24 jún 17, 18:21:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1016495 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #630 Dátum: 14 feb 21, 22:30:08 »

Számodra az is megdöbbentő volt, hogy túl tökéletes nevem van.


Vagy csak Noe köpött. Nevet


Ez de aranyos. Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=5WWmDCAqWu4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5WWmDCAqWu4</a>
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 21, 22:33:14 írta Saphira » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #631 Dátum: 14 feb 21, 22:39:18 »

khm.... mondanám, hogy nem én voltam  Hümm-hümm

hmm egy volt tanárnőm, haverom anyja írt egy üzenetet a facebookos sörivós játék után, melyben sok más mellett azt is közli, hogy ez a karrierem is tönkreteheti... esetemben ezt még erőteljesebben kétlem, mint bárki máséban, de még mások esetében sem gondolom, hogy ennek van valós alapja
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #632 Dátum: 14 feb 21, 22:40:28 »

Tényleg Saphi, neked ez az átírt név mi facén? A régi nem volt elég jó?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #633 Dátum: 14 feb 21, 22:40:43 »

Noe! Ha biosör gyártással akarsz foglalkozni, akkor ez a karriered szempontjából előnyös lehet. Majd azt hiszik a jövendőbeli vevőid, hogy annyira biztos nem rossz, ha te is megiszod. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #634 Dátum: 14 feb 21, 22:42:27 »

Nekem egy ismerősöm mutogatta a cikket, hogy ebbe bele haltak, mikor meghívtak a játékba. Ámbár én nem szívelem a sört,  így nem kínzom magam, meg amúgy se csinálnám. Viszont durva mennyien küldözgetik a videókat.

Amúgy micsoda téma terelés Noémi. Nevet
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #635 Dátum: 14 feb 21, 22:45:17 »

Tényleg Saphi, neked ez az átírt név mi facén? A régi nem volt elég jó?

Évek óta mindenki Hangának szólít, meg alapból is meg akarom változtatni, szóval ja, a régi nem volt elég jó. Mosolyog Hosszú történet.
Naplózva

Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #636 Dátum: 14 feb 21, 22:46:50 »

Nekem egy ismerősöm mutogatta a cikket, hogy ebbe bele haltak, mikor meghívtak a játékba. Ámbár én nem szívelem a sört,  így nem kínzom magam, meg amúgy se csinálnám. Viszont durva mennyien küldözgetik a videókat.

Amúgy micsoda téma terelés Noémi. Nevet

Igazából az emberi szervezetet nem erre tervezték. Nem hiába távozik a Kyuubi túl sok ivás után a szervezetből. Nevet
btw. Valaki engem is meghívhatna, erősen kocsmázhatnékom van. Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #637 Dátum: 14 feb 21, 22:48:41 »

Egyszer írtad is ide, hogy micsoda procedúra, vagy pont kérdezted...O.o
Szerintem a Hanga szép név, egy régi óvodatársamnak volt (vagyis még mindig) ez a neve. Bár a növény szebb. Pirul

Nini egy Haku. Nevet Nem kell indok a kocsmázásra.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 21, 22:50:11 írta Minagi » Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #638 Dátum: 14 feb 21, 22:55:26 »

Számodra az is megdöbbentő volt, hogy túl tökéletes nevem van.
Vagy csak Noe köpött. Nevet


Nem köpött, barter volt közöttünk.

Akkor lehet hogy nekem tűnik különösnek, akár a többiek is megerősíthetnek és/vagy cáfolhatnak, de a L. H. névhez elég szerencsésnek kellene lenni alapjáraton, túl jól hangzik, hogy igaz legyen.


Hakuval már csak az a gond, hogy útközben lett egy Hakuunk is. Túl sok ez már nem lehet követni.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 21, 23:08:59 írta Syzygy » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #639 Dátum: 14 feb 21, 22:58:51 »

Hát én szeretem a sört. Ill. az alkohol mennyiség egy sörben jóval kevesebb mint a tömény italban. Valamint pl. a vese problémákra, húgyúti problémákra ajánlják is, nekem pedig jelenleg az van. (Még tanultuk is a jótékony hatásokat.)

