24 szep 27, 05:22:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 396021 alkalommal)
0 Felhasználó és 81 vendég van a témában
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2310 Dátum: 15 aug 17, 11:49:43 »

Azt tudjuk, hogy mi lett Ultronnal a regény alapján? Azt hiszem utoljára (2010s) depisen nekivágott az Űrnek, mert egybeolvadt egy emberrel, így a faj gyöngesége, az érzelem is az övé lett, aztán alaposan összezavarodott, magába fordult. Ez a vége, akkor végül is nem purcant meg?
Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2311 Dátum: 15 aug 17, 13:02:31 »

2013. Mivel az egész év róla szólt akkor azóta pihentetik.
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2312 Dátum: 15 aug 17, 13:07:44 »

Csak visszajön valahogy... :/ Nekem meg neki kellene ismét olvasgatnom. Gondolkozik
Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2313 Dátum: 15 aug 17, 13:39:19 »

Nyugi, van pár gonosz aki mindig jelen lesz. Ultron, Thanos, Doom, Magneto stb.
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2314 Dátum: 15 aug 17, 13:44:20 »

Thanosra nagyon azt mondták, hogy biztosan tetszeni fog/tetszik, de nálam nem nyert hangszórót, sok dologtól függ, hogy mi alapján tetszik meg egy szereplő. Magnetoval nincs problemám, de azért vagyok allergiás főleg Ultronra, mert ő a kis kedvenc.
Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2315 Dátum: 15 aug 17, 13:49:07 »

Ha jó Thanost akarsz akkor az Infinity Gauntlet-et kell elolvasni. Ott jól látszik hogy a hatalmas ereje és őrült természete alatt egész frusztrált és félelmekkel teli lény.
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2316 Dátum: 15 aug 17, 14:08:27 »

Ha külsőre nem is fogja elnyerni a tetszésem Thanos, jellemre talán. A filmben is benne lesz (folytatás), de most próbálok kijönni az AoU hatása alól és talán le is válni róla teljesen, ha a regénybe belekezdek. Szinte össze se lehet hasonlítani a filmet vele, már Ultron "születésénél" egy csomó minden változott (ha jól tudom, Ant-man hozta létre őt, nem Stark). Egyébként annyi formája van/volt már, hogy követni se tudom, noha ebből vegyesen vannak a televízióból is. A comicsben akkor is lenyűgözőnek tartom azt a fejlődést, amin keresztül megy.



Az a hat szemű változata különösen tetszik. Csak nem tudom, körülbelül hol lehet találkozni azzal.
Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2317 Dátum: 15 aug 17, 14:26:42 »

Az Annihilation: Conquest nevű crossoverben szerepel.
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2318 Dátum: 15 aug 17, 14:37:17 »

Köszönöm. Most már értem, hogy a borítóképét miért nem találtam meg éles 1920 px-nél nagyobb méretben, amit háttérnek akartam, baromi jó lett.



Lassan össze kéne szednem mindent, amiben szerepel és lehetőleg nem online összeolvasni (már ha egyáltalán az lehetséges). smirksweat Az egyik szakmai tanárom nagyon képregény őrült, neki ősrégi képregényei is vannak, nem tudom, hogy akadna-e nála olyan, amit megvehetnék, de remélhetőleg máshol is be lehet szerezni őket. Kicsit új még nekem ez a képregényvilág. Csak annyit tudok róla, amit elméletből tanultunk.
Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2319 Dátum: 15 aug 17, 15:17:16 »

Azért ha komolyan gondolod számolj azzal hogy drága hobbi ez eléggé. Egy sima mezei tpb (puhafedeles, 4-10 képregényt tartalmazó kötet) 4000-5000 Ft.
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2320 Dátum: 15 aug 17, 15:36:12 »

