24 szep 27, 12:12:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 162
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Könyvek, képregények  (Megtekintve 396220 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #690 Dátum: 08 jún 27, 16:49:35 »

Nem tudom miért hiszik néhányan azt, hogy ideges vagyok a vitáim közben, senki nem találkozott még egy kis szenvedéllyel? Nevet De maga vagyok a megtestesül nyugalom, két szívverés között elugorhatnék a boltba kenyérért. ikszdé Csak egy kis színt akartam hozni a vitába és megkapom, hogy ideges vagyok... No persze nem a tévedéssel van a baj, hanem ezzel a lekezelő stílussal.
No, de lenne egy kérdésem, ki a legerősebb a Marvel világban? (Ne vagyok benne biztos de annyi biztos, hogy nem Galactus, talán EGO az élő bolygó.
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 27, 17:18:22 írta Gdat88 » Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #691 Dátum: 08 jún 27, 16:52:09 »

Én is olvastam régebben ezeket a képragényeket.Van egy pár pókemberes,X-man-es és egy pár fantasztikus nyégyeses képregényem Mosolyog
Naplózva

Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #692 Dátum: 08 jún 27, 17:00:34 »

A 616-os Univerzum jelenlegi legerősebb szuperhőse Sentri...

Itt egy kép ahol éppen Hulkot pofozgatja Nyelvesít



Ha a szuperbűnözőket nézzük, akkor hmm... erről megoszlanak a vélemények... sajnos nem tudom biztosra. De talán Apokalipszis ( a legerősebb mutáns ) vagy Galactus ( a bolygóevő ) vagy a Túlontúli vagy pedig egy X-men, aki nem más, mint Főnix, azaz Jean Gray.
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 27, 17:04:28 írta Tapion-sama » Naplózva

Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #693 Dátum: 08 jún 27, 17:21:45 »

Régen én is ilyen képregényeken éltem és vagy egy tonnányi volt nekem belőlük(Marveles és DC-s egyaránt), sajna már egy sincs belőlük, de emlékszem, hogy mindet elolvastam vagy 100-szor, de már nagyon sokra nem emlékszem(viszont arra igen, hogy anyámat sikerült mindig az őrületbe kergetnem a képregénymániámmal ikszdé). Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 27, 17:25:35 írta Csibe19 » Naplózva

Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #694 Dátum: 08 jún 27, 18:20:28 »

Hát nemtudom mennyire számít ide,de szenvedélyes Garfield olvasó vagyok. SZinte az összes száma megvan 2005-től,kevés hiányzik.
Marvel...nagyon szeretem,nagyon jól ki van találva,imádom a szuperhősöket. Engem mindenféle magyar fordítás érdekelne,mivel sajnos nemtudok hozzájutni. De ha valaki megdob egy linkkel,ahol magyar nyelven van Marvel ill. DC,annak hálát mondok Mosolyog
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #695 Dátum: 08 jún 27, 18:47:43 »

Rengeteg fordított képregény van... tényleg nagyon sok, csak sajna egyben nagyon hiányos is, ritka a teljes lefordított sorozat... de google-ba beírod, h honosított képregény akkor kiad pár oldalt Mosolyog
Naplózva

Ayame
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206


« Válasz #696 Dátum: 08 jún 27, 19:11:14 »

Én is olvastam ilyeneket kedvencen: X-men és láttom Tapio-sama hogy az avád az Vadóc egyik kedvenc szereplőm Nevet Nevet
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #697 Dátum: 08 jún 29, 16:43:46 »

Én még kiskoromba olvastam Batman képregényeket Mosolyog másra nagyon nem emléxem X'D
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #698 Dátum: 08 jún 29, 21:15:42 »

Őszintén szólva én a Batmant és a Supermant nem szeretem. A DC kiadó két leghíresebb szuperhőse, de Batman túl emberi, semmi extrája nincs, akárki lehetne tulképp Batman, Superman meg túlságosan természetfeletti, túl erős és legyőzhetetlen és sebezhetetlen vagy mi...

Én Marvel párti vagyok, mint már mondtam Spiderman, X-men, Fantastic Four, stb... de ezeknek is főleg az Ultimate, vagyis magyarul: Újvilág verzióját szeretem. Majd néha-néha ha kedvem szottyan írok ide történet ismertetőket, hátha elcsábítok valakit a Marvel irányába Nyelvesít
Naplózva

Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #699 Dátum: 08 jún 29, 21:26:40 »

