24 jún 26, 16:17:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 367 368 [369] 370 371 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1059896 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5520 Dátum: 14 ápr 13, 14:00:19 »

Elég sok dolog történt velem, ráadásul volt olyan is, ami egy amúgy is féltékeny típusú férfi pár számára nem a legkellemesebb érzés, ha a szerelmével történik, nem csoda, hogy féltékeny lett, végül is ezek a dolgok hosszú vizsgálat után se leltek más magyarázatra, csak amiről eddig  is beszéltem (és egyes esetekből még meg is értem, hogy azt vágta le, hogy megcsalom, noha szerintem nem tehetek róla, neki nem kellett volna így hozzáállnia). Kikérdezett mindig, mi történt, mire emlékszem az esetből, nincs-e emlékfoszlányom a kiesett idővel kapcsolatban (gyakori az időkiesés nálam, pedig nem alszom, van hogy nem is az ágyban történik a dolog, hanem csak szimplán, ha ülök némán, és az órán az idő egy pillanat alatt előre ugrik, van hogy fél órát is, pedig meg se moccanok), hogyan, és próbálta elterelni a figyelmem a velem történő dolgokról, de nem sikerült, mert elég intenzíven értek már akkor is, és végül annyira féltékeny lett, hogy elhagyott. Bár úgy érzem, nem akart komolyan elhagyni, mert feltette a kérdést nekem még előtte:
- Vagy engem választasz, vagy őket.
Na most ugye ez egy olyan dolog, ami közül nem választhatok, mert nem én döntök arról, mi történik velem, hazudni pedig nem akartam neki, hisz a párom volt, persze, hogy elmondom. De úgy tűnik ez nem segített semmit a kapcsolaton, még ha ő is erősködött efelől. Pedig még a végleges szakítás előtt többször én próbáltam "kidobni", a viselkedése miatt, de végül mindig megbocsájtottam neki.

Mindemellett, a tapasztalataim hatására talán már párkapcsolatba se szeretnék kezdeni, vagy ha akad fiú, akivel akarok (régebben még megesett, manapság már nem), mikor közelebb kerültünk egymáshoz, meggyulladt bennem a bűntudat. De mindez teljesen ismeretlen forrásból. Ilyenkor szoktak igazán intenzívek lenni az események körülöttem, az átlaghoz képest. Ezek pedig megint elcsavarják a fejem az adott fiútól, ő pedig féltékeny lesz, eltávolodik. Gyakorta így végződik az összes párkapcsolatom.

De nem igazán beszélek ezekről, szinte senkinek. Mármint ami a konkrét eseteket illeti, mert valahogy mégis mélyen érintenek, és félek utólag megbánni, ha valakinek elmondom, ő pedig hülyének néz. És ugye ezek a dolgok aztán a bizalmasaim vállára nehezednek, engem meg folyamatosan emésztenek. Volt egy időszakom, amikor teljesen ki voltam akadva emiatt, és többször próbáltam öngyilkos is lenni, de ezeket a rémtetteimet mindig megelőzték, szintén fura, megmagyarázhatatlan dolgok, és megérzések, látomások.

Utána kezdtem elfogadni, hogy ilyen vagyok. Mindegy, ki fogad el, és ki nem, ezen nem változtat semmi, és bármennyire is próbálnak megalázni, vagy hoznak kellemetlen helyzetbe, esetleg én magam, akkor sem szabad emiatt össze omlanom, mert mindig úgy alakulnak a dolgok, ahogyan alakulniuk kell. És tényleg, minden rossz dologból utólag ráébredtem, tanultam, és jobb is így.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 13, 14:02:39 írta Ms. Trager » Naplózva
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #5521 Dátum: 14 ápr 13, 14:20:53 »

De nem igazán beszélek ezekről, szinte senkinek. Mármint ami a konkrét eseteket illeti, mert valahogy mégis mélyen érintenek, és félek utólag megbánni, ha valakinek elmondom, ő pedig hülyének néz.

Nyugi, mi nem nézünk hülyének, még akkor sem, mikor azt állítod, hogy a földönkívüliek a spanjaid, én pl. felnézek rád, és csak miattad fórumozom többet, hogy olvashassam eme nagyszerű történeteidet.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5522 Dátum: 14 ápr 13, 14:21:19 »

A Duma topicban úgy érzem, én értek legjobban a pokémonhoz és állítom, hogy Raichu egy szar.

