24 szep 29, 00:29:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 756 757 [758] 759 760 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1172057 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #11355 Dátum: 14 jún 07, 15:46:55 »

Saphi ellenezte a macskás témákat, nem én. ikszdé Ne keverjetek mindig minket. Én 2es voltam bioszból.  Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11356 Dátum: 14 jún 07, 15:53:03 »

Néha neked is tököd ki volt a tèmától. Nevet
Naplózva


Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #11357 Dátum: 14 jún 07, 15:55:21 »

Mekkora flame war-t, és f@szméregetést indítanék el azzal, ha azt mondanám, hogy hogy a fenébe lehet valaki kettes bioszból?  Faceg 

De nem, nem teszem, hiszen Lew is még mindig bent van az egyetemen, szóval nem a jegy/pontszám számít. :3
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11358 Dátum: 14 jún 07, 16:01:35 »

Én szerettem a bioszt, a barátnôm akit felmentettek matekból, érettségin matek helyett a bioszt választotta. Átment, de matekból is sikerült volna neki talán ennyi pontszámmal. Nevet
Syzygy, peace and love! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 07, 16:02:47 írta Minagi » Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11359 Dátum: 14 jún 07, 16:02:49 »

Hát na nem mindenkinek lehetett olyan biosztanára, hogy még egyes emelt bioszosok is beültek pluszba közép bioszra is, hogy "plusz tudást szerezzenek". ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11360 Dátum: 14 jún 07, 16:04:16 »

Én mindenből ötös voltam gimiben.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #11361 Dátum: 14 jún 07, 16:05:47 »

Az én biosztanárom olyan volt, mint aki valami tudatmódosító hatása alatt áll. És mivel csak 1 évig volt bioszom kilencedikben, furcsa volt az az egy év, de élveztük. ikszdé (Kivéve amikor 2 lány összeverekedett az órán nála. Az annyira már nem volt poénos.)

És miért adják le 983642659szer a Sissit a tv-ben és miért nézem meg mindig? Nem értem.  Neeem
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 07, 16:07:35 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #11362 Dátum: 14 jún 07, 16:06:25 »

Tudjuk-tudjuk, még kínos kis emlékérmet is kaptál. Ügyürü-bügyürü! Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11363 Dátum: 14 jún 07, 16:09:45 »

Hogy fázhat meg úgy az ember, hogy csak az egyik oldalt fáj a mandulája, az orrlyuka és halántéka?

A Sissi jó, de Verám akár eljöhetsz belem főzdefesztre és utána itt alhatsz, ma barátom magamra hagyott és én ma is kiakarok menni, még egy bulit is lemondtam e-miatt (meg mert nyuszi voltam kicsit elmenni). Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #11364 Dátum: 14 jún 07, 16:14:39 »

Miért voltál nyuszi elmenni?
Naplózva


Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #11365 Dátum: 14 jún 07, 16:14:58 »

Hm Noé ez egy jó ötlet. Van belépő vagy valami? Írjál face-n és megbeszéljük. :3 Úgyse sikerült telefont vennem, meg kellett rendelni és szerdán kapom meg.  Sír
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 07, 16:17:24 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #11366 Dátum: 14 jún 07, 16:19:00 »

Hogy lehet napokat kibírni telefon nélkül? Ohh My God
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #11367 Dátum: 14 jún 07, 16:23:09 »

Mini:
Mert a lányok akikkel jó lett volna menni nem mentek, és nem biztos, de úgy tűnt én lettem volna az egyetlen lány, meg akkor még úgy barátom nem utazik el sunyi módon a haverjaival így kijön velem ma, délután meg tudok tanulni is.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #11368 Dátum: 14 jún 07, 16:28:58 »

gman, van telefonom csak kezdi felmondani 3 év kapcsolat után a szolgálatot, mondjuk nem is baj mert rossz emkékeim fűződnek hozzá. Hehe

Sebaj Noé, majd este jól elszórakozunk.  Pojén
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #11369 Dátum: 14 jún 07, 16:29:44 »

Aes te mitóa voltál kettes bioszból? Emlékeztem szerint 4-5-ös voltál.  Nevet Én voltam kettes, amikor biokémiát is vettünk 11.-ben.


Csigákat imádom, olyan aranyosak. Mindig mentem is őket. Ha az úton vannak bedobom a bokorba őket. :3 A pókokat viszont gyűlölöm.  Lehánylak
Naplózva


Oldalak: 1 ... 756 757 [758] 759 760 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!