24 máj 01, 21:32:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Spirit - The Way of The Ninja  (Megtekintve 2847 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Illusi0nist
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Dátum: 14 jan 04, 12:39:18 »

Sziasztok ,

Amikor megláttam az oldalon hogy open beta van ennél a játéknál azonnal elkezdtem vele játszani , de sajnos , már nincs annyi idő foglalkozni vele , ezért ajánlom fel , hogy szívesen átadom  a karakterek , a csekély összegért ( kb. 3000 forintra gondoltam ) . Lehet soknak tűnik ez a kis összeg , de a karakteren 30 $ -nál több van( 7-8 ezer forint ) , vettem hozzá VIP -et is amivel kicsit megkönnyítettem a játékot .

A karakterről amit érdemes tudni :

Szint : 60
Arénában : 11-14 hely között ugrálok , néha becsúszok 7.-8. helyre is .
Jelenleg 10. vagyok a szerveren , de 1-2 nap alatt , akinek van ideje foglalkozni vele , akár 8. is lehet.
Elég erős csapatom is van : A minus +9 Naruto // Shikamaru +4 és az alakpkarakter genjutsuval ( jelenleg Sasuke alakban [ Transform : szint 26]

Van minden karakterek ruha és fegyver , minden megvan hozzájuk.
Akit esetleg érdekelne , az kérem írjon itt és felveszem vele a kapcsolatot ( akár skype nevet is adhat és onnan fogom keresni )
Szívesen segítek mindenben amit nem ért  , nem tud .

Üdvözlettel :
Illusi0nist
Naplózva
DeLuXe668
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #1 Dátum: 14 jan 04, 13:11:36 »

Azt remélem tudod hogy ez csak olcsó pénzéhes koppintás az eredeti Ultimate narutoról (naruto.games.la). Semmi különbség nincs köztük csak azért csinálják hogy a pénzt vegyék le és ellopják az eredetiről a dolgokat.
Szintén ez a két oldal is 100%-ban ugyanaz mint a games.la oldal másik naruto játéka. ninja.prodigy.co.id és ninjaindo.prodigy.co.id
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 04, 13:13:42 írta DeLuXe668 » Naplózva
Illusi0nist
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #2 Dátum: 14 jan 04, 17:02:11 »

Igen tudom , ezért is nem költöttem tovább pénzt rá , de ha esetleg érdekel valakit egy account , akkor itt van ez  Mosolyog
Naplózva
viperccobra
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #3 Dátum: 14 ápr 18, 22:11:22 »

Szia!

Ha nekem tudnál segíteni azt megköszönném. lv57 genjutsu karakterem van, 60872 battlepoint, jonin fang rang, a csapatom én, hinata, haku, anko, shizune. 2 tails beast lv 8-am van. páncélból nekem mindegyik spring 40-es szinten, a csizma 16-os szintű. képességeim: strategy attack 6775, damage rate 119%, hp 19265, physical def 4210, strategy def 4686, speed 5832. a refine-t nem tudom melyik jó a felszerelésekre. Arénaba 29-dik vagyok. beast eventben mindig első haban vagyok. Többi képesség: s. ability retsu scroll első képessége van meg. s.weapons: katana, golden fan, dark mirror, wishfoul gourd. realm-be yamato-ig mindenkit letudtam. jadék: scroll: force,agi,chakra,crit,s.attack,counter mind 5-ös/spring armor 3-as block/boots 4-es agi és 2-es power/headband 2-es chakra és block/coat 2-es counter/ belt 5-ös power. lv 3-as guildben vagyok. Többi képességem: force3454/power15645/hp19265/strategyatk6775/pdef4210/hitrate100%/critrate8,3%/satkrate7,5%/punchrate0%/chakra4119/agility3813/speed5832/damagerate119%/strategydef4686/dodgerate1,2%/counterrate10,5%/blockrate7,5%/aidrate0%. Köszi.
Naplózva
albertazhou
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


WWW
« Válasz #4 Dátum: 15 aug 18, 04:07:19 »

én is level 38 vagyok most épp egy 20 millió hps dögöt gyepálunk elég sokan ez valszeg summon lesz kiváncsi vagyok mit fog adni amint végeztünk vele leirom közösbe mellesleg a csapatom sasuke és hinata ,http://www.joygames.me/
+ én  elvileg ahogy lépjük a rangokat úgy tudunk több embert bevenni a csapatba rangokat arenazassal lehet ugyebár lépni és chuninnál kapjuk meg a  4-et.

« Utoljára szerkesztve: 15 aug 24, 08:02:23 írta albertazhou » Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!