24 szep 27, 03:09:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 395576 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #1440 Dátum: 12 dec 12, 17:16:46 »

Ha már könyvek én a karácsonyt várom mert nagyon valószínű hogy kapok egy Paulo Coelho kötetet.
Úgy várom már.. hogy a kezemben foghassam. Nevet Pirul

A Trónok harcát meg megfogom venni de még nem tudom mikor, nagyon kíváncsi lettem.
Most már egyébként óvatosabban veszek könyvet, mennyivel jobb volt anno könyvtárba járni.. kivettem elolvastam jóvolt jóvolt ha nem nem. Egyébként anno napi szinten olvastam, mára már túl kocka vagyok.

Jah igen barátnőmtől kölcsönkértem a Hellsing első részét, még nem kaptam meg, valakinek vélemény róla?
Naplózva
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #1441 Dátum: 12 dec 12, 17:25:18 »

Én is inkább könyvtárból vagy pdf-ben olvasok könyveket. Aztán ha tetszik a könyv, akkor megveszem könyvesboltban, antikváriumban, vagy megrendelem neten.
Naplózva

Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #1442 Dátum: 12 dec 12, 17:45:00 »

Ha már könyvek én a karácsonyt várom mert nagyon valószínű hogy kapok egy Paulo Coelho kötetet.
Úgy várom már.. hogy a kezemben foghassam. Nevet Pirul

Jobban jársz ha ITT rányomsz párszor a random generálóra. Ingyen van.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1443 Dátum: 12 dec 12, 17:48:28 »

Hülye vagy, ezt nem tudod betenni az ágy lába alá, ha billeg.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #1444 Dátum: 12 dec 12, 17:54:53 »

lol Nevet nah kössz a tippet... -.-"
Veled is sokra megy az ember.

Én akkor olvastam már Coelhoz mikor az arckönyv még sehol nem volt..
Aes nekem egyetlen olyan könyv van amivel megtenném  hogy beteszem az ágy alá ha villeg bár krva vastag szóval kicsit érdekesen állna az az ágy..Nevet Konkrétan az a Dűne és lehet megkövezni de még életemben nem olvastam ennyire száraz és unalmas regényt. Mondjuk az is igaz hogy ezt se olvastam el..
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1445 Dátum: 12 dec 12, 17:58:41 »

Én szeretem a Dűnét nagyon, nekem az egyik első olvasmányom volt, még egészen gyerekkoromban, de már akkor is tetszett.De nem kövezek meg senkit, aki nem szereti, szerintem zseniális, de ez nem olyan könyv, hogy bárkitől is számon lehetne kérni, ha nem szereti. ikszdé Vagy szerelem az első pár oldal után, vagy eldobod és elszaladsz az ellenkező irányba, más reakció ritka. xD

Én most nekiálltam a  Harry Potter könyveknek újra. Elég sokszor olvastam már őket, de ez megunhatatlan. Mondjuk a 6. és 7. könyv nekem annyira nem tetszett már, de az előzők jók nagyon.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #1446 Dátum: 12 dec 12, 18:08:52 »

Végre kijött az Örökség tetralógia negyedik kötete, Az Örökség Nevet
Aki nem ismeri feltétlen olvasson bele(főleg h karácsony közeledtével sokat akcióznak a könyváruházak), az első rész címe Eragon, A tűz és a jég dala sorozat után a nekem a kedvenc fantasy történetem.
Naplózva

Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #1447 Dátum: 12 dec 12, 18:17:02 »

Eragon? Ez annak a mozifilmnek a könyvváltozata? Hát a filmben nagyot csalódtam de a könyv minden bizonnyal ezerszer jobb.:p
Akkor mesélj róla valamit ami miatt még el is olvasnám.
Naplózva
Borbalka
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #1448 Dátum: 12 dec 12, 20:34:20 »

Az Eragon könyv teljesen más, mint a film. Picit hosszú de a kedvenc könyveim közé tartozik. Mindig eszembe jut róla milyen jó lenne, ha lenne sárkányom. smirksweat
Ha szereted a sárkányokat, akkor szerintem olvasd el, mert nagyon érdekes. Volt egy időszak amikor nagyon oda meg vissza voltam érte pár osztálytársammal, ezért csináltunk egy gipsz sárkányt. Hümm-hümm
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1449 Dátum: 12 dec 12, 21:16:45 »

