24 szep 27, 23:50:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 428 429 [430] 431 432 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1169670 alkalommal)
0 Felhasználó és 71 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #6435 Dátum: 14 ápr 18, 12:55:56 »

Szegény Vilike nyálas ne legyen már, csak mert gman fantáziája beindul... Biztos a következő kérdése az lenne, hogy: És jó csaj?  Nevet

De ugye nem akart le **** senkit, aki be volt öltözve egy anime karatkternek ??  ikszdé
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6436 Dátum: 14 ápr 18, 12:56:47 »

Nem, mindenki agyon taposta szegényt. Nem olyan vérengző, észrevettem, csak előttem próbál erős lenni, meg szadista. Próbál hasonlítani rám. Nevet

De amúgy megszólalni se mer szegény. :/

De a Deidarás pólóját simogatta magán. x3
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 18, 12:58:09 írta Ms. Trager » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6437 Dátum: 14 ápr 18, 13:32:17 »

Ez fura, legtöbbször leszóljátok gman-t, de mikor nincs, akkor hiányoljátok. Sokat változott a világ. Nevet

Sok aberrált ember, akik egymásra akarnak hasonlítani, csodás...
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #6438 Dátum: 14 ápr 18, 13:34:38 »

Hah, nekem nem hiányzik. ·^·
Csak én nem értem, az ilyeneket miért muszáj kirakni facebook-ra? Az ember a szobájában élje a magánéletét, ne egy közösségi oldalon... http://i1344.photobucket.com/albums/p658/sziszaxd/cats_zpse71c02b7.png
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #6439 Dátum: 14 ápr 18, 13:37:36 »

 Csak ironikus amikor a lezbikről beszélünk akkor pont ő nincs itt.  >.<#

Ez kész, annyira nyálas, hogy biber emellett elbújhat.  smirksweat

Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6440 Dátum: 14 ápr 18, 13:37:51 »

Ezt én sem értem, a folyton szívkecskézés egymás adatlapja alatt, meg szercsizés sem. Hála az égnek, hogy 4 év és sok szakítás után a barátnőm és barátja ezt kinőtték. Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #6441 Dátum: 14 ápr 18, 13:46:28 »

CrazyCat, ez tipikusan olyan, amitől nekem személy szerint hányingerem van. Nevet Remélem oda nem jutunk el ilyen szinten, hogy kiírják éppen kivel hemperegnek az ágyban képpel együtt. Bár biztos vagyok benne, hogy valaki ezt is közhírré teszi.
Ma viszont egyik ismerősöm ilyet rakott ki: A melegeket le akarják csukni, de ha egy hetero pár előtte kefél kb a buszon az no problem. -> Érdekes.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 18, 13:48:42 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #6442 Dátum: 14 ápr 18, 13:49:56 »

Valahogy ez sose volt nálam divat. Meg ez, hogy kiírják minden hónapban hány hónaposak.  Hmm? Ezt se nagyon vágom mire jó....

Elvileg azt a kamu dumát nyomatják ilyenkor, hogy a buzik nem jó példát mutatnak a gyerekeknek stb. De amúgy mert ha az utcán dugnak az jó példa.  Pojén  Az emberek logikája határtalan. Kéne valami új törvényt hozni erre.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 18, 13:58:11 írta Hakuu » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6443 Dátum: 14 ápr 18, 13:52:50 »

Nekem van egy fiú ismerősöm aki percre pontosan tudja, hogy mikor jött össze a barátnőjével. Számomra ez is fura. -.-'
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6444 Dátum: 14 ápr 18, 13:54:14 »

Én a melegekkel úgy vagyok hogy, nem, akár természetes dolog, nem egészséges. A nemi aktus inkább a fajfenntartást szolgálja, de élvezetforrás, ezért érthető, ha csinálják, viszont a fajfenntartás és az azonos neműek közt lezajló aktus nem fér össze. Tehát nem egészséges, normális dolog.

Csinálják csak, mert erről nem tehet az, aki azért meleg, mert egyszerűen ilyen a beállítottsága, de ne verje nagy dobra, ne csinálják mások előtt az utcán, mintha büszkének kellene lenniük erre, és ne csináljanak buzi felvonulást. Az ilyen húzza föl az embert. Ha nem látnák mindenhol agyba főbe a melegeket, nem lenne belőle ekkora probléma.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #6445 Dátum: 14 ápr 18, 14:00:44 »

Én sehol sem látom őket és a többségük nem szokott vonulgatni. Ennyi erővel ronda emberek se csókolózzanak az utcán, meg kövérek se, mert az is gusztustalan. Sőt, meddő párok se élhessenek nemi életet, mert az sem a fajfenntartást szolgálja. Nyelvesít
Naplózva

Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #6446 Dátum: 14 ápr 18, 14:01:08 »

Na igen az se teljesen százas aki ennyire részletesen tud mindent ><

Figyelj, én sem azt mondom, hogy imádom a buzikat. Közömbös vagyok feléjük, de attól még nem kell őket cseszegetni, főleg úgy, hogy ők tudnak viselkedni normálisan. Pár emberrel ellentétben. Van egy buzi ismerősöm és nagyon kedves, ergo semmi okot nem ad arra, hogy utálják. És, hogy az ágyban mit csinál az maradjon az ágyban.  >.<#
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6447 Dátum: 14 ápr 18, 14:02:01 »

Amúgy én se látom őket nyíltan smárolni. Max olyat láttam, hogy megfogták egymást kezét. Na bumm. Mester, most bölcsen szóltál, kellett ez már. Nevet

Amúgy, sok hetero borzalmasabban viselkedik az utcán, mint a melegek.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 18, 14:04:39 írta Minagi » Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #6448 Dátum: 14 ápr 18, 14:04:47 »

Én sehol sem látom őket és a többségük nem szokott vonulgatni. Ennyi erővel ronda emberek se csókolózzanak az utcán, meg kövérek se, mert az is gusztustalan. Sőt, meddő párok se élhessenek nemi életet, mert az sem a fajfenntartást szolgálja. Nyelvesít

A csók pedig az érzelem kifejezés része. Több, mint szereteté. Ha két különböző ember teszi, normális, hisz egymás iránti vonzalmukat fejezik ki. Azonos neműek! Tehát természetes.

Nem azt mondtam, hogy ne tegyék. Azonos neműek ne. Vagy ha akarják csinálják de... akkor miért vannak felháborodva, hogy undorodnak tőlük? Egy nem normális, nem természetes dologról van szó. Nevet Hisz ők vállalták, akkor ne sírjanak a következmények miatt.

Nem ellenük mondom ezt, hanem értük. Én megértem őket, de ismerem az emberiséget is. Rengetegen elítélik, nem fogják fel, hogy miért ilyenek ezek az emberek.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 18, 14:06:09 írta Ms. Trager » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #6449 Dátum: 14 ápr 18, 14:05:55 »

Én láttam már nem egyet smárolni (fiúkat), és a suliban is minden nap két csaj ezt csinálja. Úgyis mindenki másképp áll hozzájuk. ikszdé
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 428 429 [430] 431 432 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!