24 jún 26, 21:31:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1060634 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2280 Dátum: 14 márc 08, 13:08:34 »

Köszönjük szépen fiúk. ^^
Engem ma nővérem barátja keltett fel a kezében egy tábla csokival, majd közölte, hogy férfinap is lesz majd úgyhogy készüljek... ikszdé Aztán apu hozott be egy tulipánt. Mennyi lovagias férfival vagyok körülvéve borzasztó. :/ Nevet

Macskákkal meg inkább nem nagyon közösködök, nem bántom őket meg semmi, de a volt "barátom" lakótársának macskája 2-szer is megharapott, biztos látta rajtam, hogy nem rajongok érte, úgyhogy szerinte megérdemeltem. :'D Viszont a szomszéd egyik macsekja mindig felmászik az ablakomba, ő egész jó fej, bár a kutyám nem igazán tolerálja, ahogy kiejtem a cica szót szerencsétlen vérszemet kap.
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 08, 13:16:11 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2281 Dátum: 14 márc 08, 13:09:14 »

Vegyetek kisbabát, az menőbb, mint a kutya meg a macska és hasznosabb is, mert eltart öregkorotokra.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2282 Dátum: 14 márc 08, 13:12:04 »

Biztos vagy benne, gman? Nevet Az esetek többségében nem.
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #2283 Dátum: 14 márc 08, 13:16:08 »


Macskákkal meg inkább nem nagyon közösködök, nem bántom őket meg semmi, de volt "barátom" lakótársának a macskája 2-szer is megharapott, biztos látta rajtam, hogy nem rajongok érte, úgyhogy szerinte megérdemeltem. :'D

Erről akaratlanul is a THG jut eszembe  Nevet Lehet mert nem rég néztem meg újra, barátnőmmel. ><

Nikuccia: Én azért jobb szeretem azokat az állatokat, akikre ha már költök mellettem is marad. Durci
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2284 Dátum: 14 márc 08, 13:23:24 »

Biztos vagy benne, gman? Nevet Az esetek többségében nem.
Fiatal korában kell elkezdeni mondogatni neki, hogy beleégjen a tudatába és nem lesz gond.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2285 Dátum: 14 márc 08, 13:31:32 »

Hakuu akkor vegyél egy komodói sárkánygyíkot, azt még el is tudod vinni sétálni, sőt jó esetben fel is tudsz ülni a hátára, csak szerezz egy szájkosarat hozzá nehogy megharapjon.

Amúgy abban egyetértek, hogy nem mindegyik gyerek tartja majd el a szüleit, mondjuk ez nyilvánvalóan több dologtól is függ, nem csak attól, hogy hogyan neveled.  
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 08, 13:35:30 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #2286 Dátum: 14 márc 08, 13:35:38 »

De az nem szőrös Szomorú

Én a cuki puha szőröseket szeretem,  nem az ilyen pikkelyes félelmetes dolgokat.  Neeem

A bogaraktól frászt kapok még ha egy hangya is, de a hüllők na azoktól is félek, ráadásul minden nap úgy kelni, hogy ott néz. :O
(Nővéremnek volt madárpókja, minden nap le akartam fújni rovarirtóval végül odaadta másnak.)
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2287 Dátum: 14 márc 08, 13:54:48 »

Vegyél hát lajhárt! Az aranyos, szőrös és ragaszkodó (rádcsimpaszkodik és ottmarad).
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #2288 Dátum: 14 márc 08, 14:05:06 »

A lajhárokról mindig ez jut eszembe.

Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2289 Dátum: 14 márc 08, 14:20:24 »

De az nem szőrös Szomorú

Remélem tudod, hogy ezen jót nevettem. Varrj neki olyan anyagból bundát amilyet néztünk neked a pulcsihoz, probléma megoldva.

Amúgy madárpók... nagy szívfájdalmam, hogy nem tarthatok. Bár nekem maradnak a nyulak meg majd egyszer egy páva. Feltéve, ha lesz akkora kertem a kis hegyvidéki vityillómban. (Szép álmok... :"D)
Lajhár helyett meg inkább a koala. Az még aranyos is, főleg ha simized és rázza a fülecskéit. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 08, 14:21:51 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #2290 Dátum: 14 márc 08, 15:46:03 »

Az az anyag drága, nem fogok kis gekkokra költeni annyit xd
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2291 Dátum: 14 márc 08, 16:01:56 »

Die Russen sind schon im Spájz!

Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2292 Dátum: 14 márc 08, 16:28:56 »

Nikuccia: Én azért jobb szeretem azokat az állatokat, akikre ha már költök mellettem is marad. Durci
Akkor maradj a nőstényeknél, náluk ritkábban jön elő a párzási ösztön és hogy ismerkedjenek. Nevet
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2293 Dátum: 14 márc 08, 16:33:21 »

Ez a kép... "rémisztő." o.O Bár őszintén szólva valamennyire vicces is,remélem azért a fincsi befőttet nem foglalják el.

Hakuu akkor maradj a nyuszkónál, puha is, szőrös is, meleg is, ebből viszont a nőstény a vadállat, de ezt már privátban megbeszéltük. :") Ja, meg amúgy harapnak, bár gondolom ezt tudod.  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 14 márc 08, 16:44:18 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2294 Dátum: 14 márc 08, 16:50:38 »

de hiszen mindenki tudja mire utal vissza a kép
Naplózva
Oldalak: 1 ... 151 152 [153] 154 155 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!