24 szep 28, 00:19:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 928 929 [930] 931 932 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1169875 alkalommal)
0 Felhasználó és 57 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13935 Dátum: 14 jún 29, 16:10:33 »

Régen Deathyvel egy egész éjszakán át szegény ipirikét szívattuk, másnap egy hétre kitiltottak minket. Volt, hogy annyit írtam dumába, hogy "én mindig szoktam köszönni", és a túl rövid és tartalmatlan hozzászólás miatt figyelmeztetést kaptam. Volt, hogy nem tartottuk be az egyperces szabályt, szintén figyelmeztetés és tiltás volt a vége.

Azokat az időket milyennek neveznéd, Gdat? Nehogy már most, Aest Kádározzátok meg adolfkáztok, amikor mindenki beláthatja, hogy mindig nagyon engedékeny volt. Ezerszer kitilthatta volna az unalmas triót az oldalakon keresztüli offolás miatt, tilthatta volna a gmant a tartalmatlan és felesleges hozzászólásai miatt, kitilthatta volna Lewet Ayumi folyamatos sértegetése miatt, ugyanezért én is ezer figyelmeztethetést kaphattam volna, de syzyt is százszor lehetett volna tiltani. És komolyan, ezek után panaszkodtok? Hát, vicces. Nevet Egyértelműen Aes lazasága vezetett oda, hogy kialakult itt egy közösség, és nem olyan formális és feszült a hangulat, mint régen volt, de akkor legalább erre tekintettel kéne lenni, és nem pár törölt hozzászólás miatt panaszkodni. Ennyire hiányzik a hsz-számlálóból az a pár hozzászólás?

Persze tudom, szimplán játszani kell a nagy szabadságharcost.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 29, 16:24:04 írta Saphira » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #13936 Dátum: 14 jún 29, 16:11:21 »

Az én vesémről és kapcsolódó részeiről sokat beszéltek hasonlókat a fejem felett az orvosok. xD Szerencsére úgy tűnik, értettek hozzá. Nevet (Amúgy múltkor hallottam egy öreg bácsit, aki védelmébe vette az orvosokat a szokásos szövegeket nyomató mamákkal szemben. xD)



Persze. Ebből a szempontból nyilván igaz. De szabályok gondolom azért vannak, hogy normálisan lehessen fórumozni és ne Adolfkák lepjék el a fórumot. De amikor csak azokat sújtja az intézkedés akik használják a duma topicot az már nem a közösségért van. Azzal én is egyetértek, hogy amit Ayumi kapott az indokolatlan és sok volt. De más durva dolog nem történt. De ilyenkor merül fel a kérdés, hogy a szabályzat van a fórumozókért vagy a fórumozók a szabályzatért? Mi azért nem beszámíthatatlan Adolfkák vagyunk. Illetve olyan dolgok is törlésre kerültek, elvileg aminek semmi köze még az előbb említettekhez is, de ennek annyira nem néztem utána. Gman, meg Syzy írt ilyesmit.

Gdat! Az a baj, hogy nem érted még mindig. Én tökre egyetértek veled. Ebben a szellemben moderáltam évekig. Csak hát elkezdtek páran visszaélni ezzel. Teljesen jól működött ez a dolog, mert mindenki tudta nagyjából, hol vannak a határok a másik ember támadásában. Csak aztán szépen lassan elk*rvult ez az egész. Mert egy dolog mondjuk beszólni valakinek, ha a fórumra f*szságokat írt. De egészen más a teljes - fórumon kívüli - életére vonatkozóan is szidni, meg megállapításokat tenni, annak ellenére, hogy nyilvánvalóan ehhez nincs elég információ. (Sok esetben semmit se tudsz róla azon kívül, amit itt látsz). Én egyébként inkább kedveltem az "odamondogatós" embereket, mert az őszinteséget értékelem. De azért van egy szint, ami már nem őszintesége, hanem utálkozás, adott esetben azzal a céllal, hogy valaki el legyen üldözve innen. Vagy egyszerűen "viccesnek" gondolja, hogy mások (magán)életében nyilvános fórumon vájkál. Egyszerűen olyan helyzet adódott, hogy egy működő szisztéma elromlott, és ezt utólag megjavítani nagyon nehéz lesz már. A történelemből amúgy erre számtalan példát lehetne hozni.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13937 Dátum: 14 jún 29, 16:14:31 »

Mikor engedtem meg én itt bárkinek, hogy megemlítsen engem a hozzászólásaiban úgy, hogy azok nem nekem szólnak? Nem emlékszem ilyen esetre.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #13938 Dátum: 14 jún 29, 16:20:17 »

De amikor csak azokat sújtja az intézkedés akik használják a duma topicot
Ezt nem teljesen értem. Nyilván, hogyha itt kell intézkedni akkor az ittenieket sújtja az ítélet, ha a Naruto manga témában, akkor meg az ottaniakat.

