24 szep 27, 22:38:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma topic 11  (Megtekintve 1169001 alkalommal)
0 Felhasználó és 93 vendég van a témában
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #1035 Dátum: 14 feb 24, 20:32:34 »

Vele osztottam meg először ezt a csodás bölcsességet fb-n  ikszdé
Ah az túl keserű  Hmm? Amúgy a múltkor is aranyászokat ittál   Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 24, 20:33:31 írta Hakuu » Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1036 Dátum: 14 feb 24, 20:33:20 »

Sziasztok jelen levők Mosolyog Kivel mi van a nagyvilágban?

Szia ! Képzeld a minap én Syzygy és Gdat elmentünk edzeni, de lesérültünk és azóta valahogy nem megy úgy az edzés :S
Naplózva


Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #1037 Dátum: 14 feb 24, 20:34:36 »

Az olyanokat hogy vodka még lehúzom ittasan, de pl a gyomorkeserű már nem csúszik le.
Egyszer beleöntöttem az unikumot kólába de az még úgy is sz*r.  Lehánylak
A sört se iszom, meg nem innám, mondjuk egyszer ittam sört jó régen de akkor is már eléggé k.o. voltam más piáktól, szóval mindegy volt hogy mit iszok.  Nyelvesít
A száraz bor/pezsgőtől meg olyan érzésem van mintha összeaszalódna az egsz torkom és mintha elvenné előlem a levegőt.  >.<#
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1038 Dátum: 14 feb 24, 20:38:41 »

Sziasztok jelen levők Mosolyog Kivel mi van a nagyvilágban?

Szia ! Képzeld a minap én Syzygy és Gdat elmentünk edzeni, de lesérültünk és azóta valahogy nem megy úgy az edzés :S

Ejnye már megint. Szomorú
Mindig ez a sok sérülés, már nem is értem, hogy jut időtök edzeni.

Én amondó vagyok, hogy pl. egy jó bor, vagy bármilyen szeszes ital nem édesség, tehát nem az teszi őket jóvá, hogy édesek. Valami attól, hogy száraz lehet ízletes, lassan kell inni, kiélvezni az ízeket.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1039 Dátum: 14 feb 24, 20:40:53 »

Amúgy Ayumival értek egyet én is nagyon édes párti vagyok. Kivéve ha sörről van szó. Bár ott is az aranyászok a jó ami kevésbé keserű!

Csepelen van egy kocsma: Rizmájer. A saját rézműves söreit árulja. Van egy olyan sörük, hogy "Konyakos Meggy".
Érdemes megkostolni. Picit drága, de egy budapesti romkocsmához képest jóval olcsóbb. Nevet
Édes és mégis rendes serital, vagy van 4,5-5%-os Mosolyog
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1040 Dátum: 14 feb 24, 20:42:02 »

Igen Kroni,jól láttad,nekem mutatta először eme zseniális bölcsességet,amire én ezzel válaszoltam: Akármilyen rossz is a kölyök, adókedvezménynek megteszi! Látszik,hogy mind a ketten tanulunk és inkább ilyenekkel foglaljuk le magunkat... Heinekentől meg már rosszul vagyok,rájöttem,hogy a búzasör sokkal jobb. Csak drága.

Borból majdnem mindegyik finom. Főleg a cserszegi fűszeres. ikszdé (És én ezt képes voltam leírni... o.O)

Haku az a hely nagyon király. *-* Még amikor "ott laktam" voltunk lent és tényleg jó a sörük. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 24, 20:45:17 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1041 Dátum: 14 feb 24, 20:43:42 »

Te vagy a perverz Heni2, amiért rosszra gondoltál.
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1042 Dátum: 14 feb 24, 20:45:15 »

Veráh: Egyszer úgy szeretnék a Riziben összefutni Adáékkal, de mindig elkerüljük egymást. Nevet
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1043 Dátum: 14 feb 24, 20:45:24 »

Kroncsi
Na látjátok ez a testvéri szeretet!
És mások kínzása Kroncsi!  Johhny Depi

UH Noé egyet értek, én is jobban csípem a száraz - fél száraz borokat. Ha édeset kívánok alkoholból, akkor valami likőr, de borból nem szeretem az édeset.
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1044 Dátum: 14 feb 24, 20:46:10 »

A Rizmajernek általában jó sörei vannak, mondjuk eddig a legfinomabb meggyes sör amit ittam az a Medgyesbodzási Meggyes, igaz, hogy még a Rizmajer meggyeséből nem ittam, de gondolom, akkor ők is meggyel erjesztenek, mint a meggyesiek. Most nem vagyok hajlandó utánanézni, mert akkor már akár annyi erővel szakdogázhatnék is, de ma még nem akarok, most pótoltam be 2 előadásanyagot.


Mini tudtam, hogy okkal van meg köztünk a szikra. ikszdé


Nah ha már sörök is szóba kerültek: alig várom a főzdefesztet *-*
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 24, 20:47:50 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1045 Dátum: 14 feb 24, 20:47:44 »

Videót akarunk látni ezen szikra begyulladásáról!
Naplózva
Chakna
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 124


Otakugirl


« Válasz #1046 Dátum: 14 feb 24, 20:49:07 »

edzés közbe lesérülni... ccc kezdő hiba Nevet
Naplózva

"Nem is tudtad? Ha valaki megjelenik az álmaidban, az azt jelenti, hogy az illető annyira vágyik arra, hogy veled legyen, hogy kilép a testéből és egyenesen a te álmodba repül."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #1047 Dátum: 14 feb 24, 20:49:43 »

Haku erre van egy nagyon jó megoldás: Ráírsz Adára,hogy ugyan mikor vagytok ott,fussunk már össze. Nevet

Minagi, Kroncsi ettől a névtől ő soha nem fog szabadulni, én is amíg ismerem tuti ezt fogom használni.  Hümm-hümm

Rizmajernek én a mézes-narancsos gyömbérsörét szeretem nagyon, bár a meggyes is biztos finom, egyszer ki kéne próbálni.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #1048 Dátum: 14 feb 24, 20:50:34 »

Vele osztottam meg először ezt a csodás bölcsességet fb-n  ikszdé
Ah az túl keserű  Hmm? Amúgy a múltkor is aranyászokat ittál   Gondolkozik

Melyik múltkorra gondolsz? Mert én biza heinekent ittam, mikor te voltál nálam, akkor heinekent vettem magamnak, mindenki másnak meg ászokat xD de valóban végül az ászokból is ittam, picit mohó tudok lenni :Đ meg am a másik kedvencem az ászok xD..

Azt hogy csináltam, h 110 e. ft fizuból még megvan 90? most vettem észre, itt valami nem jólvan xD

U.I.: Utálom a száraz bort félszárazból van a legjobb vbk az édes pedig a tökéletes fröccs!
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 24, 20:52:11 írta kronosz7 » Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1049 Dátum: 14 feb 24, 20:52:00 »

Morita szerintem a héten már Pesten lesz, ha gondoljátok összeröffenhetnénk egyet Rizmájerezni. Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 68 69 [70] 71 72 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!