24 szep 27, 23:35:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 469 470 [471] 472 473 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1169549 alkalommal)
0 Felhasználó és 63 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7050 Dátum: 14 ápr 21, 17:45:12 »

Noé, én értékelem a hsz-ed. Viszont nagypapámnak is volt cukor betegsége és nem a túlzott cukor bevitel miatt. Szóval amit Masashi állít nagyon kis százalekra igaz. Bár amikor írt nem volt józan, tehát biztosan nem gondolta komolyan.!
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7051 Dátum: 14 ápr 21, 18:25:35 »

Van egy fórumom, amit én és a barátom kb. egy hónappal indítottunk el. Ezzel szemben van egy másik fórum, ami már régebb óta (kb 2 hónapja) készül, de csak most indultak be úgymond a készítéssel, és a leírásaik feltűnően... hasonlítanak azokhoz, amiket a barátom alkotott. Oké, egy hasonló világú fórumot nem lehet teljesen elkülönítve megírni, de a szövegek felépítése és néhol még egyes mondatok is majdnem teljesen megegyeznek, és ez így megy napról napra. Néha átírják a dolgokat kicsit "sajátosabbra", de szerintem azért látszik, hogy lehet, tőlünk vették az ihletet.
Na már most, én ezzel tudok bármit kezdeni? Mert nagyon zavaró, hogy a munkákat lemásolják, ráadásul sokkal silányabb verzióban, és gondolom, ezzel villogni is akarnak majd később.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7052 Dátum: 14 ápr 21, 18:31:14 »

Milyen fórum is ami van neked, miről is szól?

Kínlódik a konyhában a szekrénynél a konnektor, hol van benne áram hol nincs.  >.<#
Mostanában hadi lábon állok az elektromos dolgokkal.  ikszdé
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7053 Dátum: 14 ápr 21, 18:32:44 »

Fórumos szerepjáték, Magi-n alapuló. Tehát nem saját világ, úgymond mi is loptuk a dolgokat, de azokat kidolgozni szerepjáték felületre és élhetővé tenni, (na meg ugye leírni, plusz a desgin) annyira nem volt könnyű dolog, és emiatt zavar leginkább.
Naplózva
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #7054 Dátum: 14 ápr 21, 18:35:16 »

Húh, először lehet valami hivatalos személytől kéne (jogi) tanácsot kérni vagy utána nézni ezeknek a dolgoknak hogy mi és hogy számít "lopásnak".  Gondolkozik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7055 Dátum: 14 ápr 21, 18:38:08 »

Jogi dolgokba nem akarok belefolyni, mert hát annyit nem ér. Nem szószerint csinálják, egy jogász pedig sírva röhögne, ha ezt ugyanígy előadnám neki. Nevet De valahogy mégis csak jó lenne közölni vele meg a nagy világgal, hogy ez nem oké így, hogy belőlünk "nyernek ihletet".
+Ingyenes fórummotoron nem is hiszem, hogy annyit pattoghatnék emiatt.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #7056 Dátum: 14 ápr 21, 18:58:53 »

Van egy fórumom, amit én és a barátom kb. egy hónappal indítottunk el. Ezzel szemben van egy másik fórum, ami már régebb óta (kb 2 hónapja) készül, de csak most indultak be úgymond a készítéssel, és a leírásaik feltűnően... hasonlítanak azokhoz, amiket a barátom alkotott. Oké, egy hasonló világú fórumot nem lehet teljesen elkülönítve megírni, de a szövegek felépítése és néhol még egyes mondatok is majdnem teljesen megegyeznek, és ez így megy napról napra. Néha átírják a dolgokat kicsit "sajátosabbra", de szerintem azért látszik, hogy lehet, tőlünk vették az ihletet.
Na már most, én ezzel tudok bármit kezdeni? Mert nagyon zavaró, hogy a munkákat lemásolják, ráadásul sokkal silányabb verzióban, és gondolom, ezzel villogni is akarnak majd később.

Van valami kód, ami megakadályozza a szöveg hagyományos módon történő kijelölését és átmásolását.

https://www.google.hu/#q=disable+ctrl%2Bc+in+website

Nyilván ez is kijátszható valahogy, de sokkal macerásabb lehet, mint kattintani kettőt.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7057 Dátum: 14 ápr 21, 19:08:33 »

Sajnos épp ez a probléma, hogy nem szószerint csinálják, hanem az kb. hogy hallasz egy mondatot és leírod ugyanazt a saját szavaiddal. Pedig ha szóról szóra ugyanaz lenne, a mi dolgunkat is megkönnyítenék.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7058 Dátum: 14 ápr 21, 19:35:32 »

Noé, én értékelem a hsz-ed. Viszont nagypapámnak is volt cukor betegsége és nem a túlzott cukor bevitel miatt. Szóval amit Masashi állít nagyon kis százalekra igaz. Bár amikor írt nem volt józan, tehát biztosan nem gondolta komolyan.!

