:00 »

Reméltem, hogy az olvasnivaló szöveg és a mozgókép közötti különbséget felismered. Nyelvesít
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Chakna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 124


Otakugirl


« Válasz #867 Dátum: 14 feb 23, 23:19:27 »

CrazyCat, Minagi az öcsém 4 éves óvodás,és már  ö sem élvezi ezeket. Meg az hogy egy két ilyet adnak az oké, de hogy a fele ilyen legyen, az nekem sok. Amiken én nőttem fel azokat is óvodásoknak szánták, de nem hülyének feltételezte a nézőket, csak kicsinek Mosolyog
Naplózva

"Nem is tudtad? Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik arra, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmodba repül."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #868 Dátum: 14 feb 23, 23:19:34 »

Nekik pedig ez több, mint élvezhető. Amikor még az öcsém kicsi volt, nagyon bírta az ehhez hasonló dolgokat. Gondolom én is, csak arra már nem emlékszem. Készségfejlesztő tévéműsorokat ne hívjunk már feleslegesnek, sok gyerek így is csak tévét néz ahelyett hogy bárhol máshol fejlesztené magát, ez is több, mint a semmi...

na ja.

Anno én is imádtam a Franklint meg az egyszer volt, hol nem volt sorozatot. Meg az Arthurt is Nevet
Naplózva


Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #869 Dátum: 14 feb 23, 23:19:50 »

Ahogy a Kukucskára is azt mondják a shounenen szocializálódott fiatalok, hogy dedós, pedig csak nem az ő korosztályuknak van írva.
Mondjuk szerintem a Kukucska pont, hogy családi rajzfilm/anime, mert én is nagyon élveztem azt a pár részt amit láttam Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 56 57 [58] 59 60 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!