Félreértés! A szabályzat nem a fórumozóért van, ha így lenne akkor folyamatosan változtatni kellene a fórumozói igények alapján, hogy éppen a fórumozóknak, hogy "jó".
A szabályzat a rendért van, ami pedig relatív és visszajutunk a moderátor döntésének egyéni elbírálásához.

Mi azért nem beszámíthatatlan Adolfkák vagyunk.
Ha ilyen van, akkor egyszerűbb ha küldtök egy pü-t Aesnek, hogy "törölve lett a hozzászólásom, szeretném megkérdezni milyen hibát vétettem, hogy legközelebb ne forduljon elő". És nyilván Aes válaszolni fog, hogy "igen, ez és ez a hiba",vagy pedig leírja, hogy "bocs, véletlen töröltem, fáradt voltam, stb".
Éppen ezért lepődtem meg én is ezen a kisebb lázadáson; hisz míg Adolfka öntudatlanul szegült ellen, itt mégis szándékos lázadozásról volt szó, amikor lehet 1-2 normális hangvételű pü megoldotta volna a dolgot.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13939 Dátum: 14 jún 29, 16:30:00 »

...vese...
Ez gondolom az alapok alapja, ha még én is megértem. Persze a latin kifejezéseket 2 perc múlva elfelejtem, de a dolog mechanikája nem tűnik olyan nehéznek.
Gdat-ért mindjárt jön a nagy fekete autó, mi meg eladósodunk pár évtizedre Nevet (de legalább kapunk szakszervezeti üdülést és Trabantot).
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #13940 Dátum: 14 jún 29, 16:34:08 »

Hát, nem nevezném az alapok alapjának. Inkább egy történelmi érdekesség volt, hogy ahelyett, hogy gondolkodtak volna, inkább a betegeket kínozták. Nevet De a vese működéséhez és élettanához nem sok köze van.
Naplózva

MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #13941 Dátum: 14 jún 29, 16:51:08 »

Idézet
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló.

Abból kell kiindulni, hogy Gdat kém, áruló, rendőrspicli.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #13942 Dátum: 14 jún 29, 16:56:44 »

Tényleg elég gáz volt már, hogy az utóbbi időben mindenki bunkózott, szemétkedett a másikkal.

Megmondom őszintén engem is nagyon zavart már a dolog.

Egy-két embernek magába kéne szállnia, mert olyan hangnemben beszél a másikkal, hogy az valami elképesztő.

Mondjuk hiányozna Lew + Gdat.  Szomorú

 Pirul <3
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 29, 16:57:33 írta Lew » Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13943 Dátum: 14 jún 29, 17:12:53 »

Lew szerintem topicot tévesztettél, ez nem a Viccek.
Abból kell kiindulni, hogy Gdat kém, áruló, rendőrspicli.
Én ideológiailag nem vagyok elég képzett.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #13944 Dátum: 14 jún 29, 17:21:21 »

"A duma bojkottja? Szerintem az, hogy mindenki fogja be a pofáját."  Nevet
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13945 Dátum: 14 jún 29, 18:19:16 »

A Bestia lerázza láncait és ráveti magát a halandók világára. Testet öltött démonok lepik el a Földet és lekaszabolnak mindenkit az ítélet napján. Ez egybeesik azzal a nappal, amikor egy messzi rendszerből érkezett igen fejlett faj bolygónkra érkezik, hogy eltakarítsa a zavaró életet róla és kitermelje erőforrásait.
Démonok vs. idegenek. Ki győzne?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #13946 Dátum: 14 jún 29, 18:34:54 »

Gondolom a démonok immunisak a betegségekre, az idegenektől Ugyanezt nem feltételezem. Amúgy végül mind elpusztul, szóval csak a Föld nyer.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13947 Dátum: 14 jún 29, 18:35:34 »

Információ hiányában nem lehet eldönteni. Nem tudjuk milyen pontosan a technológiájuk az idegeneknek.
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #13948 Dátum: 14 jún 29, 18:46:59 »

Mondjuk, hogy a Függetlenség napja idegenei, Világok harcás tripodokkal.
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #13949 Dátum: 14 jún 29, 19:03:49 »

http://9gag.com/gag/aBKAAPx

Néhányat még értettem is belőle. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 928 929 [930] 931 932 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!