24 szep 27, 21:05:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 396450 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #840 Dátum: 09 jan 15, 14:50:27 »

Problémám az nincs, csak úgy rémlik, h azt írtad, h a Twilight-t és a Midnight Sun-t felváltva olvasod. na és csak azt nem értem, h ezt hogy csinálod, ha a Midnight Sun-t még be se fejezte Meyer. Remélem rosszul tudom, mert akkor megint izgi óráknak nézek elé..  Nevet Nevet

a twilight után olvastam a midnight sunt am be van az már fejezve
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #841 Dátum: 09 jan 16, 09:52:07 »

Zemori-san

Jó a könyv-ízlésed. Feist-et nagyon szeretem. Most éppen A király kalózát olvasom, kb. századjára. Mosolyog
Nagyon jó az egész történet, a világok, a szereplők, a cselekmény, mind jól eltaláltak. (Bár a kígyóemberektől néha hánynom kell, annyira ocsmányak.)
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #842 Dátum: 09 jan 16, 10:21:57 »

: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Juhú! Vannak még királyságos személyek ezen a fórumon xP

A legjobb szereplő pedig? Nevet Fantuuuuuusz:D:D:D A kis sárkány:p

Azt még nem sikerült a kezembe kaparintanom:p De biztos vagyok benne, hogy fantasztikus - hiszen Feist könyv és midkémiai vagy kelewani:D Én csak a két mágust olvastam, az ezüsttövist, a vérbeli herceget, a démonkirály dühe 1-2-t, krondor: az istenek könnyét, a birodalom szolgálóját. Elég össze-vissza, de jók, naaagyon:D

A Vérbeli herceg nagyon ott van! Azt ajánlom még a sorozat általam olvasottaiból nagyon:D Ahogy leírja Midkémia déli vidékét. Elképesztő:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #843 Dátum: 09 jan 16, 10:28:20 »

A Vérbeli Herceg az egyetlen ami nekem eddig kimaradt. De majd beszerzem mindenképpen, mert én is kiváncsi vagyok Midkemia délvidékére. Mosolyog
Kedvenc szereplőt nem nagyon tudok választani.
A Király kalózát pedig mindenképpen olvasd el. Talán az a legjobb rész, a története helyenként kifejzetten félelmetes tud lenni. Mosolyog
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #844 Dátum: 09 jan 16, 10:29:29 »

Ok:D Az lesz a következő, ha Feistközelben leszek Nyelvesít

Jujj, egyre több Feist fan^^ Dejó!
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #845 Dátum: 09 jan 16, 18:32:50 »

Húgi Neked köszönhetően már be is jelentettem az igényem két antikváruisnál Az érzőszívű mágusra, ha te ajánlod.. , szal csak idő kérdése és üdvözölhetsz a táborban...  Nevet

Addig is:

Nemrég találkoztam egy elég érdekes könyvvel, nem azt mondom, h fantasztikus, mert néha számomra egy kicsit vontatottá vált (ennek ellenére nem tudtam félretenni), de a könyvnek nagyon egyéni stílusa van (ezt pozitívumként értem).

Susanna Clarke : A hollókirály

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem"


Na igen, engem ezzel a két mondattal fogtak meg, ez menthetetlenül beindította a fantáziámat... Pechemre/ szerencsémre ez a borító hátulján található....... Hümm-hümm Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 16, 18:33:41 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #846 Dátum: 09 jan 16, 18:44:05 »

Jelenleg Peter S. Beagle-től olvasom az Egy Csendes Zug című regényt. 1960ban írta, 19 évesen. Van benne minden jó; temető, beszélő holló, a tulvilág egyedi értelmezése, szerelem, előre láthatóan tragikus végkifejlet, stb.
Naplózva
Shainingu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Válasz #847 Dátum: 09 jan 20, 19:04:20 »

