24 szep 21, 05:26:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 666 Satan  (Megtekintve 62461 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #150 Dátum: 10 aug 22, 23:26:29 »

Ha minden igaz pontosan, ezért fordították amcsiban O-part hunters-nek.
Nehogy sértse a közt meg annak a véleményét.
Én azt várom, hogy itt Magyarországon is megjelenjen az sem érdekelne, ha ugyanolyan rossz lenne a fordítása, mint a Narutonak csak meg lehetne már venni.  Ördögi
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Bontakun
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 237


Bonta


« Válasz #151 Dátum: 10 aug 25, 20:48:58 »

Na hát én is belekzedtem, és két nap alatt lenyomtam a 28 eddigi fejezetet. Elösszőr a cím nagyon nem volt szimpi, mondom úristen ebbe mik lehetnek. De aztán belekezdtem és elkezdett megtetszeni:D Viszont Ball egyszerűen nagyon unszimpatikus nekem sajna. Kirin eddig egyértelmű fav (Picit nekem Jiraya és Urahara keveréke:D), kiváncsi vagyok pontosan mi is ő, meg hogy-hogy ős leszármazott na mindegy:D  Nagyon várom már a 29. fejezetet:D
Naplózva

gyore
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #152 Dátum: 10 okt 09, 21:44:24 »

Meg tudná valaki mondani hogy miért lett felfüggesztve a manga fordítása? Szomorú Szomorú Sír
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #153 Dátum: 10 okt 09, 21:51:44 »

Az indok itt olvasható: http://naruto-kun-hu.blogspot.com/2010/10/666-satan-blazer-drive-kyou-kara-maou.html
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
orphan99
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 4



« Válasz #154 Dátum: 10 okt 15, 11:40:48 »

Én tervezem, hogy elolvasom, ezt a mangát, de egyelőre sok mangát olvasok/animét nézek, így nem nagyon van időm, újba bele kezdeni. Hány fejezetes vagy még fut?
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #155 Dátum: 10 okt 15, 12:11:09 »

76 fejezetből áll és 2008-ban lett befejezve.
Csak ajánlani tudom, szerintem eléggé elgondolkodtatja a mai embert és a saját magához kapcsolt világképéről alkotott véleményét.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
naspolya
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



« Válasz #156 Dátum: 11 jan 14, 16:57:36 »

Még csak most fogom olvasni de ha jól tudom a zsidó mitológiában nincs nagon szó a sátánról ez inkább csak a kereszténységben/újszövetségben jelenik meg...bár nem tudom mennyire kapcsolódik ez a mangához:D
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #157 Dátum: 11 jan 14, 18:14:38 »

Rosszul tudod az Ószövetségben is több említést tesznek róla és számos történetben szerepel, ám a ma a Sátán fogalmával azonosított alakot valóban nem az ott találtakra alapozzák.
Ennek ellenére a szerző nem a ma elfogadott képet alakítja ki róla a történet során.
Mindez elég jelentős mértékben kapcsolódik hozzá (szerintem legalábbis) tekintve, hogy a mangaban is, mint vádló jelenik meg, de ha elolvasod biztosan te is tisztább képet tudsz majd alkotni róla.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #158 Dátum: 11 ápr 06, 21:30:41 »

Elolvastam azt, ami magyarul itt megvolt, utána morogtam egy sort, hogy csak hetente jön majd az újab fejezet. Már azon gondolkodtam, hogy megkérdem, kell-e segítség a fordításnál. ikszdé
Később leesett, hogy angolul rég kijött az egész... Letötöttem azt is... Képes voltam hajnali fél 4-ig olvasni, ennek hála 4-5 nap alatt meg is voltam vele. Most meg az a bajom, hogy vége lett.

Szóval nagyszerű manga, mindenkinek csak ajánlani tudom én is! Nevet
Naplózva

soboka
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43


« Válasz #159 Dátum: 11 máj 01, 09:27:24 »

Én is olvasom ezt a remek mangát, van egy jó, izgalmas hangulata. Amikor olvasom nincs olyan h ezt a részt unnám. Csak azt sajnálom, hogy májusban egy részt se adtok ki Hmm? angolul meg nem sok kedvem van elkezdeni.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #160 Dátum: 11 júl 26, 13:25:39 »

kedvenc mangám:D
mindenkinek csak ajánlani tudom nem tudjátok most lesz belöle anime vagy nem?
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #161 Dátum: 11 júl 26, 16:11:30 »

Úgy hallottam lesz, de ennél többet, vagy biztos információt én se tudok... pedig nagyon szeretem. ^^
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #162 Dátum: 11 júl 26, 16:56:04 »

Ha jól tudom, már jó ideje felröppent a hír, hogy lesz belőle anime, de eddig semmi. :S Én nem reménykedek túlzottan, de azért hátha. Mosolyog
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #163 Dátum: 11 szep 04, 16:08:02 »

Én is csak azért kezdetm olvasni, mert hallottam pár helyen, hogy jó, és tényleg Nevet A két fullfav Kirin és Cross ^^ Remélem  gyorsan le lesz fordítva az egész Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #164 Dátum: 11 szep 22, 20:21:11 »

Egyébként mikor akarjátok folytatni?  Mosolyog
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 17
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!