Az asszony szerzett pepperoni paprikát, ma pizzát sütünk!
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5523 Dátum: 14 ápr 13, 14:26:14 »

Gman, ha az asszony arról képzelődne, hogy ufók toszogatják, akkor elválnál tőle?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5524 Dátum: 14 ápr 13, 14:27:14 »

Amúgy is Luxray a legjobb elektromos pokémon.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5525 Dátum: 14 ápr 13, 14:27:34 »

Aes, remélem itt vagy, ezt neked küldöm. (A szöveget is olvasd el!)  Ha más is Aes-nek hiszi magát és rákattint, akkor csak 18+ -os emberi lény tegye meg, vagy saját felelősséggel. Én szóltam előre.
http://nerdblog.blog.hu/2014/04/11/40_eves_a_battlestar_galactika_szoke_bombanoje

Áh értem Heni. Majd akad férfi, nem fiú, aki talán megért, de úgy gondolom nincs is rá szükséged, ahogy olvasom.
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5526 Dátum: 14 ápr 13, 14:27:50 »

Nem, ennél jobban csak az izgatna fel, ha nőkről ábrándozna.

Electrive a legmenőbb.
« Utoljára szerkesztve: 14 ápr 13, 14:29:24 írta gman » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5527 Dátum: 14 ápr 13, 14:33:02 »

Aes, remélem itt vagy, ezt neked küldöm. (A szöveget is olvasd el!)  Ha más is Aes-nek hiszi magát és rákattint, akkor csak 18+ -os emberi lény tegye meg, vagy saját felelősséggel. Én szóltam előre.
http://nerdblog.blog.hu/2014/04/11/40_eves_a_battlestar_galactika_szoke_bombanoje

Ez jó cikk volt. Nevet A C&C3-ból is emlékszem rá, és ott Grace Park is szerepelt. Nevet Pont ezt a játékot kezdtem el ma letölteni, mert végig akarom vinni újra.


Hát gman, de akkor ne lepődj meg, ha Vilike később esetleg beszürkül vagy elzöldül. ikszdé Lehet nem is te vagy az apja, hanem egy marslakó?

Naplózva
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #5528 Dátum: 14 ápr 13, 14:33:51 »

De nem igazán beszélek ezekről, szinte senkinek. Mármint ami a konkrét eseteket illeti, mert valahogy mégis mélyen érintenek, és félek utólag megbánni, ha valakinek elmondom, ő pedig hülyének néz.

Nyugi, mi nem nézünk hülyének, még akkor sem, mikor azt állítod, hogy a földönkívüliek a spanjaid, én pl. felnézek rád, és csak miattad fórumozom többet, hogy olvashassam eme nagyszerű történeteidet.

Akadtak páran, itt is, akik edzettek arra, hogy szemet hunyjak a sértések felett. Sajnos nem reagálok rájuk jól, vagy is... úgy igazán nem zavar, viszont néha akkor is megírom a hülye válaszokat a sértésekre, amikor nem is kellene. Csak ugye ha kitalált dolgokról lenne szó, még érthető is lenne, hogy nem érdekel, ha bántanak emiatt. Csakhogy ez más, és sok esetben nagyon is ébren voltam. Csak ugye a néhai primitív megnyilvánulásaim... komolytalanná tesznek olykor. De örülök, ha így látod, és engem is.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5529 Dátum: 14 ápr 13, 14:34:33 »

Luxray nagyon király, de ha bármilyen pokémon közül lehetne választani, akkor nekem Xerneas kéne.  Pirul
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5530 Dátum: 14 ápr 13, 14:39:05 »

Azt hittem Sawsbuck.

Örülök, hogy tetszett Aes. Nevet
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5531 Dátum: 14 ápr 13, 14:42:51 »

Ilyenkor olyan kínosan érzem magam, hogy nekem erről az egész pokémon témáról lövésem sincs. Csak azt tudom, hogy van a Pikachu, és az egy pokémon, aztán ennyiben ki is merül a tudásom. Ja meg van valami baseball sapkás csaj. ikszdé
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5532 Dátum: 14 ápr 13, 14:47:26 »

Az én kedvencem Enkei.

Electrive gagyi, már Electabuzz is gagyi volt. Lassú és az alakja is unalmas.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #5533 Dátum: 14 ápr 13, 14:50:47 »

Mind közül a legmenőbb mindenképp Lucario. Harcos/acél, a két kedvenc típusom kombója.  Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5534 Dátum: 14 ápr 13, 14:55:23 »

Ilyenkor olyan kínosan érzem magam, hogy nekem erről az egész pokémon témáról lövésem sincs.
Ne érezd magad kínosan, én se vágom őket nagyon. Néha németül néztem meg mikor adták a tv-ben kiskoromban. Viszont sose vettem rá magam, hogy megnézzem, annyira nem fogott meg.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 367 368 [369] 370 371 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!