24 szep 26, 23:38:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 395246 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #825 Dátum: 08 dec 26, 17:28:23 »

Akakashi, végül Halálos ereklyék lett a címe a könyvnek... x"""D Tood, úgyvan értelme a sztorinak. xD


Amúgymeg Kevin Brookshoz angol címeket írtál... most ezeket a könyveket csak kikerested, vagy elolvastál 14 évesen 4 ****vastag könyvet angolul? xDD

Bartimaeus...  Szeretet Szeretet xDDDDDD 
« Utoljára szerkesztve: 08 dec 26, 17:35:18 írta Saphira » Naplózva

Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #826 Dátum: 08 dec 26, 17:51:38 »

háá ezt akönyvecskét kaptam karááácsonyra http://www.battleroyale.hu/   és iszonyat jóóvolt :'D 750 oldalas és másfélnapalatt...se elolvastam XDDD nagyonjóvolt:'D csakajánlani tudom Nevet bár avégével nemnagyo vagyok megbékülve de télleg ajánlom :'D
Naplózva

gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #827 Dátum: 08 dec 26, 19:33:57 »

Én a Taikot kaptam meg karácsonyra, még nem volt időm kiolvasni (röpke 870 oldal :'D), de amit eddig olvastam az nagyon jó. Aki olvasta a Musashit, annak szerintem tetszeni fog ez is. Mosolyog
Naplózva

xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #828 Dátum: 08 dec 26, 19:51:09 »

Bartimaeus...  Szeretet Szeretet xDDDDDD 
azon rikta könyvek közé tartozik amit én is olvastam nekem nagyon tetszett :'D
a Musahit majd meg akarom venni x"D a Battleroyalt kicsit lassan olvasom nem mindig van kedvem olvasni de remélem nem sokára befejezem a felénél tartok :'D
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #829 Dátum: 08 dec 26, 20:01:22 »

Én is nagyon kiváncsi lennék a nemesisre. Főleg azért mert nem teljesen tiszta nekem hogy időben mikor játszódik, a 2-höz képest. Az a nagy gond hogy ugy vettem észre hogy nagyon lassan forditják a resi könyveket. Az ujabb diablo könyveket is csak elektronikus formában tudtam megszerezni angolul. Abbol is kiadták az elsö 3-at azóta szünetelnek pedig még lenne mit forditani(moon of the spider, sin wars könyvek). Nem is beszélve a resi sorozatrol amibe sok történe beletartozhatna. A nintendos zerotol a fénypisztolyos játékok történetén át egészen a 4-ik részig + nemsokára az 5-ig. Mindet megirhatnák vagy amiböl már van (és ugy tudom van még jópár) lefordithatnák.
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #830 Dátum: 08 dec 30, 17:32:24 »

Én a narnia krónikái könyvsorozatot kaptam karácsonyra így most azt olvasom.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #831 Dátum: 09 jan 01, 21:14:09 »

*____* hmm én most épp olvasom a new moont hmm nagyom jo *__* alig vírom h  végre elolvashassam a eclipset is hmm ha vki nem tudná a twilight folytatásairól van szó nagyon jo
edward Pirul de nem tom most egzre szimpibb jasper hmm nem tom meglássuk hogz alakul a történet sajna még naon elején vok hmm bár ő mindig is szimpi volt meg elvégre kedvenc női szereplőm benne alice
ja és pírhuzamba még olvasgatom a midnight sunt is naon naon naon *___* tetszik ez a történet twilight edward szemszögéböl *___9 illetve a twilight egz része edvard szemszögéből *______9
hmm jok ezek a stephenie mezer könyvek *___* nemtom uj harrz potter könzvekként emlegetik pedig nem kéne sztem nemtom hmm
(csak ne cseszték volna el azzal h filmet csináltak belőle ikszdé)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Seed
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1257


« Válasz #832 Dátum: 09 jan 02, 11:47:26 »

háá ezt akönyvecskét kaptam karááácsonyra http://www.battleroyale.hu/   és iszonyat jóóvolt :'D 750 oldalas és másfélnapalatt...se elolvastam XDDD nagyonjóvolt:'D csakajánlani tudom Nevet bár avégével nemnagyo vagyok megbékülve de télleg ajánlom :'D