Nahát, én most egy kis sci-fi-s fantasy-s könyvet olvasok! Nevet Aliasz egy kedvencet! Nevet Nyelvesít
Jeffrey Stone:Az éj trilógiája  Valaki ismeri?
Naplózva

\\\"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen…akkor válik igazán erőssé!\\\"
\\\"Do not be worried I have influence on you to protect you yet if I die.\\\"
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #848 Dátum: 09 jan 23, 02:09:15 »

hsz első fele: http://forum.naruto-kun.hu/index.php?topic=68.msg302436#msg302436

Amúgy nekünk is csak azért volt, mert a nagybátyám a papírgyárban dolgozott, és kimentett néhány bezúzásra váró darabot xD
De pl Garfieldot azt még vettem is, akkor még olcsó volt.
Viszont most ha összehasnlítasz árban (és terjedelemben) egy itthon is kapható Marvel képregényt és egy mangát, akkor rájössz, hogy a manga elég olcsó xD
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 23, 02:11:12 írta Shiro » Naplózva

wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #849 Dátum: 09 jan 23, 02:19:06 »

Biztos olcsobb, mondjuk nem tom az árakat. De szívesen vennék régi képregényeket Mosolyog
Az újak sztem nem jönnének be. Amugy kb hány darab képregényed volt? Mert gondolom az a néhány nem 5db Nevet
Kicsi off: megtaláltam jutubén az új X-ment amiről írtál

Hmm utána néztem neten a régi képregények  olyan 200-1000ft körül mozognak ikszdé lehet veszek 1-et sokat álmodtam anno képregényekről de sose kaptam Szomorú
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 23, 02:41:19 írta wolf » Naplózva
Levente155
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2

Mangafan.hu & Naruto-Kun.Hu Nyereményjáték


« Válasz #850 Dátum: 09 feb 02, 18:15:45 »

Én is fantasy-t olvasok :  Eragon , Eldest , Brisingr
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #851 Dátum: 09 feb 02, 19:33:34 »

Ezek szerint brosingir (gondolom elírtad) a 3. kötet címe? Hmm, utánanázek a közeljövőben, ha lesz rá időm. Most kötelezők vannak terítéken.
Dosztojevszkíj: Bűn és bűnhődés c. regényével végeztem nemrég. Zseniális mű, nekem nagyon tetszett, csak ajánlani tudom a komoly olvasmányra vágyóknak
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
matrayzz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 150


« Válasz #852 Dátum: 09 feb 03, 08:00:26 »

Hát én fantasy sci-fi regényeket szeretem eddig olvastam összes Hp-t +2 fanficet(400o.+)És a 2 megjelent Eragon könyvet és most szeretném megvenni a Starcraft sorozat könyveit a játék is nagyon teccik abból illetve a könyvbe beleolvasva is megtetszett(iletve ha ezeket befejeztem akkor a Warcraft sorozatot is Nevet)
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #853 Dátum: 09 feb 04, 10:48:40 »

http://index.hu/kultur/klassz/hp0611/

Lesznek múltbeli sztorijai a hápénak?
Tudom most sokan felhorkannak, akik épp a "nagyon komoly könyveket olvasok" időszakukat élik. De kell az egyszerű szórakozás is:D
És én várom^_^

Szerk:
Az eredetit nem találom, de volt egy kis fordítói verseny: http://konyves.blog.hu/2008/06/19/hp_novellak
Nem túl jók, de ... legalább el lehet olvasni:p
Lehetne komolyabb is a sztori x)
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 04, 11:05:01 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #854 Dátum: 09 feb 04, 11:32:19 »

Ez a HP dolog jól hangzik! Remélem kiadják Mo.-on is! Bár az lenne az igazi ha Pitonról  Szeretet szólna!
A Bűn és bűnhődést én is olvastam, tényleg zseniális, de nekem az Ördögök jobban tetszett.
Naplózva


Oldalak: 1 ... 55 56 [57] 58 59 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!