Igen, erről szó esett még az órákon is, hogy milyen áraik lehetnek az ilyeneknek. Nagyon tetszett egyébként Szakelméleten ez a témakör annak ellenére, hogy nemigen foglalkoztam vele itthon, hisz egészen mostanáig nem találtam meg azt, ami megmozgatott, érdekel volna (vagy aki miatt épp olvasnám; mert rossz szokásom, hogy akár filmet nézek akár olvasok, általában egy személy/lény miatt teszem, aki/ami tetszik). Van még egy jó oldala, legalább nem energia ital vagy Pepsi fog motiválni az anyámnak való besegítés mellett, hogy pénzt keressek, hanem az első kettő helyett mondjuk ez. Biztos vagyok benne, hogy nem vesztek velük semmit, viszont nagyon muszáj lesz szelektálni, hogy mik azok, amikben szerepel Ultron, még ha elég fanatikus szempont is és biztos kimaradnak így lényegesebb események, akár.

Viszont ha körülbelül 60-ban jelent meg, akkor nem áll fenn annak a 'veszélye', hogy az drágább is lesz? Mert valami ilyesmiről is szó esett anno.
Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2321 Dátum: 15 aug 17, 16:03:34 »

Van belőle újranyomás vagy olyan kötet ahol bónuszban szerepel az adott karakter első megjelenése. Tessék a lista amikben volt, bár szerintem azok is benne vannak ahol csak egy képen szerepelt.

http://marvel.wikia.com/wiki/Category:Ultron_(Earth-616)/Appearances

K.rva sok mit ne mondjak.

Amúgy nem törvény hogy a kor drágábbá teszi a képregényt, csak az 50-60-as években a maradék példányokat bezúzták általában így azok ritkák.
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2322 Dátum: 15 aug 17, 16:24:58 »



. . . .

Oké. Semmi baj Heni, szűk 772.000Ft-ból kijön, ha mindhez ragaszkodsz, és jó esetbe 4000-ért megkapod az összeset. ikszdé

Sebaj, köszi a linket, lementem. Nagyon szelektálni kell akkor, bár volt is idejük ezeket össze írni, lehet hogy hamarabb kellett volna elkezdenem a gyűjtögetést. Ezt így lehetetlen kivégezni. De, majd... támogatni fog a győzelembe vetett töretlen hitem.

Még ezek láttán is azt mondom, hogy ha lehetőség lenne is online se nézném meg őket. Vagy esetleg...
Voltak olyan regények, amiben Ultron szerepe/vagy ő maga akkor kifejezetten tetszett?
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 17, 16:26:03 írta Destroid » Naplózva


Cletus Kasady
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2323 Dátum: 15 aug 17, 16:47:03 »

Ezek füzetek nem kötetek a listában, a legtöbbje olcsó 2-10 dollár, kivéve pár 60-as évekbeli Avengerst.

Nekem maga Ultron Sosem tetszett annyira hanem Hank Pym karaktere és drámája aki teremtette.

Hát az Age of Ultront kerüld el szerintem a többi nem rossz. Nyilván egy 40 éves füzet már kissé nevetséges lesz a logikájával és nyelvezetével. Ha tetszik a hatszemű akkor kezd azzal az eredete után.
Naplózva


 
Destroid
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1245


"I am the ultimate insanity!"


WWW
« Válasz #2324 Dátum: 15 aug 17, 16:58:48 »

Akkor nincs akadály, összeszedem ami kell. Googlezni talán még tudok.

"Nekem maga Ultron Sosem tetszett annyira"
Ezzel most összetörted a rózsaszín lelkivilágom egy részét.



Viszont ez az ábrázolása szerintem a 2013-as: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/4/4f/Ultron2013.jpg De, hát akkor ez az Age of Ultron? - Szomorú, pedig itt is nagyon szimpatikus. Miért lett olyan borzalmas?

Annihilation: Conquest máris a listán. Továbbá első megjelenésekhez ezt írják:
Avengers #54 (July 1968) (non-named cameo)
Avengers #55 (August 1968) (first appearance)
Naplózva


Cletus Kasady
Oldalak: 1 ... 153 154 [155] 156 157 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!