24 júl 04, 09:29:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Narutos frizurák. Kinek, melyik, miért?  (Megtekintve 52872 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Ichigo Dave
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154


« Válasz #195 Dátum: 08 dec 26, 15:44:59 »

Nekem két ellentétes jön be
1. Sasuke
2. Yahiko-Pein

Ha választanom kéne akkor Yahikoé. Elég egyszerű de sztem tök jól néz ki.
Naplózva
Shainingu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #196 Dátum: 08 dec 26, 20:51:39 »

Iruka és Shikamaru haja, hogy felcsurizzák! Meg Kakashi haja hogy oldalasra be van lőve! Nevet
Naplózva

\\\"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen…akkor válik igazán erőssé!\\\"
\\\"Do not be worried I have influence on you to protect you yet if I die.\\\"
itachicrying
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97


« Válasz #197 Dátum: 08 dec 27, 18:22:05 »

Hyuga klánnak a hajviselete nagyon bejön. De az Uchia frizkó is nagyon kiráy.
Naplózva
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #198 Dátum: 08 dec 27, 18:43:57 »

Én még megemlíteném kakakshi séróját,mondjuk való életben nem nagyon hordanám de animében jól néz ki! Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 13, 00:50:54 írta con » Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #199 Dátum: 08 dec 27, 23:51:58 »

Naruto - egyrészt mert a favourite karakterem, másrészt iszonyat jól áll neki, mikor leveszi a Konohás homlokvédőjét, és hosszabb a haja. Hátul olyan mintha vasalná, xD elől meg néha-néha mintha a fufrujánál lenne egy-két száll ami hosszabb, és a szeméhez lóg.  Nevet (persze ezt Yondira - Minatora is értem.)
Kakashi - iszonyat stílusos a haja, annyira passzol hozzá, h az valami hihetetlen. xD COOL.  Kúl
Sasuke - istenem, lányból vagyok... smirksweat (igaz ki nem állhatom, de az már más kérdés. xD)
Orochimaru - nekem is olyan fazonú a hajam, sőt, olyan színű (na jó enyém kicsit világosabb) és majdnem olyan hosszú. xD
Hinata - nagyon jól áll neki ez a hosszabb hajszerkezet. Mosolyog
Ino - tetszik ez a szöszi-csitt-csattos kis lófarkas haj. xD Nevet

Na, hát lehet, h van még akié tetszik, csak most így nem nagyon jutnak eszembe a szereplők. xD (ez nem feltétlenül azt jelenti, h már azt se tudom mi az a Natúró!  akarom mondani Naruto ! ) xD
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #200 Dátum: 08 dec 31, 16:11:26 »

Nekem naruto és kakashi frizurája tetszik nagyon. Egyszerűen illik a személyiségükhöz, és még jól is néz ki Nevet
Naplózva
sisah
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


WWW
« Válasz #201 Dátum: 09 jan 02, 19:06:23 »

Fiúk közül, egyértelműen Kakashi meg Deidara Mosolyog
Lányok közül, a legjobb haj szerintem Hinataé (de nem a shippuban) úgy formailag meg színileg is tetszik.Mosolyog és Sakuráé a színe miatt *-*
Naplózva


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

My butterfly is immortal... Nyelvesít
Joszkin_Szandi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


WWW
« Válasz #202 Dátum: 09 jan 05, 16:28:18 »

Azota tetszik Sasuke haja amiota az unokaöcsémnek is ilyen haja(3hónapos,és amiota megszülettet azota ilyen) 
Naplózva

Még új vagyok.Nem ismerem ezt a fórumot.Ne szidjatok le:3
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #203 Dátum: 09 jan 14, 20:13:17 »

Fiúk közül Kakashi haja inkább extrém mint jól néz ki  Nevet Nekem Yondaime és Gaara haja tetszik. Ja meg persze persze Naruto-é is nagyon bejön  Kúl Mosolyog
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
shiko-sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


WWW
« Válasz #204 Dátum: 09 jan 14, 23:21:59 »

Sasuke haja az elején kicsit megdöbbentő volt a számomra, de aztán megszerettem. Naruto, Pein és Kiba tök jók ugyan azzal a frizuval! Mosolyog Sakura-channak jobban áll a mostani rövid, Hinata Shippuu haja rémesen rossz, de illik a személyiségéhez, Ino-t pedig szimplán utálom. ikszdé Tenten is kemény a kicsinyített Leiyla hercegnő frizkójával, Kurenai-é mutatós, Kakashi-t el tudom képzelni egy Metallica koncerten, ahogy csápol, és Neji haja ezért különösen csodás, mert amikor hosszú hajam volt folyton úgy hordtam ahogy ő. Csak az olyan jó dús hajkoronába jó beletúrni, mint ami neki van. Nevet Lássuk csak, ki van még... Gondolkozik  Sai és Itachi. Ha megcseréljük kettejük haját, akkor kiderül, hogy tökre ugyan úgy néznek ki! Komolyan, csak Sai arcáról hiányzik az  ahíres-neves csík. Nyelvesít Na mind1, asszem én befejeztem...
Naplózva

majd kicsit később írok ide is valamit Nyelvesít
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #205 Dátum: 09 jan 18, 12:10:10 »

Gaara, Kankuro és Suigetsu haja a legnormálisabb. Figyelem mondom haja nem a többi.... ikszdé
Naplózva


 
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #206 Dátum: 09 jan 18, 12:13:16 »

Nekem Tsunade haja tetszik a legjobban...szerintem nagyon jól néz ki
Naplózva
Chizu-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #207 Dátum: 09 feb 18, 18:17:51 »

Hehe... egyértelmű: Sasuke haja tökéletes! Nekem is olyan...Naruto: hát Naru nagyon helyes amikor vizes a haja vagy fejpánt nélkül van... Sai: illik hozzá! Nevet mást erre nem tok mondani...  Nevet
Naplózva

"Naruto- Hé, Sasuke! Te nagyon perverz módon csinálod a dolgokat.
Sasuke:- HAH?!
Naruto:- Hát úgy értem...a mozdulataid, és az ahogy megérinted a dolgokat sexik. Úgyhogy...Ma tilos megérintened!
Sasuke:- És mégis, hogy a fenébe jutottál erre az eredményre?!
Naruto:- Csa...csa...csak mert! Folyton rámmászol, anélkül, hogy törödnél a küldetéseimmel! Nehéz nekem tudod?! Mikor hozzám érsz, az olyan...mintha minden kiröppene a fejemből..." SASUNARU4EVER! :3
Saku
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #208 Dátum: 09 feb 18, 20:36:27 »

Hát.. frizurák...*__*...Ott van a Kakashié, ami elég viccesen, de jól néz ki. Aztán persze Naruto haja is jó, olyan sündisznós ^__^. Lányok közül, Hinatának a shippuudenbe szép hosszú haja van Mosolyog
Naplózva
naruto fan mester
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 191



« Válasz #209 Dátum: 09 feb 19, 18:45:15 »

Nekem yondaime  haja jön be leginkább Nevet tom hogy szinte ugyanoja mint narutoé de yondaime-é kicsit hosszabb oldalt Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 19
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!