Yay! A Battle Royal epic, én még kölcsönbe kaptam csajtól régebben. A film szar.
Naplózva
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #833 Dátum: 09 jan 05, 18:04:23 »

Olvasm a twilightoto és nagyon nem tetszik. Most mindenki utálni fog, de nagyon nem bírom. Mivel elkezdtem, befejezem de többet nem olvasom újra xD  A filmet is láttam és az sem tetszett ^^" valahogy nem jön be az egész
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #834 Dátum: 09 jan 09, 21:33:48 »

Hú én karácsony előtt beszereztem a Twilight vagyis a sorozat első részét, utána nem volt megállás. (bár azt még most is bánom, h a moziban is megnéztem, megint kiderült, h egy jó könyvből és történetből, h lehet vmi huszadrangú limonádét kihozni. ) Jó sok időm ráment, míg a többi részt is sikerült levadászni, de azóta már szépen itt sorakoznak a kedvenceknek fenntartott könyvespolcomon. Az utolsó részt a nyelvi nehézségek ellenére  meg egyszerűen imádtam, bírom ahogy Meyer csavargatja a szálakat. Nálam Jasper a kedvenc, a Bellától a 2. részben egy csöppet megőrültem, de valószínüleg ebben szerepet játszott a filmben játszó csajjal táplált egy pillanat alatt kialakuló heveny ellenszenv is. De a cselekménnyel kapcsolatban nem akarok senki előtt semmit lelőni, így nem szól szám.... Mosolyog Egy biztos senki ne a film alapján ítélje meg a könyvet!!!
Alig várom a Midnight Sunt!!!
De Noemimi-chan az alatt mit értesz, h párhuzomosan olvasod a többivel? Azt hogy csinálod? Tudtommal csak az első fejezet található meg a neten... Mit tudsz???  Ohh My God

Ja ha már itt tartunk, az írónő (S. Meyer) másik alkotása A burok előtt is le a kalappal, azt is nyugodt szívvel tudom ajánlani, pedig a sci-fihez hasonló stílusok nem állnak túl közel hozzám, de a könyvnek köszönhetően egy kicsit átértékeltem az álláspontomat... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 09, 21:46:19 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #835 Dátum: 09 jan 14, 16:37:07 »

Annyi könyvet olvastam hogy már felsorolni sem tudom. Inkább irokat. Stephen King, R. A. Salvatore(forgotten realms), Dean R. Koontz, Wayne Chapman(gorduin könyvek), Raymond E. Feist(mágus sorozat minden szinten), J. K. Rowling, Richard A. Knaak, Janny Wurts, Frank Herbert, Leslie(Lőrinc) L. Lawrence(László), Stephany Perry meg a  többi. Minden ami fantasy vagy természetfeletti meg Skandar Graun Mosolyog. Az egyik legjobb pedig H. P. Lovecraft rémtörténetei, egy kis kedvcsináló hozzá: http://hplovecraft.uw.hu/index.php?module=library&opt=etext



EMBEREK!!!!! Van aki Feist-et olvas!!! *______________* végre!!!! Úristen!!! A leborulás, a kiborulás és a boldogságos mindenség!!! ÁÁÁááááá!!!

Szóval végre van 1 valaki aki szintén szereti a Mágust és folytatásait bow Mosolyog

Miért nem Milamber akk a neved? Miért a "t" a végén? Hmm.... de ez itt off kérdés. Csak foglalkoztat:D Pü me, or a helyes topicba választ:D
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 14, 16:38:34 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #836 Dátum: 09 jan 14, 16:43:07 »

Twilight...annyi ódát zengenek már róla...mostmár azért is elolvasom a könyvet...úgyis hiányzik már egy kicsit az olvasás
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #837 Dátum: 09 jan 14, 16:48:20 »

rita olvasd noncsi kedvenc könyvei jelenleg ikszdé

De Noemimi-chan az alatt mit értesz, h párhuzomosan olvasod a többivel? Azt hogy csinálod? Tudtommal csak az első fejezet található meg a neten... Mit tudsz???  Ohh My God


kérlek mayarázd el mi a problémád Mosolyog
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #838 Dátum: 09 jan 15, 07:12:45 »

