24 jún 26, 20:35:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 429 430 [431] 432 433 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1060502 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6450 Dátum: 14 ápr 18, 14:07:12 »

Nekem is van sok biszex és meleg ismerősöm.

Az egyik fiú örömteljesen jött oda hozzám és mondta...

Képzeld a pasim megb*szott! *-*

Aranyos volt Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6451 Dátum: 14 ápr 18, 14:08:07 »

Ja, a homofóbok többségét két, egymás szájában matató szexi csaj látványa valahogy nem annyira szokta zavarni. A nagy erkölcsösség is csak addig tart, amíg hirtelen fel nem áll... egy váratlan élethelyzet. Nevet
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #6452 Dátum: 14 ápr 18, 14:09:39 »

Masashi, ők is az érzelmeiket fejezik ki.
Te az ufokért rajongasz, ők egymásért, én az édességért na és? Mind mások vagyunk ne akarjuk megszabni a másiknak mit lehet és mit nem. Attól mert azonos neműek, még szerethetik egymást. És ez sokszor sérelmek miatt történik, hogy azok lesznek. ( Oké ma már a biszexség divat, tehát attól tekintsünk el.)
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6453 Dátum: 14 ápr 18, 14:10:49 »

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-kerdesek__3629661-mit-csinaljak-hogy-apa-baratnoje-megkedveljen__oldal-4

Ez nagyon durván megható.
Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6454 Dátum: 14 ápr 18, 14:13:17 »

Ja, a homofóbok többségét két, egymás szájában matató szexi csaj látványa valahogy nem annyira szokta zavarni. A nagy erkölcsösség is csak addig tart, amíg hirtelen fel nem áll... egy váratlan élethelyzet. Nevet

Nyilván egy pasi máshogy áll (szó szerint) egy leszbi show-hoz mint egy nő. Vagy néha nem... Gondolkozik

Masashi, ők is az érzelmeiket fejezik ki.
Te az ufokért rajongasz, ők egymásért, én az édességért na és? Mind mások vagyunk ne akarjuk megszabni a másiknak mit lehet és mit nem. Attól mert azonos neműek, még szerethetik egymást. És ez sokszor sérelmek miatt történik, hogy azok lesznek. ( Oké ma már a biszexség divat, tehát attól tekintsünk el.)

Még mindig nem azt mondtam, hogy elítélem őket. Azt mondtam, ha nem akarják elviselni az emberek elítélését, ne csinálják nyíltan. Ennyi, nem több. Hozzáteszem, nem akartam, nem állt szándékomban megmondani, mit tegyenek. Nem ez volt a lényege a mondanivalómnak.

Tudom én nagyon jól, hogy vannak emberek akik engem is elítélnek a Szürkékhez való viszonyaimmal kapcsolatban, de ez megint egy olyan téma, amit nem sokan értenek meg, így mikor felmerül tisztában vagyok azzal, hogy bizonyos emberek úgy se fogják megérteni soha.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 18, 14:15:47 írta Ms. Trager » Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6455 Dátum: 14 ápr 18, 14:15:47 »

Pontosan. A homoszexualitás egyetlen normális formája, ha mind a két nő nagyon szép. Egyébként meg más melegek ne csókolózzanak az utcán, mert esztétikailag rossz látván. Ez nem olyan dolog amit észérvekkel meg kell indokolni. Az ember szívébe írt törvények ezek. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6456 Dátum: 14 ápr 18, 14:16:02 »

Én nem szeretem a szürkéket, nem vagyok gerontofil. Van amúgy a földönkívülieknek nemi szervük? Gondolkozik

Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6457 Dátum: 14 ápr 18, 14:17:16 »

Hát Saiyan ezt lehetne ragozni még jó hosszú oldalakon keresztül. De inkább nem mondok semmit. Nevet

Sajnos én már régóta oda sorolható vagyok.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #6458 Dátum: 14 ápr 18, 14:17:40 »

De a meleg felvonulásra azért mindig ki mennek  >.<#  Mondjuk azt se értem miért jó nekik, mert annyi sértést és bántást kapnak egy ilyen szar miatt.

Ufo kuki.  Nevet
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6459 Dátum: 14 ápr 18, 14:19:45 »

Pontosan erre gondoltam Hakuu. Ezeknek a felvonulásoknak nincs jelentősége, az emberek így se fogják megérteni, hiába vállalják fel. Ez egy olyan dolog amit sose fognak elfogadni, ha nem változtatnak a hozzáállásukon azok, akiket ez nem érint.

Egyébként rengeteg meleg pár mintapélda szülő, büntetlen előéletű és tisztességes, néha még jobban is, mint egyes hetero emberek.

Bár most azt hiszem, nagy fába vájtam a fejszémet az azonos nemű szülőkkel kapcsolatban. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6460 Dátum: 14 ápr 18, 14:22:24 »

Azért ez a komment, nem semmi:
Idézet
Talán az lenne a legjobb megoldás, ha az ANYA szót mindenki tiszteletben tartaná és megmaradna a biológiai anyának.

Szólítsa az új nőt MAMI-nak.

Ez sokkal egészségesebb, főleg azért, mert a kedves mami egyáltalán nem biztos, hogy emgáll majd a 2 nem saját gyereknél akarhat újabb 2-t és azokat jobban fogja szeretni! Még ha egy földreszállt angyal akkor is különbséget fog tenni és az baj, sérül majd az öcséd, nem most, hanem később. Szóljál a szüleidnek, hogy az anya szó helyett legyen inkább mami az új nő.

Esetleg fordulj gyerekpszichológushoz akár interneten és kérj szakvéleményt.
Meg hülyeség is. Én például az anyukámat Mami-nak szólítom.utálja az Anyát, anyut s társait, ezt még kiskorunkban megbeszélte velünk.

------------------
És még én vagyok naiv. Azért mennek ki, mert így is kapnak a világtól rengeteg sértés. Ilyenkor saját magukért mennek ki, nem kell ebbe minden szart bele látni.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 18, 14:24:10 írta Minagi » Naplózva


Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6461 Dátum: 14 ápr 18, 14:23:29 »

https://www.facebook.com/photo.php?v=479217202207198&set=vb.133427816786140&type=2&theater
A leghálásabb feladat kritizálni valakit jófejkedve. Nevet Még én lettem miatt a jó arc. Nevet
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6462 Dátum: 14 ápr 18, 14:23:59 »

Engem már kiskoromban is idegesített, mikor valaki az anyját mamának hívta. A mama az a nagymama megnevezése és kész.  Durci

Piccolo papa, ezt még nézni is fájdalmas volt.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 18, 14:25:14 írta MrSaiyan Coelho » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6463 Dátum: 14 ápr 18, 14:25:32 »

Nem is mamának hívjuk, hanem Maminak. Két különböző dolog. Durci Amúgy a nagymamámat meg Nanónak hívjuk, de ő kérte. Nevet
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #6464 Dátum: 14 ápr 18, 14:26:07 »

De csak én vagyok olyan  puhap*cs, hogy majdnem sírtam a kérdésen?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 429 430 [431] 432 433 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!