Most amit te leírtál annak nincs sok köze az én hsz-emhez.

Ajánlom a hsz-em ismételt elolvasását:

Jelenleg nincs rá tudományos bizonyíték, hogy a szánhidrát fogyasztás, hogy hat a cukorbetegségre. A betegség kialakulásában elsősorban az elhízásnak van szerepe.  Elhízáshoz pedig az vezet, ha az energia bevitel nagyobb a szükségesnél, hasznosítottnál. Tehát igen hízhatsz a cukor miatt, de nem csak amiatt.

Igen rosszul írtam cukorbetegségre helyett cukorbetegség kialakulásárat kellett volna írni. Persze hipotézis szinten helytálló a dolog.

Persze nem vagyok orvos és nem is szándékozom azzá válni, így nem szakkönyvekre támaszkodom. Csak összeszedett tudásra. A mértékletesség fontosságára viszont szerintem nem csak a komolyabb betegségek elkerülése miatt kéne gondolni.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 21, 20:03:04 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #7059 Dátum: 14 ápr 21, 19:54:59 »

Noé, én értékelem a hsz-ed. Viszont nagypapámnak is volt cukor betegsége és nem a túlzott cukor bevitel miatt. Szóval amit Masashi állít nagyon kis százalekra igaz. Bár amikor írt nem volt józan, tehát biztosan nem gondolta komolyan.!

Józannak éppenséggel józan, de még az események hatása alatt voltam, így nem minden részt írtam le úgy, hogy teljesen átgondoltam. Ez a rész, amit nem gondoltam át eléggé, a cukor jelentőségére volt célzás.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7060 Dátum: 14 ápr 21, 20:04:31 »

Uh jo hulyen fogalmaztam meg. Roviden azt akartam, mondani, hogy van par olyan ismerosom aki nem az elhizas miatt lett cukor beteg. Mondjuk nem tudom, minek irtam ezt. Na mindegy ezt is a faratsagra fogom.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 21, 20:05:33 írta Hakuu » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7061 Dátum: 14 ápr 21, 20:10:09 »

Azt is elfelejtettem hozzátenni, hogy nem mindegy hogy I vagy II típusú cukorbetegségről beszélünk. A kettes az időskori én erről beszéltem, gondoltam ez magától értetődő. Ezzel ellentétben az I. típus gyerekkorban lép fel leginkább, persze máskor is felléphet kb. a cukorbetegek tizedét teszi ki azon emberek száma akiket ez gyötör (másod unokatestvérem pl. pont köztük van pici kora óta). Akinek utóbbi van kifejezetten sovány amit feltételezésem, az általam értelmezett szöveg szerint, a betegség okoz (más az ok-okozati kapcsolat az I és II esetében a testsúlyt tekintve).
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 21, 20:17:06 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7062 Dátum: 14 ápr 21, 20:32:01 »

Mondjuk sose mentem bele a temaba jobban. Csak azok az alap ismereteim vannak, amiket masoktol hallottam. Altalaban a betegsegeknek nem szoktam utana nezni, inkabb elkerulni probalom oket. Szoval van egy- ket ujdonsag.
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #7063 Dátum: 14 ápr 21, 20:53:35 »

Sajnos épp ez a probléma, hogy nem szószerint csinálják, hanem az kb. hogy hallasz egy mondatot és leírod ugyanazt a saját szavaiddal. Pedig ha szóról szóra ugyanaz lenne, a mi dolgunkat is megkönnyítenék.

Szerintem, ha valamit feltöltesz az internetre, számolnod kell azzal, hogy más visszaélhet vele, a saját módján. Nem hiszem, hogy bármit tudsz kezdeni, ha éppenséggel ez a probléma. Legfeljebb megpróbálod elérni és megbeszélni az illetővel, hogy törölje azt, amit másolt tőletek.

Elég, ha látsz valamit, nem kell ide másolás sem (ctrl+c, ctrl+v vagy hasonló), elég ha leírja. Tudom, nem ez a probléma, csak felhoztam, hogy elég, ha csak látja valaki, és te onnantól kezdve nem tudsz mit tenni.

Én is szoktam feltölteni képeket (általam alkotott képeket, tehát nem olyanokat, hogy kinéztem, letöltöttem és feltöltöttem én), és gyakorta rosszul esik, hogy egy csomó oldal és ember lenyúlja, feltöltögeti, de a készítő nevemet kitörlik. Ez az internet. :/
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 21, 20:57:12 írta Ms. Trager » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7064 Dátum: 14 ápr 21, 21:15:28 »

Nagyon élvezetes, hogy barátom egy kukkot se beszél szlovákul (na jó azért tud vagy 2 szót), de nem kapcsolhatom át a TV-t mert nézi (a helyen ahol vagyunk csak szlovák adók vannak), én meg szinkrontolmácsoskodom, ha van kedvem. -.-
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 469 470 [471] 472 473 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!