24 júl 04, 10:12:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Narutos frizurák. Kinek, melyik, miért?  (Megtekintve 52890 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Spyro-sama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 119



« Válasz #210 Dátum: 09 feb 19, 19:17:54 »

Egyértelműen Kakashi haja a fajin. Az ő stílusa, és ahogyan a haját így oldalra tolja, ez nagyon bejön.
De nekem még Itachié is tetszik Nyelvesít
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #211 Dátum: 09 márc 14, 17:22:42 »

A lányok közül Kushina haja tetszik a legjobban. Szép hosszú, igazából semmi extra, de az a kis csat oldalt nagyon feldobja. Konan haja is nagyon klassz. Irigylem az olyan csajokat, akiknek jól áll a rövid haj. Mondjuk ilyet akkor se vágatnék, mert szvsz ehhez kell egy bizonyos stílus és személyiség.

Temari és Ten-Ten: Jól áll nekik, és illik a személyiségükhöz, de én soha az életben nem hordanám így a hajam, az tuti. Nevet

A fiúk közül szinte mindenkié bejön: Minato, Naruto, Kiba, Gaara, Neji, Sasuke, és még sorolhatnám. A No.1 számomra Yahiko-Pein haja, no meg persze Kakashi-é. Persze mindkettő fejpánt nélkül a legjobb. Nyelvesít
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #212 Dátum: 09 márc 14, 21:05:54 »

Jaj, most hogy újra lehetett látni yondit már bizti vok benne, hogy nekem az ő haja a favorit. Olyan jó, illik a stílusához is szerintem Nevet Meg vagány is  >.<# Nekem is olyan kéne
Naplózva
Daniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 83

A testem olyan mint a szívem


WWW
« Válasz #213 Dátum: 09 márc 16, 17:38:43 »

Itachi az nem áll össze vissza
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #214 Dátum: 09 márc 28, 15:02:32 »

minato... és látom többen is kezdiik észrevenni, h mien stílusos a kölök Nevet na de a kölyke is halad ezen az óton és pont ilyen lesz smirksweat
Naplózva

Hateshi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49


« Válasz #215 Dátum: 09 ápr 15, 15:56:40 »

Hát egyértelműen Kakashi haja a legjobb /nekem/ mert szép a színe és jól áll neki  Nevet Naruto haja is egész jó, ha egy kicsit még növesztene rajta az övé is nagyon bejönne. Amugy tetszik a sárga színe  Mosolyog
Naplózva
Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #216 Dátum: 09 ápr 28, 17:55:06 »

Yondi is da best Nevet És Itachi Mosolyog Legalábbis ha nagyon-nagyon rá lennék kényszerítve, hogy csak egyet válasszak, akkor ez a kettő lenne (sose tudok egyet választani, azért kettő Nevet).
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
boci555
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1086

iLOVEmákostészta || balf@sz c:


WWW
« Válasz #217 Dátum: 09 máj 07, 23:37:32 »

Kakashi, ez annyira egyedi haj stílus sztem, és nagyon is illik hozzá Pontosan
Naplózva

> *-* PÓNIII *-*
- Utálom a pónikat!
> Akkó' ... hm ... *-* SÜNIII *-*
- SÜNIIII <3 "w"
Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #218 Dátum: 09 máj 18, 18:12:46 »

Mivel imádom az asian fiúkat, nekem a fekete hajú-szeműek jönnek be, Sasukéé és Oroé mindenekelőtt. Nyelvesít
Naplózva
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #219 Dátum: 09 máj 23, 23:22:07 »

Kakashinak van a legjobb haja fogadjunk h azért késik mindig mert a haját lövi be vajon hány flakon hajlakkon nyomat ráá Nevet   és vajon Deidara vasalja ahaját Nevet olyan mintha Inoval testvérek lenének Nevet
Naplózva

Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #220 Dátum: 09 máj 30, 01:14:58 »

Jam, csak ha csukott szemmel tapogatod, azt hiszed egy kacsa került a mancsod alá >.<#

Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
hinamori amu
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #221 Dátum: 09 jún 01, 20:59:03 »

kakashi-nak télleg tök atom a haja xD de én maradok tsunade hajánál az övé olyan... mezei és tök jó Nyelvesít  >.<#
Naplózva
Hana-hime
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 142


