24 szep 26, 23:39:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 395249 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1260 Dátum: 11 júl 14, 23:23:51 »

Ja, én is most akartam megvenni a másik hármat, de úgy tűnik megint kiürült a raktárkészlet.
Meg rá kéne vennem mutert, hogy kb két kilóért vegyen könyvet.

Kicsit meglepő volt, hogy pont Sanyi monda el gyermekkorának kedves történetét.

« Utoljára szerkesztve: 11 júl 14, 23:28:44 írta Shiro » Naplózva

Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #1261 Dátum: 11 júl 15, 08:06:50 »

Na,nekem kb. 1 évben 1X vesznek könyvet...Én könyvtárba járok,és azért szeretem,mert van egy hangulata.
Oké,a vadi új könyveket,meg egy csomó mást nem lehet ott megtalálni,de azért igyekszem olyat választani olvasásul,ami ott is meg van.

De ha már fantasy,akkor én nemrég olvastam Neil Gaiman Csillagpor-ját.Nem vagyok oda a fantasy-ért,de az a könyv nagyon tetszett! Mosolyog Főként,mert a filmet nem láttam...
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1262 Dátum: 11 júl 15, 09:11:49 »

A csillagport én is olvastam, nekem kicsit érzelems volt, de tetszett.
Egyébként én is könyvtárfüggő vagyok ^^
Olyan törzstag vagyok, hogy az igazgató elrendelte a könyvtárosoknak, hogy tőlelm sose kérjenek könyvtárjegyet, mindegy mennyit viszer ki és mikor hozom vissza ^^
Most újra nekiugrok a Paolini-Eragonnak, novemberben jöb a 4.m az utolsó része, ki kell addig bírni Nevet
Naplózva



 
Luna-san
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 902


The dreamer fairy


« Válasz #1263 Dátum: 11 júl 15, 09:24:32 »

Szanisz az én ismeretségi körömben egy fiú nincs,aki szeretne olvasni...ikszdé

Olvasójegy nélkül,és bármennyit!Ezt vedd megtiszteltetésnek! Nevet
Erről Kotomi jut eszembe a Clannad-ból.Annyit ült a sulikönyvtárban,hogy a könyvtáros nekiadta a kulcsot!XD

Na addig csak várj türelmesen... Mosolyog
Naplózva

I\\\\\\\'m a dreamer. And you?
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1264 Dátum: 11 júl 22, 07:05:46 »

Nah nekiszaladtam újra a Trónok Harcának, elkezdtem az első könyvet. Nevet Annyira jó *-* Most még csak a legelején tartok. Mosolyog Mindig jó másodjára olvasni egy könyvet. Első körben az ember még elsiklik a részletek felett, annyira  a történetre hajt. ikszdé De most sokkal alaposabb vagyok. Nevet
Naplózva
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #1265 Dátum: 11 júl 22, 07:37:53 »

Én még várok a Trónok harcára (3-an is olvassák előttem a családban, gyorsabbak voltak...  Nevet), de édes jó apám elég sokszor felemlegeti, hogy még a fordulatnak is van fordulata, meg milyen izgalmas. Mindenesetre megfenyegettem, hogy a spoilerezésért úgy jár majd mind Ned Stark...  >.<#
Kis szünetet tartok a Wheel of Time-ban, mert úja szeretném olvasni a Hódít az árnyék 1. részének a végét, de sajna azt is elhappolták most előlem, arra is várnom kell egy kicsit. A fene esne belém, hogy ajánlgatom a könyveimet a családtagoknak.  ikszdé Úgyhogy tegnap megrendeltem 3 könyvet, illetve 4-et, remélem nem fogom megbánni. Az egyik a Battle Royale, a másik az Éjsötét hangok (jó kis nyári ponyva  Pirul) a harmadik pedig a Muszasi. Ez utóbbira nagyon-nagyon-nagyon kíváncsi vagyok, olvasta esetleg valaki? Azt írják róla, hogy a japán Elfújta a szél, remélem jó lesz. Már alig várom.
Naplózva

rondár
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1739


"There can be only One."


« Válasz #1266 Dátum: 11 júl 22, 14:20:37 »

A Musashi a világ talán legjobb rouninjáról, Miyamoto Musashiról szól és a kalandjairól. Úgy tudom, afféle kalandregény, d elehet tévedek.