Sajnos Mini szükségesnek éreztem valahol kiadni ezt a gondolatot, mivel a hölgy az üzenetében, még a motorbalesetben elhunyt volt osztálytársamat is felhozta, aki elvesztése lassan 5 év után is még mindig fájó és igen csak kiakasztott az övön aluli támadás.

Am simán a söriparban szeretnék elhelyezkedni Aes, nem kell nekem a bio, egyenlőre még amit nagyon szeretnék az egy gyakornoki állás a Drehernél, ill. valamennyire most is a söriparral foglalkozom, ugyanis arra állított rá a főnök, még azt is meg kell érdeklődni suliban, hogy az egyik előadás anyagom felhasználásával készíthetek-e egy cikket a blogunkra.

Nekem Saphi eredeti neve is nagyon tetszett, bár sokan azt mondják, hogy "érdekes" név, de az én környezetemben teljesen szokványos. Meg a mostani név is nagyon tetszik.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 21, 23:01:48 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #640 Dátum: 14 feb 21, 23:00:01 »

Miért?
Ő az 1 u-s Haku a másik meg 2 u-s.

Ezzel a sörivós játékkal meg az a baj hogy az ember lánya/fia azt gondolja hogy tudja mennyit bír de amikor az utolsó pohárral issza (amit már nem bír el) azt a döntést hogy "Én most ezt megiszom" már részegen hozza meg.  smirksweat

Azt a nevet hogy Hanga még nem is hallottam.  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #641 Dátum: 14 feb 21, 23:00:50 »

Nini egy Haku. Nevet Nem kell indok a kocsmázásra.

Holnapra már le van tervezve egy. Nevet

Hakuval már csak az a gond, hogy útközben lett egy Hakuunk is. Túl sok ez már nem lehet követni.

Nem tehetek róla. Mindenki az én identitásom akarja. Nevet
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #642 Dátum: 14 feb 21, 23:02:41 »

Am simán a söriparban szeretnék elhelyezkedni Aes, nem kell nekem a bio, egyenlőre még amit nagyon szeretnék az egy gyakornoki állás a Drehernél, ill. valamennyire most is a söriparral foglalkozom, ugyanis arra állított rá a főnök, még azt is meg kell érdeklődni suliban, hogy az egyik előadás anyagom felhasználásával készíthetek-e egy cikket a blogunkra.

Szép tervek. Nevet A sör jó, pont multkor ittam Drehert, miután eszembe jutott, hogy milyen régen ittam már ezt a márkát. Nevet És a söriparon belül pontosan mit akarsz csinálni? (Nagyon nem értek hozzá, szóval nem is igazán tudom, milyen poziíciók/feladatok vannak ott xD)
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #643 Dátum: 14 feb 21, 23:03:39 »

Számodra az is megdöbbentő volt, hogy túl tökéletes nevem van.
Vagy csak Noe köpött. Nevet


Nem köpött, barter volt közöttünk.

Akkor lehet hogy nekem tűnik különösnek, akár a többiek is megerősíthetnek és/vagy cáfolhatnak, de a L. H. névhez elég szerencsésnek kellene lenni alapjáraton, túl jól hangzik, hogy igaz legyen.

Cenzúrázd a nevem, elég nekem az is, hogy gman nézi az adatlapom. Tényleg, ki is árulta el neki? Gdatra tippelek.

A te környezetedben szokványos, Noe? Nevet Egy ukrán orvos is azt hitte, hogy szláv név. Aztán mondtam, hogy latin. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 21, 23:13:09 írta Saphira » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #644 Dátum: 14 feb 21, 23:04:56 »

Gdat mindenkit ismer a fórumról.

Azért az durva Noé, hogy egy tanárnő ezzel "pedálozik", vagy így akar titeket meggyőzni.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!