Problémám az nincs, csak úgy rémlik, h azt írtad, h a Twilight-t és a Midnight Sun-t felváltva olvasod. na és csak azt nem értem, h ezt hogy csinálod, ha a Midnight Sun-t még be se fejezte Meyer. Remélem rosszul tudom, mert akkor megint izgi óráknak nézek elé..  Nevet Nevet

Tegnap fejeztem be Joanne Harristól (Csokoládé, Csokoládécipő, Szederbor, Szent bolondok, Ötnegyed narancs; nekem mind tetszett) a Rúnajeleket. Szerintem ez az eddigi legjobb könyve, tudtommal ez az első fantasy könyve az írónőnek, de egyből belehúzott és magasra tette a lécet.
A történet egy kislányról szól, aki a Káosz jegyével született és abban a világban, ahol még álmodni is tilos, valljuk be ez nem a legjobb pont. Gyorsan fel is kavarodik a nyugodtnak éppen nem mondható állóvíz és máris száguldunk a skandináv istenek (Odin, személyes kedvenc: Loki  Pirul ) vs Rend háborúja felé. Vajon egyáltalán van esélye az Asgardiaknak az új hatalom ellen, vagy nem is annyira új ez a hatalom.... ? Ördögi Ármány, cselszővés, varázslatok ezerrel, megfűszerezve a skandináv hitvilággal, szerintem érdemes kézbe venni!!!  kacsint kacsint

Feist??? hm egy kicsit lehetne bővebben húgi? Kezd éledezni a kíváncsiságom és épp nincs mit olvasnom.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 15, 07:17:53 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #839 Dátum: 09 jan 15, 13:35:11 »

Tessék Nővérke-chan:DDD

Raymond E. Feist(mágus sorozat minden szinten)

Vaagyiis: Raymond E. Feist: Mágus

Az első könyv: A tanítvány
A Szigetkirályság partvidékén egy Pug nevű árva a híres varázsló, Kulgan mellett ismerkedik a mágia tudományával. Bátorsága révén helyet kap a hercegi udvarban és a hercegnő szívében, ugyanakkor azonban tanulmányaival sehogysem boldogul.

Mégis Pug különös mágiája fogja egy napon örökre megváltoztatni két világ sorsát. Mert egy másik létsík sötét teremtményei rést ütöttek a valóság szövetén...

A második könyv: A mester
Valaha csak egy Pug nevű árvagyerek volt, aki varázslóinasként szolgált Midkemia csodákkal teli földjén. Azután a tsuranik - ez a különös, harcias hódító nép - foglyul ejtette, és rabszolgasorba hajtotta.

Kelewan varázslatos birodalmában új nevet kap - ettől fogva Milambernek hívják. Megtanulja uralni a benne feszülő hatalmas erőket, és elfoglalja az őt megillető helyet az időtlen és gonosz Ellenséggel folytatott ősidők óta tartó küzdelemben.

És a legjobb fordítású változat pedig Az érzőszívű mágus ami sajnos csak vadászható, de nem kapható. Viszont ez a könyv 600 oldalas, tartalmazza A tanítvány és Mestert egyben. A nyelvezete pedig jobban fekszik.

Utóbbi bekezdés a megszállottságom miatt van. Igazából én azt a változatot olvastam csak. Az újakba beleolvastam, de nem tetszett a szövegstílus.

Viszont a Beholder kiadásában olvastam a Mágus utániakat. Már amit sikerült megvennem:p Nagyon jók^^
Itt egy fórum: http://forum.rpg.hu/index.php?showtopic=9812
Itt egy wiki: http://en.wikipedia.org/wiki/Magician_(novel)

Ahh... annyira akarom a régi könyvet, hogy újraolvassam >__< a könyvtárból ellopta valamelyik élelmes szemétláda  >.<#
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Oldalak: 1 ... 54 55 [56] 57 58 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!