24 szep 27, 23:02:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 576 577 [578] 579 580 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1169326 alkalommal)
0 Felhasználó és 91 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8655 Dátum: 14 máj 10, 11:49:15 »

Szintén Writer. -.-"

Nálunk nem voltak ilyen halál vicces nevek. Bár volt három Kövér osztálytársam. Meg a földrajztanár rendszeresen Máriának olvasta Márk osztálytársunk nevét a naplóban.

Édesanyám Kornélia, de csak a Nellit használja, mert általánosban folyton le Kornélozta az egyik tanár, mert azt hitte a két név egy és ugyanaz.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8656 Dátum: 14 máj 10, 11:51:00 »

Azt hiszem nekem "jutott" a legjobb foglalkozás. Izé José... Bár Ritáé se rossz. Micsudi, te meg ne legyél az, mert akkor mindenki bolygót váltana... vagy univerzumot.

gman, te se vagy az sokaknak mégis itt vagy. :/

Rita amúgy anyudékra visszatérve, vettek egy Ferrarit vagy rakétát dugtak az autóba? xD
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 10, 11:53:19 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8657 Dátum: 14 máj 10, 12:14:17 »

Kíváncsi voltam, hogy a süti, vagy az értelmetlen kötekedés kelt é nagyobb feltűnést.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8658 Dátum: 14 máj 10, 13:11:55 »

Igazából tényleg bánom hogy elkúrtam az életem nem kerültem be egyetemre és nem lett belőlem valaki. Bár egyetemre 30 évesen is lehet menni, az más kérdés hogy kurvára nincs értelme mert karrierem már nem lesz Nevet Hát lehet a bioszommal kezdeni kellett volna valamit és állatokkal foglalkozni. Akkor senkinek nem kéne bolygót váltani. Ám köszi a biztatást Nevet talán pont emiatt utálok egyre jobban mindenkit Mosolyog De ismeritek a mondást. Minél több embert ismerek annál jobban szeretem a kutyákat.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #8659 Dátum: 14 máj 10, 13:48:08 »

Az egyik kérdésnél vacilláltam, a tesztet mindkét verzióval kitöltöttem: egyszer Arhitect másodjára Writer lettem.
Még jó, hogy a jogot nem dobta ki.  Nevet

Micsudi, nem kúrtad el az életed, te érzed így. Ezen változtass valamit, és nem fognak szívatni.  kacsint
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8660 Dátum: 14 máj 10, 14:00:18 »

hogy elkúrtam az életem nem kerültem be egyetemre és nem lett belőlem valaki.

-.-
Ezerszer mondtuk, hogy nem az egyetem teszi az embert valakivé. Egy 8 általánossal rendelkező ember esetenként többet érhet mások számára mint egy 4 diplomás. Komolyan felcsesz ez a szöveg. Pont mint az, hogy valaki azért megy egyetemre, hogy "meglegyen a papír, de úgysem azzal fogok foglalkozni".
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 10, 14:01:21 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #8661 Dátum: 14 máj 10, 14:11:41 »

Szerintem Noé ne foglalkozz azzal, hogy megpróbálod elmagyarázni, mint láthatod felesleges. Akárhogy lehet magyarázni ha egyszer az ember nem fogja fel.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8662 Dátum: 14 máj 10, 14:24:38 »

Én így érzem Nevet ha fejtetőre álltok is úgy érzem hogy van még valami a pakliban, ami több ennél. És ki szeretném húzni a jokert, mielőtt elfogynak a lapok.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #8663 Dátum: 14 máj 10, 14:34:32 »

Nem Micsudi, te csak szeretsz szenvedni. Nem csodálom, olyankor figyelnek rád, és tök jó. Bizony, most vagy (nem néztem meg az adatlapodat) 19-21 éves, rohadt öreg, komolyan, alig fogsz már élni. Lehet aggszűz is vagy és nem tettél semmit az emberiségért. Éljen! Szaporodjanak még ilyen emberek!

Elég ritka az mikor valaki ilyen fiatalon sikeres (most arról beszélek, amire te úgy vágysz, sok pénzt keres) és saját maga építette fel a cégét akár. Olvasd el a Gazdag papa, szegény papa-t, nem tartozik a szenvedéshez, de lehet egyszer jól fog jönni az életben.

By the way, nekem is a Writer jött ki.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 10, 14:35:11 írta Minagi » Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #8664 Dátum: 14 máj 10, 14:37:48 »

Engem körülrajonganak, amiért én leszek az első diplomás az egész rokonságban.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #8665 Dátum: 14 máj 10, 14:53:02 »

Na de miből is lesz az a diploma? ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8666 Dátum: 14 máj 10, 14:54:34 »

Tudod, azért mondtuk ezt, Micsudi, mert ez az igazság. Régen azt hittem, a kutatók élete csupa fenékig tejfel, azt hittem, ők olyan emberek, akiket mindenki tisztel, és a fél világ körberajong, mert felfedeztek valamit. Aztán eljöttem egyetemre, és láttam, hogy az itteni kutatók honnan indulnak, min kell átmenniük, milyen durva verseny van ebben a szférában, és mennyire szelektálódnak itt az emberek. Ha azt hiszed, bármely más helyen durvább farkastörvények uralkodnak, mint itt, akkor tévedsz. Itt az lesz sikeres, aki jól el tudja magát adni, akinek jók a kapcsolatai, ezernyi konferenciára jár, mindenkit ismer, mindenkivel jóban van, szerencséje van a pályázatoknál, és éjjel-nappal dolgozik. Az lesz sikeres, aki sok esetben pofátlan, kiáll magáért, akaratos. Az olyan szerencsétlen panaszkodókat, mint te, darabokra szednék, és beletörölnék a lábukat a cafatjaidba. Kiadnád az első tudományos cikkedet, hidd el, a fél tudományos világ letámadna, te meg összeomlanál, mert ilyen vagy.