Borbalka! Mivel az előbb mondtad a másik témában, hogy hány éves vagy, ezért örülök neki, hogy ennyi idősen nekiállsz egy olyan hosszú könyvnek, mint az Eragon sorozat. A legtöbben egy féloldalas mesét se olvasnának el... De amúgy az Eragon nem jó könyv, lopott ötletekből álló, felületes történet, csak ez neked még nem tűnik fel, mert nem olvashattál túl sok könyvet eddig. Szóval jó szórakozást hozzá. Nevet Később meg inkább olvass Trónok Harcát, vagy Idő Kerekét, na meg persze Gyűrűk Urát. Azok sokkal jobbak. Nevet

Éjfél, neked nem ajánlom. ikszdé A film nagyon tré, a könyv jobb, de hát annál a filmnél minden jobb, még egy parlamenti közvetítés is. Trónok Harcát olvass inkább, meg rengeteg jó könyv van még. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 12, 21:17:48 írta Aes Sedai » Naplózva
Kecsu
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1722


Grizzlyhörcsög


« Válasz #1450 Dátum: 12 dec 12, 21:28:08 »

Az Eragon nem rossz szerintem csak nagyon érződik rajta, hogy egy fiatal srác írta.

Viszont a Gyűrűk urát most nyálaztam végig és , hogy ez úgy ki van találva, hogy bele kötni nem lehet. Olvasás közbe azt éreztem, hogy Tolkien a legutolsó fűszálat is végig tanulmányozta, hogy írjon egy nagyszerű történetet.

Emellett nagyon szeretem még az Őfelsége sárkány sorozatot is. Ez jól ki van találva és eddig nem szerettem a Napóleoni korszakot de így megkedveltem valamennyire. Meg hát nem fordítják pedig még lenne mit. :S
Naplózva

"Úgy érzem ha csak egy kicsit is lazítok, azonnal arcon csap valamivel a világ."
Árnybíró 7. kötet

Borbalka
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #1451 Dátum: 12 dec 12, 21:34:26 »

Igen. Én is érzem azt, hogy vannak benne lopott ötletek, de nekem jobban tetszik, mint a Gyűrűk Ura, bár azt nem olvastam végig, mert untam. (kb. Bombadil Tománál abbahagytam, azóta meg lusta voltam tovább olvasni. smirksweat)
A családomban mindenki sokat olvas, ezért kicsiként nagyon utáltam, ha pl.: anya és a bátyám beszélgetett egy könyvről, én meg nem tudtam bekapcsolódni... Ezért olvastam el a Harry Pottert és az Eragont, meg a Svejket is, de mostanában kissebb könyveket olvasok pl.: Wodehouse.(Az a baj vele, hogy minden könyvének pont ugyanaz a vége, de azért vannak benne elég megmosolyogtató részek.)
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1452 Dátum: 12 dec 12, 21:43:41 »

Eragon az inkább a fiatalabb korosztálynak is íródott. Mondjuk elméletileg a Harry Potter is, bár szerintem az bárkinek élvezhető, kortól függetlenül. Nevet
A lopott ötletek főleg akkor látszanak majd, ha olvasod azt ahonnan erednek. Pl Raymond E. Feist regényeket, szerintem ő volta  fő forrás. Amúgy Feist-et is tudom ajánlani, főleg a régebbi könyveit, az újabbakban már inkább csak önmagát ismételgette.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #1453 Dátum: 12 dec 12, 21:49:57 »

Feistet szeretem Mosolyog))

Amúgy én 5-es voltam mikor a Harry Pottert elkezdtem olvasni azt hiszem korban pont aktuális volt 11. Mosolyog)
Évről évre szinte úgy követtem ahogy idősödtek a karakterek. Ekkoriban elolvastam a Bilbó a Babót és a Legyek urát, meg talán még egy Herri Kókler paródiát is.. és innentől nem volt megállás.
Amit értem azt faltam.

Hetedikben olvastam el a Gyűrűk ura első és utolsó kötetét és azóta se olvastam a második részt pedig azért jó lenne ilyen fejjel újra elolvasni és végre elolvasni. (Jah és így is nagyon élveztem)

Köszi Aes majd akkor kicsit körbenézek karácsonykor hátha lesznek leárazások Trónok Harca terén.
Naplózva
Laterneman
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 418



« Válasz #1454 Dátum: 12 dec 12, 21:54:38 »

A Legyek Ura nem igazán 11-14 éves gyerekeknek lett írva.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!