« Válasz #222 Dátum: 09 jún 02, 15:07:36 »

Abszolút fav Oro és Kabuto haja!
Sztem a magyarázat egyértelmű,egyszerűen szeretem magukat a  karikat is és így a hajuk is bejön! Nevet
Orojé szép hosszú,ápolt és rangos.Tetszik Nevet
Kabutojé meg olyan....Kabutos Nevet sztem tök aranyos vele meg kis cuki h van 1 kis lófarka!  kacsint
Amúgy még talán Sakura hosszú haja jött be naon,naon illett hozzá és gyönyörű volt,igaz rövid hajjal is szeretem. Mosolyog
Jah igen és Tsunadejé is szép sztem + Gaara haja,mert naon szeretem a vörös hajszínt,naon extrem és neki naon jól áll. =)
« Utoljára szerkesztve: 09 jún 02, 15:08:17 írta Hana-hime » Naplózva
Navelia
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 192


WWW
« Válasz #223 Dátum: 09 jún 07, 12:41:37 »

Nos, akkor lássuk ^_^
Lányok
Hinata: A Shippuudenben nagyon szép hosszú a haja, és ahogy ráesik a fény, azok a csíkok nagyon jól néznek ki n_n Az első szériában meg olyan kis aranyos volt, bár egyik nem Naruto-fan barátnőm mindig lefiúzta ikszdé
Kushina: Gyönyörű, hogy olyan hosszú vörös ~ azt hiszem, a hajzuhatag kifejezés illik ide a legjobban =3
Temari: Szerintem eltalált az a két copf, nagyon passzol a személyiségéhez Nevet Szívesen kipróbálnám a valódi életben, de tuti, hogy az én loboncommal nem sikerülne X"DDDD
Tsunade: Szép az a két hosszú tincs a hátán, és olyan fílinges, hogy soha nem teszi őket előre, nincsenek a vállán ^_^
Ino: Szeretem a hosszú hajat, csak azt sajnálom, hogy nem bontja ki >_<

Fiúk
Yondííí, egyértelmű, belecsapott a 220, a tincsei a négy égtáj felé meredeznek *.* ^_^
Naruto: Dettó 220, csak visszafogottabban n_n Nagyon kawaii *.*
Itachi: normálisan néz ki, és a haja valami titokzatos megjelenést kölcsönöz neki *.*
Gaara és Sasori: iszonyatosan jól áll nekik a vörös szín =3
Kakashi: Nem tudnám máshogy elképzelni =}
Naplózva

„Az élet ízét csak a bolondok ismerik.”
„Élj a jelenben, emlékezz a múltra, és ne félj a jövőtől, mert az nem létezik, és soha nem is fog. Mindig csak jelen van.”
(Christopher Paolini)
„Nothing improves the memory more than trying to forget.”
Joszkin_Szandi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


WWW
« Válasz #224 Dátum: 09 jún 15, 16:13:35 »

Lányok:
Ino:Tök csúcs a haja,de mint a shippuban.
Anko:*.*Az egy nagyon favo haj:DTök jó a kisfufruja ahogy a homlokán oldalra van fésülve és hátul meg feláll:D
Sakura:Hosszúhaj 1szériában marha jó volt,de mikor "levágta" akor még nem állt olyan jól.De a shippuba az a legfavobb*.*

Fiúk:
Kakashi:Az ő hajáról régebben szinte mindennap tárgyaltunk a suliban:DFöleg mikor sulibulira ugyjött az egyik oszim.:DHidrogénszőkehajjal is marha jól nézz ki:D
Yoandime:Tök jó ,hogy oldalt a fülénél picit hosszabb.
Naruto:Remélem tűsi marad a haja,ő igy nagyon best.
Sasuke:*-*-*-*-*-*Váááá.A legeslegjobb:DDe nem hiszem el ,hogy nem használ rá semmit,max ugy ha nem fésülködik:DDe azt már viszont nem hiszem el ,hogy mikor vizzes a haja nem áll lefelé a haja. Gondolkozik
Naplózva

Még új vagyok.Nem ismerem ezt a fórumot.Ne szidjatok le:3
Oldalak: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!