Ráadásul ez nem egy olyan hely, ahol az emberek "karriert építenek". Nem, karriert építeni a bankszektorban kell. Az itteni emberek azzal kezdik (vagy úgy élik le az egész életüket), hogy napról napra például olyan sejteket vizsgálnak, amiket szabad szemmel sosem láthatnak, enzimeket vizsgálnak, számolnak, sejteket számolnak, mikroszkóp előtt ülnek. Hulla unalmas az egész, és nagyon nehéz benne meglátni a folyamatos fejlődést. Egy-egy tudományos sikerhez nagyon sok munka és hatalmas szerencse kell. A hatalmas szerencse nélkül sokszor meg megrekedsz a nagyon sok munka szintjén, minden napod ugyanúgy telik, és sosem veszed észre, hogy bármennyivel is előrébb lennél, mint tegnap. Hatalmas hitednek kell lennie, hogy hidd, mindent jól csinálsz, és végre sikerül valami. Meg kell látnod az örömöt a legapróbb sikerekben is. De te, aki még az életedben sem látod az örömöt... miből gondolod, hogy meglátnád ilyen apró, másoknak fel sem tűnő eredményekben? A kutatás nemcsak karrierista pálya. A kutatók nemcsak magukért dolgoznak, nem mindegyikből lesz Einstein. A kutatók a tudományért dolgoznak, hogy minden apróbb eredményből amit egy-egy személy valaha felismert, összeálljon egy nagy egész. Te viszont szimplán csak karriert akarsz, azt akarod, hogy legyen pénzed, nőd, autód, egzisztenciád, és semmi alázat nincs benned egy szakma iránt sem.

Elmondom, ha így folytatod, neked sosem lesz karriered. Mehettél volna bárminek, kutatónak, vegyésznek, orvosnak, jogásznak, bankárnak - sehol sem építettél volna karriert. Mert te a beletörődő, panaszkodó, papucs típus vagy, akit semmi sem tesz boldoggá. A nőket sem csak a pénz és a karrier vonzza, hanem a magabiztosság és az önbizalom.

Régebben sajnáltalak egy kicsit, ma meg már egyre nevetségesebb vagy, már nem is tudlak sajnálni. Főleg az idegesít, amikor arról panaszkodsz, hogy nincsenek barátaid. Mit teszel azért, hogy legyenek barátaid? Lefújod a készülő partit? A barátság nem a felebaráti önzetlenségből születik, tenni is kell azért, hogy szeressenek. Te viszont cselekvés helyett csak panaszkodsz és panaszkodsz... unalmas már. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 10, 14:55:06 írta Saphira » Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #8667 Dátum: 14 máj 10, 15:52:29 »

most ezt a tengert azért kaptam mert le merészeltem írni hogy még le szeretnék tenni valamit az asztalra Nevet vicces és le is fogok. Végre van munkám, tudok majd félre tenni, tudok valamit tenni a sorsomért. És egy egy kurva jó dolog Mosolyog az hogy még érzek magamban lehetőséget? Nevet ki is fogom kaparni a gesztenyét magamnak. Az érzéseim leírása nem egyenlő a panaszkodással. Vera és Noémi már látott, tőlük jobban elfogadom a kritikát. A diploma pedig koffeinből alváshiányból alkoholból stresszből és kemény munkából és sok pénzből lesz. (megjegyezném 2 dolog kivételével nem volt még olyan amibe belekezdtem volna és ne jött volna össze. csak ez a 2 dolog volt kissé kikészítő) Vera szerintem a bolygót elhagyni miattam erős túlzás Nevet  inkább én hagynám el ha lehetne. Saphira Én viszont remélem sose leszek az élő beteged, vagy max a patológián. Kifejezetten nárcisztikus vagy, kioktató, és az empátiának is erősen a hiányában vagy, ellenben legalább nagyon erősen tudsz a rideg intelligencia lenni és ez nem feltétlenül rossz dolog. Én is le tudom írni a véleményem anélkül hogy ismernélek. Utálom ha leírnak, néha magamat kell felpofozni mert én is hajlamos vagyok ezt tenni. Néha pont azért írok ide hogy pofont kapjak. Lille17 neked meg köszönöm Mosolyog tündér vagy Mosolyog
Szóval ha valaki ki akarna oktatni sokszor leszek a keletiben egész éjszaka meg lehet ott találni Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #8668 Dátum: 14 máj 10, 15:57:47 »

Még jó, hogy a jogot nem dobta ki.  Nevet

Remélem ezzel nem azt akartad sugallni, hogy jogra mész.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #8669 Dátum: 14 máj 10, 16:01:21 »

Micsudi, nem kúrtad el az életed, te érzed így. Ezen változtass valamit, és nem fognak szívatni.  kacsint

pedig de.

Fanni Birinyi
megnéztem a pókembert :DDDD
most
16:31
Molnár Levente
:DD
2-t?
16:31
Fanni Birinyi
ahha
16:31
Molnár Levente
én holnap megyek be
16:31
Fanni Birinyi
de elbaszték a végét
ugyhogy 1x nézhetős


-1 ismerős
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 10, 16:02:14 írta Lew » Naplózva


Oldalak: 1 ... 576 577 [578] 579 580 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!