Hú végre egy jóóó topic  Nevet Én is nagy rajongó vok MArvelt úgy összesen szeretem de vannak amik egyéniben fölé emelkednek. Pl Spwan, Transmetropolitan, Sandman(még nem járok messze benne) Illetve még olvasni készülök a 100 bulletset is.
Ami a Marvelt illeti kedvencem Amerika Kapitány és Vasember. Csak az a baj hogy kiskoromban nem sokszor vehettem képregényt most meg hogy van net próbálok töltögetni de elég rendszertelenül találok. Pl belekezdtem a Civil Warba ami sztem a Marvel egyik legjobb speicális kiadása. De valahol felénél muszáj voltam abab hagyni mert nem találtam linket, azóta törlődött egyszer a vinyóm és anynira nem tom hol hagytam abba mert eléggé össze vissza vannak az eseméynek. Hol Rozsomák hol F4 hol Young Avengersről szól a történet és még sok másokról. A legjobb benne Pókember és Vasember kapcsolata illetve Vasember és Amerika kapitánya kapcsolata. Na meg Pókember új ruhája rohadt jóó Nevet
Akkor ott a Transformers is mint nagy kedvenc.
Amugy ha valaki tud valami jó letöltő helyet igazán elküldhetné PM-ben. Marvel jöhet minden menyniségben de a legboldogabb akkor lennék ha Spawn-nak ahoz a részéhez adna valaki linket ahol végre eljön az apokalipszis, sajnos azzal is úgy jártam mint a Civil Warral   >.<# Amugy angol magyar mind1 de ha lehet ne legyen kínai mert egyszer már jártam úgy  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 jún 29, 21:28:04 írta Crusnik » Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #700 Dátum: 08 jún 30, 16:43:11 »

Hmmm Civil War... igen, én is nekikezdek hamarosan... cirka 106 részes... megvan mind Nevet Egy torrentoldalról szedtem le, 1.4 gigás cucc, angol nyelvű.

Spawn-hoz őszintén még nem nagyon volt szerencsém, láttam a filmet, ennyi. Pedig érdekes karakter, és tetszenek a démonos alvilágos történetek.

Amerika Kapitányt nem szeretem Nyelvesít Ő olyan hős, akinek a képessége nem vmi látványos, ezért nem szeretem pl az X-menből Angyalt...

Vasember viszont tényleg nagyon jó, a filmben tetszett nagyon, és azóta letöltöttem az Ultimate Iron Man számait és tetrisz Nevet
Naplózva

Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #701 Dátum: 08 júl 01, 07:58:15 »

A Marvel képregényeknek volt pár "különleges" kiadása. Arról szólt, hogy a túlontúli egy összetákolt bolygón összeeresztette a jók és a gonoszok csapatát és az mehetett haza aki győzedelmeskedik. Erről szeretnék érdeklődni, mert sajnos ebből csak 2 szám van meg, azok sem egymás utáni számok. Remélem tudtok erről valamit. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 01, 08:45:51 írta Gabor-sama » Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Crusnik
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 178


Nerf my genjutsu, if you can!


« Válasz #702 Dátum: 08 júl 01, 11:01:24 »

Amerika kapitány nem erős? Csak pusztán erőbesorolásban 100as kategória (Hulk, Silver surfer. Thor) A pajzsa meg két anyag keveréke adamantium(Rozsomák karmai) és Vibránium ami aszem főként Black Panther és F4be jön elő. Na meg ő az a tipikus HŐS minden formába, ha olvassa az ember akkor is úgy beszlélnek róla mint valami görög félisten Nevet Tetszik ez a görög eposz stilusu leírás.

Civil Warhoz azt a linket elkülthetnéd privátba  Nevet

Spawn meg alap mű, én se láttam mindet csak összevissza de az Apokalipszis eljövetele a legjöbb kötete. Isten vs Sátán na meg Spawn hadsereg, minden van benne Mosolyog

Vasember filmet még nem láttam, én nem vok az a film töltögetős tipus, haverok szerint meg még nincs jó minőségben >.<#
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 01, 11:02:20 írta Crusnik » Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #703 Dátum: 08 júl 01, 11:59:35 »

én nem tudom hogy melyik kiadó valszeg eggyikse de én a GARFIELDOT szeretem nagyon Nevet
igazi gyüjteményem van belőle Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 01, 12:00:07 írta xenon » Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #704 Dátum: 08 júl 01, 15:11:12 »

Gabor-sama: Hmm te az első Titkos Háborúról beszélsz. 13 részes és magyarul is megjelent folytatásokban. Sajnos nekem is csak pár része van meg Szomorú

Crusnik: oks megy a privi ^^ Nem mondtam h nem erős, annyit mondtam, h nem látványos a képessége. Vegyük pl Jégembert, vagy Oktopusz dokit, vagy esetleg Hulkot, ezek is mind erősek magukban ( persze nem annyira mint Kap ) de látványosak, sztem. A Vasembert pedig nézd meg, garantálhatom neked, hogy mindenidők legjobb képregényadaptációja!


És szeretném közölni, hogy ezen a héten hunyt el rákban Michael Turner. Kiváló képregényrajzoló volt, pl az avataromat is ő rajzolta. Nyugodjék békében!
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 01, 16:01:14 írta Tapion-sama » Naplózva

Oldalak: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 162
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!