24 szep 27, 21:55:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1168561 alkalommal)
0 Felhasználó és 137 vendég van a témában
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3525 Dátum: 14 márc 28, 19:04:34 »

Tulajdonképp Sabaku nem igazán érdekel, hogy ki mit csinál, vagy mit mond. Mivel abszolút de fingom nincs arról, hogy mi van, meg arról se, hogy mivé alakulgatsz át havi ciklusonként. De biztos. Én még mindig a transzi profilképednél vagyok leragadva.

Ja meg most valami ánusz tetoválást láttam a neten, és az is... pf... inkább a szemgolyómat tetováltatnám már akkor. Szebb.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 28, 19:09:25 írta Ms. Trager » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3526 Dátum: 14 márc 28, 19:10:30 »

Szebb? Mikor valaki a szemgolyóját tetováltatja? Remélem nem mondtad komolyan.  Johhny Depi

Najó Sabaku, ez is illik hozzád, vagy ilyen cuki is. Nevet (De szeretem ezt a képet is, egyszer majdnem aláírásom lett.)
http://s10.postimg.org/6b3sitqft/tiger.jpg
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 28, 19:11:05 írta Minagi » Naplózva


-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #3527 Dátum: 14 márc 28, 19:13:21 »

Mini annak a (Szóvivő-rendőr,talán Gondolkozik)nőnek az anime változatos képei 1-2 nagyon jól sikerült
Kedvenc (Annie Poklonskaya) Nevet

Nem rossz indulatból mondom (elnézést a Natalia-fanoktól),de szerintem már egy kicsit túlhypeolt az egész smirksweat
Naplózva

Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3528 Dátum: 14 márc 28, 19:14:15 »

Nekem tetszik. Bár attól függ, milyen színű... az inhártya például szebben mutatna feketén. Egyébként meg ízlések és pofonok.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3529 Dátum: 14 márc 28, 19:14:50 »

Ha nem egy hsz-ben furázatad volna le transzi profilképem és ismerted volna be hogy ánusztetkóra keresgéltél neten, akkor lehet hatásosabb lett volna a dolog. A cikusomról nem is beszélve ikszdé God, I had to eat chocholate.

Nagyon cuki, lementettem, majd kiteszem, de... ez azt jeleneti máris vissza akarsz zárni a palackba?  Sír
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3530 Dátum: 14 márc 28, 19:16:36 »

Mit kell keresgélni hülyeségeket, amikor a Facebookon az ismerőseim által be lájkolt dolgokat látom? Sajnálom Saba de ez besült. Inkább keresek rá necrorománcra mint ilyenre. *és végül is az még aranyos is*

Ja, egyébként az "ciklus" helyesen. Gondoltam szólok.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 28, 19:18:05 írta Ms. Trager » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3531 Dátum: 14 márc 28, 19:17:55 »

Semmiképpen sem, csak gondoltam te értékelni fogod ezt a képet. Pirul Még vadássz egy kicsit.Nevet

Heni, persze tudom, hogy ízlések és pofonok, de attól még, jó megismerni egy másik ember álláspontját.
Naplózva


Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3532 Dátum: 14 márc 28, 19:19:43 »

Az mondjuk igaz, nem voltam túl egyértelmű. De tőlem az elméletileg "beteg" dolgok kitelnek.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3533 Dátum: 14 márc 28, 19:22:44 »

Az a baj hogy Aes nem tud rámszólni az indokolatlan anglicizmus miatt, mert épp End of Time-ozik, és mikor(ha) ma majd visszajön kisírt szemekkel vaszeg jobb dolga is lesz ennél...

Nem, ma este mást nézek. Úgy döntöttem End of Time előtt tartok egy nap DW szünetet. Rá akarok készülni, egy kicsit emészteni még az eddigieket.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3534 Dátum: 14 márc 28, 19:28:24 »

Rettegj is. Amúgy jó taktika, lehet nekem is pont így jött ki anno amúgy Nevet Talán a Waters of Marssal csúszott egybe csak, ahhoz meg illik még, szóval... De arra vigyázz csak hogy 5. évad előtt legalább egy éjszaka alvásnyi szünetet hagyj.

Szólj rám, ha nem jól értelmeztem, de ezek szerint egy facebookos ismerősöd belájkolt egy ánusztettós valamit, és te... rákattintottál ahelyett hogy örökre letörölted volna az az embert? xD

Mikor az a beszélgető felek egymás elgépeléseibe kezdenek el belekötni az mindig mutatja, mikor kell a párbeszédnek véget vetni.

Mini, ez a kép amúgy gyönyörű, alig várom hogy a mostanit megunjam Pirul Még ha ez furán is hangzik, de tényleg csodaszép, sőt, lementeni is 'mese' néven mentettem mappámba Nevet Ja, és rádruházom a palackbazárás jogát, amint úgy érzed a fórumnak elég ennyi régi Sabaku, visszatranszformálódom ··
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ms. Trager
Vendég
« Válasz #3535 Dátum: 14 márc 28, 19:29:41 »

Ja, kíváncsi voltam, milyen állatságokra képesek. Vannak itt sokkal brutálisabb dolgok, csak az már az állatok életére megy, és hej... ilyenkor tanulja meg az ember visszafogni magát. Ja, hát ocsmány egy faj ez az ember. De néha van mit szeretni bennük. Néha...

Elgépeléseddel kapcsolatban: Az szúrta a szemem, már csak azért is, mert eleinte még én is azt hittem, hogy én gépeltem el valamit, azért írod helytelenül szándékosan. Ezért mondtam, amúgy meg nem érdekelt volna, ha nem az általam leírt dolgot gépeled el.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 28, 19:33:54 írta Ms. Trager » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3536 Dátum: 14 márc 28, 19:30:16 »

Rettegek hát. Utána biztos lesz szünet, mert egy könyvet akarok kiolvasni, addig nincs DW. Szerintem így lesz a legjobb.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3537 Dátum: 14 márc 28, 19:34:15 »

Az ilyen előre rémítgetésekkel/híresztelésekkel általában az a baj, hogy nagyon megnöveli elvárást és ember csalódni fog, mint ahogy én is tettem a Dark Knight-al, és többek közt ezért se merem megnézni Harcosok Klubját, de ez esetben... nem tudom elképzelni hogy végignézed és azt mondod hogy rosszabbra számítottam Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3538 Dátum: 14 márc 28, 19:35:36 »

Dark Knight-nál nekem nem volt vele gond. De tudom mire gondolsz egyébként. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 28, 19:38:47 írta Aes Sedai » Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3539 Dátum: 14 márc 28, 19:37:55 »

Mini, ez a kép amúgy gyönyörű, alig várom hogy a mostanit megunjam Pirul Még ha ez furán is hangzik, de tényleg csodaszép, sőt, lementeni is 'mese' néven mentettem mappámba Nevet Ja, és rádruházom a palackbazárás jogát, amint úgy érzed a fórumnak elég ennyi régi Sabaku, visszatranszformálódom ··
Akkor nem rakom ki, szívesen látom majd nálad. Nevet Én anno Tiger néven mentettem le. Az a gond, hogy annyira tetszik ez a képed és aláírásod, hogy nem akarom, hogy leváltsad ma még. ikszdé (Bár természetesen, ez a te döntésed.) Na meg belőled sose elég.  Be van tépve

A Harcosok klubját meg úgy nézd meg, hogy kikapcsolod az agyad és élvezed. Nem kell törődnöd azzal, hogy mit mondtak rá, élvezni kell.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 28, 19:40:22 írta Minagi » Naplózva


Oldalak: 1 ... 234 235 [236] 237 238 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!