Én nemrég vásároltam meg a Lucifer sárkánya című cyberpunk könyvet, már csak azért is, mert mindenki lehúzta a sárga földig.  ikszdé
Naplózva


"Mindezek a pillanatok elvesznek az időben, mint könnycseppek az esőben."
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1267 Dátum: 11 júl 24, 10:38:05 »

A Varjak lakomájának a végén van egy kis előzetes a Sárkányok táncából ikszdé
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1268 Dátum: 11 júl 26, 07:46:39 »

Shiro! Erre nem is emlékszem... neked milyen kiadásod van? Lehet az enyémben nem volt. Illetve izé. ikszdé Meg kell majd néznem. Most lassan haladgatok az első résszel, bár nem sok időm van most olvasni. De nagyon jó. Nevet Sansa  Szeretet Dany  Szeretet

mert úja szeretném olvasni a Hódít az árnyék 1. részének a végét,

Az annyira jó rész. Nevet Az aiel nép története. Nevet Többször elolvastam újra én is. Meg tetszik, hogy közben ugye ott van az a másik csávó is, és szép lassan teljesen megőrül. ikszdé Ha jól emlékszem a végén kikaparja a saját szemét is vagy mi. xD
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1269 Dátum: 11 júl 26, 11:52:45 »

Ez van meg

Már olvasom a második kötetet. Fura mód ami a leginkább izgatja az érdeklődésemet, hogy vajon Arya találkozni fog e Nymeriával?

Az már betegesnek számít, ha úgy köszönök a munkatársaimnak, hogy "Jó reggelt Ser!"?

Anha garvol ezat adakhat ma indelat. ikszdé
Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #1270 Dátum: 11 júl 27, 21:17:55 »

Eléggé dicsértétek a Trónok harcát, így eldöntöttem, hogy a polcomon a hely, de egy kicsit összezavarodtam. A booklinetól szeretném megrendelni, de ott valami ilyesmi a neve : Trónok harca . a tűz és jég dala1, a 2. tűz és jég dala pedig a királyok csatája. Tehát akkor a 2. az első folytatása, vagy valami teljesen más, mert nem szeretnék olyan könyvet megvenni, ami nincs az ínyemre Neeem
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1271 Dátum: 11 júl 27, 23:21:24 »

Igen a 2. az első folytatása.
Úgy van, hogy a  könyvsorozat címe Tűz és jég dala, a kötet címek pedig
1 Trónok harca
2 Királyok csatája
3 Kardok vihara
4 Varjak lakomája
5 Sárkányok tánca (Aszem még nincs magyarul)
Naplózva

norby-kun
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 408


Csak egy őrült Rocker


« Válasz #1272 Dátum: 11 júl 27, 23:47:54 »

Kösz, Shiro. Még néhány nap meg néhány befejezetlen regény és a vakációban talán azokat is el fogom olvasni Nevet
Naplózva


Anime-Planet.com - anime | manga | reviews
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1273 Dátum: 11 aug 01, 17:44:23 »

Hmm  én most olvasgatom a 4. rész, bár most nem sok időm jut rá, a 3. nagyon bejövős volt, de most a 4. elég furcsa, mármint sok az új szereplő, és nekem hiányzik Jon T_T, meg úgy mindenki, bár most legalább Jamie karakterfejlődése nagyon tetszetős irányban haladt, szóval ő kárpótol egy kicsit Nevet 
   
!!!SPOILER!!!
Csak szerintem volt hülye húzás Cat feltámasztása
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1274 Dátum: 11 aug 01, 20:05:56 »

Noe már hiányoltalak ebből a témából. Nevet Már a 4. résznél jársz? Mosolyog Jah, mondtam is, hogy az egy kicsit másmilyen. Eleinte nekem is szokatlan volt, de aztán ráéreztem. Ha utálod Cerseit, akkor a vége tetszeni fog. Nevet Ha nem utálod, akkor meg a végére utálni fogod. Eddig se volt egy észlény, de ebben a részben teljesen el fog szállni. ikszdé Azt hiszi magáról, hogy ő aztán nagy intrikus, de rá kell majd ébrednie, hogy azért nem egészen. Nevet

Jon nekem is nagyon hiányzott, főleg mert a 3. végére nagyon izgalmasan fordultak a Falon a dolgok. Szomorú De szerencsére Sansa  Szeretet az én kedvenceim közül  legalább szerepelt. De Dany nem sajnos. Viszont itt indul Arya assassin képző sulija. Nevet Lesz majd egy fejezet, amiben így le lesz írva, hogy milyen az a város ahová került (Braavos asszem), hogy hogyan élnek ott az emberek, meg milyenek. Mosolyog Az annyira jó volt, valahogy az író tök jól fogalmazta meg, azt a részt kétszer is elolvastam. Nevet

Jaime jellemfejlődése nekem is tetszett, végig a 3. ban és a 4. ben. Nevet És a végén, á az epic g*ciség lesz, amit csinál. ikszdé

Cat meg, hát nekem is egy kicsit fura volt... de valahogy utána megbarátkoztam ezzel az ötlettel. Meg mondjuk amíg a Frey-eket írtja, addig engem más nem érdekel. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 01, 20:16:50 írta Aes Sedai » Naplózva
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!